Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
08.06.2007
Порука
507
Reaction score
80
Локација
Београд
Владимир Стојковић - ја не могу да пронађем речи којима бих се захвалио за све што је до сада приказао у дресу Партизана. Колики је притисак истрпео тај човек, ево сад је доживео и да га једно гованце онако провоцира (и то након што му је Стојке за мало одбранио пенал), а ипак му је концентрација максимално усмерена на терен. Стојке, свака ти част на понашању и одбранама у досадашњим утакмицама. Надам се да ћеш много година остати у Партизану...

Клео, Илић и Јовановић се нису уклопили у катастрофалну партију целог тима - трудили су се и немам шта да им замерим. Не знам да ли већина не може или неће да види, да нама нису толики проблем штопери, већ позиција задњег везног. Када се бранимо, ту постоји толика рупа да је то невероватно. Одговорност за то сносе и Камара и Петровић - шта су они играли и данас и против Арсенала у одбрани, не може да се другачије оцени него као катастрофа. Одбрани је остајало да се носи са 3,4 или 5 противничких играча који су кроз нашу средину пролазили као кроз сир. Овако даље не може и не сме... Испада да је од свих везних играча најбољи у дефанзиви Сале Илић.

Бекови - ама немамо их. Можда је Кизито недовољно спреман, није се уклопио... али ако онакву игру и непокретност показује и на тренингу, не би смео да игра ни за Телеоптик, а не на гостовању напаљеној гамади. Овде је неко чак и похвалио Стевановића - а за шта то? Мени је жао што о њему немам добар суд, али ми се чини да је он убедљиво најлошији играч којег имамо у конкуренцији за први тим. Нема ни пожртвовања, ни кондиције, ни рефлекса, ни скок, ни центаршут, неспособан је да одбрани ситуацију 1 на 1... Још му у опису само фале тешки киксеви типа аутогол (што је данас можда и урадио) или потез који би директно довео до тога да примимо гол.

Пре три сезоне смо изгубили 4-1 од цигана, на Јокановом дебију. Ипак, и на том дербију смо бар нешто одиграли, имали неке шансе. Ово данас је била једна од најгорих партија Партизана које сам ја доживео - за целу утакмицу смо имали једну једину полушансу (лоб Клеа). Ни на претходне две утакмице нисмо дали гол из игре. И како онда да не будемо забринути?

Утакмица је завршена пре 2 сата, ја још увек не могу да се смирим. Јесте, оштећени смо за пенал (ако је оно пипање Лазетића био фаул, над Илијевом је, одмах после тога, покушано убиство), али како је могуће да смо овако срамно одиграли? Па тргните се људи, више немамо права на кикс. Победом у дербију анулирали би две лоше партије у првенству, али у каквој атмосвери ћемо дочекати тај дерби? Наше фудбалско првенство одавно није (или никад није ни било) само спортско - ово је буквално борба за голо преживљавање. Ми циганштуре морамо уништити или ће они уништити нас. Ако ове сезоне узмемо титулу и успемо да се поново пласирамо у Лигу шампиона - они су готови. Не дајмо им бре да преживе...
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Ono što od njega očekujem je da inicira sada posle utakmice kod uprave žestoke kazne za ceo tim! ZA CEO TIM! Nadam se da će tako nešto i da se desi!

Ja mislim da treba da kazne samo Moreiru i da mu oduzmu od plate :D salu na stranu, sta se tamo desava? dajte mu i Tomicevu platu, hladite mu jaja, moze i neko iz uprave da mu p***** mogu i svi, ali motivisite ga, dosta zajebavanja, :confused
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Moram da se osvrnem i na drugi gol slaninarskih govana. To je ono...kad praktikuješ pičkarenje po terenu, onda te Bog kazni pa primiš i najslučajniji gol svih vremena...jebote sapliće se azijat, naleće u padu svojim kolenom na loptu i ona ide u sam ćošak....ko u guzicu da je pravljen azijat...žao mi jedino Stojkovića zbog tog "u guzicu pravljenog gola", inače tim nam je čak i tako nešto, i takav jedan usrani gol zaslužio kako se ponašao danas!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Slabo smo odigrali, nasedali smo na njihove provokacije, jednostavno nismo licili na sebe!? Jedino Stojkovic i Ilic su zasluzili bilo kakve pohvale, a ostali bruka i sramota!?:banghead
Petrovic- kao bandera, Bogunovic- totalno beskoristan, Tomic- e Tomicu, crni Tomicu...!? :banghead
Sto pre zaboravimo ovu utakmicu, to bolje. Dobro je sto sledi pauza od 2 nedelje(valjda cemo u Apatinu vrlo lako da pobedimo), pa mozemo malo da se stabilizujemo.
P.S. Vracajte Moreiru sto pre!!??
 

bmiljkovic

Grobar
Учлањен(а)
29.10.2006
Порука
208
Reaction score
10
Локација
Nis
Ja se ne secam kada je neki tim vise dominirao protiv nas na nekoj utakmici.Kleo,Sale,Medo su mi bili ok ostali bruka i sramota,tu se ne racuna Stojkovic.Ona devojcica Marija Djurovski me je izbacila iz takta danas,Bogunovic izgubljen na terenu,ne znam vise ni sam necu pisati da ne bih uvredio nekog.
 

dado PFC

Grobar
Учлањен(а)
09.05.2008
Порука
212
Reaction score
2
Локација
Нови Београд
Evo ga pocelo je......odjednom su svi zaboravili sta je Stanojevic uradio u poslednjih 6 meseci i odjednom je Stanojevic postao "slucajni prolaznik" i covek koji ne zna da spremi ekipu.....

Ja se nadam da ovo necete smatrati kao uvredu ali koji vam je k***c bre??
Izgubili smo, desava se, odigrali smo ocajno, takodje moze da se desi.... igrali smo ovo posle Arsenala i ma sta stanojevic pricao pre utakmice takva utakmica ne moze da ne ostavi traga... pored toga igraci su usli u utakmicu u fazonu lako cemo ko jebe ove seljake mi ipak igramo protiv arsenala, igramo ligu sampiona znaci nama je titula zagarantovana.... ovakav samar dobro dodje nekad, i dobro je sto je sad i dobro je sto ce razlika nakon ovog da bude "samo" -3.....dobro je da nam se ovo nije desilo u derbiju nego protiv slaninara.....
jedino sto mene zabrinjava jeste Milos Bogunovic i to na koju foru on igra za partizan...ako ste iole realni morate da priznate da je Tomic za njega stvarno C. Ronaldo... on decko ne moze loptu da primi trci napred i bije se sa loptom...pa vodjenje lopte se uci sa 6 godina bre!!
Ja se samo nadam da je ovo kraj samarima do kraja ove polusezone(slozicete se 2 samara su vise nego dovoljno,sve preko su vec batine :) ) a za posle cemo lako pogotovo ako ne prezimimo u evropi....
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sto je najgore od svega skupljaci kartona ima sad da se difnu do stratosfere.....sad ce tek da kidaju i da se loze.....ocekujte njihovo kenjanje kao i prosle godine.Ipak verujem u nas tim i ocekujem brzi povratak u zivot.
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Sad si se baš israo što se tiče Stanojevića. I to ti koji poznaješ fudbal.

Šta je Stanojević mogao pre utakmice? Zar nije postavio ekipu koju smo svi želeli - skroz ofanzivnu, po mogućstvu bez Tomića...Imali smo u ekipi Klea, Bogunovića i Ilieva. To su tri IZRAZITO ofanzivna igrača.

Ovo je ipak tvoja greska, Bogunovic je izrazito .... a ne ofanzivan.

smeo bi da se klaidim kada bi mu dali loptu na pola i da krene na prazan gol da bi uspeo da izadje u aut.

Decko je strasan, kad primi loptu spusti glavu i trci napred. On kad primi loptu ja pocnem da se molim bogu da mu je neko otme inace ce udariti glavom u zid tribine. Iliev je OCAJAN, on se bacao pokusavao da iscenira neke faulove, sve je pogresna dodavanja imao i sto je najgore zbog njega smo izgubili utakmicu jer je gradio nesto kao loptu 5 min , izgubio je sto je otvorilo kontru, penal i kraj. KLEO nema s kim da igra, jer bi mu bolje islo kad bi ti i ja istrcali umesto ove dvojice.

Zakljucak igrali smo ocajno sa jednim napadacem, treba nam Moreira.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.515
Reaction score
5.148
Šta je još mogao ili šta je trebalo da uradi?

Što se tiče postave, i izmjena nemam nikakvih zamjerki (Eventualno Babović umjesto Bogunovića, pogotovo ukoliko je istina ono što si napisao nakon poslednjeg kola B timova, a ne sumnjam da jeste), ali...

1.Katastrofalna psihička priprema utakmice. Za onakvo ponašanje igrača dobar dio krivice snosi i trener.
Stanijević je neiskusan trener i ovakve greške mu ne zamjeram puno, al eto samo da navedem kao odgovor na ovo tvoje pitanje.

2.Ako igračima zamjeramo na indolentnosti i bezkrvnosti onda je licemjerno ne spomenuti Stanojevića.
Onakvo ponašane tokom čitave utakmice mu jako, jako zamjeram!
Igra katastrofa, ništa ne polazi za rukom, a on samo što nije zaspao na klupi...
(Utakmicu sam gledao preko TV i pretpostavljam da nije sve vrijeme bio takav, ali dva-tri puta kad su ga prikazali morao sam dobro da napregnem oči da vidim da li spava ili je budan...)

Ide pauza, imamo dovoljno vremena da se vratimo u formu.
Samo da se uozbiljimo i ne sumnjam da će sve biti OK.
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Nisam gledao utakmicu i sacekacu snimak da nesto o utakmici prokomentarisem, ali mislim da je ovaj poraz pao u pravo vreme, ispred derbija, i dok se jos "igra" za titulu, jer sve je u nasim rukama bar za sad...Morace i cigani da kiksaju do kraja jos par puta sigurno tako da mi nije jos muka tolika... Vidi se da pod hitno treba jedan Moreira da se vrati i Fejsa kad se oporavi, imacemo na prolece pravi tim.
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Razmišljam dali da čitam komentare današnje i zajebah se, pa čovek ne poveruje šta neki umeju da napišu!? Faking Šoking izgubljene titule, jebe im se za lige šampiona zbog poraza od usranih slaninara....

Aman ljudi otreznite se ili budite malo strejt kad pišete ovakve nebuloze, kad budemo naguzili njihovu mamu kurvu sve će doći na svoje, jeste danas igra je bila blagi užas ali i to je moralo da se desi u našem prvenstvu!!!

AJMO SAD PAMET U GLAVU GROBARI!!!! IDEMO OPET U SERIJU POBEDA
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Sad si se baš israo što se tiče Stanojevića. I to ti koji poznaješ fudbal.

Šta je Stanojević mogao pre utakmice? Zar nije postavio ekipu koju smo svi želeli - skroz ofanzivnu, po mogućstvu bez Tomića...Imali smo u ekipi Klea, Bogunovića i Ilieva. To su tri IZRAZITO ofanzivna igrača. Bogunović se bio nametnuo radom na treninzima i utakmicom u Mladenovcu. Ali i to bi mu bilo džabe, da je Boja bio zdrav. Onda bi on igrao. Dakle obrni-okreni počeli bi sa 3 izrazito ofanzivna igrača. I iza njih Saša, puno ofanzivniji nego inače, pogotovo u LŠ...Šta je trebalo Stanojević još da uradi pre meča?

Kada sam rekao kako je spremio tim, nisam mislio na sastav koji je izveo, nego sto mu je ekipa izasla na derbi dosadasnjeg dela prvenstva kao prebijena! Vukli su se po terenu, do primljenog gola ih je boleo ku..c, a polovinu i posle njega. I za 90 minuta trener nije uspeo da ih probubi, makar samarima u svlacionici, jedino gde su pokazali znake zivota je bilo kada je trebalo razmeniti koji hvatanje za vrat ili cusku u prekidu igre slaninarima. Nemam ja pojma sta si ti gledao, ali Partizan je danas bio mrtav tim. I ne vidim kome to da prebacim ako ne treneru koji je tvrdio prethodnih dana da nema sanse da nam se ponovi 2003. godina.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja ti kažem da se "pucalo" u svlačionici u poluvremenu. To je bilo posle u nastavku vidljivo i uočljivo nažalost samo 5 minuta. Zbog toga i kažem da očekujem žestoke FINANSIJSKE kazne za igrače koje će inicirati sam Stanojević. Ako to uradi - položio je. Ako ne uradi - zasrao je debelo!

A da ne može da promeni u utakmici sve igrače osim golmana (i donekle Saše) - to je jasno. A čak sam uveren da će izjaviti danas-sutra da bi ceo tim promenio da je mogao...

Živo me interesuje da li će biti kazni za igrače...oni su danas ovakvim izdanjem "udarili" i u njegov ego i autoritet. Ili će sad igrači najebati zbog toga, ili će se ovakve stvari ne daj Bože ponoviti. Želim da verujem da će biti ovo prvo.
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ajde i ja da reknem koju...

Lazetica sam sreo u Porsche-ADA kad je bio sa nekom kravom. Prosto ne mogu da verujem da se neko njega moze usrati?! :confused
Govno malo, ljigavo, smesno...imitacija krimosa sa primesom komedije. Tomicu, sunce mu jebem, pa gde ti je ponos? 3 samara ti je lupio, a ti ni da mu se okrenes, namrstis, ne moras cak ni da ga udaras, samo mu se telom unesi, onako Krstajicevski... Zao mi sto Lola i Mo nisu igrali od starta, bas oni znaju kako treba sa takvima...

A od celokupnog utiska, jedino je Stojkovic zasluzio prelaznu ocenu i pohvale.

I da, mozda bi trebalo uvesti negativne bodove za igrace utakmice? Recimo, ja bih tako slatko opalio jedan minus Bogunovicu...
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Krstajić će da objasni neke stvari Lazetiću kada Voša dođe u Beograd....kao što mu je objasnio i na poslednjem derbiju.
 

grobarstvo

Guest
Ne moze fudbal da se igra sa igracima koji se vuku po terenu,niti da se da gol kad nemas napadace.Pa mi ne bi dali gol do Nove godine.Ovako mrtav Partizan ,skoro nisam video.Nigde zara,borbe,motiva za pobedu.Danas katastrofa.Neka bude poslednji put ove sezone.Ipak smo jaci od svih i titula je nasa.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Jadno bedno ocajno............razocaran sam:banghead
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Kada sam rekao kako je spremio tim, nisam mislio na sastav koji je izveo, nego sto mu je ekipa izasla na derbi dosadasnjeg dela prvenstva kao prebijena! Vukli su se po terenu, do primljenog gola ih je boleo ku..c, a polovinu i posle njega. I za 90 minuta trener nije uspeo da ih probubi, makar samarima u svlacionici, jedino gde su pokazali znake zivota je bilo kada je trebalo razmeniti koji hvatanje za vrat ili cusku u prekidu igre slaninarima. Nemam ja pojma sta si ti gledao, ali Partizan je danas bio mrtav tim. I ne vidim kome to da prebacim ako ne treneru koji je tvrdio prethodnih dana da nema sanse da nam se ponovi 2003. godina.

Svaka ti čast na ovome, potpuno se slažem!!

a ti gospodine što znaš da se pucalo na poluvremenu, mene to ne zanima sve ni da ih je ljubio u dupe. Igrali su jezivo.
Šta mu znači bogunović, bilo me sramota da ga gledam!!
Gleao sam utakmicu u društvu ljudi koji ne prate partizan, pitali me ko je on? Miško...šta da im kažem :banghead
 

Sentinel

Grobarčina
Учлањен(а)
07.11.2009
Порука
1.310
Reaction score
28
Локација
Prestonica
Kada sam rekao kako je spremio tim, nisam mislio na sastav koji je izveo, nego sto mu je ekipa izasla na derbi dosadasnjeg dela prvenstva kao prebijena! Vukli su se po terenu, do primljenog gola ih je boleo ku..c, a polovinu i posle njega. I za 90 minuta trener nije uspeo da ih probubi, makar samarima u svlacionici, jedino gde su pokazali znake zivota je bilo kada je trebalo razmeniti koji hvatanje za vrat ili cusku u prekidu igre slaninarima.

Tačno... Sramota bre!!! Poraz k'o poraz,uvek boli,ali se lakše svari kada se boriš žestoko,kada si borben,kada oreš po terenu... I da smo izgubili 6:0 lakše bismo to podneli da su se naši igrači lavovski borili...
Nisam ni u ludilu očekivao posle onakve podrške u utorak da naši igrači istrče pred 5-6-7 hiljada Grobara i odigraju totalno bezvoljno i anemično...
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
E jebem te zivote... Mnogi tesko podnosim ovaj poraz, mnogo tesko!!
Jedna od najlosijih utakmica Partizana koju ja pamtim, neka me neko podseti kad smo u poslednje vreme odigrali ovoliko pickasto, zaista se ne secam!
Jos jednom smo videli koliko prepreka cemo imati u odbrani titule... Ovi cigani su jednostavno ginuli, provocirali, i valjali se celu jebenu utakmicu...
Sudija se pogubio skroz na skroz, seckao non-stop, svirao im penal, koji cini mi se nije postao, a nama nije dosudio sto puta cistiji penal!

Ali nema veze, idemo dalje, moramo bolje... Opusteno, sve je u nasim rukama, ne smemo da dozvolimo da sad padnemo!
Samo protiv svih!!! Titula je nasa!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top