Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Vojvodina je zasluzeno pobedila, dobro pa nismo popili 3-4 komada
Nedostatak Krstajica je danas svako mogao da primeti, ljudi onaj njihov crnac centarfor je dobio najmanje 20 vazdusnih duela..... razbio nas je!!!


jbg kiksnuli smo ali bice bolje,
ne treba ocajavati, PARTIZAN SAMPION!!!
 

grobarstvo

Guest
Ne blistamo u nasem prvenstvu ,ali cemo na suvi kvalitet uzeti titulu i pokazati onom klempavom ciganinu da je prvenstvo regularno.Partizan sampion.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Након свих утисака са данашње утакмице, ја стварно не бих могао да издвојим ни један једини позитиван детаљ, ево покушавам и сад да вратим филм у глави и стварно не могу да се сетим ничега што је добро у свему овоме...

Што се тиче игре, не вреди је ни коментарисати јер је није ни било
Надам се да је само ово један лош дан за екипу, који се више неће поновити ове сезоне.
Јасно је свима да ће до краја сезоне бити још киксева али кикс уз добру, пожртвовану и борбену игру је дозвољен, као против Спартака у претходном колу.
Али кикс уз овакву игру би морао да буде и први и последњи ове сезоне јер ја не памтим када смо последњи пут у нашој лиги деловали овако немоћно, безидејно и БЕЗВОЉНО!

Што се тиче игре појединаца, не бих никог посебно издвојио јер нико није ни заслужио да буде поменут...
Уствари, заслужио је један играч да буде поменут, а то је Милош Богуновић.
Прво, на самом почетку утакмице се видело да је Боја велико појачање и да нам много значи а како је утакмица одмицала то је постајало све јасније
Да је Боја био спреман, не би горепоменути играч имао прилику да покаже сво своје фудбалско знање
Да се вратим на дотичног, Милоша Богуновића...
Ја не знам шта је Станојевић видео у њему када је одлучио да га врати у клуб
Једноставно, дечко нема технику, нема знање, нема идеју (бар у досадашњем току сезоне није показао иједну од ове 3 особине)
Нисам га ценио до сада (односно његове фудбалске квалитете), помало сам се суздржавао критика на његов рачун али ова кап је прелила чашу...
Значи у зимском прелазном року обавезно му дати одрешене руке у тражењу нове средине
Толико о Милошу Богуновићу

Што се тиче понашања играча на терену када су у питању оне провокације с друге стране...
Да ли је могуће да је Стојковић, велики звездаш, једини играч Партизана који је на данашњој утакмици заслужио похвале када су у питању ове нефудбалске ствари, који је стао у одбрану интереса клуба?
Да, по мени је одговор на оне провокације - брањење интереса клуба, ништа мање од тога!

У неку руку могу да разумем Томића што није одговорио на шамарање Лазетића јер је већ тада имао жути картон (мада мислим да му свакако не би узвратио) али не разумем остале саиграче који су испали пичке!
Чак шта више, и да је Томић опиздио циганштуру и добио други жути, ја бих му први скандирао, без обзира што такве ствари тренери највише мрзе (када добијеш 2 жута за кратко време, а притом си ушао у игру са клупе)

Јасно је да је Војводина постала циганска филијала
То се закључује на основу свих дешавања пре, за време и после утакмица са Партизаном неколико година уназад
Овај тим Војводине има много цигана, али највише се истичу Ђуровски и Лазетић који ће у другом делу сезоне, на ЈНА бити линчовани!

Ова наша лига, тзв. Јелен Супер Лига, ми се овом утакмицом додатно смучила и дај Боже да што пре крене регионална лига само да Партизан више не игра са овим шљамом од екипа, на зараслим ливадама где пола лиге игра за цигане, где је за освајање титуле потребно много више од чистих фудбалских ствари

Надам се да ће Партизан ове сезоне освојити нову титулу, да ће ова багра која сву своју снагу усмерава против Партизана (па макар то ишло и на њихову штету) коначно ззавршити тамо где им је и место
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
Sad dodjoh kuci, pa da prozborim...

Picke pandurske su nas izmaltretirale toliko oko ulaska da ne mogu da se sudrzim a da im ne jebem sve zivo i mrtvo...!

Igra...nije je bilo, odsustvo ideje i koncentracije su rezultirali totalno ne povezanom igrom, cak mogu slobodno reci da smo licili na hajduk iz kule, poraz JAKO boli ali boze moj, idemo dalje, danasnja utakmica bila i ne ponovila se nikada vise.

Stanoje Bogunovica drzi u timu sat vremena, pozdravi tog momka i dajte mu ispisnicu...slobodno! Trener je bio miran na klupi do 70og minuta sto me zaprepastilo ali dobro, opet ponavljam od mene su na kraju svi komplet dobili aplauz, kao i uvek.

Stojke naklon do poda ako je kamera prikazala, mada ne verujem, ljudino svaka cast neka si ga nabo, hvala ti do neba za to.

Za kraj svih krajeva posto je nas trener izjavio da cita forum imam samo jednu jedinu poruku:


Jebo ligu sampiona!!!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Što se tiče postave, i izmjena nemam nikakvih zamjerki (Eventualno Babović umjesto Bogunovića, pogotovo ukoliko je istina ono što si napisao nakon poslednjeg kola B timova, a ne sumnjam da jeste), ali...

1.Katastrofalna psihička priprema utakmice. Za onakvo ponašanje igrača dobar dio krivice snosi i trener.
Stanijević je neiskusan trener i ovakve greške mu ne zamjeram puno, al eto samo da navedem kao odgovor na ovo tvoje pitanje.

2.Ako igračima zamjeramo na indolentnosti i bezkrvnosti onda je licemjerno ne spomenuti Stanojevića.
Onakvo ponašane tokom čitave utakmice mu jako, jako zamjeram!
Igra katastrofa, ništa ne polazi za rukom, a on samo što nije zaspao na klupi...
(Utakmicu sam gledao preko TV i pretpostavljam da nije sve vrijeme bio takav, ali dva-tri puta kad su ga prikazali morao sam dobro da napregnem oči da vidim da li spava ili je budan...)

Ide pauza, imamo dovoljno vremena da se vratimo u formu.
Samo da se uozbiljimo i ne sumnjam da će sve biti OK.

Jebaće im majku Stanojević...mislim na igrače...Ti si u principu u pravu kad kažeš da je uvek i trener kriv kad mu ekipa ovako nastupi, to je uvek tako, nego je meni krivo što će sad neki krenuti da "prangijaju" Stanojevića a znam iz pouzdanih izvora šta im je govorio pre utakmice i šta i kako ih je pripremao...

Ako je na TV-u delovalo nekima da je on odsutan (namam pojma šta su prikazivali na TV-u), pretpostavljam da je bio zblanut, da nije mogao da veruje šta ispred sebe vidi i kako se sa našim timom sve odvija suprotno od onoga šta im je govorio...

Mislim da je ovo veliki test za Stanojevića. Prvi put je u ovakvoj negativnoj situaciji. Novi Sad i dešavanja u njemu se ne mogu vratiti unazad kao da se nisu desila, pa hajde ponovo da vidimo kako će biti... Ali je vrlo bitna reakcija nakon svega. Kako njegova, tako i kluba. Ja ne vidim ispravniji potez sada nego udaranje po džepu igrača! I to žestoko! E sad, da li će to biti javno ili će se to odraditi među 4 zida - to je već manje bitno, to neka proceni Stanojević i njegov stručni štab. Ali, ovo svakako ne sme proći tek tako, nekažnjeno.
 

Гпб

Guest
Неки људи константно пљују исте играче! :banghead Нећу да браним Томића али зашто је он био најгори данас? Почео је меч са клупе, кад је ушао унео је мало свежине али је доста млад и неискусан, претрпео је једно ''шамарање'', ако се тако може рећи собзиром да га је више онај говнар (умро мајци на Божић) вукао за образ, после тога се покошкао и морао је на хлађење. Поред толико играча који су очајно одиграли из неког разлога важно је пољувати Нецу Томића.
Раћа Петровић исто. Дечко игра већ дуже време ван форме али зашто пљујете и омаловажавате играча? Па то је онај исти човек који је завукао курви са 25 метара и осигурао нам титулу! Критика да, пљување не!

Мене је највише, са овог аспекта који помиње Газда, разочарао Саша Илић који прилази и смирује лазетића (говно једно да бог да сломи бутну кост!) уместо да га тресне по лабрњи! Mожда због оног инцидента на утакмици против Спартака?! :confused

Стварно, спали смо да Стојковић брани част Партизана (у сваком смислу) иако га је гомила људи пљувала! Стојке свака ти дала! :respect
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
I jos nesto, kad ne igra Sasa Ilic, ne igra ni Partizan... Kao sto je nekad bilo sa Moreirom! I zato mislim da njih dvojica moraju da igraju zajedno, jer nema teorije da obojica podbace na istoj utakmici...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Богун је стварно лимитиран играч. Јбте све сам га нешто готивио и бранио кад су га други критиковали, али реално нема он више места у Партизану.

Можда је боље било да је почео Давидов или Бабовић. Незгодна ситуација дефинитивно. Цигани су нам отишли на 3 бода.Срећом имају тешко гостовање против Слободе. Са друге стране ми морамо да се саберемо и погледамо у очи.Ту пре свега мислим да најстарији Крле Сале Илиев и Станојевић очитају буквицу осталима.

Изгледали смо ко сељачки тим реално. И боли ме курац за циганисање сланинара, ми смо Партизан бре. Ми то не радимо. Оћемо да ударимо, е удри онда мушки ко Крле лазетића у дербију.Тако се игра.А не оно одгуривање и остало. Стојковић нас спасао у пар ситуација.Али деловали смо тотално индолентно на терену.

Лазевски је измислио фудбал за Кизита. А у пичку материну докле да га чекамо. Мало ме и Медо разочарао данас. Много је грешио, умало гол да примимо због њега.

И поред свега лоше партије и одсуства појединаца са терена ми не смемо онако да паднемо пред крај. Сланинари су нас газили то је лоше. Арсенал је био у уторак.Немамо права да се вадимо на умор .... Уосталом тражили смо ЛШ, немој сад да кукамо.... Нема оправдања за данашњу бруку.Нема. И нека се запитају сви јел су ово Гробари заслужили после онакве подршке у уторак ?
 

Mokoena86

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
670
Reaction score
363
Локација
kod Zmaja
5 jacih utakmica do sada:
I Anderleht-prvi gol iz lepe akcije i dodavanja Saleta
drugi autogol
II Anderleht-prvi gol posle kornera
drugi isto(jedino centarsut nije dosao direktno iz kornera)
+sansa Ilieva sa 5 m
Sahtjor- 0
Arsenal-gol iz penala posle igranja rukom i promasen penal
+ sansa Iliva na kraju

Vojvodina-sansa Ilica kada mu je Iliev brzo dodao loptu iz slobodnog udarca

Znaci u 5 utakmica kroz igru mi smo dali 1 (JEDAN) gol i imali 2 sanse.Ostalo je sve bilo iz prekida(NE RACUNAM sanse iz udaraca sa 30 m)
Govorim o izradjenim akcijama.
Bez kontri,bez duplih pasova,bez stvaranja sansi.
E,sad poenta je da smo previse uzleteli ulaskom u LS.Igraci vise misle o Arsenalu nego o Spartaku.Navijaci pricaju da smo 2-3 puta jaci od svih timova u ligi,da cemo da odvalimo onaj sljam iz NS-a...
Realno je da imamo kvalitetniji tim od konkurenata.Ali imamo i mnooooogo nedostataka.
Zna to odlicno i Stanoje,ali isto zna da se od g.... ne pravi pita,pa ce morati da se strpi do zime.
Zato je sada kljucno pod jedan da se prvo novcano kazne svi igraci.Da neki svoje evidentne nedostatke na terenu,pokusaju da nadomeste fanaticnom borbenoscu i zalaganjem(moji pusti snovi)!Jer moraju da budu svesni ciji dres nose.
I ovakav tim Partizana moze da osvoji titulu i to ubedljivo,ali ne moze da se samo izadje na teren i da se misli da ce protivnik sam sebi da da 2 gola...
Pod dva da se pruzi podrska Stanojevicu i da mu uprava omoguci(kao sto je i sam najavljivao) da na zimu dovede igrace koji ce podici kvalitet igara.

P.S.Da niko ne pritrci i makar odgurne majmuncica Djurovskog posle penala i da niko ne reaguje na Lazeticeve provokacije prema Tomicu :puke
A i Tomic bolje da ga je zviznuo jednom onako ljudski,nego sto je posle bzvz dobio crveni,a smradina ga isamarala...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Baš tako, boli me kurac i za provokacije onih ciganskih droljica, ako ćeš da mu vratiš pokosi ga na terenu tako da se ukenja, kao krle lazetića. Što kaže munja posle onakve predstave protiv arsenala, ovo nisu smeli sebi da dozvole. lupanje po džepu ima da usledi!
 

grobarstvo

Guest
Zasto se pojedinci ljute sto se kritikuje Raca Petrovic?Kao ,on je dao zvezdi gol.Gluposti.Njega niko ne kritikuje zbog tog gola,nego zbog katastrofalne igre u NS.Sve po zasluzi.Sem Stojketa ,danas svi blagi uzas.Ni jedan jedini potez ,koji bi pokazao da se voli klub ,nije vidjen.Makar to bilo i udaranje Lazetica.I to je dokaz da se postuje klub.Svi gledaju kako udara i vuce Tomica i niko nista.Trebao je Neca da ga nabode i tako malo razmrda saigrace.Ali ,glavu gore.Bice bolje sledeci put.U dobru se ne ponesi u zlu se ne ponizi.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
sad svi kukaju:vratite nam moreiru:roll:. do danas smo citali komentare tipa:"izvini mo, brate nas, ali nama bas ide dobro i bez tebe".

pa mi ni kada smo pobedjivali, nismo blistali bez moreire u timu. prisetimo se samo malo unazad. golove smo davali na kleovu inspiraciju. mo i sale jednostavno moraju da igraju zajedno. nas vezni red je truba na kub sa nepokretnim racom i indolentnim tomicem. kad tome dodas i los dan kamare, onda je logicno da nam se desava ovo protiv slanine. da ne pominjem doktorovu drskost i moc da pokaze zube govnima, kad je to potrebno.

zajebite sujete i vratite moreiru u prvi tim!!!

ovo uvecano se odnosi na mnoge.
 

Dulan

Grobar
Учлањен(а)
08.10.2008
Порука
218
Reaction score
2
Локација
U kladionici
Krivo mi što NT ne uzvrati makar jednu , Sani Armani mu lupa ćuške a on ko ukopan. Znam da raspala gnjida namerno našao mladog i naivnog da ga navuče na crveni i na kraju uspeo...lakše bi bilo da mu je uzvratio.Jeb ga crveni je crveni u svakom slučaju
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
@ Je-Ne-A

Kao što sam rekao, ne zamjeram mu puno ono pod stavkom 1, to ćemo podvesti pod neiskustvo. Daće Bog pa će on još mnogo puta voditi Partizan u domaćem prvenstvu nakon meča protiv Barse, Reala i ostalih pa će i ovakve greške vremenom nestati.

A sto se tiče ovog pod 2, znam ja da ni to nije zbog manjka želje, motiva ili šta već, ali jednostavno to ne smije da se dešava!

Kao što igrači ne smiju da budu smoreni i zabezeknuti ponašanjem igrača vojvodine, kao što navijači ne smiju biti smoreni onim što gledaju već moraju da nastave davati podršku svom klubu, tako ni trener ne smije biti smoren, isfrustriran, zabezeknut i ne znam ni ja šta već.
On mora da stoji uz aut liniju, da galami, viče...Pogotovo u ovakvim utakmicama kad ništa ne polazi za rukom!
On je vođa!
A kad je vođa smoren...

Znam ja da je njemu bilo teško gledati kako se mučimo, kako igrači ne rade ništa što traži od njih, ali jednostavno ne smije da se zavali na klupu kao uvrijeđena mlada.

A jbm li ga, valjda i to dolazi sa iskustvom...Kao što si rekao, ovo mu je bila prva ovakva utakmica...
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Реално, да је Срђа био ту, Сани Армани би сад сређивао вилицу на одељењу за пластичну хирургију ВМА!
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
@Srba
O cemu ti pricas?! Jbt, pisi malo razgovetnije...:wink:
 

GolmanRade

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
839
Reaction score
508
Docekasmo bruku da je jedini koji je uzvratio udarac nas golman. On je nabo onog rusa glavom i jos mu nabacio iskljucenje. Tako se izaziva protivnik, a ne kao smotani Tomic. Kao da ga je Sekil O' Nil samarao a ne pigmej Lazetic.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top