Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
Cestitam grobari i 5. titulu zaredom!

Ninkovic i S.Markovic jednostavno moraju da igraju od pocetka!

Sad da ciganima jebemo mater u subotu!
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Braco srecna nam 24.titula!Ninkovic:respect
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Vala baš. Ninković je odigrao na momente nesigurno, ostalo vrhunski i uz bezobrazluk. Saleta ima ko da nasledi.

A Dijara, uf, na kraju je bio baš sebičan.

Stiže i taj JAMB, ulazimo u maj, uživajte braćo grobari da Bog(i) da Đuri i govnarima stiže kraj. ;)
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
BRACO I SESTRE GROBARI, SADA I OFICIJALNO, CESTITAM SVIMA NAMA 24 TITULU SAMPIONA DRZAVE U ISTORIJI, 5 ZAREDOM!!!:BB :D:

Inace po meni titulu je bilo jasno da cemo je osvojiti nakon pobede u Subotici, ostalo je jedino i formalno da osiguramo i to.
Utakmica, kao i svaka druga sto igramo u ovoj ligi sa 50% snage do laganih 4-0. Pravo otkrovenje na ovu utakmicu za mene je Sasa Markovic, konacno dobio svoju sansu i odlicno iskoristio (po meni). Takodje i Dzigi je imao sjajnu rolu!

I pored overene titule, voleo bih da pobedimo gurbete pa sa slascu da slavim ovu titulu! Znaci
HOCEMO POBEDU, POBEDU U DERBIJU!!!:napred Partizan
 

brzomimi

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
80
Reaction score
2
Коначно и нама пристојни шутер да се задеси. :D Ипак, мора одбрану да поправи.

Џиги објаснио. :respect Дефинитивно има потенцијала, а и од кога да учи (прим.аут. Саша Илић), само да га што дуже задржимо. :?

Надам се да је само мања повреда и да ће Стојковић бити спреман за дерби.

Срећан нам ЈАМБ! :BB
 
Последња измена:

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Srećna nam nova titula, peta za redom i 24.titula u klupskoj istoriji:clap!
Braćo nek nam je sa srećom pa da se ovaj niz nastavi i narednih godina
:napred Partizan.
Ninković me oduševio, još da sve začinimo pobjedom u derbiju i to bi bilo to:BB
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Srecna nam odbrana titule! Posle toliko stvari preturenih preko glave i teoretski obezbedismo titulu. Sigurno jedna od najtezih sezona u istoriji FK toliko turbulencija, peripetija i svega i svacega. Utoliko je titula sladja.

Sa Sasom Markovicem smo dobili jos jedan novi element u igri to je sut iz daljine kojim ugrozavamo gol protivnika. Nadam se da ce vredno raditi na igri u fazi odbrane i na tacnim pasovima tako da postane standardni prvotimac naredne sezone.
Manga ima odlicne fizicke predispozicije, jak je i brz, jos ne mgu da procenim njegov osecaj za gol, ono sto mora da popravi je igra desnom nogom, desna mu je preslaba.
Ninkovic pokazao koliko vredi, moderan tip igraca o kome se vec dosta pisalo na ovom forumu. Da stalno ne kritikujem Granta, hvala mu sto je ubacio Dzigija.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.524
Reaction score
1.322
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Braco Grobari, srecna nam ova peta uzastopna titula sampiona Srbije!!!! Ukupno 24. Neka je sa srecom i da niz traje vjecno!!!!

Cestitke igracima, navijacima, Stanojevicu, strucnom stabu i Grantu ( koliko toliko).

Titulaaaaaa titulaaaaaa, slavice se titulaa!
 

dominiramo

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
659
Reaction score
382
Svaka cast na pobedi i osvojenoj tituli. Ostvarile su se moje molitve da Ninkovic udje u igru sto ranije i pokazao je svoje umece. Drago mi je i sto su S.Markovic i Babic dobili priliku i nadam se da ce do kraja dobiti od pocetka sva trojica(ne racunam derbi mada bi Markovic i Dzigi mogli da je dobiju).

Sto se tice Borca drago mi je da je Maslac igrao i mislim da ste videli o kakvom se stoperu radi i voleo bih da ga dovedemo.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.323
Reaction score
3.994
Локација
Kobasicarija "Venac".
tak pobedom u derbiju titula bi dobila onaj pravi sjaj. u protivnom, od svih pet uzastopnih, ovaj naslov prvaka bi imao malko bljutav ukus. naravno, sve zbog zimusnjih dogadjaja i dvomeca u kupu.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Честитке свима који су допринели овој, 24. титули, а пре свега играчима и бившем стручном штабу на челу са Станојевићем! :clap

Ипак, за мене никад мучнија полусезона.

Гађење према свима који су саботирали освајање ове титуле, а пре свих према мутавој џукели и његовим сателитима који су спровели умоболни експеримент у сред сезоне.

Испоставило се да је 10 бодова вишка недостижно. Одрадити максимално све текме до краја, победити гамад као прво, а онда са неком новом управом наставити низ.

Цркните цигани, иструни Ђурићу.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Samo da ga djura ne zasije za neku Fiorentinu i sl. :D
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Nikola Ninković - momak koji razbija, ima sjajan pregled igre, svojim odličnim pasovima ga i iskorištava i za 20 i kusur minuta je imao čak dve sjajne asistencije. On MORA biti starter na sve 3 sledeće utakmice, da, i protiv cigana. Sahranio bi ih.

Dijara opet mašio, ima sreće što mu je Ninković servirao dva puta nepromašivo.

Saša Marković ima jak i precizan šut, čak i sa obe noge.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top