Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Dobro dosao Sine.
Cim se Dule odlucio, znaci da su privatni problemi i bubice proslost. :clap
Kada sam ga gledao pre 2 sezone u Vizuri rekao sam da jedino on od mladih igraca ima smeka kao nas Tripko za trice. Uz to drcniji, bezobrazniji, odlucniji od Tripka.
Ima dobrog materijala za Duleta.

Molim clanove foruma da ne upropaste temu kao prosli put. Hvala.
 

RAS KASS

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
82
Reaction score
0
Sa Sinovecom smo kompletirali pozicije 2 i 3,ne verujem da cemo tu jos nekoga dovoditi.Na dvojci su Sinovec,Riznic,Bozic,Mitrovic a na trojci Veseli,Milosevic i Lucic.To je vec 7 igraca.Ostaje jos dovodjenje dobrog pleja.Nece valjda Dule u EL sa Rasicem i supertalentovanim Aleksicem?!


Koliko puta da se ponovi da se vredjanje i omalovazavanje igraca Partizana ovde kaznjava. Sad poeni ...
 
Последња измена од уредника:

moreira

Početnik
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
5
Reaction score
0
Dule je napravio kostur ekipe koja ce za 3 godine igrati finale Eurolige:Sinovec,Riznic,Mitrovic i Veseli!:clap
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
Da li mi to ulazimo u novu sezonu sa sledecim bekovima: Rasic, Bozic, Markovic, Sinovec i Riznic? Cisto sumnjam da ce Markovic, a pogotovo Sinovec u mladi tim, a Dule je jednom prilikom rekao da ce Riznic mozda i za prvog beka...
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Ma Mitrovic i Sinovec su planirani za 1. tim znaci formiraju se novi nosioci igre. Todoric je lepo rekao 2 mlada igraca + 2 povratnika ili iskusna igraca
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
I da Sinovec je klasicna 2 i ne verujem da ce ga Dule spustati na pleja.
Spolja trenutno stanje:
Rasic (1,2)
Bozic (1,2,3)
Sinovec(2)
Mitrovic(2,3)
Veseli(3)
Aleksic(1)
Milosevic(3)
-----------
Lucic(3)
Riznic(2)

Po nekoj logici za popunu fali Vujanic/Avdalovic ili stranac plej sa poenima u rukama.

@Alamunja
Ako ode Lazmi mozda bude i 5 pojacanja po mom misljenju.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Ja sam ga najavio, hajde i ovde da mu pozelim dobrodoslicu! :) Odlicno pojacanje, momak je super igrac, pravi potencijal da postane sjajan bek. Razbijao je u Vizuri, imao i iskustva u inostanstvu, igrajuci za Himik. Dule ga je video odavno kao projektovanu zamenu za Tripka. Prizeljkujem ga vec duze vreme u Partizanu, evo sada se i zvanicno vratio! Posto citas ovo :wink:, Grobari ti zele sve najbolje i da nam doneses puno radosti! :ziveli
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Mitrovic i Sinovec nikako ne mogu da budu adekvatne zamjene za Tripkovica i Tepica... Da je Sinovec dovoljno kvalitetan igrao bi vise u Ukrajinia a Mitrovic nije ni NLB ligu igrao a de Euroligu... Ovo je ne jedan vec 15 koraka unazad... Sa zadovoljstvom cu pojesti ove svoje reci ali se bojim da nema nista od toga :D
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ne znam sta da kazem na dovodjenje Sinoveca ...da nije doveden Mitrovic,da nemamo Lucica i Riznica,mislim da bi bilo dobro resenje,ovako gomilanje igraca bez iskustva na pozicijama 2.3,stvarno mi nije jasno ...koliko god verujem Duletu ovo mi se ne svidja jer mi jos uvek nismo doveli nijednog igraca koji ce biti nosioc igre(a mesta se popunjuju) a otisli su TNT i verovatno Lazme.
RASIC,ALEKSIC,BOZIC,SINOVEC,MITROVIC,RIZNIC,LUCIC,VESELI,MILOSEVIC - TO JE 9 IGRACA ??? plus VRANJES I RAKOCEVIC .... znaci ima mesto za 1 igraca ili ce neko od ovih u mladi tim ...
u svakom slucaju Sinovecu zelim dobrodoslicu:ziveli
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Nisu oni ni za koga zamene, to su novi igraci. Prve sezone ce biti cupavo ali je poenta da su svi oni potpisali na po 4 godine sto znaci da cemo okosnicu tima imati na okupu 3 godine... a svi znamo sta to znaci.
Trenutno stanje:
plej/bek:
Rasic, Bozic, Mitrovic, Riznic, Sinovec
krila:
Veseli, Milosevic, Lucic
k. centri/centri
Rakocevic i Vranes
(uz pretpostavku da se na Aleksica ne racuna i da Lazme ide).
Dakle ima mesta za jos 2 pojacanja, a fali nam mozda iskusni plej i dva igraca pod kosem. Ili smo mesto pleja zatvorili i dovodimo k. centra i centra, ili ce Veseli na cetvorku a dovodimo pleja i peticu, ili cemo se nenadano zahvaliti jos nekim igracima... To je bar neka moja logika. Sve u svemu gazimo i dalje
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
I ajde ti meni sada reci ko je on njih spremam da predvodi ekipu u Euroligi. Ovo su sve igraci koji su tu da pripomognu a znalo se ko su vodje ekipe (Tripko , Tepic , Novica , Lasme) U situaciji kada izgubis takve igraca moras to nekako nadoknaditi a sta mi imamo od prosecnog igraca koji je potpisao na 4 godine kad on ni za te 4 nece biti igracina kakvi su bili ovi momci za manje. Ovakva ekipa jednostavno nije za Euroligu i treba makar 3 vrsna igraca da dodju inace cemo posle dva uzastopna cetvrtfinala Eurolige doziveti da ne udjemo ni u Top 16....
 

dule

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
111
Reaction score
1
Racunam da ce u sledecoj sezoni Rakocevic da bude skroz drugi igrac, Rasic ce igrati konstantnije, a Veseli bi mogao da postane zver uz dobar rad preko leta, posebno na sutu. Tako da kapiram da ce nam ovi igraci biti nosioci igre. Dosta zavisi od toga hoce li Lazme da ostane. Treba nam jos jedan ili mozda dva visoka igraca i jedan plej, posto ove sezone nece biti Tepica da prenosi loptu a Aleksic je hendikepiran svojom visinom i zbog toga ima probleme u odbrani, iako je sto se napada tice sasvim ok plej po meni. Za Besovica isto ne verujem da je spreman da igra za prvi tim ove sezone.

Po imenima, tim ce biti slabiji nego u prosloj sezoni, ali "kvalitet tima nije prosti zbir pojedinacnih kvaliteta igraca" rece jednom najbolji trener evrope. Imacemo i jacu konkurenciju ove godine jer ce se crveni gmazovi izgleda solidno pojacati ali ne treba nesto posebno da se opterecujemo njima, jer mi smo Partizan. Jedina sigurna stvar je da cemo gledati ratnicku kosarku.
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Dobrodoslica novom clanu KKPartizan!
Ne sumnjam u to da je napravljen pravi izbor. Mlad i perspektivan igrac koji je vec neko vreme pracen od strane Duleta. Izbor je sigurno "na mestu".
Ako uzpemo i Lazmija da zadrzimo, racunam da cemo dovesti jos jednog igraca, eventualno dvojicu i to iskusnih! Verovatno nekog ko ce igrati 1, Vujanic je odlican isbor a moze i Gordic, i jos jednog pod kos...videcemo ko ce to biti!
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Imali kakve sanse da nam Tripko ostane jos jednu godinu?
 

box

Banned
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
16
Reaction score
0
odlican posao konacno pogledi na duze staze,bravo za upravu ja ocekujem jos kog klinca pa za tri godine ako bog da juris na el.....
 

NTT

Početnik
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
85
Reaction score
0
Ovde se ocigledno do iznemoglosti ponavljaju jedne te iste stvari. Iz godine u godinu. Opet smo slabi do zla Boga, pesimizam i sl. I to nije sve, jos se i vredjaju neki momci, NASI igraci. Takodje, ne mogu da verujem da neki navijaci Partizana jos uvek ne znaju kako se preziva Slavko. On je Vranes, a ne Vranjes. Zaista, za ne poverovati sta se sve moze procitati.
 

Boris-NK

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.986
Reaction score
8
Локација
Niksic
I ajde ti meni sada reci ko je on njih spremam da predvodi ekipu u Euroligi. Ovo su sve igraci koji su tu da pripomognu a znalo se ko su vodje ekipe (Tripko , Tepic , Novica , Lasme) U situaciji kada izgubis takve igraca moras to nekako nadoknaditi a sta mi imamo od prosecnog igraca koji je potpisao na 4 godine kad on ni za te 4 nece biti igracina kakvi su bili ovi momci za manje. Ovakva ekipa jednostavno nije za Euroligu i treba makar 3 vrsna igraca da dodju inace cemo posle dva uzastopna cetvrtfinala Eurolige doziveti da ne udjemo ni u Top 16....

Nije se znalo da ce TNT i Lazme ovako odigrati proteklu sezonu. Nije se znalo da ce Palasio, Kecman i ona pizda onako odigrati prije 2 sezone. Svake sezone u ovo vrijeme nemamo ekipu za Evroligu, nemamo ekipu ni za osvajanje domaceg prvenstva, kako vam bre ne dosadi vise? Otisao je Novica, mozda bi trebali Smodisa da dovedemo? Shvatite u kakvim uslovima postojimo i shvatite da Dule zeli sada da stabilizuje tim i finansijski i igracki da drzimo tim duze vrijeme na okupu. I zato dovodi mlade, talentovane igrace koji nisu pretjerano skupi i od kojih ce da pravi igrace. I mozes li mi reci na osnovu cega si zakljucio da je npr. Mitrovic prosjecan igrac i da za 4 godine nece biti na nivou koji je dostojan Partizana? Cisto informacija da je on mladji od Tripkovica i Velickovica 4 godine! A treba li da te podsjecam koliko smo svi zivaca izgubili dok smo gledali Tripka? Za Sinoveca ja i nisam bas odusevljen, ali vjerujem da ce Dule to srediti, a Mitrovic je ubica, prilicno sam siguran da ce dostici nivo TNT-a!

Izgleda je trenutno Dasic najblizi Partizanu, znace se za 10-tak dana.
 

engineer

Guest
Следећа сезона ће бити вјероватно бити жртвована у циљу стварања тима, ал зато ће догодине тим бити пун убица, ја имам повјерње у Дулета!
 

zaka

Guest
Sinovec dobro dosao!!!
sledeca sezona moze biti samo zrtvovana u Evropi,a u nasim takmicenjima Dule to nece dopustiti
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top