Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Igramo usran fudbal, imamo jadne igrace, lopovsku upravu - to je to !!!

Jebem vam bre svima mater sta ste nam napravili od FK-a kad nas jebu raspali cigani!!!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
gde je djemba,gde je fofana??? eto kojic resio..:banghead..napadac prva liga..:banghead vuk duster nevidjeni! UPRAVA NAPOLJE!!
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Kada ti pored lazića i krneta ne stvoriš šansu, onda si zaslužio jedno veliko NIŠTA. vuk je uspeo sa postavkom igre da iznenadi sam sebe. Najlošija igra Partizana ikada...
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Sad će opet ona priča da li je kriv Rašović ili uprava... Klasična Partizanova utakmica ove sezone, sa 3 šuta na gol protivnika. Gospodin nam zavukao gospodski.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Eto Rasovic ih iznenadio taktikom.Odlazi vise sa klupe Partizana,nemoj da sramotis klub.Pored zivog Kojica ispadose Krneta i Lazic stoperi.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Ovde 3 Murinja ne bi pomogla.

Gospodin ga gospodski smestio u mrezu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Страшан дерби, поново наша још једна добра утакмица, гдје смо створили доста шанси, али ето противник је имао среће.
Док је Стојке чувао Воју и Остоју завуче му (нам) га Обрадовић.
Волео би само да ми (нам) Вук објасни због чега је јебени НИКОЛА ГУЛАН добио шансу пре Ђембе Ђембе, због чега НИКОЛА НИНКОВИЋ и САША МАРКОВИЋ имају толику слободу у игри да могу радити шта хоће на терену.
Па смо тако видјели и "шутеве" или боље речено покушаје шутева готово са центра.
Ђурићу мењај све, и играче и тренера и навијаче и управу и на крају и ти марш у пм.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
pickice jedne u sta vas jebem sve do jednog !!! od ovih indijanaca da izgubite,da ne smete na gol da sutnete !!!
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Ovo je blam blamova.
Pa od ovih seljaka ciganskih mi gubimo.,sto ne predjose centar.
Obradovic velemajstorski,al do kurca.
Rasovic:banghead
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Није било шансе ни на једну страну, и ти изгубиш аутоголом. Како су наши играчи играли не заслужују ни пљување. Жали Боже са ким кошаркапи дијеле дрес и грб.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Срамно је кога ми зовемо фудбалерима, очај од фудбала, једном речју СРАМОТА!
Нама никад ова звезда није ни требала ми сами себе побеђујемо! Еј Ми овој звезди не можемо да дамо гол!!! Звезди којој нема ко није дао гол! Срамота и ја не знам шта више да кажем!

И да нисмо ми продали дерби, то баш не верујем, једноставно ми не знамо! Нису они бољи, гори су, али ми смо блато! Хвала управи што нам је уништила тим, па ми сада уместо да бушимо са петардама, ми губимо дербије!

СРАМОТА!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.248
Reaction score
3.642
Па да, баш оно што сам очекивао од нас.

Тактичко изненађење? Еееј, Гулан и С.М. на задњем везном, а 2 најкреативнија и најискуснија играча(капитен и ЂЂ) ти седе на клупи
Вуче, сам себе си ти изненадио овом поставком и ''игром''.

Кад ти не знаш шта је агресија, односно, кад на твој везни ред притисак врши један непокретни сутлијаш и Нинковић, који носи неку кацигу(лафо имитира Чеха) коју је купио на циганском бувљаку, шта да причамо?

Еј', победила те екипа која није видела шампон месецима, која једе печурке(у недостатку правог оброка), које узгајају у септичој јами и која има најгору одбрану у лиги. Таквој екипи ти ниси угрозио гол за 90мин.?!

Да не говоримо о томе да те је надмудрио један од најгорих ''тренера'' са ових простора.

Рећи ће неко, ''Да Обрадовић(показало се као глуп потез, он на десном беку) није направио ону глупост(одавно не видех дебилнији ауто гол), било би другачије''.
Курац би било другачије, опет би попушили.


Сва срећа па сам по природи песимиста(пооосебно кад сте ви у питању), па нисам толико испиздео, као што умем кад играју кошаркаши нпр.

Живим за дан, кад ће у ФКП играти 11 странаца. Добро, не мора 11, може бити голман домаћи и најталентованији клинци, али остатак да буду црнци и латиноамериканци.

Наравно, да их води тренер странац(холанђанин, немац).
Од ових наших Бата Ђориних продуката нема 'леба(изузев Станојевића и Ђукића).

Волео бих да Вук оде, у ''великом стилу''.
Да каже шта му је мутави урадио и покаже бар један делић људске величине и храбрости, као што су то урадили Станоје и Крстајић.
Није он капацитет да се носи са овим проблемима, а и тренерски квалитет је више него упитан.
Треба ову гомилу безобразника мотивисати, а Вук се није показао као неко такав. Нећу претерати ако кажем, да он није у стању сам себе да мотивише.

Кондиционог тренера питати где се школовао.
Да сам на његовом месту, црвенио бих се од стида, кад видим како играчи не умеју ни један дуел са неухрањеним цигојнерима да издрже, да не говорим како су неспособни да добију ваздушни дуел за 90мин.
Свако данас може да ради и игра у Партизану.

мутави, умри!

А ви, пиромани са јужне трибине:

Да сте Гробари, као што нисте, ту агресију и склоност ка пироманству би усмерили ка мутавом створењу.
 

Ivke

Banned
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
730
Reaction score
24
Локација
Kragujevac
Ahahaha, samo su ovako mogli cigani da dobiju, eeej našim autogolom iz čista mira, pa ovo nema nigde. Najgora ekipa ihahaj Partizana, ali ovako bedno, bez maltene akcije jedne kako treba, za celu utakmicu, pa ovo je smešno. Ajde branitelji Vuka koga sam i ja obožavao zbog prošle sezone, ko je kriv? Znamo uprava, tralalala, to svi znamo, ali ovo i ovako izgubiti od raspalih cigana koji će sada da se kurče mesecima, znači terajte se svi u pičku lepu materinu gospodo iz Partizana, svi do jednog čast nekim izuzecima. Marš bre!!!
 

maskolino

Početnik
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
7
Reaction score
0
Od ovih igrača može samo dobar parket da se napravi
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Hvala Vuku i igracima na zadovoljstvu. Naravno hvala i Obradovicu na dezorijentaciji.
Hvava Ninkovicu, Jojicu i Kojicu, ma hvala svima.

Da sam mutavi imao bih pune ruke posla veceras.
 

njacke

Grobarčina
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
2.173
Reaction score
2.375
Dobro, nista neocekivano. Ako se neko zavaravao do sad, vise nece.

Jos nesto, osecam potrebu da stanem u odbranu Kojica, koji se po default-u napada, a ulozio je vise truda, snage i znanja od 95% igraca na terenu. Sta? Ne zna? Pa, ko zna?!
 

Don

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
119
Reaction score
18
Kakva prodaja derbija, oni su jednostavno nesposobni da se bave ovim sportom. Potpuno odsustvo bilo kakvog mentalnog i fizickog kapaciteta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top