Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
KOŠARKAŠI PARTIZANA U CRNO BELOM BUTIKU 28.05.2009.
257.jpg
Sa zadovoljstvom želimo da vas obavestimo da će, u petak 29.05.2009.godine od 15.00 časova u Crno belom butiku na stadionu Partizana, košarkaši potpisivati majice “8 godina za redom” koje se mogu kupiti po promotivnoj ceni od 1200 dinara.

KK Partizan i Crno beli butik pozivaju navijače da dođu i pozdrave neke od osvajača triple krune u 2009. godini.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Munjo, nisi naveo izvor :D

Salu na stranu.... Treba otici sutra do butika... A decko koji je doveden iz Zemuna je veliki potencijal, i dobro je sto uspevamo da sakupimo mladu decu.. To je osnova za funkcionisanje kluba narednih godina.
 

partizan111

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
71
Reaction score
0
Локација
JNA
ovo je neverovatno, kakva ljubav prema klubu, upalite sos..
 

FedEx

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
991
Reaction score
1
E sad moras da prepricas za nas koji nismo gledali!
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
FedEx, uze mi reci iz usta :D
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Osoba skroz desno,Mona Liza strikes again :D
Smeška se,a u toj ćelavoj glavi opet kuva neki pakleni plan.

Šteta ako je bilo na Sos-u izveštaj sa proslave.Moraćemo da se budimo u 7 na reprizu mi koji nismo gledali.
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Pozdrav ljudi,redovno citam ali prvi put pisem...

Zelim da pitam sve vas samo - sta je sa Micovim? Decko je izrazio zelju da dodje u Partizan i da je do njega dosao bi odmah,ali...

Da nije zbog toga sto je posle one pozajmice odlucio da ide na probu u TAU pa se Dule naljutio ili ga Dule uslovljava da igra za CG,jer realno,igrac kakav se moze samo pozeleti...

Pozdrav
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Bio je prosle godine i Rasa Nesterovic na proslavi... Ne mora to nista da znaci. Bilo bi lepo da nam se Fredi vrati ali ako ostaje Lasme + Vesely - to je to sto se stranaca tice
 

Phipo

Početnik
Учлањен(а)
14.10.2008
Порука
42
Reaction score
0
Sto bi bilo to to ako ostaju Lasme i Vesely?Pa NLB i Evroliga nemaju ogranicenje tako da mi do pocetka nashe super lige tj tamo do marta,aprila mozemo da furamo i 3 stranca.M moze da bude i Milt Palacio mada bi ja vishe voleo Hausa :D
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
U pravu si, mada nikad nismo imali takvu politiku dovodjenja stranaca. Sve u svemu, u narednih mesec dana cemo sve saznati...
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
To sa 3 stranca mozete odmah da zaboravite. To niti je bilo, niti ce biti. I po meni to je totalna glupost, imati 3 stranca u timu, a jednog moras da skartiras, kad krene Superliga. Valjda treba i nasi talentovani momci (Riznic, Lucic, Jelovac, Vlahovic..., svejedno) nekad da dobije svoju sansu. Sasvim su dovoljna dvojica, da bi se pravilno razvijali nasi talentni (zar vam rezultati u Evropi nista ne znace?), a zna se da dovodimo i dosta igraca iz CG... Posto Veseli i Lazmi ostaju, a ono pravilo 2+2 ipak nije usvojeno, u obzir dolaze Srbi i igraci sa prostora bivse SFRJ. I meni je bilo drago kad sam na slici video Hausa (nesto prica Tripku), ali nema nista od njega ili bilo kog stranca. Sinoc sam cuo za jos jednu opciju za krilnog centra, ali i meni je dosta vise nagadjanja, pa kada dobijem (dobijete) ili kada to bude jednostavno zvanicno objavljeno (za bilo koga), onda cemo do mile volje da komentarisemo...
 
Последња измена:

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Misa Tumbas (da dize atmosferu u timu), Moreira (kao prva zamena za Vranesa) i Minja Subota (da broji koseve i deli bambije).
Kako vam samo ne dosadi narode. Vecina nagadjanja je smislena i promisljena koliko i ovo moje.
Opustite se malo i uzivajte u brdu titula koje smo osvojili ove sezone. Ovako ispada da se cele sezone nerviramo oko utakmica, mnogi pljuju po igracima cim odigraju nesto slabije, a kada konacno krunisemo sezonu na najbolji moguci nacin onda se to zaboravi za jedan dan, par reci pohvale, okrenu se ledja i pocne licitiranje sa novim igracima.
Ja jos uvek lovim izvestaje, proslave i intervjue i nasladjujem se svime sto smo ove sezone izveli. Bas danas nadjoh neke stare novine gde se cigani loze kako ce da preokrenu rezultat i uzmu titulu i sit se nasmejah. A kada nova pojacanja budu zvanicno stigla onda cu da razmisljam o njima.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
29 Maj 2009 | 14:58

"Crno-beli" slavili do zore! (VIDEO)

00003509.jpg
Igrači , stručni štab i rukovodstvo Košarkaškog kluba Partizan, zajedno sa prijateljima kluba i svojim navijačima u četvrtak su proslavili završetak još jedne uspešne sezone. "Crno-beli" su u sezoni 2008/2009. ponovili uspeh od pre godinu dana kada su pored tri trofeja ( Prvenstvo, Kup Srbije i Jadranska liga) uspeli da se plasiraju među osam najboljih u Evroligi.
Proslava je po tradiciji održana u restoranu na stadionu FK Partizan.

POGLEDAJTE PORSLAVU KK PARTIZAN

Sportal.rs

Postavio sam ovo najvise zbog klipa koji imate na kraju. Da jos malo uzivamo u slavlju. :clap
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Штета само што нису џумле прославили кошаркаши, фудбалери, ватерполисти и рукометаши, каква би то фешта била.
 

Holden

Početnik
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
28
Reaction score
0
hehe lepo je videti Duleta veselog svaka im cast
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top