Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Važno je da je Minja (posmatrač) ok...tim pre što je i glavni sudija ok. :D
Jedino me delegat brine, znači bez baklji i preskakanja ograda, pogotovo na "severu". :D
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Kvote na bet-at-home za prvaka Srbije:
Partizan - 1,45
ciganija - 2,70
slaninari - 10
ofk - 35
najjace - Hajduk Kula - 75

Ciganiji duva Gogic, jel' to bese onaj celavi sto im dunuo penal protiv Jagodine za start u sedamnastercu.
Dobro je sto nam je 2. kolo odlozeno, bilo bi mnogo igrati 3 puta u 6 dana.
Za zvizduke ekipi posle pola sata igre - sreca u nesreci je da nasu ligu gleda u proseku 3000 ljudi (verovatno, uvek isti ljudi), koji znaju sta da ocekuju od ekipe, da ne moze da se vodi 5-0 na poluvremenu.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Partizan - Indjija (subota, 19,30)

Partizan: R. Ilic - Stevanovic, Jovanovic, Stankovic, Lazevski - Smiljanic, Petrovic, Tomic, S. Ilic - Iliev, Kleo.
Klupa: Radosavljevic (Zivkovic), Miljkovic, Ostojic, B. Jovanovic, Davidov, Scepovic, Bogunovic.

Nije pocelo, ali nema tu neke tajne oko ekipe :) Kizito, Moreira i Krstajic ne igraju zbog povrede. Imamo dobar raspored na startu, evo prvu igramo kuci sa Indjijom, da i prvenstvo otvorimo pobedom i da se svi okrecemo Anderlehtu.

Ko nije na stadinu, direktan prenos na RTS 2.
 

NINKE

Guest
Nadam se da smo u dobrim odnosima sa Dzombom ko i proslih sezona :D
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Evo, vec je na red dosla nova sezona JSL, nista novo, Partizan opet ima najkvalitetniji sastav, i naravno, opet smo najveci favoriti za osvajanje titule

Ova godina se nipocemu ne razlikuje od prethodnih sezona kada su u pitanju ambicije kluba

Svima je jasno da je prvi cilj odbrana titule, a zna se da cemo u kupu igrati u kombinovanom sastavu zbog obaveza igraca u Evropi, pa sta bude...

Odbranom titule postali bismo 4. put uzastopno sampioni drzave, prvi put u istorii kluba ali taj rekord je manje vazan kada se uzme u obzir da bi eventualnim osvajanjem titule, zadali kurvi poslednji udarac!

Svima je jasno da ce ova sezona biti itekako zanimljiva kada je u pitanju borba za titulu, ali ne zbog priblizno istog kvaliteta Partizana i komsinice (jasno je da je velika razlika na nasoj strani), nego zbog svih prljavih igara koje ce se voditi van terena za vreme citave sezone u reziji istih onih ljudi koji su "zasluzni" sto nije realizovan transfer najboljeg strelca Slanine u nas klub

Zato, kurvo spremi se, u ovoj igri sva sredstva su dozvoljena!:D
 
Последња измена:

Heysel66

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2010
Порука
5.836
Reaction score
680
Локација
Klek - Objekat 505
Ne zavaravajte se da ce sezona bit laksa.
Drzava je vec ubrizgala finansijsku injekciju skotovima kao logistiku.A do kraja ce ici i prljavije nego lani.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Mnogo ste mi braćo drkativni prema kurvi iz komšiluka pred početak ove sezone, ali...dopadate mi se takvi! :D Obožavam lično takvu količinu negativnog naboja prema njima. :D

Neka nam se igrači i Sale koncentrišu isključivo na teren, ovi iz uprave neka svraćaju ovde i ubuduće i čitaju razne prljavštine o njima koje ćemo iznositi i svakodnevno ako treba :)D) i neka ih to "pali" da deluju kako treba - onako fino, da im zavuku u javnosti kao gospoda jer se u javnosti mora fino ponašati.

Znači prljav posao u javnosti neka ostane naš ekskluzivitet, ovde na forumu. :D
A za tajni prljavi rad neka se "ovlasti" onaj koji ima moć da tako deluje. U korist Partizana.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Ma znamo sta smo iskusili prosle sezone, prvo su firmasi premirali sve nase protivnike onda kada su ispusili oni krenuli cigani svojim metodama pa nismo ih bzv zvali FK zvezdanesterac itd... Zato sada ovog momenta krenuti i u taj vid rata a ne da cekamo drugi deo sezone. Ne dopustiti kradje nikakve i odmah bre pritisak i saopstenja a ne da cutimo i gutamo.
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jebote ovaj Stanojević me sve više oduševljava!!!!!

Najava utakmice na klupskom sajtu:
http://www.partizan.rs/vest.php?Jezik=sr&IDV=596&akcija=&prikaz1=2010&prikaz2=8&sec=2

Pogledajte video od 12:40 do 14:10. Jako provokativno pitanje Topa i ono što je Sale odgovorio u narednih minut ipo...

Sale, svaka ti čast! :respectKako čovek pametne odgovore daje, alal mu ćufte! Pritom, ne verujem da je hteo, ali je (po meni) nehotice udelio i par lekcija!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Da sa i ja upisem..

Naravno ocekuje se i ove godine titula,raspored solidan.Dobro je sto prve dve igramo kuci,taman da se zagrejemo za prvenstvo,cisto da protegnemo noge.

Po meni mi smo pregrmeli sezonu gde je mirisalo da gubimo titulu i po ko zna koji put isputili trecu uzastopnu titulu.
Ta sezona je licila na to ali mi smo pregrmeli to tako da ocekujem dranje ove sezone.

Ciganima je ovo zadnji voz,ukoliko i ove godine ispuse to bi bilo to,onda bi mi krenuli da brojimo do deset.

Stoga se mora reci da je ova sezona najvaznija,jer su se govna trenutno iskoprcala ali ocekujem zatrpvanje rupcage.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Kome je cale ganci :angry ???Hocemo imena,adrese,sve!!! :D
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ma ja to onako "hipoteticki govoreci", pu, pu...:D
 

Dr.Hofmann

Guest
Nekako svaki put pred početak sezone imam isto razmišljanje, jako je važno dobro započeti sezonu, i Partizanu nekako uvek bude najvažniji taj prvi deo sezone tih prvih desetak utakmica , ako tu uđemo kako treba sa kontinuitetom , niko nas dostići neće u to sam ubeđen, tako je bilo i u prošlosti najčešće.


Dakle idemo utakmicu po utakmicu prva najvažnija je ona sutra, žao mi je što neću biti prisutan ,jer idem u svatove kod prijatelja,a lično mnogo više volim te "male utakmice" nego recimo ovu kao što nas čeka sa Anderlehtom.

Poruka svima koji su u mogućnosti dođite sutra u hram!!
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Gaziti sve do kraja, ne sme poen da se izgubi.
Borba ce biti zestoka, igrace se prljavo, ali i mi konja za trku imamo!
Svom snagom napred u osvajanje duplu krunu.
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Buduci da niko do sada nije prokomentarisao, samo da napomenem da ce po pisanju danasnjeg Zurnala, Partizan odloziti utakmicu drugog kola protiv Hajduka, jer se utakmice protiv Andrelehta igraju u roku od 6 dana.

To znaci da cemo drugu utakmicu odigrati protiv OFK (sasvim solidna ekipa) - moguce u Nedelju 29-og (moje cisto nagadjanje) jer prvo kolo nismo pristali da igramo u Nedelju, a i te sedmice imamo medjunarodnu utakmicu (doduse u Utorak). Ako se na to doda da su iz RTS-a nagovestili da ce se posvetiti nasim utakmicama u vecoj meri, to je jos jedan argument u prilog mojim razmisljanjima.

Inace ta utakmica protiv OFK-a ce biti dosta specificna posto ce na nju uticati i ishod dvomeca protiv prvaka Belgije. Buduci da je trece kolo u pitanju, treba biti maksimalno koncentrisan i ako je ikako moguce pripremiti ekipu pre svega psiholoski.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.316
Reaction score
3.969
Локација
Kobasicarija "Venac".
sad odgledah stanojevicevu konferenciju pred indjiju, i zadovoljan sam onim sto sam cuo. jedino mi se cini da je na topovo pitanje u vezi moreire izgledao nekako suvise zakopcano i stegnuto. to me jedino brine. daj boze da tripujem, ali utisak mi je takav.
 

grobarstvo

Guest
Oko Moreire se opet nesto zakuvalo.To nam nije trebalo sad pred Anderleht.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.505
Reaction score
1.260
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Srecno nam sutra u novoj sezoni. Bice jos teza, igra onih ce biti jos prljavija i sa vise zlih namjera. Nase je da u svakom mecu momci daju 100% i dokazu da smo ubjedljivo najjaci u zemlji vec godinama.
Pocetak je bitan, tih prvih par utakmica. Ako dobijemo sve, vece su nam sanse za odbranu titule. Ne sumnjam u Saleta i u momke.

Srecno Crno - Beli
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top