Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Dobro pa ekipu trenira trenercina kao Sale Stanojevic a ne neko od nas sa foruma

Covek koji se na 2:0 Bogunu dere:"Ako ne das gol zapamti kada ces uci ponovo" nije lik koji dozvoljava opustanje...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Dosta igraca ce nedostajati za mec protiv Hajduka u subotu. Petrovic i Tomic su sa A timom Srbije, Jovanovic je sa mladom, Brasanac i Nastasic sa omladinskom, Moreira ce igrati za Gvineju Bisao, Lazevski za Makedoniju i Savic CG.

Najvoise problema ce biti oko sastavljanja obrane. Nema 3 stopera, nema levog beka, a Kizito je jos rovit, nisam siguran da je spreman da igra (iako je nastupao za rezervni tim protiv Bezanije). U "vezi" imamo puno dobrih igraca, iako fale isto trojica, jedino je napad isti, cak je i Boja sad tu, kao i sva pojacanja (Kamara izgleda ne igra za Sijeru Leone, ako uopste oni igraju sa nekim sad).

Verovatno ce debitovati Stojkovic na golu. Odbranba bi trebalo da izgleda ovako: Stevanovic, Stankovic, Krstajic i Kizito. Ako Dzozef nije spreman, Stankovic ce levo, a Ostojic ce debitovati u takmicarskim utakmicama. Na sredini su sigurni, po meni, Smiljanic, Davidov i Ilic, a cetvrti ce verovatno Babovic (ili Kamara mozda). Napad Iliev i Kleo.

Da mi ne zameri neko na ovom postu, ali da podelim razmisljanje sa vama, usled nedostatka dosta igraca. I ovako "okrnjeni" smo ubedljivo najjaci! :)
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
-----------------------Stojkovic-----------------------
Stevanovic-----Stankovic-----Krstajic-----Kizito
-------------------------Lola--------------------------
-----------------Ilic----------------Kamara----------
Tomic--------------------------------------------Iliev
--------------------------Kleo-------------------------

Mozda umesto Nece Boja ako je prosao pripreme.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
^^
Tomić u A reprezentaciji...tako da tu mora neko drugi...verovatno Davidov!
...ako ti je sastav uopšte za utakmicu protiv Hajduka...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mislim da je nasa prednost u odnosu na prethodne sezone veliki broj igraca koji mogu da igraju, u slucaju umora i potreosenosti emocionalne zbog lige sampiona, ili obaveza reprezentacije. To se najbolje oslikava u veznom redu, gde za 4 mesta potpuno ravnopravno konkurise 8 igraca. Pa to ni Milan nema...Sasa Ilic, Lola Smiljanic, Raca Petrovic, Stefan Babovic, Davidov, Tomic, Kamara, Moreira, a samo 4 mesta u prvih 11...
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Tacno je da imamo pregrst dobrih igraca - i jedino sto me brine je voljni momenat pojedinih i to u situacijama kada dobiju priliku u nasem sampionatu (npr. Moreira ili Babovic - umesto Saleta), jer ipak je san svih tih igraca da igraju na najvecoj sceni.

I onda ako nisi u 11 ili osecas da nisi u planu za CL mec, kako onda da se sa srpskim mentalitetom motivises da kidas protiv tamo nekog Borca iz Cacka u sred kaljuge.

Poenta price je da smo mi sami sebi najveci protivnici i da - iako imamo stvarno kvalitetan tim - Stanojevic zapravo nema uopste lak posao.

Od licnih zelja - stvarno bih voleo da vidim Brasanca kako dobija priliku - a da se ne radi o Kupu ili 5-6 utakmica ove sezone. Bilo bi pogubno za njega.
 

Matic

Banned
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
2.883
Reaction score
73
jedino sto me brine je voljni momenat pojedinih i to u situacijama kada dobiju priliku u nasem sampionatu (npr. Moreire ili Babovic - umesto Saleta), jer ipak je san svih tih igraca da igraju na najvecoj sceni..
Brine te voljni momenat Moreire i kako ce on igrati protiv neke Kule ili Cacka ? :pop Jel si gledao ti prethodne 3 sezone ili opet nas puca amnezija ...
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Vidim ovde neki razmisljaju o skoru 15-0-0 i slicno....e ljudi....samo da prvi docekamo prolecni deo pa nek bude i 1 bod prednosti....cige ove godine jaci nego ikad kad je igra "van bele linije u pitanju" s toga da zapnemo i da slavimo...cige nam na neki nacin i pomazu jer moramo da se namucimo u prvenstvu da stignemo njihove "posteno osvojene" bodove a to nam iz igraca izvlaci veci procenat volje nego sto bi inace bio slucaj tj. kad bi konstantno bezali desetak bodova od drugoplasiranog...simulacija jake lige :D
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Mislim da mnogo gresite , mislim da se ulaskom u CL situacija oko naseg lobija van terena menja u korist nas i to mnogostruko. Barem imam takav utisak. Stvara se ono sto smo stvorili u basketu polako ali sigurno. A ovo ce biti prva sezona gde ce se to i osetiti.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Ali to ne umanjuje zapazanje da ce ganci jos vise splektariti da dodju do prvog mesta....
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Brine te voljni momenat Moreire i kako ce on igrati protiv neke Kule ili Cacka ? :pop Jel si gledao ti prethodne 3 sezone ili opet nas puca amnezija ...

Evo ja sam gledao i sećam se, ali Anderleht je mnogo bliži od svega toga, a baš i ne liči da je Moreirin voljni momenat trenutno na visokom nivou. Nažalost. Nadam se da će da srede te probleme..
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Jeste, evo ga program TV Arene 1 za subotu (igramo kvalifikacije za EURO2012 :D):

FUDBAL : COPA LIBERTADORES Highlights
15:00
FUDBAL : JELEN SUPER LIGA: Crvena Zvezda - Jagodina
17:00
WORLD WIDE SPORTS : Magazin
17:30
FUDBAL : AMERIČKI FUDBAL ŽENSKI LFL: LA - Seattle
19:30
OMNI-SPORT : Magazin
20:00
FUDBAL : EURO 2012: Partizan - Hajduk
LIVE
22:00
FUDBAL : MLS: Los Angeles - Chicago
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Juce sam podigao svoju sezonsku najzad :D:
Jedva cekam hajduk i da vidim ove novajlije u akciji, narocito kamaru. Sto se tice bilansa ove sezone, za to me briga, dokle god se uzme titula na kraju. Za kup me pravo da vam kazem zabole, ako moze i to do jaja, ako ne boli me uvo. Imamo dovoljno igraca za rotaciju da igramo na tri fronta tako da me to ne brine, oni koji ne igraju sredom evropu, za vikend ce da pokidaju za mesto u timu. A i imamo saleta na klupi da im je*e mater ako pocnu psihicki da padaju :clap
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top