Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Mora da je Teletovic u pitanju....:buhahasve upucuje na njega...

Ja navijam trenutno jedino da se zadrzi Kecman, Peru Bozica ni ne mogu da zamislim kako ide negde za jaci ugovor...to mi je bas onako nezamislivo, a sto se tice Katica, sve zavisi koga planiraju kao drugu peticu...Ne bih bas bio odusevljen da tandem bude Marjanovic-Katic...mada ko zna...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Posto je Jan Srbin i dalje clan naseg kluba red je u ovoj temi da mu cestitamo izbor na draftu.

Nas je dok se ispisnica ne kupi.
Nadam se da ces biti zdrav a uspeh ti je zagarantovan.

A to sto se baca jeres na iskusnije igrace u fk i kk, srecom tu ce preseci struka a ne laici i najbolje resenje za kolektiv. Pogotovo za neke stvari sto se ne vide.

Iskrenost ova sparina me ubi pa se ni ja ne setih o kom igracu je rec :D
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
A to sto se baca jeres na iskusnije igrace u fk i kk, srecom tu ce preseci struka a ne laici i najbolje resenje za kolektiv. Pogotovo za neke stvari sto se ne vide.

Bojim se da sam onda strucniji od onog ko razmatra Bozica kao back-up opciju :D
on je vec 2,3 sezone planiran da igra malo ali je usled raznih spleta okolnosti igrao i po 20min
ako ce u sledecoj igrati 2, 3 min i biti 11, 12, 13 igrac moze da ostena do 36 godine bez problema...problem je ako se opet planira za minutazu kao u poslednje 2 sezone...na stranu njegova uloga za sam tim, tj svlacionicu ali to ce biti atak na samu kosarku kao igru!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ovaj mali sto dodje, ne znam dal likom izgleda ko Vesely po igri skoro slican. Cistatam upravi na dovodjenju. Imacemo mlad i perspektivan tim, sa par iskusnih igraca i kojim strancem u nove pohode!
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Може ли неко од упућених да каже нешто више о овом дечку за којег кажу "нови Весели" што се доводи у везу са нама?
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Имаш на претходној страни.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Да, то сам видео, него сам мислио на нешто више. Време ће најбоље показати. :wink:
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
@ Tesla,stavio je TOMCAT gore klip o njemu,pa pogledaj ako te zanima..

Ima fantasticne fizikalije ali mislim da je jos daleko od seniorske kosarke..
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Pera Bozic je kapiten i lider tima u svakom pogledu. Ima tek 32 godine i ako ga zdravlje posluzi , nadam se da ce nas predvoditi kao kapiten do novih titula bar jos 3-4 sezone...
Katic je jako dobro resenje na poziciji 5, a Dule Kecman je takodje potreban, ali mozda i manje nego Pera i Rasa.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Todoric je sinoc kad se ukljucio kod Tegija najavio da ce Veseli najverovatnije preci u neki evropski klub zbog lock-outa...

Sto se tice naseg prvog pojacanja...meni ovaj klip deluje kao da je snimak od pre 2-3 godine...nasao sam da je clan Slovacke reprezentacije, ustvari bio je u timu prosle godine na Evropskom prvenstvu do 16 god divizija B, nije igrao maltene uopste...sitna neka minutaza...Ali cim su ga nasi doveli, znaju sta rade, pogotovo jer je stranac i ne moze da igra za mladi tim, a ja mislim ni za juniore...
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Mrtav ozbiljan. Pitaj nekoga ko poznaje Duleta Vujosevica ili Jovanovica sta misle o Peri...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Todoric je sinoc kad se ukljucio kod Tegija najavio da ce Veseli najverovatnije preci u neki evropski klub zbog lock-outa





ne znam sta je rekao ali sigurno nece nazad u evropu jer niko nije lud da placa obestecenje za igraca koji bi proveo mesec-dva u klubu :confused

ja mu zelim sve najbolje,da se prilagodi brzo i da iskoristi potencijal Wall-a koji je sigurno pravi plej za Veseljka ... brz,forsira tranziciju,ima odlican pregled igre i sigurno ce morati cesce da zatezu obruce nego do sad :šal a nama predstoji dosta neprespavanih noci zbog ovog momka :respect:respect:respect
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Verujem ja da misle sve najlepše o njemu ali sam siguran da niko od njih ne misli da Pera može da izdrži još 3-4 sezone.Možda kao 13. igrač,ali onda nije lider u svakom smislu kao što ti kažeš.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne tvrdim da sam u pravu, mozda gresim, to da Pera treba da igra jos toliko- to je moj licni stav.
Kada je Pera u pitanju, ne treba nista ni uprava ni Zalizani da resavaju. Treba sam Pera da igra do kada hoce i pod kojim uslovima hoce. Kada oseti da ne moze vise (sada ili za 3 sezone- ne bitno), on ce sam to reci.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Може ли неко од упућених да каже нешто више о овом дечку за којег кажу "нови Весели" што се доводи у везу са нама?

Šta te zanima i kol'ko plaćaš? :)

Ako misliš na "Mišu" Mihala "Čekija" Čekovskog, :D
on je prije 7 dana proslavio 17. rođendan.

Jako dobro zna u kakav klub sa kakvim navijačima je došao.
Tek ćemo da vidimo šta je alley oop. :)

Od 21. do 31. jula bi trebao igrati za Slovačku U-18
na Eurobasketu (divizija B) u Varni u Bugarskoj.

Tužan je jer će Slovačka vjerovatno otkazati učešće
zato što njihov savez nema love.

Izvinjavam se ako je off.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top