Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Лошом игром до капиталних бодова.

Форма и даље лоша, приступ игри не најбољи, Станојевић почео да лута. И поред лоше игре укњижена су три изузетно важна бода и то на изузетно врућем терену. Свака част Мажићу, да у оваквим утакмицама суди храбро и поштено па шта буде. Није насео на медијске притиске и кмечање из рупе, није насео на опструкцију и ваљања по терену играча Спартака.

Што се њиховог гола тиче, играч који је дао гол није био у офсајду, али Вујаклија јесте дебело. По мени, није утицао на игру. Примили смо јефтин гол, слично као против цигана.

Пенал за нас чист к'о суза, нарочито ако се сетимо шта је све циганима свирано. По мени, чак смо и оштећени. Да је овакав фаул направљен над неким циганином, не само да би био пенал, него би и грач који га је скривио попио црвени картон.

Други гол мајсторија Томића после чистог фаула над Салетом.

Већ сам писао, када је кренула еуфорија након Тејгових голова, да треба сачекати и видети да ли је адекватно решење, да ли је прави еквивалент Клеу. По мени, није ни близу Клеа. Наравно, Фали и Мо, нарочито у овим данима када Вукић игра ровит и неспреман.

Станојевић лута са тимом, прави неке нелогичне измене. По мени, Тејго не треба да буде стартер, немамо игру која би њега избацила у први план, немамо крила и добре центаршутеве. Адија може да улази са клупе, делује ми несналажљиво.

Форма мора да крене узбрдо, у супротном може нам се све олупати о главу.

Елем, ево материјала за нове сузе из рупе, а то су и најслађе победе.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
С опасношћу да изгледам као дежурни пљувачи и призивачи апокалипсе.
Ми смо без Мореире пре свега и Клеа го курац од екипе!
Иначе,ако неко може да ме подсети,када смо се ми задњи пут људски изборили са пресингом,неком уиграном акцијом,не рачунам ту одбитке,корнере ,слободњаке?


I to od ovce.Ne zna se koji nam je deo tima katastrofalniji.Od bekova ,štopera,veznih,pa do špiceva.Mi pričamo kako treba ciganima da lupimo presing,a ne znamo da iznesemo ljuski loptu.Fali jedan mali crni što nam je lepio ekipu,i onaj visoki lepi što je davao golove i bez šanse.Katastrofalna zima za nama.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
M Cim neko krene presing, mi se pogubimo na sredini. Da me neko ne shvati pogresno- nisam za smenu trenera, pogotovu ne ovakvog kakav je Sale Stanojevic, jer cemo ga jednog dana od blata praviti. Potrebno je poboljsanje pas igre koja nam fali i nadam se da ce poraditi na tome...

Naravno da se pogubimo kad nam se sve svodi na igru kroz sredinu i to prilicno sporo i mlitavo. MI nemamo krila, nemamo ni bekove znaci osudjeni smo da nam svaka lopta ide kroz sredinu. Imamo dva najgora beka u citavoj evropi koji nisu sposobni da dodaju lotu u noge igracu na 5 ispred sebe. Imamo Babovica i Ilieva koji ne zele da centriraju, jednostavno ne zele kao u inat svima zalamaju, driblaju ali im ni ne pada na pamet da centriraju a pri tome imaju i 10 dodira pre nego sto je izgube!!

Ajde bre vise prodrmajte se vec jednom, prosli su svi rokovi i ispucali smo i srecu, nece da se desava 5 puta u polusezoni da dobijemo u 90. minutu. Pocnite da igrate. Borba bre, zelja, energija, izginite na terenu, dosta vise setkanja kao neke babe!!!!!!
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
I njihov gol je regularan jel tako. Ajde ljudi bre dal je moguce da toliko mracite, dobili smo, bas nas briga, a jos mi je draze sto ce sada govna ciganska da se bune, a zaboravljaju da su u Subotici dobili iz cistog ofsajda.
Moram i ja da se najebem mater ovim pickama sa RTS-a. Aj svi da im posaljemo po neki mail da im se najebo keve sugave. Jebem ti komentatora koji ne zna ni imena igraca, za Adiju je sto puta rekao Adi i komentator i onaj strucnjak iz MAdajrske.

Rekoh da me boli kurac za cigane! Ja cu Partizan pratiti i da ode u 5. ligu, i da ne uzme titulu 20 god,i da sve redom dobija na sudije, jer ga volim! Ali treba biti realan i reci da je ovo bila sramota od sudjenja! I ovo nije mracenje sto ja pisem, NAS TREBA SAD DA BUDE VISE NEGO IKAD, vec je ovo jedna cista objektivnost!
A ti da znas pravila fudbala, onda bi znao da je njihov jeste regularan i cist kao suza.
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
penala nije bilo, a ova pobjeda mi je najdraza od svih ove sezone :) hahahaha TOMICA u reprezentaciju :) (salim se :) hahaha


Ko sve igra Neca(sad je Neca,do malopre CR7) bi bio najbolji veznjak.

Igra očaj živi,sve smo gori,ali ovo je ono o čemu maštamo.....da ga prvo damo iz nepostojećeg penala,pa ga onda zavučemo u 90+,da CRKNU dušmani
 

LeGeNd

Grobar
Учлањен(а)
18.01.2007
Порука
210
Reaction score
0
Локација
Beograd
Penal je vise nego smesan! Njihov penal je cist kao kuca! Boli me kurac sto cigani namestaju vec godinama, oni me ne zanimaju! Ja ne znam samo kako fudbalski savez misli da vrati navijace i publiku na stadion sa ovakvim sramotnim sudjenjem i u nasu i u cigansku korist. Prvo rad,pa sad ovo...jadno, previse jadno. Igra nam je bruka i sramota! Mnogo se provlacimo... Gde je onaj Partizan sto melje sve redom sa 3-4 razlike?! Katastrofa!
Svi na JNA protiv vojvodine!!!!!

Tebi nije mesto na JNA ! Ima jedna rupčaga u blizini pa bi tamo mogao da svratiš, evo za 10 min igra taj klub. Kako te nije sramota!?
Koliko se sećam mi ovaj Spartak nismo dobili u skorije vreme, ni sa Kleom ni Moreirom, tako da...
Ovo baš podseća na utakmicu sa Borcem iz Čačka kad ga je Djordjević zavukao u poslednjoj minuti. Bravo, 3 boda bliži tituli.
 

Nisavac

Grobar
Учлањен(а)
09.02.2011
Порука
236
Reaction score
3
Slazem se da skripi u odbrani, ali sta drugo i ocekivati kada mi nemamo igrace na sredini koji ce zadrzati loptu, odigrati par dodavanja, pomeriti teziste igre dalje od naseg gola. Ovako ce biti bojim se do kraja prvenstva.
 

milvol1989

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
305
Reaction score
0
Локација
Borèa
Igra nam je blagi užas, ali spakovasmo nekako tri boda u džep. Forma mora podhitno da se podiže. Pobeda na ovaj način mi je draga jedino iz razloga što će mečkari crći od muke. Neka, i trebaju.

Stručnom konsultantu želim gore od najgoreg.
 
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
802
Reaction score
406
Локација
Zemun
Ја покушавам да будем срећан, али после онакве игре једва смо бод заслужили.

Она Јовановићева рука није пенал, а колико је могло да се види у преносу у коме ништа не може да се види "пунолетним" камерама као ни ситуација из супротног угла :)banghead) тј. са источне стране није ни наш био.Фаул код слободног чист ко суза.

Наша игра :puke! Срамота.Једна добра акција за 90 минута.
Одбрана такође очајна.Нису били способни да изнесу лопту са наше половине чим ови крену у пресинг.Бабовић мора опет на клупу, очајан је у последње време, а и Сале је све лошији.

Све у свему, имали смо много среће.

П.С. Оставите ове назови коментаторе и стручне консултанте...Фрустрација је зајебана ствар.
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
e sad smo definitivno uveren da cemo uzeti duplu krunu! sreca prati hrabre, i uveren sam da cemo do derbija imati prednost od minumum 5 bodova na tabeli. Sto se tice danasnje utakmice, i dalje smo u losoj formi, koja je u silaznoj putanji od pocetka proleca, ali sam uveren da ce nam ova velika pobeda pomoci da se makar malo oslobodimo pritiska i pocnemo da pruzamo bolje partije u kontinuitetu. Citam sada i po drugim forumima kako cigani negoduju zbog ove nase pobede, ali bi bilo lepo da prestanu da jedu govna i podsete se kako su oni to pobedili u Subotici??
Ja znam da oni imaju selektivno pamcenje, ali bi bilo lepse kad bi u nekim situacijama imali barem trunku morala i obraza, pa da se ugrizu za jezik svaki put kad hoce nama nesto da prebace...
Ipak, sada na njih ne treba obracati paznju, vec se okrenuti Vojvodini i naplatiti im sve dugove za prethodna dva poraza... A nije da nas nisu zaboleli... Verujem u pobedu! Idemo do titule!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Ko Boga vas molim banujte ove sto su videli da nije bio penal za nas a ciganski ofsajd nisu videli. Kako vas bre nije sramota??? Nijedan ciganin nije pljunuo po svom klubu kada su svi znali rezultat u Jagodini i Ivanjici a vi mi tu glumite neko ludilo. Stidite se sto ste navijaci Partizana. Ako uopste to i jeste.

grb@ Jebeni problem je sto ti u svom postu pominjes penal za nas a ofsajd kod gola Spartaka ne spominjes.
 
Последња измена:

banche1986

Grobar
Учлањен(а)
13.06.2010
Порука
535
Reaction score
13
Ja sam skroz nezadovoljan igrom tima i nacinom na koji smo dosli do pobede.
Bitno je da je "covek rezultata" zadovoljan .
Da se razumemo ja nemam nista protiv Stanojevica ali me uzasno nervira kada posle ocajnih partija izadje sa nekom pricom o rezultatu.Ovako ne ide , igrajte fudbal .
 

grb

Početnik
Учлањен(а)
08.11.2007
Порука
127
Reaction score
62
Tebi nije mesto na JNA ! Ima jedna rupčaga u blizini pa bi tamo mogao da svratiš, evo za 10 min igra taj klub. Kako te nije sramota!?
Koliko se sećam mi ovaj Spartak nismo dobili u skorije vreme, ni sa Kleom ni Moreirom, tako da...
Ovo baš podseća na utakmicu sa Borcem iz Čačka kad ga je Djordjević zavukao u poslednjoj minuti. Bravo, 3 boda bliži tituli.

Ti ces meni da kazes da meni nije mesto na JNA! Ja kad sam isao na utakmice ti nisi znao sta je fudbal! Cega da me bude sramota?! Jel ja ovim pokazujem manju ljubav prema Partizanu?! Ja sam samo realan a ti malo oladi sa komentarima i zaobidji me. Ja cu za Partizan uvek biti tu i ja svoje vidjenje stvari oko utakmice mogu uvek da iskazem.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Само нека цигани негодују, ово се данас и играло због њих, не због Спартака (који не може у Куп УЕФА никако). Очекујте медијску лавину сутра, саопштења, изјаве, "стручне консултанте" и остала говна. Тим је слађе, Томићев слободњак им се зарио право у срце.
Ко се сећа у првом делу на ЈНА, у зауставном времену смо имали овакав слободњак против Спартака, али уместо шута наши су несхватљиво пробали неку комбинацију и засрали, па је остало 0-0. Добро је да данас није било таквих идеја.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Posle svega vidjenog (bolje reci preživljenog) mogu samo reci:
1) Najbitnija stvar su 3 BODA!
2) komentator i "stručni konsultant" :pickaciganska
3) igra loša, mada smo drugo poluvreme bili bar agresivni
4) Tomiću, hvala ti! (nisam verovao da ću ovo ikad reći :D)

P.S. Sto se tice regularnosti njihovog gola, našeg penala..., mogu lepo da nam se napuše svi "pošteni ljubitelji fudbala". Kad cigani daju gol spartaku (2 metra ofsajd), tad je sve regularno. Kad Nikolić (došao iz zvezde u spartak) sa 5 metara promaši prazan gol protiv cigana i to je regularno.

Još jednom ponavljam: 3 boda su najvažnija, idemo po četvrtu uzastopnu titulu!
:pfc:
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Једну ствар морамо истаћи, и поред лоше игре Партизан је избацио циганију из купа и узео три бода Спартаку у Суботици. И поред лоше игре, у обе утакмице, примили смо два кикс гола. Мени то говори да смо и даље јачи од осталих иако смо много слабији него јесенас.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
jebe mi se za strucne konsultatne
samo ulepsavaju nasu pobedu
jos jednom MENI NE SMETA ! :D
dok nije zavrsila utakmica ceo dan nisam knjigu pipnuo, kako cu sad od meraka da ucim mmmmmmm :D
cujemo se za sledeci izazov
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.074
Reaction score
8.380
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Ko Boga vas molim banujte ove sto su videli da nije bio penal za nas a ciganski ofsajd nisu videli. Kako vas bre nije sramota??? Nijedan ciganin nije pljunuo po svom klubu kada su svi znali rezultat u Jagodini i Ivanjici a vi mi tu glumite neko ludilo. Stidite se sto ste navijaci Partizana. Ako uopste to i jeste.

Provaljen sam. ciganin sam jbg, uspesno sam izdrzao 3 godine ovde da me ne provali niko al tebi je uspelo.

Sta nije jasno tebi i svima ostalima koji se pravite ludi ili ste stvarno ludi ili coravi?
Cist gol za njih jer je pasivan ofsajd. Jeste onaj igrac bio ispred ali kakvih je on uticaja imao na igru? NIje smetao golmanu, nije smetao nekom odbranbenom igracu..nista nije uticao na igru, lopta bi svakako nesmetano usla u gol. Da je njega zakacila lopta druga bi prica bila i tad bi morao da se svira ofsajd.
Penal nas je sviran a i da nije sviran ne bi se sudija zajebo. Znam samo da sam video onakav penal dosudjen protiv nas ja bih ludeo i razbio bih sve zivo jer je start bio premlak.
Sudija je takodje svirnuo 5,6 auta nama a bili su njihovi.
Njihov penal je bio penal jer je bila igra rukom al dobro nije sviran, sudijska procena takva.

Nema potrebe da se sve ovo negira, to su cinjenice.
Ali ja kazem isto sto i svi ostali ovde: Zabole me sto je onakav penal sviran, zabole me sto je sudija naginjao ka nama i neka je. Dosta se vise ciganima gledalo kroz prste i pomagalo ali me nervira jedna druga stvar. Zbog ove utakmice ima da se krene sa saopstenjima i prozivanjima a to ce sve povecati pritisak na fss i na sudije koje nam budu sudile u narendim utakmicama. Ocekuje nas jos prljavija igra van terena u narednih mesec, dva.
Moramo maksimalno da se uzobiljimo i krenemo napokon da igramo fudbal onaj iz jesenjeg dela. idemo dalje, krenuce valjda!!!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.991
Локација
Kobasicarija "Venac".
jos jedno lose, moglo bi se reci i sramno izdanje.
niti imamo igru, niti zara za borbu. danas smo stvorili tri sanse gol:pop
rekao bih jos neke stvari, prvenstveno vezane za gospodina mazica, ali ovo nije mesto za to. jedan nas uvazeni clan pre neki dan rece kako se takve stvari pricaju daleko od usiju i iskljucivo u grobarskom drustvu. podrzavam takav stav, jerbo zalazi ovde sve i svasta.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top