Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK Partizan - sezona 2013/14

Статус
Затворена за писање одговора.

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Да није Благоје мало претерао у вези Николића? У овом тренутку нападати тренера је беспотребно.
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Sećam se jednom je Blagoje bio pored aut linije i mi čini mi se ne dobismo Smederevo na JNA, neka me neko ispravi ako griješim
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Slažem se da je Paćko preterao, ali nije u redu da kada pljuje mutavog onda je legenda, a kada opali po našoj struci onda je neznalica.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
''Jug'' je bio na jucerasnjem treningu, dao podrsku igracima i treneru.

Pa naravno da su bili i podržali ne samo tim i struku mnego i trenutnu situaciju, jer stvari se odvijaju upravo kako njihov nalogodavac i želi.

Да није Благоје мало претерао у вези Николића? У овом тренутку нападати тренера је беспотребно.

Nije Bagoje preterao, nego je 101% u pravu!

Priče kako smo pod stalnim pritiskom ne piju vodu. ŠTA, Partizan prošle, pretprošle ili ranijih godina dok smo osvajali titule NIJE BIO pod pritiskom. Zar prošle godine nismo osvojili titulu na derbiju golom Jojića. Da smo tu pukli, a nismo, ode titula.

Ovog proleća smo odigrali jednu utakmicu kao zmajevi, takođe još jedno poluvreme, sve ostalo ispod proseka, a ovu poslednju kao najobičnije pičke. Ej bre, 10 klinaca nas nadigralo. Ko je za to kriv, ako ne trener i igrači! Blagoje je u pravu, a na Nikoliću i igračima je da dokažu da nije!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Komentarišem igru, a ona je na poslednjoj utakmici bila očajna. Ko je kriv za takvu igru... sigurno fudbaleri, a da li je i trener kriv videćemo već sledeće, pa i naredna kola.

Ne brini, imaćemo celo dugo toplo leto, mada ovde u Kenjadi nikako da otopli, da se ljudski pokoljemo oko trenera i ne daj Bože gubitka titule.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.563
Локација
vaginamandibularia
naravno, igra je bila na nivou nekih mnogo slabijih sastava, ušla nam je voda u uši. Primer kako ne smemo da igramo u derbiju, čak i ako budemo imali prednost od dva gola. Svaka škola se plaća, nadam se da ovu nećemo platiti titulom.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Nije Bagoje preterao, nego je 101% u pravu!

Priče kako smo pod stalnim pritiskom ne piju vodu. ŠTA, Partizan prošle, pretprošle ili ranijih godina dok smo osvajali titule NIJE BIO pod pritiskom. Zar prošle godine nismo osvojili titulu na derbiju golom Jojića. Da smo tu pukli, a nismo, ode titula.


Ako je Partizan ime,pritisak je prezime.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Partizan jeste pod pritiskom bio svih ovih godina, ali mu se nikada tako bahato i očigledno nije otimalo ispred nosa. Šta mislite, kakav li je pritisak kada znaš da tvoj protivnik neće kiksnuti nikad, da uvek igraš na -4, i da povrh svega strepiš da će te opet neko pokrasti i popišati se po tvom trudu?
Niko ne brani trenera ni igrače, jasno je da to mora dosta bolje, ali nemojte ovaj pritisak sada upoređivati sa nekima pre.
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
Марко Николић има само 34,35 година млад је тренер, донио је помак у игри и неку нову енергију у тим. . Од почетка прољећног дијела нисмо имали исти састав,крађе отворене па ни Мурињо то неби издржао.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.946
Локација
Žrnov
Ja moram, jače je od mene....

Ali isti taj MN ima na raspolaganju igrače koje je hteo.... ako ništa drugo, bar ima napadača.... ako se ne varam, prednost od jednog boda, koja nije nešto spektakularno, ali je prednost, mu je ostavio prethodnik koji je imao tim sa 1.5 stoperom i 0,5 napadaca..

Imao je "svoje" igrače na pripremma... 'OĆU BRE DA PREORU TEREN!!!

A što se njegovih godina tiče i mladosti, ima mnooooogo više iskustva nego SS kada je došao za trenera.... a hoćeš da mi kažeš da SS nije bio pod pritiskom!

Nije trener kriv, ali budite dosledni majku mu, pa zamerajte svakom treneru istu stvar, ako ne valja... a ne sad ćemo da budemo uz ekipu i trenera, a uz ovog nećemo.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Ne znam na koga se odnosilo ovo da se bude dosledan, nije ni važno. Ja od početka polusezone nisam nijednom poredio igru jesenas i sad, trenera tad i sad. Imam svoje mišljenje ali poštujem dogovor da ne komentarišem ništa na račun bivšeg i sadašnjeg trenera.
Ja sam pričao o situaciji tada i sada. Mislim da smo se svi saglasili da su danas nikad izraženije namere i još izraženiji postupci da nam se otme titula.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.563
Локација
vaginamandibularia
Ja moram, jače je od mene....

Ali isti taj MN ima na raspolaganju igrače koje je hteo.... ako ništa drugo, bar ima napadača.... ako se ne varam, prednost od jednog boda, koja nije nešto spektakularno, ali je prednost, mu je ostavio prethodnik koji je imao tim sa 1.5 stoperom i 0,5 napadaca..

Imao je "svoje" igrače na pripremma... 'OĆU BRE DA PREORU TEREN!!!

A što se njegovih godina tiče i mladosti, ima mnooooogo više iskustva nego SS kada je došao za trenera.... a hoćeš da mi kažeš da SS nije bio pod pritiskom!

Nije trener kriv, ali budite dosledni majku mu, pa zamerajte svakom treneru istu stvar, ako ne valja... a ne sad ćemo da budemo uz ekipu i trenera, a uz ovog nećemo.
ju, zamena teza. A SS je imao 0 igrača, sve diletanti i srpskoligaši. Ju, budite dosledni, itd...
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Stanojević nije sastavo tim ,nego ga je preuzeo u momentu kada se raspadao i bio drugi, ostavrio 100% učinak i osvojio titulu!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.218
Reaction score
33.563
Локација
vaginamandibularia
Tako je. I svaka mu čast. Avaj, ne rastu Stanojevići na kamenu ko lišajevi, mnogi treneri su slabijeg kvaliteta od njega... Ali je imao Moreiru. Mambu. Mnoge u odnosu na danas.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ma bezveze je poređenje, pogotovo kada se zna koje je igrače imao prethodni naš trener, pa se opet istovaralo po njemu.
Ne treba napadati Nikolića u ovom trenutku, niti minimizirati sudijske greške, što su novinari jedva dočekali sa ovom Paćkovom izjavom, ali treba biti pošten prema onome šta se pisalo i piše.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top