Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

1910

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.000
Reaction score
57
Da se ne lazemo imali smo vetar u ledja, ali kako su sekundarci iz jame dobili taj Spartak i mnoge druge tekme nikakvom moralisanju nema mesta. Jednostavno svi resursi se moraju usmeriti ka osvajanju titule.

S druge strane, pravo je pitanje kako smo dosli iz jedne relativno lake situacije s kraja polusezone do toga da strepimo ne samo za titulu, vec za ishod svake utakmice protiv bilo kog rivala.
Sad je vec jasno da su mnoge pogresne procene napravljene u prelaznom roku.

Ostaviti ovakav bekovski par na svojim pozicijama bez ikakve konkurencije (jer je ocito da se ni na Kizita ni na Stevanovica ne racuna) je potpuno suludo i kod njih dvojice se nikakav napredak ne vidi, a za gospodina desnog beka se moze reci da ubrzano nazaduje. Babovic je mozda medju 3 najbolja tehnicara u klubu, ali bez snage, brzine i mentaliteta u danasnjem fudblu se ne prolazi. Pogresno je procenjeno i da Moreiru (ako je vec morao da ode) moze da zameni bilo ko i kao sto rekoh posle njegovog odlaska, da nam nece nedostajati samo zbog igrackih kvaliteta, vec i zbog liderskih sposobnosti da pozitivno utice na ekipu kad stvari ne idu kako treba. Jasno je da je Tejgo tehnicki daleko od Klea, sto se iz aviona vidi kada primi loptu okrenut ledjima ka golu ili kad treba da sacuva loptu ili odigra za nekog u prazan prostor, ali videlo se do sada i da je jako opasan u 16-ercu, ali sta to vredi kad sa krila nema upotrebljivih lopti.
Sam Stanoje je jesenas posle evropskih poraza pricao kako smo sa bokova bezopasni, a taj problem je resio tako sto i dalje gura Saleta da pod stare dane igra ono sto u karijeri nikad nije i gledajuci u pasulj hoce li se neko od nasih antiofanzivnih bekova smilovati da krene u napred i pokusa nesto da uradi.
Ako finansijska situacija posle LS, Kleovog transfera i nekih prethodnih transfera nije bila idealna da se rese problemi koji su nas pratili i jesenas i prate nas vec neko vreme onda ne znam kad ce.
Ipak, ne vredi kukati, Lola Smiljanic mora u prvi tim jer imamo ogroman problem oko prenosenja lopte na protivnicku polovinu, Saleta vratiti na prirodnu poziciju, jer je Vukic pokazao da ne moze i probati sa Ilievom na jednom krilu, jer je jedini sposoban da dobije duel ''1 na 1'' vise od 2 puta na utakmici i Adijom ili Tomicem na drugom.

PS. Pridruzujem se cestitkama Tomicu na odlicnom golu, jos samo da krene da igra fudbal, kao i komentatorima - potpuno izlapelom Bakmazu i ''objektivnom'' sunarodniku dragovoljca Decembarskog.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Ovo je danas ostvareno - 3 boda, zatvorena knjiga!


Sada mobilizacija, trubiti 6 dana, svi na JNA, da nas bude 20.000 u subotu, da srusimo stadion! Ja sam vec mobilisao 5-6 ljudi sa automobilskog foruma, svi idu. Neka svako natera jos par ljudi i da se stvara ludilo. Mogli bi ovi da bace reklamu na TV!
 

kezman mateja

Grobar
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
623
Reaction score
6
http://www.youtube.com/watch?v=9ubr37bM-OE
Zaledi snimak najpre na 0:28. Pogledaj u kolikom dubokom ofsajdu je Vukajlija koji je skorz levo. E sad, ovo samo po sebi se ne maše tog trenutka kao ofsajd, da nema onoga što taj isti Vukajlija radi u naredne 2 sekunde, znači od 0:28 do 0:30 - ON IDE NOGOM KA LOPTI (potpuno je nebitno kako je okrenut, da li leđima ili licem ka golu, da li se kreće unapred ili unazad...), ZNAČI IZ NEDOZVOLJENE POZICIJE SE AKTIVIRA POKAZUJUĆI JASNU NAMERU DA IGRA LOPTOM! U tom trenutku pomoćnik MORA da maše ofsajd, potpuno nebitno da li će Vukajlija udariti loptu (kao što nije), ili će to uraditi neki drugi igrač (Mirić, kao što jeste). Ofsajd kao kuća, neregularan gol!

Vukajlija inače posle "cuga" ka lopti postaje svestan šta je uradio. Pogledaj ga od 0:30 do 0:34 - stoji kao kip, gleda pomoćnika, tačno zna kakvo je sranje za svoj tim napravio...i ne biva kažnjen zbog toga! JEBEM JA MATER POMOĆNIKU PREKO PUTA!!!
igrac koji je kao "pasivan" i nije bas pasivan kad dodje lopta na samo metar od njega..

8RTOYl.jpg


U momentu kad vidi da mu kolega ima bolju poziciju, on mu se sklanja sa puta u poslednjem momentu i glumi pasivan ofsajd.
UJvvfl.jpg

 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
hahahahaha Miric Dzedaj hahahaha... Jes' stresno i tesko za srce al voleo bih svaku ovakvu, pa koliko oni pizde sada znamo svi koji imamo drugove cigane... A sad najjaci moguci pritisak na one druge cigancine setimo se sta je djurovski radio Stojketu pa lazetic govnar i ostali! Znaci nasi momci moraju da im polome sva kolena, sve potkolenice, ma sve noge sto imaju i da im vratimo za ono sto je bilo na onom njihovom musavom stadionu... SAMO GAZI!
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Не памтим овако слатку победу! :D Проблема у игри има, али да не трубим сада о томе, свестан је и Станојевић где шкрипи. Сада је најбитније да се освајају бодови.

Тек сада на тв снимку видим очигледан офсајд код гола Спартака. Пенал за нас чист, тако да сав циганско-стручно-новинарски олош који каже да нам је судија нешто помогао може само да нам се напуши курчева.

Нека их боли и даље. Следећи су новосадски цигани, подржавам пост Је-Не-А. Мајмунима вратити онако како су они нас дочекали у НС, и на терену и на трибинама, па Х 5.

И да - Лазо Бакмаз је ометен у развоју, Сивић је смрдљиви усташа, а ти Алексићу...ваљај се сада слободно...:D
 

marko87

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
85
Reaction score
0
Ovako se uzima titula bre!! svi protiv cigana2,ali svi!! :)

Napred partizan!! :napred Partizan
 

Locaš

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
21
Reaction score
0
sa JF-a !!!

Zajebite više pametovanje, nego cimajte sve što znate na JNA do kraja sezone i nema tralala pevljivih pesmica sa poluotvaranjem usta, već aktivno praćenje utakmica i zviždanje u odbrani i urlanje u napadu sve do gola!
Sledeća je Vojvodina, to nam je najveća prepreka do kraja prvenstva!
HISTERIJA DO TITULE!!!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.521
Reaction score
1.315
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Kako je danas fino gledati patnju komsija nakon nase velike pobjede.

Ljudi, danas smo mogli da uzivamo u kraju meca, njegovom ishodu kao i ponasanju cigana nakon meca.

Velika je danas ovo pobjeda, velika. Sledeci mec protiv Vojvodine. Zao mi je sto je Djurovski otisao, neke stvari su ostale nedovrsene, ali tu je njegov drugar Laza.

Crno Beli, sve do titule!!!!!!
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Zlata vredna pobeda, ogromna 3 boda...samo to se pamti i samo to je vazno i pored strasnog previda pomocnog, dadose nam go iz ofsajda (ko vrata), jos kukaju i bune se nesto...ne verujem stvarno.

Penal za nas cist, ko je bio, jasno je video da je igrac spartaka povukao nogu Ilievu i sapleo ga dok je ovaj bio u prodoru, mada ja licno mislim da je za nas mogao biti sudjen penal i u par situacija pre te, ali dobro.


Stanoje mora naterati igrace da se u prekidima ne kurcobecaju bre, vec da igraju odbranu...dokle golove iz prekida da primamo?!
Druga stvar, loptu u posedu drzimo 5-6 sekundi, onda nam je otmu, dodajite se malo bre...ne srljajte, ne zurite, gradite akciju.
Nezamislivo mi je kada uzmemo loptu da je saljemo brze bolje napred, napamet...uozbiljite se.

Nemamo tako brz srednji red koji moze da isprati toliko brzu transformaciju u napad i ispadamo smesni, ali zato imamo sporijeg pleja (Ilica) koji zna dati tacan pas u prazno i jedino tu brzina napadaca moze doci do izrazaja, dok je ranije sa Moreirom i Kleom situacija bila obrnuta. I dalje mislim da nacin igre nismo prilagodili strukturi tima.

Sve u svemu, cestitke na bodovima u jako teskoj utakmici, idemo dalje
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Ne znam za vas, ali ja danas UŽIVAM!!!
Ej bre, pa ovi iz komšiluka samo što nisu crkli od muke.

I jeste pobeda za uzivanje.Tesko smo dobili,ali ovi golovi na kraju meca psiholoski mnogo dobro deluju.Ne samo za navijace,najvise deluju na igrace...
A od cigana cekamo saopstenje vec sutra.Za ova 3-4 dana su toliko pokidali zivce da to nije normalno.
PS Opet smo odigrali slabo,ali da nisu priznali onaj njihov gol iz ofsajda,ko zna kako bi se stvari odvijale?Ovako smo jurili rezultat i pobedu,na nasu srecu sve se zavrsilo kako treba.I Bog je na nasoj strani.
 

PFC_D

Banned
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
2.631
Reaction score
161
Локација
Pljuc !
sa JF-a !!!

Zajebite više pametovanje, nego cimajte sve što znate na JNA do kraja sezone i nema tralala pevljivih pesmica sa poluotvaranjem usta, već aktivno praćenje utakmica i zviždanje u odbrani i urlanje u napadu sve do gola!
Sledeća je Vojvodina, to nam je najveća prepreka do kraja prvenstva!
HISTERIJA DO TITULE!!!

:D

dosla neka nova moda. pracenje utakmice...
 

Puntigamer

Grobar
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
827
Reaction score
47
Локација
Humska 1,soba broj 5
operacija cigani 2 vec od sutra pocinje...ja bih nasim igracima po ceo dan pustao ono proseravanje malog nedozezanog djurovskog i drogirasa lazetica......u svlacionici na svakom koraku podsecati igrace na ono podjebavanje u novom sadu.....malom drogirasu u prvih 5 min. treba odvaliti vilicu,pa nek pisu saopstenje........sve ispod 20 hiljada protiv slaninara bila bi bruka


pobeda protiv raspalih slaninara ne sme da dodje u pitanje,igraci sa velikim motivom i htenjem na teren,a mi na tribini cemo da objasnimo ciganima 2 neke stvari....

uz PARTIZAN odrasto sam ja za vojvodinu sada navijam picka najveca, dusa prodana pola madjar pola ustasa.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
@Puntigamer

Nema potrebe za pozivanjem na nasilje!!! Mnogi od nas imaju ortake medju njima i komsije!

MOBILIZACIJA za subotu, da se da podrska Partizanu, i napravi spektakl!
 

Dr.Hofmann

Guest
" na jedvite jade veza Marko mercedes za jednu krušku"

Uf imali smo sreće danas hvala bogu, igra jako loša bezidejna sa puno grešaka.
Ova pobeda može mnogo da znači na psihološkom planu, ako se pametno iskoristi ovaj momenat.
Mnogo mnogo više energije se mora uneti u svaki duel , svaki trk u svaki šut, ovo je nedopustivo slab pristup igri, moramo da se trgnemo i da zaigramo bolje!


Pobeda koja je od OGROMNOG značaja videćete to u narednih par nedelja !

Podbacili smo danas na tribini, pre svega brojnošću!
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Pola sata pishem komentar i jebo me konj,uzmem kao da proverim i ispravim ako ima greshaka i tu mi zabaguje komp.Sere mi se od muke shto to nisam podelio sa vama,trebalo mi je josh nechije mishljenje da vidim da nisam lud.
Srecan sam zbog pobede,samo cu to reci...

3 boda se pishu,3 godine zivota brishu...
 

Nikolai

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2010
Порука
418
Reaction score
39
Vreme je da se krene u pripreme i kampanju za utakmicu sa ovim govnarima koja su nam ostali duzni iz prethodnog susreta. Djurovski , Lazetic , Retardirani Reper i ostali cirkuzanti moraju nas zapamtiti za ceo zivot!

Vecina nas se seca sta su sve radili na prethodnoj utakmici , i iskren da budem ova utakmica protiv njih mi je bitnija od derbija , lige sampiona , titule ... Nasi momci moraju da ih osakate na terenu , razbiju , polome , pregaze bre!

Vec od sutra krenite da planirate ekipu sa kojom idete na ovu tekmu , organizujte put , obljasnite svima koji imaju bilo kakve dileme da je ovaj mec sa govnarima utakmica na kojoj branimo nas obraz , ime naseg kluba!
 

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Svi srpski portali su prepuni komentara "postenih Grobara" koji nece ovakvu "lopovsku titulu,neposteno sudjenje,mafiju...bla-bla-bla".Cigani osim sto udaraju saopstenjima,placenim novinarima,ocigledno imaju novu taktiku-"Osvesceni Grobari" koji bi rado dali titulu cz jer smo mi eto neposten klub.Pa ovi ciganski smradovi su okupirali sve medijume u Srbiji.Oni su stvarno skroz nenormalni.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dakle, da reMIziramo: Pobeda zlata vredna pogotkom Tomica u 93'. Mi se uzivamo u ovakvog ishod, cigani umiraju od muke, tako i im treba nek' crknu da Bog da. Igra blagi uzas!? Ali to ce se brzo zaboraviti(nadam se). Penal nas je bio cist, cak je i Miric podignuo ruku kako bi priznao da je to bio faul; njihov gol tek nakon "opservacije" forumasa sam video da je ofsajd, u prvom momentu mi se cinelo da je sve regularno. I to bi bilo to.
Ciganski novinarcici nek ga duvaju, sto vise ih ima toliko vise ja uzivam u pobedama mog Partizana, a narocito kad su ovakve!:pickaciganska Jedva cekam da sutra kupim novine(znam da sve to mogu da procitam i na netu, ali ipak vise volim papir, nego softver:D).

P.S. Za sve nas van Srbije, snimak utakmice krece na RTS-SAT u ponoc!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Prvo samar od cigana, a sad ovakva pobjeda. Ako nas ovo ne ozivi onda nece nista! Mislim da ne mozemo gore od ovoga. Jednostavno ce morati da krene na bolje. Jer ako ne mozemo 2 puta bolje od ovoga onda ni ne zasluzujemo da uzmemo titulu.
Komentator i strucni konsultant nisu vrijedni ni komentara... Zao mi ih je.

E da, da pohvalim Nemanju Tomica, odlicno mu idu ovi slobodnjaci.
 

Dr.Hofmann

Guest
Ostavite se priče tipa "ako nemožemo mnogo bolje onda i ne zaslužujemo titulu",koliko li su je samo musavci puta uzeli a da je nimalo nisu zaslužili.

Pored toga ne da je zaslužujemo nego bi bio protivprirodni blud ako je neko drugi osvoji imajući u vidu prikazano u dosadašnjem delu prvenstva, pa pogledajte samo našu gol razliku...


Da pobedimo svih 9 utakmica na ovaj način kao ovu danas ja ću biti presrećan, jer će onda na našem kontu stajati 23 titula prvaka( da nije bilo nesrećnih okolnosti u bliskoj prošlosti) bio bi ovaj broj i 25 (minimalno).
Tako da još jednom kažem pustite tu priču " NE ZASLUŽUJEMO" to su budalaštine...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top