Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
jeste nerealno ali samo finansijski,a on kaze da je spreman da predje preko toga ali da radi sa Duletom ... videcemo sta ce biti od toga,ali ukoliko budemo ponudili makar pribliznu cifru nekim njegovim minimalnim uslovima blizu smo da ga dovedemo
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ma nema od toga nista. Kuk ima ugovor jos ovu godinu sa Unicahom i 650.000 eu po sezoni. Kraj diskusije o tome !!!
 

Goran O

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
289
Reaction score
0
Локација
Tivat
Gledao sam Crnu Goru nocas,Dule je svo vrijeme drzao Dasica na trojku i odigrao po meni super,nevjerovatne fizicke predispozicije,fanyastican u odbrani,zna da pogodi sa distance,da ide na ulaz.Ja bi stvarno bio pretadovoljan ako on dodje jer mislim da bi on u Partizan postao monstrum.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Ja vam kazem da bi Dule Dasica gurao na poziciju 3. A Rakocevic je i prosle sezone igrao krilnog centra, ne znam kako ga to sad tek proba na toj poziciji? Kakav crni Kuk...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Jan Vesely :respect Svi znamo da je jedan od najvecih potencijala, svi smo se zaljubili u njega, kakva igracina! On je moj omiljeni igrac od kada pratim Partizan, nema konkurencije ovaj zlatni decko! Neka svi pogledaju ovaj klip iznad mene, da vide sta covek radi godinu dana kasnije u dresu svoje reprezentacije :clap

Edit: Dule redja uspehe i sa CG, nova pobeda protiv Holandije ovoga puta. Rakocevic 5 poena, Vranes 0...
 
Последња измена:

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.017
Reaction score
668
Овај дечко је лУУУУУУд!!! Шта Дуле направи од њега... од мирног дечкића, постаде животиња... уверен сам једног дана биће победник алл стара у закуцавању!
 

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Sta to radi Jan,rastura,pojede ih sve:)?
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
solidna igra rakocevica, vranes ko vranes :D ovo mi je bio 2 put da gledam dasica i momak je fenomenalan igrac i mnogoo bi nam pomogao da dostignemo proslogodisnji uspjeh...a dule ko dule car :D

vesely :respect:respect
 
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
431
Reaction score
1.558
Ubica je dobio dostojnog naslednika:ziveli. Kakav je ovo ludak, za dve godine, najbolji igrac (j)Evrope!!!:napred Partizan
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Al ce da bude veselo i ove godine...:)

Bravo za Veselog...ono kucanje preko igraca...uh!!!
 

dark

Grobar
Учлањен(а)
17.06.2008
Порука
522
Reaction score
0
A možda Kuk ipak dođe. Možda čovek voli poslovice. Recimo: "If you can't beat them, join them" :buhaha
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Jan pokazuje dobar nastavak onoga što je radio prošle sezone, posebno od januara. Ključna stepenica u njegovom razvoju mora da bude stvaranje akcija i poena za njega, a on mora da pokaže da je sposoban i da sam sebi napravi akciju za poene.

Sa predispozicijama koje ima, ozbiljnošću koju pokazuje u svakom trenutku i doktorom košarke koji ga usmjerava, siguran sam da ćemo ove sezone svi biti mnogo veseli. :D
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Zaista se vidi neverovatan napredak Veselog i to za samo godinu dana. Kad pogledam ove klince koje imamo u klubu pa i ovog Djekica kog smo doveli nimalo se ne plasim za buducnost, uz naravno najkvalitetniji rad sa najboljim trenerom!
 

timotije

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
292
Reaction score
1
ова могућност доласка Кука, ми делује реално као и она за Бећировића....
али немам ништа против :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top