Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.443
Reaction score
2.210
Uf kad gledam ove slike najezii mi se telo koja smo mi institucija ne samo na Balkanu nego i u Evropi, ovo je dokaz zasto je KK Rartizan najveci i vlada vec deceniju a ubedjen sam i jos narednih decenija!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Па Зоко ко каже да је Миша уљез ? :D
Браво Стојанче. Мада ми је и он некао прирастао за срце. :D
 

Qaaph

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
644
Reaction score
47
Локација
Coruscant
Džerels: Ne znam da li me Partizan želi...
Đ. M. | 11. jun 2011. 09:01 |

Rano je da pričam o budućnosti. Mnogo sam naučio o Partizanu, o sjajnim navijačima, Beogradu, Srbiji... Uživao sam – ne krije američki plejmejker

OD osporavanja do obožavanja javnosti. Upravo taj put prešao je Kurtis Džerels, omaleni plejmejker Partizana MTS, koji je ugradio sebe u tri ovosezonska trofeja crno-belih.

Zato i ne čudi što je sportski direktor Dragan Todorić rekao da bi voleo da Džerels ostane, ali da su šanse minimalne.

- Ne znam, još je rano da pričam o mojoj košarkaškoj budućnosti, jer smo tek pre dva dana završili zaista uspešnu sezonu. Još se nisu slegle emocije, a bilo ih je, videli ste sami, mnogo - kaže Džerels o eventualnoj ponudi Partizana.


Džerels je, za razliku od nekih prethodnih generacija Amerikanaca, koji su dan posle osvajanja krune hvatali prvi avion za SAD, želeo da oseti miris svečane proslave u „Prestižu“.

- Mnogo sam naučio o Partizanu, o sjajnim navijačima, Beogradu, Srbiji... Bilo je uživanje učestvovati u svemu tome i dati lični doprinos.

Dragan Todorić, trener Vlada Jovanović, saigrači, uprava... imaju samo reči hvale za sjajnog plejmejkera, što dovoljno govori koliko ga cene. Možda će baš taj segment da presudi da postane tek drugi Amerikanac u istoriji, posle Frederika Hausa, da dve sezone zaredom nosi crno-beli dres (Džerald Braun je igrao u dve „odvojene“ sezone).

- Znate, prvo mora da stigne ponuda, da vidim da li me žele.

Pominje se i Makabi.

- Stvarno ne znam ni za jednu ponudu, tek kad odem u SAD i kad razgovaram sa agentom, videću šta mi je na stolu - završava Džerels.

V. Novosti

Mozda ipak postoji neka nada?
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Postoji tuki, tako je i Bo pricao da ne zna da li ima ponuda, a znalo se da nece ostati.
Jednostavno, radi se o pristojnim ljudima koji ne zele da pitanje odlaska prevlace po novinama.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tako je...
Cula sam da je bila prelepa atmosfera,samo mi je zao sto nije bio Novica iako je u Beogradu.
Jeste, divno je bilo,sve je bilo vrhunski...ovakva slavlja sad već organizujemo rutinski, nema tu greške...s tim što istovremeno i uspevamo da ne bude monotono, da se svako slavlje malo razlikuje od prethodnog...

Bila je ludnica negde pred ponoć kad su krenule navijačke pesme, kad su se svi iz kluba okupili i pevali tamo pored bine zajedno sa navijačima...trajalo je jedno pola sata...ludnica...biće večeras u vanrednoj "Zoni press"...
...Овај човек има моћ да се овакав текст појави, и да нико на форуму не реагује. Стога :respect!
Čuj, taj je košarkaškom klubu neviđeno pomogao onda kad mu je bilo najteže...zalegao je u pičku materinu i izvukao KK iz ogromnih govana u kojima je tada KK bio...takve stvari se ne zaboravljaju...možda to neki uticajniji ljudi na forumu i znaju...pa kad oni ne krenu da se "bacaju" po tekstu, onda valjda ni novajlije ne bi tek tako da započnu da se "bacaju"...:D
 

stefan_grobar

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2007
Порука
343
Reaction score
2
http://search.espn.go.com/vesely/

Imate ovde dva klipa o Veselom, gde strucnjaci pricaju o njemu i drugim koji ce na draft, a u drugom klipu ("Mock Draft") covek kaze da u slucaju lock-auta Veseli i dalje moze da igra u Partizanu.

Verovatno se vec pricalo o ovome, ali kolike su sanse da Veseli i sledece godine igra kod nas u slucaju lock-auta? Ne bi mogao da ga zamislim u drugoj evropskoj ekipi :roll:
 

Dr.Hofmann

Guest
Ma čekajte bando, jel to onaj hotel kod hipodroma il se to meni čini?
Rekao bih d ajeste pošto smo tu igrali na grobarskom memorijalnom turniru "Ivan Bogdanović Skakavac " pre par godina.
Neka i treba da se slavi zaslužili su to svi u klubu i oko njega!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Jeste.

Izasla galerija na zvanicnom sajtu.

http://www.kkpartizan.rs/sr/foto-galerija.php?cid=228

2107.jpg
 

Issa

Grobarčina
Учлањен(а)
06.02.2008
Порука
1.594
Reaction score
3.380
Локација
JNA
Veseli sa devojkom...kako je lepo videti Tripkovica,Tepica,Marica,Berica,Duleta,Zeljka... crno-bela porodica...:napred Partizan
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Јел и девојка Веселог кошаркашица,гледам ову слику,дође виша од половине наших играча,могли би да је доведемо у наш женски клуб:D
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Trebalo bi da je za ovu temu, ako nije molim da premestite u pravu...

10z475s.jpg


kejgo4.jpg


s45sue.jpg


w9yaet.jpg


Mocart časopis
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Aaaaaaa ljudi gledam reportazu na Sos-u sa proslave titule,hoce srce da iskociiiiii !!!! PONOS !

edit:aaaaaaaaajoj da nemam usiju,oko glave bih se smejao :D
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
dajte neki link za sos kanal, greota je propustiti ovakav izvestaj :D
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
"Pune tribine ruznih navijaca" i Duletovo mahanje rukom... Neprocenjivo. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top