Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Jelen Superliga 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Бојкот ове теме и целог ФК-а све док је Аврам тренер и Ђура у фотељи!

Ја сам први који неће више овде (у теми ФК) писати све док су 2 говнета у клубу!
Ih sto cemo bojkotom na forumu da im naudimo...
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
DOBRODOŠLI U MAJMUNARIJUM ÐURE I GRANTA !!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Da mi imamo neku tribinu, pa da uleti njih hiljadu tamo u ložu i da šamara ono loknasto govance kurčinom dok ne umre. SEME TI SE BRE ZATRLO DJURIĆU GOVNO JEDNO MRTVO NADAM SE DA ĆE U GOVNIMA KREPATI.

A vi PEDERI dole na terenu ste zaboravili čiji dres nosite, vas treba šamarati jebenom korner zastavicom. KOLIKO VAM TREBA GOL DA DATE MAGARČINE JEDNE NESPOSOBNE. OVA JEBENA AMATERSKA EKIPA SELJAKA VAS ŠAMARA 3 PUTA ZAREDOM u MESEC DANA

MARŠ BRE VIŠE U TRI PIČKE MATERINE SVI
 
Последња измена:

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.535
Локација
Beograd
1.Bilo mi je relativno simpatično što smo davali golove zvezdi na video-bimu, pa i što smo po njemu kotrljali kockice jamba, ali iako sam se smejao na onaj pušteni narodnjak, taj osmeh je bio pomalo kiseo - ne volim kad se ražanj pravi a da je zec još u šumi!
A taj zec je bila komšinica koju smo, da bi slavlje oko titule bilo kompletno imali nataći na ražanj.
Pošto je ona nas natakla na isti i to treći put uzastopno, ispalo je da smo se kurčili bez pokrića, samo...pametan čovek se uči na tuđim greškama, budala na svojim, a F.K. Partizan je trenutno takav da ne znam da li ga i ova tri šamara koja je (uzastopno!) popio od komšinice nečem mogu naučiti?!

2. Mene je neposredno pre utakmice drogirana i pijana stoka gurnula tako da sam se smandrljao preko stolice, sreća da nisam polomio i ovo malo što mi je još ostalo od naočara...
Drogirana stoka me je gurnula jer je njih 150 krenulo da tuče tamo jednog jedinog dečka jer je imao dres pogrešne boje - jbg država treba da odluči da li na stadionu želi normalne (gde sebe još uvek ubrajam) ili drogirane - samo imam utisak da je ona više za zombije nego za ovakve kao ja, ali - ćeraćemo se mi još...poserem se ja i na takvu državu, i na takvo ,,junaštvo,, već opisane stoke...

3. Utakmica je bila sranje, i nemam šta ni da pišem o njoj! Kako je odmicala sve više sam mislio da su je namestili na 0:0 iliti X radi ,,mira u kući,, i predstojećih izbora, na koje se ja takođe poserem, a zbog takvog utiska sam najstrašnije pizdeo, jer za mene je derbi svetinja i na njemu priznajem samo dve reči borba i pobeda!
Na kraju su nam cige uvalili golčinu i kurčinu - te, ili ja grešim da je X bio dogovoren, ili su nas cigići to malo slagali...?

4. Što se tiče igrača koji moraju da igraju, da bi se prodali, menadžera Ramadanija ili bilo kog drugog koji to određuje, poserem se ja i na njega i na takve igrače, a najviše na trenera koji je takav tim sastavio i ne zna ni izmene da izvrši, i što se mene tiče, on takav, posran i prevagrant od trenera može još noćas, odmah da pakuje kofere, da ga moje oči nikad više ne vide!

5. Postojanje igrača u jednom derbiju - kao što su, Babović koji ma koliko se trudio, nije za Partizan, Smiljanić koji je na nivou rekreativca i Tomić koji se kao mrcina vuče po terenu, direktna je uvreda za jednog čoveka relativno normalnog mozga (kakvim sebe još uvek smatram!) - osećam se kao da me je neko pljunuo u lice i kao da mi se posrao na glavu!

Ja sam odrastao i ostario na tom stadionu i neću da me neko zajebava menadžersko-splavarskim igračima, što se mene tiče, za mene je ova sezona završena, moja noga u njoj više neće kročiti na ovaj stadion!

6. To vam ne kaže neki napaljeni klinac koji ima 3 meseca ili 7 godina ,,staža,, na stadionu - nego čovek koji je 37 godina na tom stadionu!
Dosta je više da me neko jebe u zdrav mozak!

7. Ovako više ne može, večaras neću više da se proseravam, ako ništa drugo, nadam se da ću, vremenom, smoći snage da bar u ,,Nuklearnom otpadu,, pišem ono što mislim!
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Gledao sam i slušao na mobilnom (imam tv na njemu da gledam) iako sam bio na svadbi.
I tako do 92 minuta kad mi je skroz pukla baterija i ugasio se.

Ulazim ovde da pročitam utiske sa 0-0 utakmice i imam šta da vidim :cry:

Stvarno je ovaj Grant legenda cz potpuno ih je vratio u život i dao im samopouzdanje a nas ubio u pojam za sledeću sezonu.

A do ove polusezone su se plašili utakmica sa nama, bila im je stvarno frka videlo im se i na facama.

Ložili su se i nadali da nas mogu jednog dana pobediti ali su bili svesni da svake sezone ulaze sa -6.

I onda su dobili Granta :pop

Pu bagro lopovska podrumarska :puke
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Da nemaš ti Mijate neki info o smeni pa se praštaš od teme na kratko? Sumnjiv si mi, a još ministar finansija, ccc... :roll:
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
Kakva bre smena ljudi,nemoj da se zajebavamo_Ova Gran(a)ta ostaje dok ne budemo imali -5 sledeće sezone u odnosu na cigane
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Ма дај, ко ће сад читати 20 страна кукумављења. Једина, али једина ствар због којег ми је криво што смо изгубили је то што смо прекинули серију.
Онај преваГрант, бесмислена скупина телешине и костију, понавља своју тактику са само једном изменом за 90 минута. Па није ти ово Велика Награда Канаде снобе недоучени!
Жао ми је што Џиги није добио прилику уместо бабовића, то се морало догодити, поготово након изласка Илића. Ценим да је то разлог због којег је онако испиздео на крају; није он плакао због пораза већ због немоћи и поред све жеље да уђе у игру. "Про" спортисти знају о чему говорим...

И да, умало да заборавим, hightlight вечери - 3 сата пред текму Шеки пичи јамб у Зони среће :buhaha
 

Cerberus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.11.2008
Порука
1.027
Reaction score
56
1.Bilo mi je relativno simpatično što smo davali golove zvezdi na video-bimu, pa i što smo po njemu kotrljali kockice jamba, ali iako sam se smejao na onaj pušteni narodnjak, taj osmeh je bio pomalo kiseo - ne volim kad se ražanj pravi a da je zec još u šumi!

Kako bih se slatko nadovezao na ovaj tvoj deo i raspalio iz dna duse sta mislim o svemu tome, ali bolje da ne pricam, posto bi me ovde polovina rastrgla...
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
aman ljudi koji vam je djavo (da ne kazem drugi izraz)...
koji djavo pljujete po grUntu?!
on je bre covek trener, radi svoj posao najbolje sto ume,a to sto pojma nema znaci da to sto najbolje ume nije dovoljno ni za go kurac! Covek dosao iz picke materine, pitanje da li je za nas ikad i cuo,pitanje je da li bi, pre zimskog roka, na karti sveta Srbiju mogao i da nadje..
dosli mu ljudi, ponudili pare za trenersko mesto, on covek prihvatio posao, poceo da radi i to je to!puca njemu kurac i za partizanovce, i za svetinju i za sve ostalo, on je covek profesionalac i tako se i ponasa! ponavljam - to sto je za fudbal glup ko kurac to je vec druga stvar, obrni okreni on je fudbalski trener, a to sto pojma nema to je druga prica!

on za ovo sto radi prima platu i zabole ga ona stvar!

isto vazi i za kvazi igrace, nisu oni krivi sto pojma nemaju, krivi su oni koji ih forsiraju da igraju!

pljujmo mi braco po onima koji su ga doveli, oni i samo oni su krivi za ovo sranje, oni su oterali TRENERA i doveli kvazitrenera, oni su nas pokrali, oni su nas urnisali, i njih trebamo na kurac nabit!

Avram GrUnt tu nista nije kriv...nije on kriv sto je glup, krivi su oni koji su ga doveli!

kada se otarasimo njih, otarasicemo se i ovog kvazimoda na klupi..a takodje i igraca koji ne zasluzuju da budu tu gde jesu!
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.760
Reaction score
55.341
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Браво Остоја, штопер за будућност.
Ево и ја морам да признам Миљковић одрадио посао у одбрани.
Волков претрчао више него сви остали заједно, гинуо.
Бабовић и Дијара класичне преваре.
Потези првог, и реакција другог на невероватан пас легенде Партизана у другом, довољни за чишћење црева.
Сале :respect
Без њега ми нумемо да играмо фудбал.


Бојкот ове теме и целог ФК-а све док је Аврам тренер и Ђура у фотељи!

Ја сам први који неће више овде (у теми ФК) писати све док су 2 говнета у клубу!
Ено ђура рида брише сузе о сакое из нове колекције.
 

PimpDaddy

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
539
Reaction score
6
Локација
Borca BGD/Svedska GBG
Ma šta se koji tuki nerviramo. Ja lud bio što sam bio optimista pred utakmicu. Ipak jedna stvar mi je bila jasna posle 80 minuta promašivanja a to je da osim nekolicine igrača igrali su oni koje treba udomiti za sledeću sezonu pa su ih stavili u izlog. Valja zaraditi kolko tolko na Loli, Neci, Babonji, Markecu pa makar i za burek. Jebi ga dobra su to deca, vojnici Partizana (ili Djurini) pa im treba pomoći, il njihovim menadžerima jer su i oni puno za klub uradili. Ma ima vremena za Ninkovića, Sašu Markovića, Babića i Ostojića. Ah da igrao je Ostojić, ili su ga ipak reklamirali...:puke
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
REMONT CELOG KLUBA!

Djuric& co ,Grant , 6-7 igraca( zna se koji su , da ih ne imenujem sad) napolje!
Talentovani klinci u igru i prava pojacanja!

NEMA NAM DRUGE!

OVO JE BRUKA !!!!
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
Ne razumem samo zašto nisu postavili neku economy-class zamenu za trenera ne ovog od milion evra. Nije istina da je odigrao toliko bitnu ulogu u smirivanju mase. (masa je svakako već dugo u dubokoj komi.) Ne bi reagovali ni da je Milojko Pantić postavljen za prvog trenera.

A što se duboke kome tiče, meni je zapravo najviše žao zbog toga. Što nam već pola godine siluju klub a mi ništa. Gledamo i kukamo on-line. Pljujemo igrače i tako to...u suštini ništa. Da smo iole organizovaniji i spremniji na delovanje, brzo bi ih oterali. Pozvali igrače na neposlušnost, blokirali autobuse, treninge, bilo šta. Kontam svu priču sa plaćenicima na jugu i bruka je što se sprdamo sa Luletom i masovnom hipnozom severa a jug nam je u pičku materinu bolji. Oni su bar hipnotisani a ovi "naši" svesni i zdravi pa seru.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.736
Reaction score
29.535
Локација
Beograd
p.s.
da me ne shvatite pogrešno, jeste da sam se ,,ladio,, peške od stadiona do Terazija, ali nisam još ohlađen pa ne znam da li baš sve razložno pišem:

Ne zameram ja igračima poraz, pa ni tri poraza, zameram na takvom selektiranju ekipe i igrača, takvoj smelosti da pred nama, navijačima smeju da odigraju derbi a da igraju tako da nema ni neprestanog uklizavanja ni borbe ni kartona, ni ljutnje ni želje ni mogućnost ni ništa - kao da muda nemaju!

Igraju bre neki polu-fudbaleri a jedan talenat Džigi, ne može ni pola sata da dobije, pa da bar vidimo da li može nešto!

Pa ja bre ljudi nikad ne bi zamerio nešto jednom Bajri Župiću, pa da je ne znam šta zgrešio na terenu, pa i da zbog njega izgubimo i sa 11:0, išao bih s njim da popijem kafu i da mu kažem legendo, grobarčino, čoveku koji je po 30 kilometara pretrčavao po utakmici!

Išao bih bre na Kosovo kod Vokrija na kafu, iako je predednik nepriznatog FS Kosova, jer je taj Vokri orao teren i ginuo za Partizan i dvojicu igrača nosio na leđima pre nego što bi gol dao, pa bi tek onda dozvolio sebi da padne...

Išao bih bre u Gvineju Bisao ako nešto zatreba Mou, koji je kidao na svakoj utakmici a kamoli da čeka derbi...

Video sam Zlatka Zahovića, večeras posle utakmice, sedi dole, ispod blagajni našeg stadiona u onoj skromnoj kafanici-ćevabdžinici-pljeskavnici, pružim mu ruku kažem mu - svaka čast Majstore, ti si igrao fudbal, a sad...
Zaćutim da ga ne nerviram i da mu ne dosađujem...odem...

Jebote, to je bio fudbaler, klasa, a šta je sad ovo da gledam fudbalere koji nemaju nogu, da gledam fudbalere koji ne znaju, koji ne mogu...

Ma marš bre u pičku materinu!

Pa dokle bre više! Dosta bre neke ,,dece Partizana,, koja služe samo da neko trpa lovu u džep! Šta me bre briga da li je neko brat Srbin i naše dete ili Albanac, Musliman, Bošnjak, Turčin, Crnac! Oću bre 11 igrača koji će da preoru teren pa nek su svi crni, žuti, beli, zeleni, baš me briga, samo da oru! Dosta bre igrača koji ne mogu i ne znaju! Dosta mi je više navijača Partizana koji bi prebili i ubili svakog ko ne misli kao oni! Dosta bre više ovog trenera neznalice, dosta bre uprave lopova! Menadžeri krvopije marš iz Partizana!
Zar nema bre nikoga u ovoj zemlji od tolikih bivših igrača ili simpatizera Partizana pa da uradi nešto normalno za svoj klub, da se bre bagra otera da dođe neko iole normalan????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



DOOOOOSTAAA VIŠŠŠEEEEEEEE,BBBRRRRRREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
jebem ti fudbal, i sjedne i druge strane, to je sve sto cu reci za sada, opet ce mi se zgaditi fudbal na neko vreme
 

partizanfc

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
863
Reaction score
11
Локација
Barselona
Džabe se palimo.. nakon ovoga sve će ostati isto, Đura i mornari će i dalje da nas jašu a naše vedete će da nas "oduševljavaju¡" i naredne sezone...čak i ako ode prevagrant opet isti kurac jer će dovesti nekog istog ili goreg tako da.. crno nam se piše
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
A i grobarska amnezija ce da radi punom parom. Vec u julu ce mnogi da sa zarom gledaju kvalifikacije za LS, kao da se se ovo od januara nije ni desilo.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top