Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Egzorcist

Grobar
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
645
Reaction score
252
Локација
Na talasu...
Božić, Kecman i Katić još čekaju na dogovor s Partizanom
kecman-i-bozic-ndjurov.jpg
Foto: Novak Đurović


Uskoro će biti poznato da li će Kecman i Božić ostati u šampionskom timu crno-belih
Košarkaši Partizana Petar Božić, Dušan Kecman i Raško Katić znaće u narednih 48 sati da li će ostati u šampionskoj ekipi ili će morati da potraže novu sredinu, prenosi "Sport".
"Crno-bela" trojka još nije sela za sto sa čelnicima Partizana, a razlog je što njihov agent nije u Srbiji. Zato je odluka prolongirana za 48 sati, kada bi najkasnije on trebalo da doputuje u Beograd.
Prvi pregovori izmedju Partizana i Božića, Kecmana i Katića mogli bi da se održe u kasnim večernjim satima ili u četvrtak prepodne. Tek posle toga biće jasnije ko će pojačati ekipu srpskog šampiona, odnosno ko će od mladjih snaga na kaljenje u Borac iz Čačka, ili neki drugi tim.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Kosarkaski prelazni rok je potpuno u senci fudbalske mileve :) Nadam se da nasi vredno rade i da ce nas obradovati nekim kvalitetnim pojacanjima ranije nego lani :)
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
G-din Vlada Jovanovic je nocas na STB izjavio da imamo sigurnih 5 igraca za sada, da su to mladi igraci i da su dvojica od njih petorice imala zapazanu ulogu ove sezone ( Milosavljevic i Lucic) takodje rekao je da ce 70% tima biti promenjeno (prema toj racunici ostali ce biti novajlije).
Ne znam sta je sa Kecmanom i Bozicem, ono sto sam cuo je da su pregovori sa njima u toku.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Veoma je vazno ispratiti sta se desava sa Perom i Kecmanom. Nadam se da ce dobiti nove ugovore. Smeta mi sto su ova desavanja u senci fudbalskog prelaznog roka. Ovo su jako bitni momenti koji mogu da nam odrede tok cele sezone. Ova dva igraca su nase suvo blago i moramo ih zadrzati. Kada je pisana peticija za Moreiru (potpisao sam) valjda ce biti peticija i za Petra Bozica.
Ne slutim nista, samo sam oprezan unapred, da ne bi posle bilo kada krenu losi rezultati, jao gde je Pera da okupi ekipu i uputi novajlije u sistem...
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Po meni,najbolje bi bilo da Pera uskoči na mesto koje je ostalo upražnjeno odlaskom Lazića u fmp.Ne treba se više zanosti.On više ne može da nam pomogne na parketu.Ako baš želi da nastavi sa igrom,onda bi najbolje bilo da bude 13. igrač.A i mislim da je Kecman zaslužio da bude kapiten jednu sezonu.Što se Raška tiče meni je svejedno.Ako želi da ostane neka ostane,ako mu se ide srećan mu put.Ja mislim da on ne može da ponovi ovu sezonu,a na njemu je da me razuveri ukoliko bude tu i sledeće sezone.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Budimo strpljivi i pustimo upravu zajedno sa trenerom da sastavi tim,jer ipak na njima je velika odgovornost,situacija je specificna.Nije samo ova sezona u pitanju vec i neke buduce,a i ona sto je za nama.
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Po meni,najbolje bi bilo da Pera uskoči na mesto koje je ostalo upražnjeno odlaskom Lazića u fmp.Ne treba se više zanosti.On više ne može da nam pomogne na parketu.Ako baš želi da nastavi sa igrom,onda bi najbolje bilo da bude 13. igrač.A i mislim da je Kecman zaslužio da bude kapiten jednu sezonu.Što se Raška tiče meni je svejedno.Ako želi da ostane neka ostane,ako mu se ide srećan mu put.Ja mislim da on ne može da ponovi ovu sezonu,a na njemu je da me razuveri ukoliko bude tu i sledeće sezone.

Upravo to. Bolje da njegove minute koristi Miljenovic. Kecman mozda da bude back up da odigra nekih 15-ak minuta kada zatreba iskustvo. A Rasko je bio odlican back up centar prosle sezone i mislim da ako ne nadjemo nekog boljeg da to pokrije treba da zadrzimo njega jer se pokazao sasvim dobro prosle sezone.
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Партизан добио појачање – Чеховски као Весели

24 јун, 2011
Састали су се представници Партизана и Миодраг Ражнатовић, менаџер Душана Кецмана, Петра Божића и Рашка Катића. Почели су преговори око услова останка искусног трија у Хумској, али први састанак није дао и коначне одговоре. Драган Тодорић, спортски директор шампиона, обавестио нас је да ће дати званичне информације да ли ће поменути асови и следеће сезоне играти у црно–белом дресу.
На наше питање да ли први дан преговора може да се оцени као позитиван, Тодорић је само уз осмех додао:
– Трудимо се.

Ипак, Партизан јесте већ довео једно појачање. Михаил Чеховски, 17–годишњак из Словачке, боравио је у Београду где је договорио дугогодишњу сарадњу са црно-белима. Зоран Стевановић, директор млађих категорија Партизана, задовољно је констатовао да је у питању 208 сантиметара високо крило. Подсећа вас на некога ко је стигао ?
– Нисмо га претерано пута гледали. Био је на три-четири тренинга прошле године и како је задовољио критеријуме Владе Јовановића и стручног штаба првог тима, наше је само било да договоримо сарадњу. Веома смо задовољни, али мора да се зна да он за сада представља само будућност клуба – објаснио је Стевановић.
Чеховски, момак који по физичким предиспозицијама подсећа на Јана Веселија, тренутно се налази на припремама са репрезентацијом Словачке до 18 година, а у Хумску ће стићи у августу

zurnal
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Veseli draftovan u Vasington kao 6.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.749
Локација
Još jednom srećno Veselom u NBA, tj. sada u Vašington Vizardsima. Samo nek nam je on živ i zdrav, pa da se budimo prvo da ga gledamo u NBA, a onda, daj Bože, da se vrati i da osvojimo tu Evroligu!
 

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Novinar: "Zovu te evropski Grifin"

Jan: "Mislim da je Grifin americki Veseli"
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Na osnovu par poslednjih izjava, moze se primetiti jasno da je Jan ziveo neko vreme u Srbiji... Kao izjava poput: ,, Ne vidim nista spektakularno u preskakanje haube automobila" xaxaxa Srecno Jan!
Dobrodoslica za klinca... Nadamo se da ces sustici jednom Jana :) :)
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Ako sve ispadne kako treba, ovih dana dobijamo iskusno pojacanje na cetvorci. Danilovic je imao par razgovora sa doticnim, i koliko sam cuo pregovori teku u dobrom pravcu.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Bas lepo za Jana...neka ga povrede zaobiđu i napraviće odličnu NBA karijeru!
@ Komandant
Domaća četvorka / povratnik? Daj koji info!:)
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Malopre sam cula da se Vlada Radonjic vratio u Patizan.

Ako je zaista tacno,odlicna vest.
 

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
@Grobar bl
Stranac je, bili smo zainteresovani za njega pre 3 sezone, al su pregovori propali, inace igrac koji je izjavio da nema nista protiv da dodje da igra pred najboljim evropskim navijacima :)
Rekao sam Vam koliko mogu, tek smo na pola puta realizacije, bice dosta jasnije kroz par dana, strpite se.
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Komadante, rekao si dovoljno, svako ko iole prati KKP i evropsku kosarku zna koja je to cetvorka. Nisam nesto odusevljen njegovim eventualnim dovodjenjem u ovom trenutku, bez obzira na odlicnu statistiku koju i dalje ima. Prosto mi se nekako ne uklapa u ovaj tim...

Dokle se doguralo sa Kecom i Perom, ostaju li?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Momci,sad ste me ozbiljno zabrinuli!Nema Boga da se setim tog igrača a još uvek sam mlad za senilnost:D.Jel neki ex-yu igrač ili pravi stranac?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top