Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.884
Reaction score
7.980
Aha, znaci Rasovic je kriv sto mu glavni igrac dolazi na utakmicu direktno iz Belgije, kao da smo amaterski klub, pa ono spic trci na tekmu po zavrsetku posla u livnici?

Rasovic je kriv sto su mu ostali napadaci Scepa koga niko nece ni na poklon, Koja poznatiji kao Rankova prevara I i Fofi koji je tek dosao?

Rasovic je kriv sto Sale od stotinu leta mora na teren, sto Djemba i Grbic nisu prosli pripreme, sto mu je desno krilo Luka poznatiji kao Rankova prevara II i sto on nema NIKAKVE opcije na sredini terena da bi popravio igru. NIKAKVE. Lazem, tu su klinci Pantic i Zivkovic koji ne igraju zbog nepotpisanog ugovora. Mora da je Rasovic kriv sto nisu potpisali?

Rasovic je sigurno kriv i za to sto Lartej putuje godinu dana, sto je prodat stoper za koga je receno da nece biti prodat, sto mu se izbor svodi na Stankovica, Ostojica i Saletovog vrsnjaka?

Vuk Rasovic je kriv sto pristaje da radi u takvim uslovima, ali koji istinski Grobar ne bi pokusao da pomogne Partizanu? Doneo je pozitivnu energiju pri kraju proslog sampionata, zato smo i uzeli titulu. A nama da dodje Klop, Gvardiola, Murinjo, mi ne bi igrali nista bolje.

Mi po kvalitetu igraca nismo daleko od Slobode, Jagodine. Imamo ponekog kvalitetnijeg pojedinca, ali i one koji ni tamo ne bi mogli da igraju.
Vuk treba da ide, jer se bori sa vetrenjacama. A krivci su vrlo dobro poznati i zelim im sve najgore. Pocev od Djure, pa do Rase sa Galapagosa!

Kakvi argumenti.... ako je sve tako...zasto onda sve to trpi?
 

031pfc

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
86
Reaction score
3
Локација
Bajina Bašta
Kakva je bre ovo sprdnja od igre. Sta oni rade na treningu, dokle misle da se zajebavaju? Ovo je ponizavajuce da se igraci Partizana ovo ponasaju i igraju, kazem ponizavajuce misleci na nas navijace, sto znaci da ih boli patka za nas.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Aha, znaci Rasovic je kriv sto mu glavni igrac dolazi na utakmicu direktno iz Belgije, kao da smo amaterski klub, pa ono spic trci na tekmu po zavrsetku posla u livnici?

Rasovic je kriv sto su mu ostali napadaci Scepa koga niko nece ni na poklon, Koja poznatiji kao Rankova prevara I i Fofi koji je tek dosao?

Rasovic je kriv sto Sale od stotinu leta mora na teren, sto Djemba i Grbic nisu prosli pripreme, sto mu je desno krilo Luka poznatiji kao Rankova prevara II i sto on nema NIKAKVE opcije na sredini terena da bi popravio igru. NIKAKVE. Lazem, tu su klinci Pantic i Zivkovic koji ne igraju zbog nepotpisanog ugovora. Mora da je Rasovic kriv sto nisu potpisali?

Rasovic je sigurno kriv i za to sto Lartej putuje godinu dana, sto je prodat stoper za koga je receno da nece biti prodat, sto mu se izbor svodi na Stankovica, Ostojica i Saletovog vrsnjaka?

Vuk Rasovic je kriv sto pristaje da radi u takvim uslovima, ali koji istinski Grobar ne bi pokusao da pomogne Partizanu? Doneo je pozitivnu energiju pri kraju proslog sampionata, zato smo i uzeli titulu. A nama da dodje Klop, Gvardiola, Murinjo, mi ne bi igrali nista bolje.

Mi po kvalitetu igraca nismo daleko od Slobode, Jagodine. Imamo ponekog kvalitetnijeg pojedinca, ali i one koji ni tamo ne bi mogli da igraju.
Vuk treba da ide, jer se bori sa vetrenjacama. A krivci su vrlo dobro poznati i zelim im sve najgore. Pocev od Djure, pa do Rase sa Galapagosa!

Besmisleno je bilo šta pričati o igri Partizana, a ne uzeti u obzir ove notorne činjienice koje je kolega naveo. Ne može se od blata praviti torta, u ovakvim uslovima nama ne pomaže nikakav mag na klupi, ovo je bukvalno cirkuski tim, krpi dupe dokle možeš. I sada će Rašović da preuzme svu isfrustriranost navijača, umesto mutovag i njegove bulumente.

Sa pravom PROFESOR vapi za jednim iskusnim plejom koji će da poveže igru, ne može to Ninković sa svojih 18 godina nikako. Ta pozicija je najosetljivija u timu, na toj poziciji igrači kasnije sazrevaju, čist diletizam je ući sa ovakvom sredinom u novu sezonu. Za one koji misle da je Ninković večiti talenat, Saša Iliće je prve zapažene igre u dresu Partizana napravio sa jednom godinom više nego što Džigi ima sada.
I naravno stvar koja sve više postaje očigledna, nama je Lazar bio pola tima, a njegova zamena Grbić da je približno kvalitetan jurio bi barem po grčkim njivama, isto važi i za Aksentijevića, Malbašića...

Smena trenera sa ovakvim timom nam ne donosi ništa.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Kolko god da nam je igracki kadar los nije nam sigurno gori od novog pazara i radnickog iz nisa pa su nas opet nadigrali i jedni i drugi. Vuk nije uspeo nista da promeni u sest utakmica, potpuno ista igra ( OCAJNA ). Mislim da je vreme da ode , koliko god ga gotivim jednostavno ne ide !!!
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Sto bi rek'o drug Crni: Pa dobro...
Polako idemo ka magicnoj cifri od 28 bodova u polusezoni. To je nas realni domet.
Dzaba cemo mi istupiti tastature i telefone nocas i sutra. Ovo je nasa realnost.
Kada budemo shvatili da ne mozemo bolje, bice nam lakse.
Ja stvarno ne vidim otkud toliko razocarenje.
Izuzev veselog povratnika iz holandije koga su bekvalceve vedete probile 10x kao kadeta, svi ostali manje vise ocekivano. Ja jednostavno ne mogu da se naviknem na veselog aksenta. znam da imam taj problem, radicu na sebi.
OK. Lazem. Ipak sam ocekivao zrnce vise i od Djembe, ali ne mari.
Pocnimo da se navikavamo na utakmice poput ove u Nisu. Bice tu i piraza vrlo brzo, cak pre na JNA nego na strani.
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
Kakvi argumenti.... ako je sve tako...zasto onda sve to trpi?

To se i ja pitam. Da se razumemo, igramo ocajno, Rasovic je kao trener kriv za to i smatram da treba da ide. Ali ko bi u takvim uslovima stvorio bolju igru? Da, novi trener bi mogao da razmrda ekipu, ali bi se posle par kola sve vratilo na staro.Nemamo kvalitet, godinama nam se tim urusava. Neka Jagodina tamo ili Sloboda iz godine u godinu milimetarski napreduju, a mi kilometarski nazadujemo, pa cemo uskoro doci na isto.

Rasovic je kriv sto cuti i sto prihvata da radi u takvim uslovima. Ja sam kritikovao i Stanoja, pogotovo i Vermezovica. Ovo danas je cak gore i od njegovih utakmica, ali ljudi mora da shvate da mozemo dzabe do sutra da pljujemo trenere zbog igre, jer nju ne bi popravio niko u ovakvim okolnostima
 
Последња измена:

GROBAR UE

Grobarčina
Учлањен(а)
15.07.2010
Порука
1.725
Reaction score
89
Локација
Mali Carigrad
Mi smo kao "konsternirani" sto bi rekao onaj bolesnik botoksirani sto nismo usli u plej of za LS pa ne mozemo kao sebi da dodjemo zbog toga?I novinarcici postavljaju ta pitanja i Vuku i Vargi i u poluvremenu i 'vako i oni odgovaraju da to nas je pomelo, treba vremena itd.itd.?

More kakav plej of vi bre Pazaru i Radnickom ne mozete dve sanse da stvorite iz igre, trebali smo od onih indijanaca iz Jermenije da izletimo ovaj plej of za LE nam je cista sreca s obzirom kakvu "igru" prikazujemo.

Smena trenera je pod obavezno a sta ce doneti videcemo, gore od ovoga ne moze i da 'oce ovo je totalni uzas!
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Nazalost,mislim da Vuk ne bi trebao da ceka da ga uprava izgustira,vec da sam podnese ostavku ako vec u ovim uslovima ne moze da pravi rezultate.

Mi jednu krstenu akciju nismo imali.
Kornere ne moramo ni izvoditi jer ih necemo iskoristiti.
Slobodnjak jedino moze da nas usere.
Sredinu kao da nemamo,u napadu se ne zna na cemu smo,odbrana busna...
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
opet smo bili grozni. jedno pitanje za one koje revnosnije prate jsl: da li licimo na cigane iz prosle sezone? mislim na igru, naravno.
stojke i obradovic jedini zapazeni. ostali...katastrofa! dzigi nista, dj dj neubedljiv, aksentije boze me sakloni, mitar slabo, fofana? mozda nesto bude od njega.

godjovic vlado da mi se naglodje kurca. covek koji je ispunio zadatak. pritisak se isplatio, a nama neka je svevisnji u pomoc. bojim se da na terenu i klupi nema koga da odgovori na ofanzivu. samo bacite kratak pogled na naslove portala pod rubrikom srpski fudbal.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
Samo jos par zapazanja, dok su svezi utisci.
Ne pamtim kada je Partizan ovoliko napada poceo golmanovim ispucavanjem.
Bojim se da je tek sada vidljivo ono gde nam Ivanov najvise fali. Nemamo vise siguran prvi pas. A posto nemamo ni drugi, jer se Djemba brzo uklopio u nas sistem, sve to izgleda tuzno.
Najbolja igra odbrane od svih 6 utakmica do sada. Da nije bilo aksentovih bravura i ispadanja kao da ga napada cr7, imao bih cak i reci hvale. volkov dobar. Centralni hez gluposti, ako izuzmemo dva-tri raskoraka posle centarsuteva. jbg, jsl ekipe to ne kaznjavaju. za sada.
sredina: to je to. svi u granicama ocekivanog, uz primetno vecu obavezu u igri. ocekivao sam da nam naprave mnogo vise problema iz kontri. realno, imali su jednu dansu za 90 min.
Fofana... bojim se da nije tip igraca za nas. treba mu prostor. duel slab. kontrola lopte, hmmm...mitar solidan. namestio jednu od nase dve sanse- rumeni hteo golom da resi svoje probleme u glavi. sad vidim da je VV kriv. Neka bude.
Sve u svemu, ja cak i zadovoljan.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Previše ste kritični. Ne mogv da verujem da je neko usred ovakvog haosa oko odlaska, dolaska novih igrača, činjenice da pojedinci ili nisu prošli pripreme, ili nisu igrali takmičarski fudbal godinu dana, može glavni problem da vidi u treneru. OK, možda bi se neko iskusniji od Vuka, za nijansu bolje prilagodio uslovima, ali generalno. jako teško. Ne pamtim da je nekada sve ovako haotično izgledalo u klubu. Čak mislim da ovde postoji kvalitet i potencijal, ali jako je malo vremena.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Kada nemas ni napad ni odbranu, jedina logicna stvar je da pojacas sredinu.
Da se ublazi pritisak na odbranu koja je u jednom haoticnom stanju i da povezes napadace sa loptom.

Menjati trenera? Vidim da je vecina za, mi za par dana igramo utakmicu u kojoj cemo dobiti ne dvosmislen odgovor na pitanje da li ulecemo u kredite ili ne.
Ne ove zajebancije kao do sada, vec prava prica.

Ne vidim koja dva tri igraca imamo da naplatimo.
O igri mi je glupo vise i pricati, onaj osecaj kada mislis da bi od 15 kornera za redom izveli jedan kako treba.
 

ivica stevanic

Početnik
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
18
Reaction score
1
Mi na terenu delujemo užasno. Opravdanja za to ne postoje. Jeste nas Glođović oštetio, ali i to nije razlog ovako očajne igre. Svi mediji su preneli da smo debelo oštećeni tako da je na klubu da samo malo pogura i ne sumnjam da će i on biti kažnjen. Ali slaba vajda od toga ako ne dovedemo beka, štopera, zadnjeg veznog, dva ofanzivna vezna i napadača. Bez toga mi smo po kvalitetu 4-5 u ovoj smrdljivoj ligi.
 

A_Grobar

Banned
Учлањен(а)
03.10.2006
Порука
856
Reaction score
36
Локација
Beograd
Sudiju treba lincovati, a one koji su doveli do toga da bude ovakvo sudjenje, pred preki sud. To nema nigde u svetu, da se oni koji dele pravdu instruisu da dele nepravdu protiv samo jednog tima, koji je visegodisnji sampion, sportskim zaslugama, ali samo u glavama crvenih sektasa i njihovih podruznih klubova, Partizan namesta, Tole nam kupuje titule. Pa da li ta gamad zna kako je nama bilo za vreme Miljana, taj zlotvor je pokusao da nam otme 2 titule sa Sajberom, pa nije nam dao da igramo u Kupu sampiona, pa onda je sa svojim drustvom iz kafana izmislio ratove na sportskim borilistima, pa onda je izmislio da se pucaju penali posle neresenih utakmica sto nije nigde bilo, pa se onda preshaltovao na stranu onih koji su nam uveli sankcije, samo da bi sprecili da i Partizan bude prvak Evrope, jer smo onda imali tim za to, a cigani su svoj rasprodali, pa je onda posle 5. oktobra poklonio 2 titule romuljagama, jer su njegovi mediji proglasili Partizan za ex rezimski klub...posle su doveli na celo saveza neke tzv. neutralne ljude, koji su samo nastavili politiku poklanjanja trofeja cigama, uz pomoc penala u 95. minutu i slicno, a za Partizan nije od '95 sviran penal na derbiju, i klub je proglasen za nesrpski, onda su se nekako nasi izborili za Toleta, da se i nasa strana price cuje, dok su cigani finansijski krepali, Tole nije nista jos nazao ucinio ciganima, kao sto je trebao, kao Miljan nama, da se sveti, ljudi koji su Partizanovci nemaju osvetoljubivu narav, ali eto da se zna da smo mi sad vlast, nije petokraku krst zamenio samo figurativno, vec je istina jaca od lazi, ...ali ne vredi to pricati razmazenim crvenim deristima iz rupcage, koji nemaju pojma kako je to trpeti prave nepravde, kao od krvnika krcunovskog Miljana mi nekad. Lako je njima da imaju sad internet i da se grupisu i instruisu klubove da se bore protiv Toleta. Da znam gde je sad miljanov grob, otisao bih tamo i napisao "Miljane lopovcino" na njemu i nabrojao sve zlocine prema Partizanu njegovih sudija i celnika saveza, pa onda to slikao i napravio posprdnu koreografiju pred sledecu utakmicu, tako Grobari moraju da razmisljaju...molim lepo , nekad bi se islo u zatvor i da se skandira protiv komunistickog predsednika saveza, a danas maltene prete terorizmom rupasi, mnogo smo im dozvolili.
A ljudi iz FK Partizan, neka sad oni napisu neko saopstenje.

Sto se tice fudbala veceras, nasi jednostavno nisu profesionalci, uvek se dozvoli da neki spoljni faktori ili vaznije predstojece utakmice, uticu na to da ne daju sve od sebe.
Jeste, da mnogo fudbalera ne valja i sudija nas je mnogo ostetio, ali ako igramo protiv kluba koji nema nikakvu vrednost, moramo da ih pobedimo.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Kada nemas ni napad ni odbranu, jedina logicna stvar je da pojacas sredinu.
Da se ublazi pritisak na odbranu koja je u jednom haoticnom stanju...
Pa zar nije to radio u prethodnim utakmicama, pa je bio napadan kako igra suviše oprezno i kako smo nepovezani . Nije baš toliko jednostavno, ovo je sa Obradovićem, Fofanom, Djembom na sredini, Grbićem i Malbašićem koji će igrati sve više, bez Mitra, gotovo drugi tim u odnosu na pripreme.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Naravno, nisam ja ni mislio na njega.
Citavu polu sezonu cemo mi gledati ovo, dok sve ne legne i dok se ne uigraju.
Na sredini treba jedan britak koji moze napraviti razliku odma. Dovesce ga malo juce, to kosta.

A sto se tice odbrane, iz aviona se vidi da je Vuk citavu odbranu gradio na Ivanovu :cry:
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Nijedan drugi trener na svetu se ne bi bolje snasao u ovakvim okolnostima - uz ovakve promene igrackog kadra i neizvesnost oko toga na koga od igraca moze da racuna, a na koga ne. Jedina je razlika sto bi neki dali otkaz, ne zeleci da rade u takvim okolnostima, a neki bi, poput Vuka Rasovica, ipak ostali da se bore (sa vise strpljenja, a manje naglih reakcija), verovatno svesni celokupne situacije. Zato mislim da treba trenutno ostaviti po strani Rasovicevu eventualnu krivicu u ovoj prici.

Umesto toga, ja bih radije konstatovao da je ovaj vezni red koji imamo, jedan od najgorih u istoriji Partizana. Ja se ne secam losijeg. (To je nekih 25 sezona unazad.) Kad se samo setim prica kako smo (ne racunajuci poziciju zadnjeg veznog) na sredini terena "dobro popunjeni"...:banghead Popunjeni jesmo, ali dobro sigurno ne. Ovo sto su dosad odigrali je dno dna. Daj, Boze, da je to samo los pocetak i da me demantuju. Ali... Sale izgleda stvarno vise ne moze. Ali isto tako ne znam ko je imao toliko poverenja u Ninkovica i Jojica i na njima hteo gradi igru, poveri im glavne uloge, napravi od njih oslonce ove ekipe. Taj je zestoko omanuo. Malbasic, Grbic nespremni. Luka, Brasanac? Svi ovi igraci ne pokazuju nadmoc ni u domacoj ligi, a kamoli da mogu nesto napraviti u Evropi. Nasa igra u ofanzivi je dosad bila bezopasna, jalova. Nije bilo ni trunke kreativnosti, nepredvidivosti. Uzas. Ali ne, nama ne trebaju pojacanja na tim mestima, ne trebaju nam stranci, ne treba nam Simon Vukcevic, jer mi smo dobro popunjeni. Hajde, vezisti, demantujte me u narednom periodu! Pokazite mi da sam se zajebao!
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Lepo vece u Nisu uslovi idealni za igru, mi katastrofalni gori Partizan nisam gledao nepamtim od kad. Fofana moze da bude fino pojacanje ali ono sto nam je najveci problem je veza nema ko da doda loptu. Stojke nas je izvukao i svaka mu chast da su na njegovom mestu bila ona dvojica vratili bi se i bez ovog jednog boda. Ovi sto psuju sudiju i navode ga kao krivca za rezultat neka odglegaju snimak i prebroje nase sanse.
Napred Partizna, govedo botoksirano nas je dovelo na nivo osrednjih jsl ekipa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top