Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.770
Reaction score
55.470
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Amerikanci su još od Darka jako oprezni sa evropljanima (jbt ispod njega idiota karmelo i vejd i još dosta dobrih igrača jedan od najjačih drafteva ikada) pa opet evo barnjani i slični upadaju.
E sad mada svi misle da je Veseli stvoren za nba,ja nisam baš tako siguran,zato što je on u principu crnac po svim košarkaškim karakteristikama :D,samo što je mnogo bolje taktički potkovan,i u evropi to je ogroman plus jer ima malo takvih igrača,sa druge strane nba hm,nije baš da ih ima takvih malo tamo,plus što će ga prvo nagojiti i smanjiti mu eksplozivnost jer se to tako tamo radi,npr onaj boli miličić je bio trojka kad je odlazio odavde izuzetno pokretan sa mekom rukom,pogledajte klipove iz hemofarma ili početke u detroitu,a oni su bolidi od svih njgovih košarkaških prednosti iskoristili samo visinu nagruvali ga i napravili defanzivnog centra,koji po nekad šutira iz daljine,ima tu udela i što je on bolid koji ne može da zapamti dve akcije,ali poenta je da oni tako upropaštavaju igrače...
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Ja jedva cekam da poludi u PARTIZANU!
Ovu sezonu je odigrao odlicno do sada,a kad ode u NBA onda mi vise nece biti tesko da ustajem u 3 da gledam utakmice,a pogotovu ako bude dosta igrao
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Ljudi, ja za razliku od mnogih ovde imam potpuno drugačije mišljenje o Janu i NBA. I ako ga volim kao igrača i čoveka mislim da on tamo neće moći ništa značajnije da napravi. Mislim da nema snagu i konstituciju da se krlja sa njihovim životinjama ispod koša, a nema ni brzinu ni tehniku dovoljnu da se nosi sa njihovim spoljnim linjiama. No živi bili pa videli, ja mu naravno želim svu sreću šta god da odluči i ako mislim da je za njga najbolje da ostane u Evropi
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Sto se veselog tice, dobio sam informaciju od 2 igraca iz kluba, koji su u tom momentu bili sa njim da je u prva 3 pika ako ne i prvi. Poludece Jan u NBA. Zamislite tek tad njegove fizicke individualne sposobnosti !


Zar mu se ne prognozira 9. pik....ili tako nesto. Ispravite me ako gresim. Vesely treba hitno da ispravi sut za NBA. Mislim da se raspravljalo vec na forumu o njegovom sutu i da je cak neko ovo i napisao, bespotrebno se saginje u kolenima pri sutu za 3. poena...
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Nije bas bespotrebno,jer sut ti dolazi iz nogu,lakse je tako. Da je neki drugi igrac mozda bi i bio problem ali Jan je tako visok da ga je gotovo nemoguce blokirati na sutu.
To su mu prognozirali za ovu god. a za sledecu je u top 5 sigurno,a najverovatnije u top3
 

Jegda

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2007
Порука
2.123
Reaction score
61
Локација
Autokomanda
Znam veoma dobro odakle "dolazi sut". Jan ima 210 i nema potrebe preterano da se odrazava prilikom suta (gubi na brzini+treba "iskordinirati tolikim telom")...

edit: Pogledaj nacin izvodjenja suta Novickog
 
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.770
Reaction score
55.470
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
I ja sam to već govorio u pravu je Jegda,apsolutno bespotrebno savija noge samo krivi putanju,na početku sezone je poslušao naše savete :D i širio noge pri putu i bolje je šutirao,posle se vratio na staro,da odvoji mesec dana na tehniku šuta mnogo bi bolji šuter bio,a to je jako bitno,jer kada imaš šut lakše ćeš i pod koš,jer odbrambeni lakše pada na fintu šuta.
 

realno *W

Početnik
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
52
Reaction score
0
Локација
Srbija
Ma da, Jan treba da šuta skroz sa zemlje, mogao bi McCalebb da mu pokaže kako se to radi...
Jana nikada neće čuvati igrači koji toliko mogu da izađeu i brane šut, pa da ga nateraju da skoči...

Apro po priče o hali - ne znam kako neki mogu da umanjuju značaj toga, jer je to jedna od većih stvari koje su nam se desile. Naročito je bitno za mlađe kategorije, jer će sada biti na istom mestu kao i prvi tim, biće bliže Duletu, što do sada nije bio slučaj...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Навијачи изабрали Мекејлеба

Плејмејкер Партизана Лестер Бо Мекејлеб добио је награду као најбољи кошаркаш клуба у овој сезони у избору навијача. Незванично гласање обављено је путем сајта www.partizan.net.
Мекејлебу је плакета уручена пре почетка прве утакмице финала Супер лиге Србије, коју црно-бели играју против Хемофарма.

partizan-bo-mckel.jpg


Мекејлеб је у Евролиги ове сезоне постизао 13,4 поена по мечу, уз 3,4 асистенције, 2,9 скокова и две украдене лопте.
У Јадранској лиги утакмице је у просеку завршавао са 12,1 поена, 2,8 асистенција и 2,2 украдене лопте.

РТС
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Ma jok. Uhvatili smo ga na ulici i naterali da preda plaketu, a za to je dobio jednu vuvuzezelu, ili kako li se već zove ono sranje što mi probi mozak.
 

Mister NO

Ex - Чика Црни
Учлањен(а)
03.03.2009
Порука
797
Reaction score
32
Локација
Borèa
Pa i izgleda kao neko ko je prvi put usao u Pionir.
Bas ga briga dobio je vuvuzelu.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
vala stvarno sam postavio glupo pitanje moram da priznam
a naš omiljeni instrument se zove vuvuzela,biće prilike još da je slušaš.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Jason Kid sa bronhitisom je dodelio plaketu.
A gle Tosu iza :buhaha
Ko je bre ovaj mali?
Sta mi smara igraca :buhaha
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Da, to sam prvo primetio :buhaha čudi me da vas nije izbacio napolje :D
 

NN G012

Grobarčina
Учлањен(а)
25.02.2007
Порука
4.314
Reaction score
74
Локација
ЈТ
Cestitke za ovakav potez! Realno je Bo to i zasluzio... Eh kad bi ostao jos jednu godinu!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Mene zanima zasto je Protic iz FMP-a sedeo pored Urosa. :D A koliko znam, njega su limenke suspendovale. Da li tu ima necega? :)

Inace, kuloarske price da je Bobi Marjanovic juce potpisao trogodisji ugovor i da je McCalebb-uponudjen astronomski ugovor za jos jednu sezonu su jako neumesne u ovom trenutku i molim da se iskuliraju, ometaju Duleta i momke. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top