Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
I ja baš ne mogu da shvatim kako jedan navijač Partizana može da kaže ne zaslužujemo titulu?!! Pobogu, sve titule koje su nam oteli, a samim tim i učestvovanje u kupu šampiona, mi nikada ne možemo da im naplatimo. Da li ste vi svesni toga?
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Dobro je, nova pobeda, cigani umiru...sve je kako treba.

Mi Spartak nismo mogli da pobedimo ni sa Moom,ni Kleom, tako da...super sam zadovoljan.

Novosađanima prirediti dobrodošlicu, naročito oko ulaska na stadion(pustiti ih oko poluvremena) i na samom stadionu.

SS mora da spremi tim za vojvodinu, ono jesenas je bilo jako loše, ne znam šta će SS da uradi, koji tim će da izaće, ali ti koji izađu moraće da grizu i da vrati ciganima 2 milo za drago.(Lazetiću se najebati mamice)

Stojković trpi iz utakmice u utakmicu odvratne uvrede,među prvima je dotrčao da čestita Neci, u finalu kupa dati mu kapitensku traku, da podigne pehar, da pocrkaju dušmani...

Eh, da sam mogao da zamrznem trenutak kad ga je Neca metnuo, da vidite nevericu na licima subotičkih ciga...

Ovaj Mirić dobar fudbaler...razmišljaj Đuro...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
evo i penala.... cisto kao suza! (trenutak u kome igrac odbrane saplice nasheg igraca od pozadi!)

Untitled.png


edit: jbg, danas sam se posle tekme i sam zajeb'o i verovao da nije bilo penala.. ali ova slika je i mene razuverila :D
 
Последња измена:

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Mislim, sta da pisem posle svih ovih komentara, sve je receno... igra losa, fizicki totalno nespremni! Nas penal cist, njihov gol ofsajd! Majstorija Nece Tomica. Fali nam Mo... Saleta u sredinu, Zvoneta na klupu, Ivicu i Adiju na krila ako moze. Nesto mora da se preduzme pod hitno!
Ciganska je tuga pregolema.... Zadnja recenica strucnog konsultanta: "Iznudjen faul, majstorski izveden slobodan udarac, pobeda jednog velikog tima" pogubio se... :D
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Pogresila si,Nikolic je pozajmljen Spartaku.Debil sto je dobio pre neki dan batine u lokalu.Miric je Spartakov igrac ,inace nas navijac,.Spominjao se kao nase pojacanje,pa su ga ovde neki ismejavali.Sa njim i Lekovicem i Lukom bi mogli da se lepo pojacamo iz domace lige.

Sledeci koji bude iznosi zelje, dobija ban!
Drzite se teme.

WebCrew
 
Последња измена од уредника:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
I ja baš ne mogu da shvatim kako jedan navijač Partizana može da kaže ne zaslužujemo titulu?!!
Pa i ne moze.Oni(cigani) su ocigleno svoju taktiku prosiri i nadgradili.Zato se svuda po medijima pojavljuju "navijaci Partizana" koji kenjaju o nepostenju i Toletu i ozdravljenju srpskog fudbala.Sad su se setili....Mnogo providno i seljacki,ali oni sa svojom hajkom na Partizan nastavljaju.I nece stati.Gadna je to sorta...
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Ma deri dusu jebem ti ciganski sljam, hoce svi da nam skinu skalp, Ofk rad Spartak ginu ljudi protiv nas ali kurac dobijaju, sad konacno smrdljivci one kurve u crveno Vojvodina e sad igrachi konacno treba da pokazu igru i htenje i da ubiju u subotu da im vratimo za sve prethodne godine !!!!!!!!!!!!
U INAT SVIMA do titule .....
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.115
Reaction score
301
Невјероватна побједа.

Потез Томића је показао колико он има расан потенцијал. Хајде Нецо, сваку следећу идемо с таквом концетрацијом као данас. Знамо и ти и ја и сви гробари да од тебе може бити много. Остани на путу на ком си сад.

И умрите цигани, јебо вас пенал у уста!!! Био је чист као суза!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
I ja baš ne mogu da shvatim kako jedan navijač Partizana može da kaže ne zaslužujemo titulu?!! Pobogu, sve titule koje su nam oteli, a samim tim i učestvovanje u kupu šampiona, mi nikada ne možemo da im naplatimo. Da li ste vi svesni toga?

Navijač Partizana, koji ima više od 10 godina, to sigurno neće reći. Zna se ko se javlja kao Grobar i ostavlja takve poruke.

A vi što postavljate kojekakve slike da bi opravdali naš penal ili prikazali njihov ofsajd... nema potrebe. Nama je to sve jasno. Jasno je to i ciganliji, ali eto moraju da kenjaju i dižu pritisak.
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Najvec biser danas je bio kada je Tejgo nesto lose dodao loptu a strucni konsultant kaze : Eto,vidite trener Stanojevic je kriv ,dao mu je auto.
Onaj iz spartaka sto je bio u ofsajdu bi tako zveknuo loptu u gol da nije bilo ovog drugog sto se ukljucio.
Ja sam za totalni prekid saradnje sa "novinarima" do daljnjeg. Zabrana davanja izjava,nema pres konferencija. Samo zvanican sajt Partizana i gotovo. I to u svim sportovima i svim uzrastima. Jedna odlucna akcija celog SD-a,jer svi su napadnuti,danas fudbaleri,sutra vaterpolisti,prekosutra kosarkasice itd. To bi verujem kod Grobara probudio jos veci inat,morali bi svi da pridju blize klubu ako hoce nesto da cuju,saznaju. A tad bi bili jaki kao zemlja.
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
A vi koji mislite da smo ne zasluzeno pobedili setite se samo derbija za vreme mateusa ponisten cist gol Ilieva (direktno odlucivanje titule) pa onda tendencijonalno sudjenje sudije JEKNICA, oni penali 129. derbi u rupu i 130. derbi na Jna, pa ove sezone koliko puta su se izvukli u 95 minutu i plus sto su na njihovoj strani mediji, zato svi slozni zajedno do 4 titule u nizu.....
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Penal cisto ko suza,
njihov gol ofsajdcina,
premalo je produzena utakmica
i posle ociglednog faula Tomic se poprilicno iskupio za neke ranije loseije partije i postigao golcinu vrednu titule :respect:D:

Cigani umiru dvaput zaredom :buhaha u nekoliko dana,
ima li sta sladje?

Ima,
TITULA posle svega ovoga na kraju.

ps. Sledeca utakmica je teza od takozvanog derbija.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
stvarno nam igra ove jeseni nije na nivou, nisam nadao ovakvom padu, jeste da jos pobedjujemo al stvarno treba da se uozbilje....mucimo se tu sa nekim timovima koji ispadaju u drugom kolu u evropi i igraju za 10 puta manje pare od ovih nasih, igra nam se svodi na sustu iprovizaciju i neki individualni kvalitet....

ne mogu da budem licimeran pa da sad kazem da sam zadovoljan i da mi igra nije bitna vec samo rezultat u ovoj sugavoj ligi i protiv sugave zvezde, kojoj se dozvoljava da ti drzi loptu i da ti stvara priliku umesto da ih lagano kroz igru pregazis

podrska do kraja, tu nema govora, titula je sad najbitnija, podrska i saletu, ja verujem u njega i verujem da on sve zna i vidi i da ce promeniti nesto, jer ipak je nama rezultat u evropi nesto cemu treba da tezimo, jer mislim da smo ovu ligu prevazisli, ili smo bar trebali da je prevazidjemo do sad
 

kale_gkw

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
158
Reaction score
19
Стицајем околности био сам спречен да одем у Суботицу па сам гледао пренос и око мене је било 9, 10 цигана и једва два, три Гробара. Нисам целу утакмицу могао да чујем Лазу Бакмаза :D од њихових коментара, потцењивања Илића и Вукића, пљувања Стојковића... да не говорим о том изливу одушевљења кад је Спартак дао гол и новој серији прозивки Толета из свег гласа након пенала. А онда 93. мин и НТ7.
Само су сложили оне мусаве фаце и као говна нестали, попиздели максимално. Па драже ми је било него да смо победили 5:0 :buhaha
 

Aristotel

Početnik
Учлањен(а)
04.12.2010
Порука
163
Reaction score
18
Локација
Leskovac
Zanimljiva stvar je sto poslednjih par sati, citam sportske vesti na vise sportskih sajtova, e sad naravno dominiraju komentari koji nas omalovazavaju, ali ako probate da pustite bilo kakav post koji je u suprotnosti sa pljuvanjem FKP vas post moderator jednostavno ne pusti. Ja ne mogu da verujem sta se desava. Bruka
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
evo odgledah onaj klip iz svlacionice na sajtu fkpartizan, iz prilozenog se moze videti da je proradio neki inat kod igraca.. recenica, citiram "sampionska pobeda, jos vojvodina i titula je nsha", a sve to uz pesmu i slavlje.. jebem li ga, nadam se da ce ova tekma konacno da ih trzne...
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Može li neko da postavi šansu Ilieva pri kraju i te ruke sumnjive u šesnaestercu.
Neko reče da nas onaj odozgo još uvek gleda, nečim smo valjda to i zaslužili...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top