Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da, bas zanimljivo. Nama je 'uzbuna" u Kragujevcu a ciganima tek "komplikovano". Ja bih jos dodao da je sektasima "komplikovano" i na Karaburmi sa OFK-om, nece njima biti tamo lako jer su ovi znali da ih sjebu par puta.

Ipak, idemo od meca do meca. Sledi nam sad u sredu ciganska sestra kurva iz NS-a. Oni jesu u kanalu, slabi su im rezultati i veliko je nezadovoljstvo njihovih navijaca koje je kulminiralo prosli vikend kad su cak pala i neka batinjanja narkomanovog obezbedjenja prema svojim navijacima. Mi treba da gledamo sebe, da nastavimo sad ovako u dobrom raspolozenju i u svaki mec udjemo psihicki spremni i koncetrisani pa nece biti problema. Recept su mecevi protiv Jagodine i Rada, tako treba da se igra i nadam se da su to svi shvatili u Partizanu.

Igramo u Hramu. Ocekujem dobru podrsku nas navijaca. Sad i do kraja moramo biti uz igrace i podrzati ih.
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Mislim da nam vojvodina dolazi u pravom trenutku...da su u formi gadno bi bilo,ovako ne brinem ni najmanje
 

medjutim

Banned
Учлањен(а)
18.08.2008
Порука
2.590
Reaction score
88
Nama je crvena utakmica koja se igra kad je moguće da je sve već rešeno. A derbi je njima crveniji nego nama.

Na stranu što njima gostovanje u KG pada u periodu sreda-subota koji tradicionalno ne podnose baš sjajno.

Znate već svi da je ovo ključna nedelja. Nadam se samo da će i cigani da nam pomognu u tome..
 

markoni_kg

Početnik
Учлањен(а)
12.08.2010
Порука
43
Reaction score
8
Mislim da Radnicki iz Kragujevca nije podneo zahtev za licencu za ucesce u UEFA takmicenjima za narednu jesen, kada ce se igrati kvalifikacije za LE gde bi Radnicki realno mogao da igra kvalifikacije ako ostane gde jeste.

Zasto to nije ucinjeno? Ja bih voleo da je to samo propust rukovodstva u Kragujevcu ali se bojim da oni mozda unapred znaju da nece biti dovoljno dobro plasirani i da ce bodovi da se potrose pre poslednjeg kola.

Ako je tako, ciganima nije uzbuna ni Kragujevac ni slanina u poslednjem kolu, jer se slaninari nece klati sa radnickim oko pozicije, vec ce mirno uci u poslednje kolo, gde ce moci sebi da dozvole kiks i naguze se starijoj sestri...

Daj boze da gresim ali ovakvi grafikoni i procene, kakva je ova gore (gde je kome uzbuna a gde komplikovano) mi govore da neko zna nesto unapred?!?!!?
 

Marko*

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
527
Reaction score
38
Ja msm da je Radnicki obezbedio kasnije licencu(mozda i gresim),ono drugo sto sam primetio,to je da je cerga i proslu sezonu igrala poslednju utakmicu protiv slanine,kao i to da nam je i prosle sezone bio tezi raspored na pocetku,kad su terenu kao oranice,a opet njima tradicionalno u martu najlakse utakmice,a po lepom vremenu idu na teza gostovanja.
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
Mislim da Radnicki jeste podneo zahtev za dobijanje licence. Ispala je neka zbrka oko papira, da li su na vreme poslati ili nisu, nesto je kao sekretar zajebao, ali mislim da je to posle sve ispeglano i da su predali zahtev.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Рећићу само једсну ствар за овај семафор (а биће у дербију њима погледајте семафор) по ком основу је њима Раднички жут, а нама црвен? Прочитах да је ово писао циганштура, и не чуди... Наши треба да се концентришу на среду и да не бригају!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Svaka utakmica do kraja našim igračima je crvena jer se bore sami protiv svih... Ove dve naredne su bold crvene i ako ih prođemo hitro kao na zelenom talasu, biće dosta toga lakše!

Idemo momci... Za Partizan!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Са Слободом и са Н.Пазаром нису у добрим односима нити су икада били.
 

Pusa_KV90

Grobar
Учлањен(а)
05.04.2008
Порука
603
Reaction score
38
Локација
КОВАЧИ РЕПУБЛИК&
Играли су против нас прљаво зато што су имали премије од цигана.Ово је 100% тачна информација.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ма добро ја лично немам ништа против премирања, чак шта више. Видели смо на Врачару како кидамо само кад хоћемо. Нема тих премија које могу да утичу кад се игра против Партизана.

Ми да играмо своју игру, јер ми смо Партизан. Ми имамо 4 узастопне титуле и надомак смо пете. Ми имамо 6 бодова предности, дерби на ЈНА , убедљиво најбољу екипу. Према томе свим силама на титулу, крај приче !
 

japanac

Početnik
Учлањен(а)
20.02.2008
Порука
32
Reaction score
0
Локација
NIS

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Tema je predviđena da se bavi učešćem Partizana u Superligi! pr:
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
849
Reaction score
642
По мени, У ПРАКСИ, а то је ове године нарочито изражено, првенство се игра до дербија, јер после њега ко изађе као први на табели нема шансе да проспе и један једини бодић! Значи комотно можемо да кажемо да има још само 7 кола до краја првенства!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.315
Reaction score
3.966
Локација
Kobasicarija "Venac".
pustimo se grafikona i znakova za manju ili vecu uzbunu. do kraja moramo samo peglati, peglati i peglati. nikakve racunice i kalkulacije nam ne trebaju. ekipa, kad izlazi na teren, u glavi samo da ima misao da cigani u tom kolu vec imaju tri boda. tada se kida, krlja, igra i daju se golovi. u jednoj takvoj atmosferi, doci cemo da nam (skoro) svaka utakmica lici na one protiv rada i jagodine. da je stanoje tu, bio bih apsolutno spokojan. ovako, ne spavam mirno, uopste.
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
vi niste svesni u kakvom stanju slanina nama dolazi u sredu,koji raspad je tamo u klubuu kod njih...sad ako im ne damo dva komada lagano necemo nikad...ako dozvoljavaju administratori mogu da napisem neke stvari koje se znaju u vezi njih,i sta im je u nedelju na treningu njihov papagaj preneo i zapretio
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ljudi, ne postoje lake utakmice. Valjda smo do sada videli to. Igraci se moraju pripremiti kao da igramo protiv Barselone! Ne sme biti potcenjivanja nikakvog! Jednostavno, ne smemo dozvoliti jos jedan kiks! Neka su oni u kurcu, ali to ne znaci da nece zagristi protiv nas, i izvuci nam bod ili sva tri. Nije mi namera da mracim, ali svi znamo kako smo se provodili kad smo potcenjivali protivnike...Tako da igraci, maksimalna priprema i nemojte uci olako u ovaj mec!
 

Nikoladzi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.640
Reaction score
117
Локација
Beograd
Са Слободом и са Н.Пазаром нису у добрим односима нити су икада били.

Nisam bas siguran za Slobodu... Setite se prosle sezone I utakmice u rupi..kad su cigane razbili prvo poluvreme.. Jeste bilo 1-1 al su primasili 2-3 zicera.. A onda je pao ulazak u svlacionicu ( ovo znam provereno), a cigani za 15min daju 4 gola..bukvalno su se sklanjali igraci.. A sto se rasporeda tice,konstantno Im se steluje..pa gde to ima da sve godine za redom zadnje kolo igraju u NS..kad se nista ne odlucuje.. Al dzaba im sve..
 

Dr.Greenthumb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
649
Reaction score
18
Локација
Beograd
Nikako da stignem da cestitam fudbalerima pobedu na Vracaru. :clap
I to je pobedu nego razmontiravanje Rada.
Mnogo raduje dizanje forme taman kada treba, pred Vojvodinu, Spartak i cigane.

Sto se tice semafora i bojica, ne treba da se zamlacujemo sa tim glupostima. Mi treba da igramo svoju igru i da gledamo samo sebe, u svaki mec dok i teoretski ne obezbedimo titulu da ulazimo maksimalno koncentrisani i spremni i to je to.
Samo se mi pitamo i niko vise.
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Zajebite te price da su u kurcu, da bi trebalo da ih lako otresemo, da im je rezultatski ovo nebitan mec. Nikada ih nisam dozivljavao kao manje cigane od male Barse. Cak su mi nekad i omrazeniji od njih. Normalno je sto ovi ovde igraju toliko napaljeni protiv nas ali kad igramo protiv slaninara imam utisak da oni igraju kao da im je zadnja u zivotu. Usudio bih se da kazem da imaju usadjenu mrznju prema nama. Ono sto ih proganja oduvek je da je NS uvek bio crno-beli grad i da mi tamo igramo skoro kao kod kuce. Potvrda njihovog kompleksa je cinjenica da kada igraju sa nama veliki broj karata ne pustaju u prodaju vec ih dele svojim simpatizerima kako ceo stadion ne bi bio crno-beo. Nekada je to bio zaista ponos Novog Sada, sada je klub na vestackim plucima, koji ce disati do momenta kada prestane da bude paravan onima koji su se ogresili o zakon.
Zato, protiv njih svom snagom. A ako oni odigraju shodno trenutnoj formi-jos bolje. Onda napuniti kurvu sto je moguce vise.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top