Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Hoće, izjavio je Platini nešto u fazonu da nema smisla terati klubove da igraju po tuđim stadionima i da neće biti rigorozni po tom pitanju.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
naravno da mi je drago sto je ciganska kurva izvisila za kvalifikacije za ls, i ako je bilo price da ce biti kaznjeni na tri godine na kraju je ispalo samo jedna - UEFA MAFIOSI

ali realno gledano mi nemamo neki veliki razlog da se radujemo, ovo nece poremetiti bog zna kako cigane sta sad ne igraju u evropi i ???? a ovako bi kao igrali nemojte da se zavaravamo, ovo raspalo drustvo, ova ciganska tvorevina nece dozvoliti da njeno cedo ne znam sta zadesi, oni jesu u govnima ali nece posle ovoga biti nista vise, ova drzava ce stalno pomagati cigansku drolju pogotovo sad kad je veliki vodja na vlasti, oni za sponzore i za kintu ne moraju da se brinu imace je, ne znam sad tacno koliko ali sigurno mnogo vise od onog sto su zasluzili i sto im sleduje a zasluzili su jedno veliko NISTA.

sto se nas tice, nas klub je isto u govnima i problemima, ne zna se ko pije ko placa a zna se da svi kradu, o kakvoj se ovde evropi prica, o cemu, sa kojim igracima mi da igramo kad svako ko bilo sta pokaze, koliko god godina imao otici ce za 6 meseci eventualno godinu dana a pare od njegove prodaje zavrse ko zna kod koga, treba biti realan, koliko god da je ova ekipa pokazivala zelju u pojedinim trenutcima i borbenost ona nije pokazala znanje za evropu, mi nismo iskoristili ove godine dominacije da postanemo iole ozbiljniji klub :banghead

upravo umri u najgorim mukama

NAPRED PARTIZAN:pfc:
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Pisano je već, nama uopšte ne trebaju neke ozbiljne pare da napravimo dobar tim koji bi u najmanju ruku ušao u grupe LE. To bi eto mogli da obezbedimo prodajom Pantića, kad već nemamo drugačije odakle da nađemo pare(što je ogromna sramota za svakog navijača Partizana sa trunkom mozga). Mi ovo ljudi moramo iskoristiti. Sad bi trebao da krene totalni raspad kod njih. Ostaće im samo najgori šljam i nikad slabiji neće biti. Nadam se da ih nećemo pratiti u tome.

Koliko danas ljudi koji su zgroženi našim slavljem i ne razumeju da se neko smeje tuđoj nesreći, jer oni eto ne bi mogli da se smeju da smo mi u ovakvoj situaciji. A da ne pričam o tome da će uživati ako nas sjebu da slučajno ne igramo LŠ. Umrite govna presrećni smo :D :D

Ono što me potpuno ubilo, da tako kažem, posle onako lepih vesti jeste sinoćni meč protiv Brazila. Ne mislim na rezultat i na igru aposlutno me zabole. Ogroman broj naših momaka koji igraju protiv najjačih fudbalera sveta(kad kažem naših momaka mislim Partizanove dece). Znamo svi, pričali smo 500 miliona puta o krađi, prodajama, o timu sa Jovetićem, Savićem itd. Ali ove sezone sa samo malo pameti i da kažem DInamovskog poslovanja mi bi za kvalifikacije za LŠ imali tim otprilike ovakav: Stojković-Vulićević Trajković Ivanov pojačanje na LB-Drinčić Jojić Sale Markec-Lazović Mitar. Znači to su igrači od prošle sezone bukvalno kojima su dodati ovi koji su došli zimus. Da li neko može da zamisli da ne bi ušli u grupnu fazu LŠ sa ovim timom!? Dragane Đuriću, tebi i tvojoj porodici i svima onima koji stoje iza tebe i uz tebe u uništavanju moje najveće ljubavi želim najgore muke i bolesti... Bagro jedna!
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.296
Локација
Kej Republika
Cela ova prica bi bila potpuna i lepa samo u slucaju da gamad iz uprave ode iz kluba. Posto se to ocigledno nece desiti, ostaje da molimo Boga da ne rasprodaju celu ekipu i sve sto iole valja kod nas. Mi i da razmisljamo o grupi LE ( o LS i da ne pricam ) moramo ojacati tim gde treba. Posto Mutavi i dalje vedri i oblaci taj scenario necemo gledati. Mada koliko ga sere...nista me ne moze iznenaditi.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.868
Reaction score
13.621
Lukac, Vulicevic, Drincic i Lazovic su kapitalci uz Saleta kranga...Ninkovic, Zivkovic i Brasanac bi mogli bas ove sezone postati muskarci i pokazati sav svoj talenat...Fofana bi mogao da konacno udje na scenu i bude novi Diara...u normalnim okolnostima bi se reklo "samo da nas zaobidju povrede ali u ovakvim okolnostima se kaze "samo da nas zaobidju prodaje"....
Sto se mene tice sezona 2013-2014 je i definitivno zapecacena, cigani dobili popisanu titulu mi opet igramo LS tako da s obzirom koliko su cigani krali i sta se sve desavalo odlicno smo prosli. Ide napad na LS i nadam se da smo nesto naucili iz sopstvenih gresaka u prvom delu prosle sezone i da ih sad necemo ponavljati. Samo da se zadrzi ekipa na okupu i ja zadovoljan. Doslo je do toga da nam pojacanja ne fale toliko koliko da ekipa ne bude rasparcana prodajama.
 

Viper

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
909
Reaction score
8
Auu ako dodju svi ovi sa spiska mi da pevamo :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Naravno ja bi bio presrecan kad bi svi dosli ali nesto se plasim da ce se opet tako licitirati sa solidnim imenima a na kraju ce doci skroz neko levi . Videcemo... :)
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Marko Nikolić radi posao, mislim da će doći svi nabrojani, uz zadržavanje Drinčića i Trajkovića, čak i pod uslovom da Lazović ode, ovo je bonbonica ekipa, možda je samo od ovih nabrojanih samo Babović patka (koliko god to smešno zvučalo :D )
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Читам,а не верујем.

Да ли се мени причињава или ми то опет гањамо куроњу? Када прочитам овакве ствари увек се сетим покојног психолога и политичара Јове Рашковића и његове чувене реченице: "Срби су луд народ". Ми назад куроњу, мандови оптужују Бјековића и Ћурковића да су им наместили избацивање. Општа шизофренија...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Lomic bi nam legao na Skuletinu visinu ko budali samar. Secam se one sezone sa Cleom kad je igrao, mislim da mu je namestio 8 ili 9 golova. Taj samo hrani centarsutevima. Abu i Skuletic bi bili tandem do jaja...
 

cuxon88

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.050
Reaction score
284
Локација
Zemun
Jedna od nejasnijih stvari, kao da mi hocemo da ga se resimo a decko odigrao sasvim solidnu polusezonu. Ko zna sta se tu desava. U svakom tekstu o prelaznom roku pise da ga prodajemo, mozda samo lupetaju a mozda se stvarno zbiva nesto.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
PRESIDENT
stvar oko trajkovica je nekima ne jasna, a nekima vrlo jasna.
istina je da se pokacio sa nikolicem, a neistina je da je hteo da ga udari.
opsovao ga je kvalitetno, a njegov karakter je takav da nije mogao da izdrzi.
licno sam proletos pricao sa njim i video koliko je nestasan.
brzo plane, jebe majku svima kao da nije profesionalac.
ja bih voleo da ostane, ali znajuci nikolica sanse su 20%
za lomica ne postoji ni promil sanse da dodje,
A SADA VRLO OZBILJNA STVAR
od dvojice elitnih sudija sam cuo da je vrlo neizvesno da li cemo igrati ligu sampiona.
trenutno to niko ne zna.
za ligu evrope smo sigurni ali za ls ce biti jebeno jer ce nas cigani gotovo sigurno jebati zalbom.
sta ce se posle toga desiti niko ne zna.
jasno je da ce cigani sigurno ispusiti za evropu ali je moguce da ce povuci i nas za ls.
sve je otvoreno, a ja sam licno zadovoljan i sa le.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.313
Reaction score
3.943
Локација
Kobasicarija "Venac".
zasto ce branislav trajkovic "najverovatnije biti prodat"???

pitanje ne postavljam samo ovom jbn novinaru. imam predosecaj da cemo sa vojom briselom u nove pohode:banghead.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Stankovic uz iskusnog stopera igra sigurno, a to je dokazao i u minuloj polusezoni.

Ne kazem da cu biti zadovoljan ako bude ostao i igrao u 11, ali daleko od toga da treba paniciti kao ranije. Naravno, Evropa je druga prica i pitanje kako ce se tu snaci protiv evropskih napadaca.

Sto se tice naseg eventualnog ucesca u kval za LS, ja iskreno vjerujem nekim ljudima koji su ovde sa dugim stazom i koji pouzdano tvrde da mi idemo u kval za LS.

Nacuo sam da ce cigani cekati zadnji dan za zalbu, i da im neki Svajcarci rade istu, ali vjerujem da ce i ta zalba biti odbijena po hitnom postupku, tj do 23.juna, do kada je u nasem interesu da im odbiju, ako je cigani uopste podnesu.

Mada, i ta zalba bi proizvela daleko teze posledice po FSS i cigane, pa se nadam ( ne zbog toga, nego ipak zbog pitanja naseg ucesca u kval. za LS), da oni tu zalbu nece ni podnositi te da ce 23.juna Srbija imati predstavnika u kvalifikacijama za Ligu Sampiona, a da ce to biti nas Partizan. :D
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Koliko je meni poznato Regan je bio veoma blizu cigana, ne znam koliko ova situacija sa Uefom to mijenja... Čak i ako dođe do rasipanja njihovog tima, i pravljenja tima za srpsku ligu kao što ođe već najavljivano, Regan je postaljen kao glavni prioritet kod cigana...
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
SONY PFC
nebitan je staz na forumu u ovom slucaju vec informacije.
cigani u ovom slucaju ne pljuuju badava curkovica.
on nije bas krivac sto su oni zbaceni naravno, ali je urgirao da se odgovor na zalbu desi odmah da bismo igrali ls.
a kad biste znali ko je zvao curkovica da nam pomogne ne biste verovali.
to govedo plujemo redovno ovde.
neki put stvarno ne mogu da razumem tog smrada da li hoce da nas unisti ili da nam pomogne.
mada serem znam da nas unistava godinama.
ako ga ikad sretnem pitacu ga koliko je sati.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top