Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Born/Webb

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
123
Reaction score
256
Локација
Na šljivi...
Slabo,slabo. Da se ne ponavljam oko pojedinih igraca, svi su uglavnom utonuli u sivilo celog tima. Niko nije bio raspolozen veceras za realizaciju,kao da se plase da daju gol iz cistih situacija.

Jedino ne znam kako bi se odvijala situacija da su Kleo i Kamara poceli mec,ali sad je kasno o tome. Na pobedu u Novom Sadu!

P.S. A ovi smardovi narandzasti su bili toliko providni u glumi, vidi se da nemaju iskustva kao javor itd. Ne znaju da odlume povredu :banghead Uzasno su mi isli na nerve... mamu im jbm!

p.p.p.p.s: Naj-momenat veceri: "Najljubaznije molimo navijace da ne ubacuju pirotehnicka sredstva na teeEEEEEEEEEEEREEEEeeen!" :D Ko je bio, zna o cemu pricam...

:buhaha mislim da se ceo stadio u tom trenutku cepao od smeha! Ja nisam mogao minut da dodjem sebi...
 

Marko_pfc

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
218
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Uvek mora biti neki kiks tokom sezone, bolje sad kad se igra LS i kad je pocetak sezone nego tamo na prolece ... Sto kaze Sale Nemamo vreme da tugujemo :wink: IDEMO DALJE !
 

Igor_RU

Grobar
Учлањен(а)
10.05.2008
Порука
950
Reaction score
5
Локација
Ruma
sada skrecem sa teme, ali kada je ugledni clan foruma Je-Ne-A otvorio temu "Podbanjicki kolektor" bio je sasvim u pravu, a izmedju ostalih ja nisam bio za to!!!veceras sam tek neke stvari shvatio i zelim da se izvinim coveku! bio je u pravu, pa oni su takva govna da to treba traziti na belom svetu!! jbg, mlad sam, ucim na greskama
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Evo ja sam jedan od onih koji i dalje misli da nam na ovim prostorima nema ravnog. Da smo tri koplja ispred svih i da bi trebali bez problema da odigramo do kraja sezone a da ne izgubimo ni jedan jedini poen.

Naravno, to se neće desiti jer ni fudbaleri ni vi sa foruma ne verujete u to. Danas smo trebali hladno da pobedimo 3:0, ali nismo jer smo u napadu mrsili mudu, a kada smo i stvorili šanse odigrali smo krajnje pacerski.

Stanojević više ne sme da se igra sa raznim rotacijama, jer je sada jasno da mi u napadu nemamo zamenu za Klea. Od prvog minuta najbolji sastav! Nema više odmaranja ili milosti prema rivalu. Od prvog minuta ga pregaziti, postići dva-tri gola, pa onda odmaraj koga hoćeš. Superliga je prioritet. Za koga on odmara Klea i ostale... za Arsenal! Bod protiv Arsenala neće oprati ljagu zbog gubljenja bodova protiv Spartaka.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
]ma ljudi šta vam je, zašto tako pesimistično gledate na stvari... U redu je, naravno da nam nije svejedno zbog današnjeg rezultata, ali ima tu štošta da se kaže još, nedostatak sreće, indolentnost, u glavama Arsenal... Pa svaki realan ljubitelj fudbala zna da će ona ekipa Spartaka lagano uzeti 3 boda na svom stadionu Zvezdi u 14-om kolu. p.s. Samo da napomenem da onom Nemanji ''Cristiano Ronaldo'' Tomiću ne bih dao ovce da čuva, a ne da igra fudbala. Sve što zna taj momak je usporavanje igre i driblanje samog sebe njegovom popularnom fintom ''bicikla u mjestu''.:banghead
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nista strasno se nije desilo. Samo lud covek je mogao da ocekuje da cemo prvenstvo da zavrsimo sa 30 pobeda. Ako ima dovoljno mudrosti, ovaj remi moze i dobro da donese, da se shvati na vreme da niko nece gace skinuti pred nama, da koliko god smo jaci od drugih, do pobeda mora da se gine. Vec sledeceg vikenda je idealna prilika za popravni - tuci Vojvodinu u Novom Sadu i ovo protiv Spartaka odlazi u zaborav.
Na ovakvim utakmicama smo pre 7 godina izvisili za titulu. Zato pamet u glavu, izvuci pouke, ali istinski ih izvuci, a ne samo istrtljati tu recenicu za medije.

Sa svakim slovom se slažem, ali za ovo "omašćeno" imam pitanjce: A ako ne tučemo "slaninu"?

A sad se obraćam svima:

Naravno da je neki kiks morao da se desi, da ne može biti 30-0-0. Ali što baš juče, što baš na JNA i što baš u situaciji kad si igrao kolo pre svih ostalih i kad si mogao pobedom da im nabaciš još koju "kilu" pritiska a sebi da olakšaš život u prvenstvu do maksimuma...Ovako će vrlo verovatno biti to da ćemo u Novom Sadu krenuti u utakmicu sa "-3" u odnosu na govna koja su igrala dan ranije, a možda i sa samo "+2" u odnosu na "slaninu"...

Osim toga, ja pizdim i zato što nam sad idu 2 takmičarske utakmice u kojima se vrlo lako može desiti da na obe ne pobedimo, čak možda (ne daj Bože!) i obe da izgubimo. U tom slučaju bi otišli na pauzu posle jedne već prilično jebene negativne serijice. A da si lepo dobio juče (kao što si morao, pa makar ga kurcem dao), to bi bila već jedna sasvim, sasvim druga priča...čak i kad bi kiksirao u Novom Sadu, onda bi mogao da pričaš o "jednom slabom danu", o "jednom incidentu", o "jednom kiksiću"...

Ovo me je podsetilo na jednu situaciju od pre 2 godine, mada se tada sranje desilo posle, a ovaj put pre pauze. Tada smo dobili u rupi 2:0 (pre toga ušli u LE sa dve pobede protiv Temišvara), imali 7-0-0 i pauza je bila da se osećaš kao na Maldivima sa tri ili pet najboljih ribetina na svetu, da uživaš...Posle pauze se desilo onih usranih 2:2 protiv Javora na JNA i onda smo krenuli da "štucamo" na svim frontovima...

Možete me smatrati ludim, ali ja se sad više tresem za Novi Sad nego za utorak i Arsenal. U utorak nas ovi nakantati neće, a i ako nas dobiju pa bude neki častan poraz - pa jebem mu mater, ne verujem da će iko normalan nešto preterano da kenja. Ali Novi Sad...

Hajde neka se obistini ovo Cerberusovo i da od nedelje 3. oktobra ovo juče stvarno ode u zaborav (kao što i hoće ako pobedimo tamo)...
 
Последња измена:

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ако не тучемо сланину?
То је питање (притисак) који смо сами себи наметнули одигравањем ове утакмице са оваквим исходом! Да смо синоћ победили сада би овде причали само и само о Арсеналу, Вошу не би ни поменули! Међутим сада када смо ситуацију искомпликовали, направили смо себи притисак и једноставно морање, да утакмицу у Новом Саду добијемо! Нисам сигуран колико ћемо имати права на кикс, поготову када нам цигани који увек уваљају у 90. минуту и сланинари који су исто ту близу нама дишу за врат све време! Наравно да ће и они морати још негде да се оклизну али када и где... Но ми ипак треба само себе да гледамо, а оно што ће та утакмица кроз 7 дана показати јесте да ли имамо тај карактер, да ли умемо да се носимо са притиском као да и не постоји. Ја сам мишљења да можемо! Биће тешко али можемо. То кажем пре свега јер је ова утакмица играна под чудним околностима, све се испомерало и тако даље, а ми опет баталили тај Спартак, и само чудан сплет околности и њихов голман, па и у неким тернуцима неко наше незнање, као што рече Газда је довело до тога да су они отишли презадовољни из Храма! Још једном кажем убеђен сам да можемо, ако истрчимо у најјачем саставу у Новом Саду мислим да можемо да им објаснимо шта је то фудбал!
Што се ове реченице Церберуса тиче да нико неће сам да се победи, ма колико ми били јаки, то је баш супротно, што смо ми јачи, и што у већем рангу такмичења играмо, то ће противници играти далеко боље и далеко мотивисаније против нас. Па и далеко затвореније, само да се на крају похвале да су нам отели бодове! Једноставно је тако, а ми треба све то што пре да схватимо што озбиљније и да нам се овакве утакмице као од синоћ више не понове, бар не на 2 бода предности, нека се десе када будемо имали барем 5-6!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Нема ту ако не тучемо сланину. Ми смо Партизан. Проста ствар. Ако хоћемо да будемо прваци 4.пут узастопно онда нема зезања.

Надам се да ће извући поуке из синоћње утакмице. Имамо искусне играче , али имамо и усијане главе. Екипа је од синоћ у карантину.
 

Zoranis

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
277
Reaction score
3
Nisam bio sinoc ali sam video neke sanse jutros. Pa nasi su pucali sve u njihovog golmana,neverovatno. Ma ja tu ne bih odmarao nikog,svaka utakmica najjaci sastav,ma ima da se bore dok stoje na nogama....kao ovi nasi momci nekada.Eh, da su im i ta muda(pojedinima). Bice bolje.
http://img27.imageshack.us/img27/7899/2001pfcvredstar1.jpg
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Ni smo odigrali Bog zna koliko lose, ali nismo bili ni dobri. Jedna od onih sansi MORALA je da bude krunisana golom!? Necu previse da pricam o utakmici jer i nakon prespavane noci se nerviram i poprilicno sam ljut!?

Tomicu... e moj Tomicu!?:banghead Pa dobro bre zasto ovaj igrac je postojano u prvom timu neka mi neko objasni!? Jest da je veliki talenat, dobar igrac, ima odlicnu tehniku, ali brate previse solira, folira, mrsi muda...
Mozda "zaslugu" za ovaj poraz ima i Stanojevic sto nije ubacio Kleo i Medo od starta, pa u drugom poluvremenu udju Boja i Davidov(posto verujem da bi u takvoj situaciji na poluvremenu vodili bar 2-0).
Nista, idemo dalje i momci: PAMET U GLAVI U UTORAK I U NEDELJU!:wink:
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Videcete isplatice se Stanojevicu protiv Arsenala sto je rizikovao i odmarao kljucne igrace...protiv Arsenala nam kao protiv nijednog drugog kluba u grupi trebaju najbolji igraci 150% spremni...
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Dobro jebiga, kiks ko kiks, nije kraj sveta.:pop Bolje da dodje sad nego kasnije ako se bude odlučivalo prvestnvo. Kiksaće i musavi šta mračite ljudi. I koj vam je bre kurac više s tom vojvodinom, pa oni su bre tragikomična ekipa, nisu Mančester junajted. Uz to imaju kompleks niže vrednosti od Beograda. Šta ih bre svi dižu u nebesa više. Ako treba da se plašimo slaninarskih pedera koji svake godine šatro idu na titulu onda dajte da ugasimo klub i da igramo kriket i da se bavimo umetničkim klizanjem. To veštačko guranje vojvodine kao neke treće ekipe me nervira više. zna se ko je nama konkurentan, a to sigurno nije slanina.
 

Thomas

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Bg
Sasvim normalna stvar se dogodila. Ne razumem ljude koji mrace i jedva cekaju kiks da pljuju. To je zbog velikih ocekivanja. Polako ljudi, rastemo postepeno i klub i igraci i navijaci i trener. Ne postaje se preko noci imun na to da igras sa Arsenalom za par dana. Spartak je pokazao da je sasvim solidna ekipa, nisu se bunkerisali, igrali su kao mi u Donjecku, ali nije imao ko da im da gol iz slobodnjaka. Jeste Sale pogresio sto je istumbao tim ali naucio je lekciju. Jos da nauci lekciju sa Tomicem... Idemo dalje ljudi opustite se.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Verujte da nasa liga nije toliko slaba kao sto izgleda verujem da je bar u 20 najjacih u evropi nego je stvar u tome sto je infrastruktra na takvom nivou da covek cim vidi neku teren-livadu pomisli da je ovo Bejrut...takodje i sva cirkus desavanja van terena navode na misljenje o tome kao i to sto retko imamo neki uspeh slican ovom tj. ulaskom u LS...dosta vise s tim omalovazavanjem i kukanjem do bola za svakim neresenim rezultatom na 5 pobeda...da smo igrali sa prvimsastavpom pa da se i zabrinemo a ovako...ma i da je igrala najjaca postava mora nekad da se desi kiks...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Jeste iznenađujući rezultat za nas, ali ne treba zbog toga toliko dizati prašinu...
Thomas je lepo rekao, naši igrači još uvek nisu postali imuni na to da sredom igramo utakmice protiv evropske elite a vikednom se makljamo sa bunkerima na JNA i njivama drugih klubova...verujem da je većina njih (naročito ovi mlađi=zeleni) od trenutka plasmana u LŠ počela da sanja utakmice protiv Arsenala, pa i Šahtjora i Brage...
Treba vremena da sve to dođe na svoje mesto. Nadam se da ćemo i proleće igrati u evropi, a tad tek treba iskoristiti ovo iskustvo protiv Spartaka! Nije smak sveta, tek je odigrano 6. kolo...mada još uvek ni ono nije gotovo!
Već protiv slaninara ćemo videti reakciju naših igrača...a nadam se i pobedi.
Za komšinicu ne brinite. Jeste da su se napalili i da ih je ovaj naš kiks podigao malo, ali iskreno da bi mogli da nam pariraju u ovm šampionatu pre svega treba im dobar trener a i mnogo bolji tim od ovog koji imaju...vrlo brzo će naići na neku ekipu koja će odigrati maksimalno protiv njih i to je to...
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Kaki ste vi ljudi...sto odmarao !? A da nedaj boze puknemo protiv arsenala,a da smo pobedili spartak,vi bi rekli, da su igraci bili umorni,i da je za arsrnal trebalo sto posto spremnisti!

Drugo,daj boze da Tomic da gol Arsenalu,ali daj boze!Onda ce biti car!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Ako pre toga ne bude isao na "proslavu" igranja druge utakmice u LS mozda se i desi :D
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Evo dan posle utakmice, mogu da kazem da malo preterujete.
I ja sam bio besan kad sam izlazio sa stadiona, pomalo i razocaran, ali kao sto rece Sale, jbg sta je tu je idemo dalje. Sta sad hocemo li analizirati do kraja prvenstva ovaj kiks?!
Nismo igrali blistavo, ali ono sto je jasno videlo, je to da su igraci zeleli tu pobedu i da su dali sve od sebe. Nismo dali gol, a mogli smo i to nekoliko komada. Desava se, cak i jacim ekipama od nas. Zaboravljamo Spartak i okrecemo se Arsenalu, za 3 dana je tu.
Ostaje gorak ukus, jer smo mogli da ostanemo na maksimumu, ali isto tako to je moglo da se desi i u Cacku, ali smo ga dali dosta srecno.
Idemo dalje, titulu osvajamo bez problema.
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Јесте да је са фејса,али ово морам да прекопирам.

Miroslav : Toliko si bio lso protiv Spartaka da je to strasno.Iskreno se nadam da protiv Arsenala neces biti u timu.
Nemanja Tomic : e bas cu biti u timu i

Mateja Bogdanovic : brate,puno gnjavis loptu...
Nemanja Tomic : gnjavis i ti mene

Шта рећи за ово?Иначе,ово му је прави профил,знам лично.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top