Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Po ovom bodovanju jedinom ozbiljnom rivalu Hemofarmu vec bezimo 3 boda,a nismo odigrali ni jedan mec.Sirotani nam vec gledaju u ledja,bice ta razlika mnogo veca,a o ostalim srpskim ekipama ne vredi trositi ni reci ni slova.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da znaš, ja ne znam koji kurac uopšte i postoji bodovanje u Srbiji kad ono ovde nimalo nema smisla jer se sve zna unapred?!? :buhaha


Hvala "doco" (valjda se tako čitaš :D), meni je kompjuter ionako "namešten" da ne ide na taj govnavi portal...Ali eto, vidiš, nekadi taj jebeni portal-prepisivač i posluži...:) Moram malo da pričam sa svojim kompjuterom, da olabavi...:D
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Sto se mene tice vreme nam je za A licencu, i da se manemo brojanja tih bodova
Mada mislim da su to uveli vise zbog hrvata i njihovih ekipa...
 

cavalera

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
258
Reaction score
0
Локација
031
ovo bodovanje je smesno...nazalost za one koji su ga smishljali verovatno nisu znali da je nemoguce prestici partizan kako god bodovanje bilo pa makar se evrokup bodovao 3x vise od evrolige
 

docco

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
331
Reaction score
1
Локација
Bijeljina
Hvala "doco" (valjda se tako čitaš :D), meni je kompjuter ionako "namešten" da ne ide na taj govnavi portal...Ali eto, vidiš, nekadi taj jebeni portal-prepisivač i posluži...:) Moram malo da pričam sa svojim kompjuterom, da olabavi...:D

Čitam se :D Ne volim ga ni ja, ali nisam nigde drugo našao ovo za bodovanje :)
 

grobarstvo

Guest
Od ovog bodovanja je trebalo izuzeti Partizan.Mi se borimo sami sa sobom.U Srbiji se sve zna.
 

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Na rtrsu prenose Igokea - Pao... Danilovic se zbunio i kaze da bi u finalu volio da vidi CSKA - Pao...zbog Duleta :D
 

Coa-

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
675
Reaction score
1
Локација
Petrovgrad
Ako ostane sledece sezone isti ovaj tim, ja mislim da cemo mi osvojiti EL. Ove sezone je najbtinije da osvojimo domacu ligu (po mogucstvu i Kup), NLB samo da se plasiramo na F4.
 

nenadblues

Početnik
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
107
Reaction score
0
Локација
Beograd
tim-grupna.jpg


Želim vam da opet budete najbolji kao i uvek.:D:
:napred Partizan
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13

Maler

Disident
Учлањен(а)
17.08.2007
Порука
1.666
Reaction score
138
Локација
Višegrad
Dresovi su MNOGO dobri...dodje mi da kupim...al jbg :D
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Gde moze da se kupi ? Odmah narucujem :) Svidja mi se resenje. Jel ostao onaj tekst na broju pozadi ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top