Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

JSL 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Vlayco

Banned
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
1.193
Reaction score
82
Локација
Zemun
Outsider je u svom postu objasnio sta, kako, zasto i zbog cega. Lomi se prvenstvo, nema mesta raspravama o treneru sadasnjem i bivsem ili o direktoru sadasnjem i bivsem. Svi na stadion da podrzimo ove ljude na terenu, koji hoce da budu sampioni, a kojima uprava kao nagradu hoce da prepolovi plate.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...BORIM SE SVAKI DAN ZA NJEGA....

E vala kad sam i ja rešio da sutra dođem (pošto stvarno prepoznajem jako ozbiljan trenutak, a mislim sad isključivo na ekipu, bole me kurac za sva govna koja ne pripadaju ekipi, crkli majci dabogda!), onda morate da dođete i svi vi koji samo povremeno ovih godina dolazite na JNA! O onima redovnima da ne pričam - dolazak u Hram je sutra "mus"!

Očekujem minimum 15.000 ljudi, žestoku utakmicu i jednu zlata vrednu pobedu! Pa da na prijatnih "+7" sasvim lepo zaspimo u noći sa subote na nedelju, a pritisak gurnemo pravo aškalijama pred njihove odvratne njuške!
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Партизан : Рад
20. април 2013, 19:00

Главни судија: Јованетић Бошко
Помоћни судија 1: Чађеновић Владимир
Помоћни судија 2: Петровић Немања
Четврти судија: Ђокић Ненад
Посматрач: Матић Станко
Супер контролор: Јокић Здравко
Делегат: Радаковић Миодраг
Nadam se da će momci odigrati kako se očekuje i zabeležiti pobedu... Previranja u Upravi ne smeju da im budu u mislima, samo rad, rad, rad na terenu... Napred Partizan!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Sutra je dan za pobedu !!!

Evo malo i statistickih podataka medjusobnih duela nas i Rada od sezone 1998/99 pa do danas.

Ukupno smo odigrali od tada 23 utakmice. Imamo i vise nago odlican skor - 20 pobeda, 2 remija i samo 1 poraz uz gol razliku 51 : 17 ( + 34 ).

Na Banjici imamo skor - 12 meceva , 10 pobeda. 1 remi i 1 poraz uz gol razliku 30 : 13 ( + 17 ).

U Hramu imamo skor - 11 meceva , 10 pobeda i 1 remi, bez poraza uz gol razliku 21 : 4 ( +17 ).

Poslednji mec smo kao gosti igrali na Vracaru i dobili smo sa 1:0 golom Ivana Ivanova u 10.minutu.

http://www.youtube.com/watch?v=u9FiUAmG18E

Zadnji mec u Humskoj smo dobili takodje sa 1:0 golom Eduarda.

http://www.youtube.com/watch?v=u9FiUAmG18E

Sutra svi u Hram da pruzimo podrsku timu i dobijemo ovo.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Јако тешка и јако важна утакмица нас сутра очекује, ако победимо бићемо на јако добром путу да ипак освојимо титулу и не прокоцкамо онолику предност. Свако ко је у могућности сутра у Храм , ајмо црно бели !!!!
 

Magelan

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2012
Порука
859
Reaction score
1.037
Mozda iz cele ove situacije (rasipanje bodova i sranje u svim strukturama kluba) izadje nesto dobro, a to je da se svi jos vise povezemo i priblizimo igracima i pruzimo im podrsku koja im je potrebna. Bar ja, koji sam redovan na JNA, osecam neku neobicnu energiju, napetost, neizvesnost, zelju da NE DAMO TITULU! Mada ne verujem da ce vise od 12.000 ljudi, sto je za nas i dosta, pa mi nismo od Arsenala imali pun stadion, a ovde se megalomanski prica o nekim stadionima od 40-50.000. Manite se ciganskih prica i fazona!

Mozda je ovo trenutak kada ljudi treba da se izdignu iznad najnizih, ali ljudskih pobuda i NE JEBU MAJKU IGRACIMA OD PRVE GRESKE I 10. MINUTA. Imajte strpljenja.

Ni cena karte vise nije izgovor, kada limenka piva kosta 70 dinara.

Svaki mec je derbi do kraja, i tako cu ga ja i dozivljavati. NAPRED CRNO BELI!
 
Последња измена:

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Imajuci u vidu da je vremenska prognoza jedan od kljucnih faktora za veliki deo beogradskih navijaca Partizana u njihovom (ne)dolasku na stadion, gledajuci istu dolazim do zakljucka da ce sutra donja granica biti 15 000 dusa. I sutra, zna se...Iz keca u kec..Lagano.
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Партизан жели 18. рецку, Рад долази по бодове (19, САСТАВИ)
http://www.zurnal.rs/2013/04/19/partizan-zeli-18-recku-rad-dolazi-po-bodove-19-sastavi/index.html

sastavi-par-rad.jpg
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
3 kljucna igraca Rada iz zadnje dve sezone igraju kod nas, pa ako ni sa njima ne mozemo da dobijemo u kurac onda sve.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Dobro je, 2 napadača. Valjda će se setiti da postoji i PASS u našoj igri. Ili bi bar trebalo da postoji.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.221
Reaction score
33.592
Локација
vaginamandibularia
Jebiga, ako bude ovaj sastav, to je po potencijalu najjači tim koji možemo da izvedemo na teren.. Ako bude zalaganja, ne bude kurcobolje i malo više sreće nas pogleda kad je realizacija u pitanju, uzećemo sva tri boda. U suprotnom, eto nam ćokija u krilu...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.362
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Искрен да будем у пару са Митровићем не види никакву предност Којића у односу на Шћеповића сем тога што му неће звиждати публика, опет Вермез да има муда да му публика не прави тим, не би био наш тренер.
Два играча која су слаба у пасу уз традиционално слабу средину не обећава баш поставка, биће неопходан или сјајан пас Илића ко и увек:D или неки употребљив центаршут.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Pa Kojic ti je mnogo brzi od Mitra i Scepe, verovatno zato i forsira teskasa Mitra i Kebu.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.221
Reaction score
33.592
Локација
vaginamandibularia
Kojić se više trudi od Šćepovića. Uostalom, učinak ovog proleća mu je sasvim solidan, kako smo se nadali.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.362
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
По до сада виђеном Шћеповић и Митар су солидно сарађивали, само их није хтео гол, Којић и Митровић и не баш.
Лепо је што је Којић борбен, али ако имаш једног класичног шпица који није баш најспретнији с лоптом у ногама у маневру, логично ми је да убациш једног иза као подршку да га храни. По мени су њих двојица лепо функционисали заједно, само је проблем био у средини која ни за курац није била, поготово без Салета.
Што је најгоре мислим да и Вермез то мисли, само се боји публике, то не подносим ни код једног тренера у било ком спорту, кад допушта да му публика саставља тим.
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.502
Reaction score
1.242
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Ne vjerujem da bi Scepovic onako fajterski uklizao u Ivanjici prije penala, a potom pasivnog stanja '' magarcenja'', bio taj koji je dodatnim naporom ''namagarcio'' protivnika, sto rece Pionir's Law.

Ovo sam samo naveo kao primjer..
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top