Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Нека и боље. Ионако ће у нашој лиги предност добијати баш Станковић и Маре. А и Остоја.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
A zasto Ostojic nije licenciran za sada?
 

Dzoni82

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
567
Reaction score
756
Mislim da ne mora da bude licenciran kao prvotimac ako ima manje od X godina, ali nisam 100% siguran.
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
Мање од 10 година? :confused Па старији је Остојић. :D
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
Ovako...krece nova sezona,nova borba do zadnjeg boda,nova duvanja cigana od strane nas:pickaciganska :D,sto je uostalom nama sve to poznato jer ih je bilo prosle sezone tako da smo sada iskusniji i nadam se da nece biti istih gresaka.

Tako da,grobari,samo hrabro,mirno...i ajmo da pokopamo ove cija je rupa skoro puna...ali sada do kraja!!!
DO TITULE!!!:pfc::D:
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Ja krecem iz Novog Sada prema Hramu, idem da uvalim dupe u svoje sediste na Istoku i uzivam u majstorijama Stanojevicevih smekera. Srecno nam bilo, braco Grobari! Samo bez potcenjivanaj i nadmenosti, nismo mi musavi.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Jel na Fox-u prenos Smederevo-ciganija?

Srecno veceras na JNA, nadam se da dobroj poseti.
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Srećno fudbalerima a i nama u ovoj novoj sezoni kojoj se zna cilj. Dupla kruna!!! Mnogo smo jači nego prošle godine, ima momaka koji su spremni za dokazivanje a to znači da će biti žari i borbe, a ne trčkaranja kao što je radio Diarra, nažalost.

Napred Partizan!!!! U nove pobede!
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.530
Reaction score
1.345
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Jesam juce pozelio srecu ali evo...dvadesetak minuta prije pocetka meca da opet nasim pozelim srecu. Imamo najbolju ekipu, samo treba sigurno, polako i ne bi trebalo biti problema.

p.s

&Grobar Vu, Diarra je mozda poslednjih pola godina trckarao..ali on je 2,5 sezone bio nas prvi spic, dao toliko vaznih golova u prvenstvu, ciganima pogotovo....ne znam zasto ga na forumu mnogi ovde bas i ne vole.
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Borac - Javor 1:1
Spartak - BSK 1:1
OFK Beograd - Metalac 1:0
Smederevo - kurva 0:0

Sta bi sa Spartakom? OFK ga dade u nadoknadi... A kurva vec pocinje da gubi bodove! Samo da mi danas osvoji 3 boda na JNA!:pfc:
 

Grobar_vu

Grobar
Учлањен(а)
28.08.2007
Порука
389
Reaction score
1
Локација
Vukovar CRNO-BELI GRAD
Jesam juce pozelio srecu ali evo...dvadesetak minuta prije pocetka meca da opet nasim pozelim srecu. Imamo najbolju ekipu, samo treba sigurno, polako i ne bi trebalo biti problema.

p.s

&Grobar Vu, Diarra je mozda poslednjih pola godina trckarao..ali on je 2,5 sezone bio nas prvi spic, dao toliko vaznih golova u prvenstvu, ciganima pogotovo....ne znam zasto ga na forumu mnogi ovde bas i ne vole.


Ma znam brate, Diarru gotivim više nego ikog najbolji špic u zadnje vreme, ali hteo sam da pojasnim da će biti više trčanje i zalaganja na tom mestu jer on to nije radio zadnje pola godine. A jedan igrač,pogotovo u špicu znači mnogo. Kapiraš šta sam hteo da kažem...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.530
Reaction score
1.345
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ma kapiram hehe. Bice vise koristi od spica sada, nego sto je Lamine bio za pola godine. A opet, aktivan i brz spic je veoma koristan ekipi.s
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
:popRadisa Ilic:pop
 

Baraba

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2008
Порука
156
Reaction score
0
Локација
Raski okrug
Cestitke na prvoj pobedi u novoj sezoni! Pohvalio bih Klea, i samo da napomenem da mi ono nase desno krilo sve vise ide na onu stvar. Pohvalio bih i debitanta, ekipu Indjije, igrali su sasvim ok.

Da ne ispadne da mracim odmah, ali odbrana nam je smehotres! Neko ce reci da su igracima jos uvek teske noge, da su umorni, itd., sva sreca pa nismo igrali protiv nekog jaceg protivnika.

Moje misljenje je da:

-godine 2005., protiv znamo koga, falio nam je iskusan napadac;

-godine 2009., protiv APOEL-a, falio nam je neko iskusniji u sredini, pored Moreire;

-trenutno, mislim da nam fali neko iskusan u defanzivi(jeste tu Krstajic, ali ni on ne moze non-stop da igra) jer ovi, sto bi neki rekli, potencijali, talenti, nikako da se uklope.

Pod hitno nam je potreban iskusan stoper, ili neki all-rounder-er u defanzivi.
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Bruka i sramota kakvog gomlana imamo,jedino sto valja jesu 3 boda,Stanojevic je vec na poluvremenu treba nesto menjati,Iliev uzas,8 puta je bio u ofsajdu,sve u svemu jako lose
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Dobro je, pobeda! Imali smo najmanje 10 velikih sansi i samo smo 2 iskoristili. Vratilo nam se za skoro 100% realizaciju protiv Finaca.
Gol koji smo primili je smehotresan i treba posteno Radisu upozoriti.
Sve u svemu, solidna igra, bezbroj sansi i na kraju 3 boda!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top