Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
Sve se zna šta se dogodilo i šta je ko rekao samo se ne zna ko je ta majmunčina iz FSSa... ma, važi...

Mi da imamo upravo k'o što je nemamo, sad jednostavno Klub treba da povuče sve naše igrače i članove stručnog štab iz svih reprezentativnih selekcija ....
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Mi da imamo upravo k'o što je nemamo, sad jednostavno Klub treba da povuče sve naše igrače i članove stručnog štab iz svih reprezentativnih selekcija ....
Ko da povuče? Ljudi koji NIJEDNOM nisu uložili žalbu kada je disciplinska komisija istog tog FSS zatvarala stadion? Zato što žele da igraju pred praznim tribinama da ne bi slušali prozivke posle skandala kao što je bio ovaj u subotu. Najveći neprijatelji nisu u Rupi, nego u tzv. upravi FKP.
 

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Zna se, Miljan Stanojevic.
Povlacenje igraca iz svih nacionalnih selekcija je najmanje sto se moze uciniti. Krivicna prijava protiv njega, tuzi se organizator, zatrazi suspenzija stadiona...
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Veliki preokret na Marakani MOZZARTOVI igrači umeli su da 'namirišu'. Njih preko 100 uplatilo je singl na ovakav ishod, a evo jednog od dobitnih tiketa

ttp://www.mozzartsport.com/vesti/ludi-tiket-derbi-prvi-put-iz-dvojke-u-keca-mnoge-to-nije-iznenadilo

Ови почели отворено и бесрамно да нас јебу.
Сад као одједном толики уплаћени тикети на прелаз, гарагани у очајној форми, не могу гол да погоде против ОФК Београда, и толико људи улаже паре на прелаз?!
Ајде да играју кеца, и слично, али прелаз?!

Морам да признам иако сам до сада био при ставу да смо заслужено изгубили, да је све више ствари које упућују на то да смо продали дерби.
Јеботе ја то не могу ни да замислим.
Све болне поразе из историје кад саберем, сва та срања заједно нису ништа према овоме.

Дно дна. Апокалипса.
 

Firestarter

Grobarčina
Учлањен(а)
28.05.2008
Порука
1.676
Reaction score
72
Misliti da je moguće da ekipa kao što je ciganska, koja celu jesen nije odigrala ne dobru, nego pristojnu utakmicu, koja je pojedinačno i timski lošija od Partizana, posle još goreg poluvremena u kome nije mogla da se sastavi, odigra tako da joj rival ne napravi gotovo šansu u drugom poluvremenu je krajnje naivno. Kada se zna kakav soj ljudi vodi Partizan, ideja o dogovoru sa političko mafijaskom privremenom upravom u rupi, ne izgleda nimalo nerealno. Neka ucena takođe nije isključena.
 

tihiubica

Početnik
Учлањен(а)
15.06.2008
Порука
151
Reaction score
4
Локација
Negde u tišini...
Meni miriše da je šnajder dogovorio još koji mesec slobode od pičkoustog. Majku da im jebem obojici!

Slučajno prebacim kanal u 19:30 na RTS1 i uhvatim početak Dnevnika a voditeljka umesto "Dobro veče dragi gledaoci" počinje uzdahom "UFFFFF" pa kada je ukapirala da je krenuo uživo dnevnik nervozno je izjavila (ako mi se nije učinilo, a mislim da me uši ne varaju) "Ajde da vidimo dali imamo najnovije vesti ili ne" i gleda nervozno u nekog u pozadini. Zatim 3 sekunde tišine i kreće sa najnovijim informacijama (očito je dobila potvrdan klim glavom) "Nova hapšenja u aferi Agrobanka". Ja se zalepio za TV iščekivajući da kaže: Uhapšen šnajder, kad ono neki drugi lik...jbg. Baš sam se ponadao.
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
http://www.mozzartsport.com/vesti/ludi-tiket-derbi-prvi-put-iz-dvojke-u-keca-mnoge-to-nije-iznenadilo

Само у Моцарту је уплаћено преко 100 тикета, а у кладионицама широм Србије се помиње цифра од скора пола милиона уплате на тај прелаз...
Ко зна шта је онда било у клаџама преко гране!
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Zabranjeni bi trebali da urade jedan transparent posvecen derbiju tipa "Koliko kosta derbi?'' tako nekako.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.647
Veliki preokret na Marakani MOZZARTOVI igrači umeli su da 'namirišu'. Njih preko 100 uplatilo je singl na ovakav ishod, a evo jednog od dobitnih tiketa

ttp://www.mozzartsport.com/vesti/ludi-tiket-derbi-prvi-put-iz-dvojke-u-keca-mnoge-to-nije-iznenadilo
Sto se mene tice dovoljno je bilo samo da uopste dodje iz 2 u 1 bez da gledam neciji tiket i odmah znam sta je u pitanju....nije da mislim da sam genije ali sigurno nisam lakoveran....a jos kad pocnu da se redjaju tiketi jedan za drugim....da ne postoji net vrv bi pojedini zauvek sumnjali a ovako sve je jasno....
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.628
Reaction score
5.406
Pazite, ipak nismo mi toliko mala zemlja, a igra se kladza nije da se ne igra. Da je doslo 4:4 siguran sam da bi se nasao neki dobitni tiket i sa tom kombinacijom, kao sto je pre neki vikend pronadjen tiket sa tacnim rezultatom 3:0 za Zlatibor Vodu i plus pride Pfc-Javor 2:1 na istom. Uvek imas ludaka koji ce da odigraju najneverovatnije kombinacije. Takodje, igraju se i ludje kombinacije i za vece pare. Da je se proneo glas iz inostranstva o velikim uplatama preko online kladionica pa da poverujem.Strane kladionice ne bi o tome cutale. Ovako, svako bi uplatio i vise od 3.000 da ima sigurnu informaciju kako ce utakmica da ide.

Druga je stvar sto sam i ja cuo na dan derbija da ce ciganmala da dobije sa 2:1. Naravno da nisam poverovao u to, posto nije prvi put da cujem rezultat derbija "unapred",a nikad nije doslo(doduse, nije bilo odavno tih derbi dojava). A kada pogledas auto gol i kako je utakmica tekla da je to verovatniji scenario koji je bio planiran.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
ja lepo rekoh da imamo u upravu k'o što je nemamo :wink:
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
ma znam, nego cisto da ga spomenem jos jednom :D
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.567
Reaction score
1.080
Ако се неко двоумио, око "чудесног преокрета" у 143. дербију, више не мора. Да видимо да нам мутавко није спремио још по које чудо у задња два кола, много нам је 5 бодова предности.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.875
Reaction score
13.647
Uze mi rec iz tastature :D ...ako ovo danas sto se desilo ne moze ljudima da otvori oci pa da konacno shvate da je derbi najprljavije namesten onda nece shvatiti nikad...
 

Dr.Hofmann

Guest
Nisam čitao sve što je napisano od derbija do danas na ovim fudbalskim temama ali u onom delu koji sam pročitao vidim ogromna većina govori da je derbi namešten i za nameštanje se okrivljuje Đuro i mornari, sa poslušnim pijunima što je sasvim normalno i prirodno.

Ali ako je stvarno do nameštanja i prodaje derbija i došlo po meni su najveće PIČKETINE direktni egzekutori i sprovodioci u delo te sramote a to su Partizanovi igrači.
Znam da za nameštanje nije potreban ceo tim,i da se i sa par igrača može odraditi posao,ali po nekom mom rezonu oni (IGRAČI) snose najveću krivicu za ovu bruku, kakvi su to ljudi šta je to?

Pa pizda li vam materina ima li neko od vas muda, obraz, čast ili bilo šta slično?

Tako nešto sam i rekao u uvodu u derbi pre 7 dana, da je teško proceniti ko je tu od naših splavara poslušan, Vermezu, ko ima obraz ko đon, ko će ustati na levu nogu,ko će igrati za sebe , a ko za tim, tako izgleda i ispade...

Ko god da je učestvovao u ovoj bruci želim mu sve najgore...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top