Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
U pravu je Vlayco. Mi kontamo opet čuda muda, avioni kamioni, odakle pare mamu vam jebem? :D Jel nismo na pozitivnoj nuli?
Dve su opcije:
-Neko je prodat
-Neko drugi daje pare i dovodi igrače
 

Keza

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
240
Reaction score
24
Poenta je da ako nisu uspeli da se dokazu do 27me i probiju na evropsko trziste, nema tu lebac.
A kad vec pominjes propale transfere sto ne pomenes i uspele, Bambi, Savic, Raca...

Zato što su oni izuzetak, a ne pravilo. Ubode se sa svakim dvadesetim.
Uostalom šta će nam onda omladinska škola, ako ćemo dovoditi sa strane talente?
Eto...navedi ti nekog mladog i talentovanog koji bi nam rešio pitanje desnog beka, štopera i zadnjeg veznog.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Objasnili Joca i Sacayak. Do juče dužni ko zna koliko mesečnih plata, a sad te Trajković te Vulićević te jedan (respektabilni) Drinčić te Argentinci, Japanci, Tajlanđani, licimuri, pederi, demoni, daždevnjaci. Ne liči mi to uopšte na ovu gamad. Il nas lože ko cigane novinari ili su aktivna ona dva uslova gore što sam napisao. Nema šanse da bi ova bagra radila bilo šta da bi ojačala ovaj klub...
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
Eno ruznal pise da ovog Riosa hoce benfika i katanija :S
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Ako dodju svi igraci koji bi trebali ovo ce biti sa finansijske strane jedan od prelaznih rokova u koji je najvise ulozeno.
Ocigledno mislis da ce Partizan jednog dana ulagati 10 miliona samo na dolaske bez plata, znas kad ce to da se desi u drzavi Srbiji? Nikad.

Znaci da su ili nasli novog ,,sponzora" iz senke ili da ocekujemo prodaju Jojica ili Zivkovica.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Da primace platu ali odlazi Stojkovic koji prima 200 000 + ce verovatno otici jos neko pa ce biti para za plate koje sigurno i nisu prevelike s obzirom odakle dolaze igraci.
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Malo mi čudno što Nikolić nije tražio da se produži ugovor Stojkoviću a tražio je za Brašanca i Volkova (a na njegovo mesto hoće i Lekovića)...
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Trazio je, Stojke ima dobru ponudu, ali ko zna, mozda ga vidimo 13og :D
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.537
Reaction score
1.412
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Stojkovic je ove jeseni bio jedan od 2 najbolja igraca, zaduzio nas sve ove godine...

Ipak, zao mi Lukaca, bice ispaljen samo tako, kao ja kod riba ovih dana.. :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Sto se tice Riosa realno je da je apsolutno nerealno da bilo koji napadac koji je explodirao u bilo kojoj ligi na planeti zavrsi u Srbiji i Partizanu.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Bez Jojica cemo ostati sada sigurno a malog Andriju ce prodati sada a otici ce na leto.
Taman pred kvalifikacije za evropu, trener treba samo da sabere dva i dva i da ima ovo u vidu.

Ovi smesni placeni tekstovi sluze da mazu ljudima oci, klasican vesicevski marketing i lozana.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top