Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Jeste ,uzeta su tri boda i dalje drzimo razmak.Jel smo sada srecni?Hocemo opet glavu u pesak?Sramota je sta igramo ,ako uopste moze neko da mi objasni koju mi igru igramo.Sram da bude onog ko gura Miljkovica i Lazevskog.Sram da bude onog kome je pala ideja da vrati Vukica u Partizan.Igramo najruzniji i sporiji fudbal,jedan jebeni Spartak ti vrsi presing i pritiska ta na petnaest metara a ti imas invalide koji ne znaju loptu da iznesu.Ovo je tuga od modernog i brzog Partizana.Mislim da je ovo samo prikrivanje katastrofe od igre i pristupa koji sada gledamo.Uopste nisam optimista da mozemo da uzmemo titulu.Sledece kolo protiv Vojvodine ce biti jos teze i daj Boze da ih dobijemo.Sa ovakvim igracima i postavkom mi ne mozemo bolje.Sredina je ocaj,ne zna se koje sporiji .Staviti u isti tim,S Ilica,Vukica,Babovica I petrovica i ocekivati brz fudbal je smesno.Sa ovakvim bekovima praviti moderan Partizan je smesno.Svaka cast i upravi i Stanojevicu na tome da su od ulaska u ligu sampiona i prilike da se jos vise pojacamo i dugo vladamo uspeli da dovedu titulu u pitanje.To moze samo mi da uradimo.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.088
Reaction score
15.810
Локација
Храм фудбала
И само да се придружим већини у овим честиткама РТС, и његовим "стручним" "коментаторима" и "стручним" "сарадницима".Ђубради једна,боли вас много и треба да боли!!!
 

Thomas

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Bg
Imamo problema na sredini, bice bolje valjda kad se razigra Vukic. Tomic se iskupio za mnogo toga. Ovako se osvajaju titule.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.775
Reaction score
55.498
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

Neimar

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
226
Reaction score
6
Локација
Beograd
Verovatno najvažniji meč u sezoni. Pobedili smo ciganski klub, koji je nerešen rezultat sa nama u prvom delu sezone proslavljao kao pomoć i doprinos Zvezdi u borbi za titulu. Odlično što smo ih sprečili da i drugi put to proslave.
I vratili smo im za ciganisanje u medijima po pitanju dovođenja u vezu Grobara sa batinama njihovih alkoholičarskih ciganskih fudbalera.
Igru ne treba komentarisati, svi ste videli, i svi imamo isto mišljenje.
Sale mora da ih probudi, pitanje je samo da li je on to u stanju da učini.
U INAT SVIMA!!!
 

BIGcvare

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
186
Reaction score
9
Локација
Fudbalski to je hram...
O igri jedino sto mogu da kazem je :pop

Sto se tice ljiga sa TV mogu samo da nam se muda napasu...Mene su od svega najvise iznervirali "navijaci spartaka" koji su skandirali Stojketu...aaaaaaaalo bre?! :banghead

Jedina pozitivna stvar je sto ce se posle par dana pamtiti samo 3 boda koja su nam u ovom trenutku bila i najvaznija...

Idemo dalje sledeci vikend nam dolaze slaninari, pravi trenutak da se pokaze pravo lice parnog valjka!:pfc:



Potpisujem, cak sta vise ocekujem ga u prvih 11 vec protiv slaninara...Pored toga mislim da nemamo vremena da se uigravamo sa Vukicem tako da bi ga trebalo preseliti na klupu pa onda na leto polako...
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Bravooooo Grobariiii :)...Titula mora da ostane u Humskoj makar sve dobijali ovako. Da sektaski klub crvene boje u prolecnom delu ne zatvara utakmice dva meseca unapred i da jesenas nisu u zaustavnom vremenu dobili bar 5 utakmica mi bi se leskarili sa 15 bodova prednosti.
Imamo posla sa nevidjenim olosima.
Bravo,bre Tomicu.
Zvanican stav:
Dali su gol iz ofsajda !
Nasi golovi su cisti kao suza !
i mars u picku materinu

Ne dajmo se pasjim sinovima !!
Igra ce doci na svoje,videcete vec protiv slanine.
 

=G=

Grobar
Учлањен(а)
04.10.2006
Порука
309
Reaction score
11
Локација
15000
Титула је именица која се пише и изговара заједно са именом носиоца и којом се одређује статус појединца у друштву. Додаје се испред или иза имена.
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Braco grobari ,do primljenog gola smo bili losi ,skoro i ocajni ali na kraju samo cu vam reci .
Osvojili smo titulu , dakle mogu da se kladim sa svima u bubreg ,jetru ,ma u sve organe ... ovo su one utakmice u kojima se sve rijesava . Prije nekoliko dana je neko spominjao slicne dogadjaje iz proslosti a ovo je samo Déjà vu .

Sretna vam nova titula .
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ajde bre prestanite da kakite nepotrebno. Penal je čist i tu nema šta više da se priča. Mogao je slobodno da svira jedan i za njih. Njihov gol je iz ofsajda. Dakle, oštetio je obe ekipe po jednom.

Hoće li neko od vas sada da kaže kako nismo trebali da igramo 5 minuta nadoknade... hmmm... iako je izvršeno svih 6 izmena a o valjanju cigana po travi da i ne pričam. Hladno je mogao i 7-8 da produži.

I ja sam dobio utisak da na forumu ima malo više "cigana" nego što smo mislili, ali nema brige, proredićemo ih!

Jeste, odigrali smo "onako", a šta ste drugo očekivali kada ste svi rekli da će ovo biti "najteže gostovanje". Nisam ni ja zadovoljan igrom, ali tri boda su tri boda.

Nemate pojma koliko je ovo važna pobeda, a slobodno mogu da kažem moja najdraža ovog proleća. Taman se ponadali, kad "kurac", Partizan odnese sva tri boda.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
706
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ

Мислиш од овна:D


Да је било катастрофа,н морам ни да пишем, ја сам се искрено 10-ак минута после нашег гола помирио са поразом и већ сам видио нас и цигане изједначене на табели! тако да ми је ово сад дар са неба!

за ове што причају о пеналима, само једно: сјећате ли се како су цигани јесенас исто побиједили у суботици 2-1,и то су исто губили 1-0....е то је била крађа па се нико од вас није жалио!

и да, а и онај офсајд Принца је био на самој граници, ал тад га је судија видио......

оно што мене брине је игра, и страх ме да ће нас цигани1 и цигани2 развалит !!! поготобо новосађани, који имају страшног тренера,и напријед брзе играче,а против нас традиционално играју бункерицу и на контре........

Станојевић нешто мора под хитно да мијења,нема сврхе да се гура Вукић, и де се Сале ставља на крило.....Бабовић и Илиев даве лопту више но Томић у најбољим данима......дођу до гол-аут лининје и умјесто да одма центрирају или врате повратну, они раде неке лажњаке које бих и ја прочитао..........

За вошу пошто Савић вјв неће играт.........

---------------------Стојковић--------------------
--Миљко-------Маре-----Крле---Лазевски--
---------------Петровић---------------------------
--------------------------Камара-------------------
-------------------Илић-----------------------------
Адија------------------------------------Томић---
--------------------Принц---------------------------


или умјесто Томића Илиев............


П.С.


Чашу меда јошт нико не попи
што је чашом жучи не загрчи!
Чаша меда иште чашу жучи,
смијешане, најлакше се пију!



нек нам је са срећом...........:D:
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ljudi ajde malo smanjite pljuvanje i da merite da li je i u kolikoj meri bio penal :banghead

ja ne znam stvarno sta pojedinci gledaju na sve stvari koje se desavaju !?

dal je moguce da su neki toliko naivni !?

jel ste vi svesni sa kim se borimo !?

mi smo u trci za titulu,a za petama nam je protivnik ekipa koja u regularnim uslovima bi imala minimum 4-5 kikseva vise nego sad !!!
i vi sada merite dal je sudija i u kolikoj meri pomogao !? ja bi razumeo da igramo protiv nekih postenjacina,pa ajde ... ali ovako ... svako kolo se nesto desi u njihovu korist i sve to prodje bez ikakve pompe nego uz standardan komentar " lagana pobeda i ostalo ... " a ovamo,na rts-u smrdljivom sto neko rece lepo upakovano nas pljuju i govore kako smo lopovi ... cak i ocigledne stvari poput faula nad Saletom posle kog je pao pobedonsni gol ...vidim da su neki vrlo brzo zaboravili cigansku setnju kroz jagodinu,javor,banjicu !!!???
energiju kojom merite penale za nas prenesite na stadion i dodjite da podrzite tim sad kad je najpotrebnije !!! stvaraju atmosferu da su oni jadni posteni i igraju odlicno,a mi lopovi koji dobijamo zajedno sa toletom !!!?
pa evo vam ga tole sad !!! da je dao,bilo bi 0:2 u prvom poluvremenu,bez tenzije a ne ovako gde su igraci spartaka poginuli za svaku loptu,gde su igrali sa zeljom kao da igraju oni za titulu ili opstanak u ligi ... a sad lepo uzmite cigansku utakmicu sa njima pa vidite da li kod istih igraca postoji ista zelja kao danas !!!
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.226
Reaction score
1.540
Maestro@

Nemam ja nista protiv tebe, cak i cenim tvoje postove, u svom postu sam vise mislio na ljude koji samo pricaju o nasim sumnjivim situacijama a ciganske ni da pomenu a ti si redovan na temi "Srpski fudbal" kada treba da se kaze ponesto o ciganskim namestaljkama:ziveli.

Jebote 12 penala su oni imali prosle sezone, jel se secas Kaduove ruke i penala za cigane?? Sa mnogim ciganima sam polemisao o tome, nijedan nije rekao da je Kadu igrao rukom. Ne moramo mi uvek da budemo posteni ali realno penal jeste sumnjiv tako da jedva cekam "Crnu tacku" na sos-u.
 

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Pravo pitanje je sto uraditi povodom visokog presinga?
Ne sumnjam u Saleta,ali treba ozbiljno poraditi na "rekonfiguraciji" sistema kako bi mirno docekali kraj sezone.
Ipak Rad,Gnjide,sad Spartak...postaje hronicno.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Opet naricanje...Naravno da moze i da mora bolje ali sad ispada da nas je Spartak zabio u 16 i da smo na nalet vetra dali gol. Kao sto je neko rekao Tejgo nije u ofsajdu bio kad je pogodio precku i golman ga pokupio tako da ako ono i nije bio penal ovo je bilo... A i da je on prisebniji bio dali bi i ranije gol. Ipak je Kleo Kleo :D Odbrana opet ima neke prekide u glavi i to je postalo hronicno i zapravo je jedina stvar koja me zabrinjava... Ali bez obzira na sve i dalje mislim da nam se smesi titula :D
 

Miškec

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
452
Reaction score
14
Локација
Voždovac
Da kažem i ja koju...
Pušite ga pičke Subotičke Ciganske...

Svi vi koji mislite i pišete da je za Suboticu bio penal, a za nas nije, isto tako u kompletu na jedan izlet...
I da je stvarno tako bilo potpuna je glupost tako nešto napisati, a pogotovu što ta konstatacija nema veze sa životom.
Ovde se samo obrću činjenice i to je ono što me užasava i to je jedina stvar koju trenutno zameram našem FK. Sada Lopov ispada poštenjačina, a pošten čovek lopov... I to samo zato što je mutavom govnetu dozvoljeno da laje i da sere šta mu padne na pamet i da širi laži do beskraja, a među nama očigledno ima onih koji više veruju komšijama nego svojim očima... Sve bih vas sada zamolio da odgledate trenutni prenos na na Prvoj i da vidite šta znači sklanjati se sa terena, a posle pustitie našu utakmicu ponovo u Subotici pa onda ponovo napišite kako je Subotica oštećena...

NECO MAJSTORE SVAKA ČAST, A SADA DA NASTAVIŠ TAKO...

Nama ne nedostaje Mo toliko, koliko Kleo. Nema ko da primi, da zagradi i da smiri loptu napred da ponese dva, tri igrača na leđima pa da odigra ka nekom srednjaku. Princ nije ni polovina Klea.

Ajmo Crno Beli...
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Plašim se da ću da počnem da navijam da nam se par igrača povredi, jer drugačije neće da ispadnu iz konkurencije kako god igrali..

Bane Jovanović i Davidov su nam ove sezone otpali kao višak. A trenutno bi obojica komotno mogli u prvu postavu, naročito sa svim problemima po levoj strani. Ako već SS neće da pusti Brašanca u igru, valjda bi u Davidova imao nešto poverenja da ga pusti levo, a da Ilić zaigra po sredini..
 

boris76

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2010
Порука
198
Reaction score
178
Ko zna koji put dobijamo na kvalitet pojedinca,danas je Tomić odlično zavukao,kao i Lola onomad protiv OFK-a,ali igra...

Jesu važna 3 boda,ali,ljudi moji,šta je sa ovim timom?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top