Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Са овим Хофмановим постом завршавамо дискусију о дербију. Неколико постова је обрисано пошто имате неодољиву потребу да и на овој теми коментаришете резултат цигана у купу и везу са дербијем.

Ово је тема посвећена Партизановим утакмицама у ЈСЛ!


Катанац до следеће утакмице.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Inace sad videh da je L. Markovic drugi asistent lige.. A prvi igrac po poenima (5 golova i 6 as). Cisto da se zna :D
Khm Miljkon ima cak 4 asistencije :eek: (verujem da je licni rekord :D)

tS1G.png


Edit: prebacite u jsl, tema bila zatvorena
 
Последња измена:
Учлањен(а)
04.12.2006
Порука
636
Reaction score
5
Локација
Kumanovo
Braco,prenosi li neko utakmicu sutra...Nema ni na areni ni rts-u,samo kosarka i rukomet..?
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Arena 3 nas prenosi... Polako su poceli onako na finjaka da prebacuju i nas i gance na Arenu 3...
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Sastavi po Zurnalu:

УЖИВО: Партизан – Смедерево (19 часова, САСТАВИ)

25 нов, 2012 Партизан – Смедерево (19,00 часова)
Стадион Партизана. Капацитет: 32.170. Судија: Данило Грујић. Помоћници: Горан Којић, Ненад Курчубић.
ПАРТИЗАН: Петровић, Миљковић, Сретеновић, Иванов, Лазевски, Јојић, Смиљанић, Томић, Илић, Л. Марковић, М. Шћеповић.
СМЕДЕРЕВО: М. Живковић, Лазарески, Опанчина, Миовић, Радовановић, Миљковић, Осман, Богић, Д. Живковић, Момић, Вељовић.
Друга „сет лопта” за Партизан. Прошле седмице сервирали су у аут, у недељу црно–бели циљају звање јесењег првака. У случају победе над последњим тимом Супер лиге, шампионски састав ће осигурати лидерску позицију до краја зимске паузе.
Најтеже су утакмице пред које су навијачи и фудбалери већ уписали три бода. Зато је кључна реч мотивација. Потрудићемо се да играчи мечу приђу као да је европски, да постигну гол у раној фази и мирно приведу посао крају – упозорава Звонко Варга, помоћни тренер Партизана.
Улазнице за меч са Смедеревом коштају 200 (југ) и 400 динара (запад и исток). У оквиру акције „Да нам свима буде топло”, сви хуманитарци који од 17 до 18.30 донесу пакет зимске гардеробе добиће заузврат бесплатну улазницу за меч са „оклопницима”.
Од како су Смедеревци пре 14 година заиграли у елитном рангу, Партизан је једина екипа против које у гостима до сада нису освојили ни један бод. Са стопостотним учинком на свом стадиону црно-бели су апсолутни фаворити.
Идемо актуелном петоструком узастопном шампиону који је на папиру и практично велики фаворит, што потврђује њихово и наше место на табели. Без обзира на то, имамо право на наду и жељу да одиграмо најбоље што можемо. У последњих седам дана Партизан је имао две јако тешке утакмице, али то ништа не мора да значи, јер има јаку клупу – свестан је јачине ривала Милош Велебит, тренер Смедерева.

Zurnal
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Scepovic igra pre Mitrovica!? Nadam se da ovo nije tacno.. Mada ovi iz zurnala nikad nisu pogodili sastav..
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.888
Локација
Žrnov
svaki put se ložite kad žurnal objavi sastav... do sada su pogodili - NIKAD...
 
Последња измена:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Nevezano sa sastav zurnala, uopste me ne bi iznenadilo da Scepovic pocne utakmicu pre Mitrovica, ipak su do kraja polusezone ostale dve utakmice u prvenstvu i jedna u LE, igrace oni koji su najblizi odlasku u narednom prelaznom roku.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Pa ne znam koliko je Marko blizu odlasku. Jeste da ga Slinisa forsira u reprezentaciji, a i mi kada god mozemo, ali covek jos nije fit. Ne znam da ce neko hteti da se upusti u takvu kupovinu.
 

Stephone

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
62
Reaction score
1
Локација
Tri Tiganja
Negde sam procitao da Mitrovic danas nece biti ni u protokolu. kao "hladjenje" za crveni u Bakuu.

Vermeze vole jedan..
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.497
Reaction score
1.219
Локација
Tamo visoko, za brda ona...

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
I za nas i za njega bi bilo najbolje da tako i bude. Taman se smirila pljuvacinja po njegovom liku i delu, a sada se obnovila, bez obzira sto je covek i dao i namestio par golova, a i zbog cinjenice da je povredjen bio toliko.

Uf samo da mi dobijemo veceras, zivce mi sve ovo pije na slamcicu. Kada se vise nerviram zbog ovoga nego zbog nekih licnih stvari... Kad sam budala, al' et'...
 

Centurion

Grobar
Учлањен(а)
10.01.2012
Порука
854
Reaction score
662
Локација
Београд
Negde sam procitao da Mitrovic danas nece biti ni u protokolu. kao "hladjenje" za crveni u Bakuu.

Vermeze vole jedan..

Ако је ово тачно, комплетном стручном штабу, спортском директору и управи јебем све живо и мртво!

Митровић је погрешио, извинио се, кажњен је новчано и то је за сада доста, а ви глупи говнари само наседајте на будалаштине које вам сервирају цигански медији, па сад глумите неке тамо педагоге.
Па добро га нисте послали у неки Гулаг у Сибир, матер вам јебем глупу!
Па није Митровић неког убио, а ви пичкетине малоумне само што га нисте ставили у кућни притвор!
Марш у пичку материну бре сви редом!
 

myrdred

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
636
Reaction score
301
Zajebite zurnal, po stoti put.

Petrovic - Miljkovic, Sretenovic, Ivanov, Volkov - Smiljanic, Jojic, Tomic, Ilic - S. Scepovic, Mitrovic

Klupa: Radisa, Stankovic, S. Markovic, L. Markovic, Askovski, Lovre, M. Scepovic
 

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Evo nas na Zapadu. Nas trojica pucista i stotinak simpatizera. Lepota Bozija! Sve je kako treba, zasto da se bunimo i talasamo bez potrebe.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top