Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa onda u Partizanu 30 godina nije bilo Grobara.
To sto je DJuric govno nisu krivi ni Stanojevic ni Vermezovic, ni Rasovic pa ni Grant muceni a kamoli Nikolic ili neko slican ko i nije nas trener.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
cim se ovoliko pise o dolasku nikolica kao gotovoj stvari,odmah izrazavam veliku sumnju.

i uopste me ne bi zacudilo da se za koji dan ili mesec ispostavi da je pantic ipak potpisao na samo godinu i po. bas kao sto me ne bi cudilo da gosn USranko dodje za direktora.

napravili su nam putujuce pozoriste od kluba.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ako Nikolic prihvati ponudu Partizana verujte da cete ovde na forumu saznati pre nego sa bilo kog portala, opustite se, Nikolic sve i da dodje dolazi posle Cukarickog a sutra sve oci uprte u Vuka i jaganjce nase, ali eto, sutra imamo lepu priliku da navijamo i za Marka i za Vuka.
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
kaze pantic nisam u formi.
pa sto sine nisi trenirao, nego si samo cekao u koji ce klub tata i menadzer da te odvedu.
stvarno ne mogu vise da svarim ove nadobudne klince
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.803
Reaction score
29.767
Локација
Beograd
У бре! Човек мало угаси компјутер, кол'ко да оде до пијаце, шпорета, фрижидера, посла, те малчице и у ,,ноћни живот,, (после посла) а за то време ви овде већ довели Бодирогу за преЦедника клуба, а Николића за тренера, и још му нашли качкет, због ради стајлинга...
Мислим Николића као Николића, а не Николића Николићевог сина...
Ма свеједно, питам се да ли је ово све сан, или је време да ја уствари одем на спавање...
А ви што станујете подалеко од ,,Брда,, још мало па време да устајете, да не закасните на зимске чаролије Вука и јагањаца, јарића и оваца, који треба кад се раздани да крену у бој против Чуке, а да га докусуре у сред ноћи (јер је ред да се пале рефлектори, кад их већ тамо има, иако ја мислим да је логичније по 'ладном времену играти у дневном термину...али, шта је па важно шта ја мислим...)

:napred Partizan
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Чукарички - Партизан

Субота, 07.12.2013 15:00 - Београд
as3.jpg


Делегат:
ЦАРАН Ђорђе

Главни судија: НИКОЛИЋ Бојан
Први помоћни судија: ЧАЂЕНОВИЋ Владимир
Други помоћни судија: КУРЧУБИЋ Ненад
Четврти судија: КАРАНОВИЋ Дарко
Први додатни судија: ВЕСЕЛИНОВИЋ Слободан
Други додатни судија: ДИМИТРИЈЕВИЋ Дејан

Посматрач:
МАТИЋ Станко
Супер контрола:
Ko je ovaj sudija?
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
On je duvao penal protiv Spartaka, iza gola.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
I ti pored tolikih novinara očevidaca, koji tvrde da je Jojić svirao penal, veruješ sudiji iza gola?
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
i bojan nikolic i cadjenovic su odlicni prijatelji mog brata i obojica su naravno iz kragujevca.
sudjenje ce dakle biti korektno, znam sigurno, a i neke stvari nisu za forum.
sto se tice same utakmice uopste nisam optimista.
nadam se da gresim
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Да немају на фејсбуку лајковану страницу Гробари Чокот? :D
 

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
Posto zivim blizu Cukinog stadiona nocas oko 3h bacim pogled na stadion kad ono vidim upaljen jedan reflektor do pola..., a obicno su svi nocu ugaseni..., mora da je Tole nesto cackao... :D
Salu na stranu bice jebeno..., dobar tim imaju (brca "Ciganovic", Stoiljkovic, Rajko...)..., ne bih da mracim al ne miirise mi na dobro...
Nenormalno vazna 3 boda pred pauzu...
Ajmo CRNO BELI !
:BB
:D:
P.S. sanjao sam da smo dobili 2-1 (Stojke odbranio penal, a Sale postigao pobedonosni gol...) :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
- najcrnji scenario: mi gubimo, cigani dobijaju, -2 za nas. 2 boda je ništa, ali na psihološkom planu znači mnogo. Njihova radost i histerija, opet transferi na zimu itd...

- za bod manje crn scenario: mi x, oni pobeda. -1 bod. Slična situacija kao gore.

- Ok scenario sa gorkim ukusom: mi x, oni x, jesenja titula sa +1

- dobar scenario: mi pobeda, oni x, +3 za nas na pauzi, to već zvuči bolje. Za jednu pobedu ispred.

- idealan scenario: mi pobeda, oni poraz, +4 za nas. I ako kiksnemo u Pazaru, a hoćemo, ostajemo prvi na tabeli!

E sad, jedno pitanje. Da li neko pamti, da li su cigani bili jesenji prvaci u nekoj od ovih 6 sezona?
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
- najcrnji scenario: mi gubimo, cigani dobijaju, -2 za nas. 2 boda je ništa, ali na psihološkom planu znači mnogo. Njihova radost i histerija, opet transferi na zimu itd...

- za bod manje crn scenario: mi x, oni pobeda. -1 bod. Slična situacija kao gore.

- Ok scenario sa gorkim ukusom: mi x, oni x, jesenja titula sa +1

- dobar scenario: mi pobeda, oni x, +3 za nas na pauzi, to već zvuči bolje. Za jednu pobedu ispred.

- idealan scenario: mi pobeda, oni poraz, +4 za nas. I ako kiksnemo u Pazaru, a hoćemo, ostajemo prvi na tabeli!

E sad, jedno pitanje. Da li neko pamti, da li su cigani bili jesenji prvaci u nekoj od ovih 6 sezona?
Bili su kad je Plavi vodio ekipu,pa ga je Sale zamenio.
Tu je prekinuta negativna tradicija,kad prvi put nismo bili jesenji prvaci,a na kraju smo bili prvaci.
E sad ne znam ,valjda je bila to 2009/10.:confused
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Данас нас чека тежак посао. Идеју и систем немамо и јасно је да се чека зимска пауза. Треба играти агресивно од почетка, барем притиснути објективно слабији тим, јер ће овом нејаком колективу свака калкулација доћи главе. Једини играч који је голгетерски расположен је Јојић, од Нинковића не очекујем ништа да будем искрен, а дубоко у себи гајим наде(можда су то и илузије) да ће Малбашић показати да зна да игра фудбал. :confused

И даље сматрам да гани данас неће изгубити, надам се да у томе нисам у праву. Само да ми извучемо 3 бода како знамо и умемо на овом ''врелом гостовању''.
 

Likii

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
930
Reaction score
63
Локација
Pekijeva Ekipa-Ulaz L/Terasa
- najcrnji scenario: mi gubimo, cigani dobijaju, -2 za nas. 2 boda je ništa, ali na psihološkom planu znači mnogo. Njihova radost i histerija, opet transferi na zimu itd...

- za bod manje crn scenario: mi x, oni pobeda. -1 bod. Slična situacija kao gore.

- Ok scenario sa gorkim ukusom: mi x, oni x, jesenja titula sa +1

- dobar scenario: mi pobeda, oni x, +3 za nas na pauzi, to već zvuči bolje. Za jednu pobedu ispred.

- idealan scenario: mi pobeda, oni poraz, +4 za nas. I ako kiksnemo u Pazaru, a hoćemo, ostajemo prvi na tabeli!

E sad, jedno pitanje. Da li neko pamti, da li su cigani bili jesenji prvaci u nekoj od ovih 6 sezona?
jesu,kad je trener bio Plavi.edit:brisite Deki je odgovorio
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top