Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Gojko

Početnik
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
40
Reaction score
0
Локација
RS
Pošto Krle sutra ne igra, to znači da možemo očekivati tandem Mare - Sanković u zadnjoj liniji. Ja bi lično volio da vidim Mareta i Savića u prvih 11. Ne znam samo zašto Stanoje toliko potencira na tome da jedan štoper bude dešnjak a jedan lijevak, koliko znam u Manchesteru, na primjer, su i Vidić i Ferdinand dešnjaci.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
A moglo bi i Savic-Stankovic posto Mare nece igrati protiv Brage,da ima Savic vremena da se malo vise ukolpi.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Nedavno gledajuci planove konstrukcije i tok radova na "Karadjordju" sam dosao do informacije da tribina na kojoj su smesteni navijaci Partizana nije Istok (kako je opste umisljeno) vec da je to originalni Jug, ali je obelezje tribine izmenjeno zbog prakticnosti. DA li neko zna nesto vise o tome?
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Станојевић неће поновити грешку да не уведе Клеа од почетка. То је сигурно. Што се осталих тиче, верујем да ће меч почети Ивица, а не Пјер. :)

Победа ће бити рутинска. 2-0.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Sutra ce biti strahovito tezak mec za nas. Mi smo i emotivno i fizicki iscrpljeni, a oni nalozeni kao majmuni da nas dobiju. Juce sam pricao sa tipom koji je zaposlen u slanini i iz njegovih reci je jasno koliko nas mrze. Samo ponavlja kao papagaj da nas drzava pomaze i da su pola lige "nasi klubovi". U te "nase" ubraja i Spartak koji nam je otkinuo i prosle i ove sezone bodove. Kao da su ga Lukic i Adzic brifovali, jebali mu oni mater. Sve u svemu, ocekujem da ce krenuti da nas biju zesce, pokusace sve da se tekma pretvori u tucu punu incidenata da bi se isprovocirali nasi igraci i navijaci. Ako iz ove palanke izadjemo sa tri boda i bez povreda, ja se ne treznim do Brage.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Nedavno gledajuci planove konstrukcije i tok radova na "Karadjordju" sam dosao do informacije da tribina na kojoj su smesteni navijaci Partizana nije Istok (kako je opste umisljeno) vec da je to originalni Jug, ali je obelezje tribine izmenjeno zbog prakticnosti. DA li neko zna nesto vise o tome?

Nisi u pravu. Grobari ce biti smesteni na istocnoj tribini, na kojoj su 90-ih bili slaninari (pamtim recimo da su nekada u NS-u, Grobari i cergari bili smesteni na severu). A ovaj jug koji pominjes je samo mali deo tribine ka istoku koji je renoviran za potrebe juniorskog atletskog prvenstva Evrope 2009. godine i tu ne bi mogla da se smesti jedna manja grobarska podgrupa a kamoli svi koji ce doci sutra u moj grad.

P.S. A ako sam te pogresno razumeo i mozda mislis na istorijat samog stadiona-opet to ne moze biti jug jer je zapadna tribina dobro poznata i nalazi se tacno naspram mesta gde cemo sutra biti smesteni (dakle, to jeste istok)
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Nedavno gledajuci planove konstrukcije i tok radova na "Karadjordju" sam dosao do informacije da tribina na kojoj su smesteni navijaci Partizana nije Istok (kako je opste umisljeno) vec da je to originalni Jug, ali je obelezje tribine izmenjeno zbog prakticnosti. DA li neko zna nesto vise o tome?

Ako je verovati Google Maps-u - geografski vise vuce na Jugo-istok kao i nasa tribina u Hramu. :)

Mnogo im je nezgodna tribina za navijanje... Iskreno se nadam da ce sutra sve da prodje OK, i da cemo da ubelezimo jos jednu pobedu.
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
kako ce ovo da bude prljavo prvenstvo jaoooooo
mediji, prepucavanja od najnizeg do najviseg clana vecitih... nz bice gusto, kad je prljavo uvek je gusto
daj boze da sutra o4itamo lekciju slaninici i rasturimo ih velikom razlikom golova
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Naravno da će ovo biti najprljavije prvenstvo. Cigani znaju da ako ove godine ne pobede mogu slobodno da zatvore i spakuju ceo putujući cirkus. U ostalim sportovima su već digli belu zastavu, jedino se još otimaju u fudbalu. Kada tu padnu, a pašće, tu dileme nema, postaće sasvim nebitno sportsko društvo.

Pokušaće oni da se na sve moguće i nemoguće načine dočepaju tiitule, ali i mi konja za trku imamo. Nisu ni naši više toliko naivni kao nekada.
 

Svinje_vracar

Grobar
Учлањен(а)
22.09.2010
Порука
472
Reaction score
22
...kidali su cigani i gurali na sve moguce strane i prosle sezone, ali uvek ih je stiglo to negde...ipak su oni za klasu slabiji od nas...ako nigde drugde...taj kvalitete ce se svakako ispoljiti u derbiju...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Ja se derbija najvise i plasim, i to najmanje zbog cisto fudbalskih razloga, vec zbog nekih drugih stvari, ali otom-potom... Prvo da preprodimo ove Novosadske cigane!
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Utakmica po utakmica! Nemoj da upisujemo bodove prije meca, kao sto znamo da radimo. Kao prije Spartaka. Ovo je veoma vazna utakmica, ne bi valjalo da svezemo tri utakmice bez pobjede, tako da se nadam da i fudbaleri shvataju koliko je ovo vazna utakmica, kako god da se pogleda!
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Разлог нервозе већине на форуму јесте зато што смо тренутно изједначени са чергарским циркусом на табели. Али мишљења сам да за то нема разлога. Зашто? Па ми со прегрмели рецимо 2 од 5 тешких гостовања, мислим најтежих по општем мишљењу, а то су Борац и ОФК. Они нису ни једно! Ово је тек почетак трке за титулу! Сећате ли се само прошле сезоне колико смо их јурили, и у самом финишу сустигли. Овде смо ми у предности, па и остаћу при том мишљењу ма шта се десило у Новом Саду! Једноставно, они су изједначени са нама само по броју бодова на табели, али само и само по томе и ни по чему више. Ако неко има тим, онда смо то ми, ако неко има игру, онда смо то ми, ако неко има тренера, онда смо то ми, и на крају ако неко уме да кре*не ове цигане, онда смо то опет ми. Па чак смо и на психичком плану далеко испред њих! Тако да разлога за нервозу нема, бар не још увек, а надам се да га неће бити ни у скоријој будућности. Мислим ко је макар и чуо како су долазили до победа против Јавора и Слоге све ће му бити јасно!
Е сад оно што се нас тиче, а мислим да би требало само бринути о нама итд. Данас је заиста један веома, веома важан меч за нас. Не само што је то Војводина и што може много да нас поремети, или дигне, већ зато што меч дочекујемо под разноразним притисцима. То ће управо омогућити и играчима и клубу,али и нама навијачима да видимо где смо и шта смо, и да ли смо у стању да се носимо са притисцима. То кажем пре свега јер су медији довели утакмицу до тога као да испадамо из лиге ако не дај Боже не победимо, али и разна саопштења, за које ми не пада на памет ни да их помињем, али и навијачки ривалитет, као и чињеница да меч долази у помало незгодном тренутку за нас. Са свиме тиме наши играчи морају да се изборе и да утакмицу приведу крају са укњижена нова три бода. Искрено се надам да ће у томе и успети. Иако је тешко вратити се у наше првенство, што заиста јесте истина, мислим да је увек боље вратити се у јачој утакмици него рецимо (да не вређам никога) Инђије. Мислим да су наши играчи веома добро физички спремни, и да им је од уторка до недеље сасвим довољно за потпуни опоравак, па због тога неће имати проблема што се тога тиче, све остало је до њихових глава, и чврстине карактера.
Моје лично мишљење је да смо много јаки, и за њих, само треба игру довести на тај ниво, бар 50% као против Арсенала, или рецимо 70% као против Шахтјора и ми смо на коњу! На том нивоу, уз подршку наших навијача, ми газимо целу нашу лигу са минимум 3-0,4-0. Е сад што буде ту и некада проблема, па састав, па појединци, па опет кажем глава, то је ствар неких других ствари (што би неко рекао)
Очекујем жестоку борбу, бар првих 10-15 минута, где ћемо и ми, али и они ићи у месо, биће ту свашта, касније , претпостављам ми диктирамо темпо. У томе се треба снаћи што пре, начети их док покушавају да нападну, а касније ће морати да се отворе због неповољног резултата за њих.
Мислим да утакмицу добијамо, и надам се да ће тако и бити, резултат ми заиста није битан, што је милион пута Сале рекао, нека буде и 4:5. Гробари с тобом све до титуле!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Realno, u ovom trenuttku, mi bi trebali da pocepamo slaninare.Očekujem viktoriju pred njihovim golom i 2,3 razlike za nas.

Putujemo u NS u dobroj atmosferi i pored poraza od Arsenala...a voša posle nerešene u Lučanima protiv Slobode - odgledao sam tu utakmicu i nisu pokazali ništa.Nije mi jasno ni to da im u prvoj postavi ne kreće ni Đurovski ni onaj gruzijac.

99% da će postaviti čekalicu pa kontra na Oumarua ili Jaoa...obojica su brzi, ali ovaj drugi kad uđe u šansu zna da se spetlja, pokriti Oumarua i u odbrani ne bi trebalo da bude problema.

Ako ih otvorimo u prvih 20-tak minuta, napunićemo ih...
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
U lepom raspoloženju idemo u Novi Sad,kao lideri na tabeli i posle velikog duela sa Arsenalom.Verujem da su se naši dobri spremili i očekujem da danas odigramo dobro i zabeležimo pobedu.Kvalitet je bez ikakve sumnje na našoj strani,samo da budemo pametni i koncetrisani i ne bi trebalo da bude problema.Očekujem da su naši spremni na veliku i žestoku borbu,na prljavu igru,na provokacije... Imali smo 5 dana da se odmorimo od Arsenala i snage moramo imati,tu nema priče...

Danas je 11. rođendan Južnog Fronta i na tribinama će biti šou,nastavićemo tamo gde smo stali u utorak... Sutra je 65. rođendan Voljenog Kluba,najlepši poklon bi bila pobeda danas i da dočekamo veliki jubilej na prvom mestu...

Braćo ko god može neka dođe u Novi Sad da bodrimo danas naš Partizan do nove pobede!!!

Novi Sad je CrnoBeli grad!!!

Napred Partizan!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Slažem se da danas moramo da ih "ugazimo" najpre na tribinama pre početka utakmice. Stvarno je bitno da dođe tamo ko god može, da nikog od takvih tv-prenos ne odvrati od dolaska. Partizan je uvek imao tamo jako veliku psihološku prednost kad utakmica krene a mi kao da igramo kući. Od jednog bivšeg igrača "slanine" sam čuo iskreno priznanje da ih je totalno skenjavalo kad u NS krene dozivanje "istoka" i "zapada", kad se malte ne ceo "zapad" digne na noge i vraća pokliče "istoku". Tako mora biti i danas.

Što se terena tiče, prštaće samo tako. Mi smo kvalitetniji tim, imamo i kvalitetnije pojedince i to mora da presudi.

Biće ovo danas i velika borba dva odlična trenera. Neka Sale iznenadi i nadmudri Milinkovića, to želim i tome se nadam iz sveg srca.

Srećno šampioni!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Sampioni, svu srecu vam zelim danas u Novom Sadu. Napasti ih od pocetka i u prvih 20 minuta dati gol, posto ako na poluvremenu bude 0-0, tad ce poceti slaninari da se izlezavaju i zadrzavaju vreme i trudece se da na sto ciganskiji nacin privode utakmicu kraju!?
Jos jednom, momci srecno i da nas 65 rodjendan docekamo na mestu koje nama pripada!:napred Partizan
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Ako oduvamo sledecu utakmicu onda se ne plasim za titulu, iako ce egipcani da pristiscu sa svih strana.
Je-ne-A rece, da smo odigrali 2 teska gostovanja, dok oni nisu. Tu treba uzeti u obzir, da ce pored cigansture mnogo drugih klubova zeleti videti, da ne osvojimo titulu. Pa zato ne ocekujem, da ce oni uveliko kiksati na strani.
Medjutim na nama je da odvalimo u oba derbija i tu ce se stvoriti ta preko potrebna razlika, jer ako je suditi po dosadasnjem delu prvenstva, mozemo opet ladno ocekivati pobede egipcana sa 1:0 i 98. minutu.

A nas ocekuje jos broj domacih utakmica, gde ce se igrati bunkerica samo takva ne bi li nam neko otkinuo bod. Ali mi imamo tim, pitanje je samo, da li ce neki od igraca biti na nivou zadatka, da jednim potezom rese mec, inace bice gusto!

Danas ocekujem tvrdu utakmicu, bez mnogo sansi, ali i mnogo prljav pristup sa njihove strane!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ja uopšte nisam nervozan. a i šta god da bude, ima još prvenstva da se igra, kiksaće i cigani, kiksaćemo i mi, al na kraju se zna kome titula ide, ipak smo za klasu bolji od musavih, i za 3 klase bolji od ostatka lige.

Što se tiče slaninara, igraće na kontre, valjaće se, krašće vreme kao i svaka druga seljačka ekipa u ovom prvenstvu, tako da što se toga tiče novosadska stara dama je jedna mala jeftina drolja kao i naša uvek draga komšinica uostalom.:D Mnogo smo jači, imamo na klupi čoveka koji zna šta hoće, imamo igrače, imaćemo i navijače( mnogo mi je krivo što ne mogu zbog ispita da odem:cry:) Tako da ne vidim razlog za nervozu. Danas pokazujemo slanini kako prolaze sve paorske ekipe protiv partizana, a navijačima samo ovo

NOVI SAD JE CRNO BELI GRAD!:napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top