Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

komandant

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
1.102
Reaction score
128
Komadante, rekao si dovoljno, svako ko iole prati KKP i evropsku kosarku zna koja je to cetvorka. Nisam nesto odusevljen njegovim eventualnim dovodjenjem u ovom trenutku, bez obzira na odlicnu statistiku koju i dalje ima. Prosto mi se nekako ne uklapa u ovaj tim...

Statistika mu demantuje broj godina koji je poprilican, ali potpuno se slazemo po pitanju njegovog dolaska, videcemo sta ce biti od svega toga...

Sve najbolje ovom novom klincu, ima tu dosta materijala za rad kod njega, izaci ce to na dobro, ne sumnjam.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
nazalost,postoji sansa da dodje ova mala smrda kod nas :puke

Katica sam preziveo,i ne samo to,nego me je svojim odnosom naterao da mi bude jedan od omiljenijih ove sezone,ali ovog ne znam kako cu podneti u svetom dresu ...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.416
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Pera Bozic je kapiten i lider tima u svakom pogledu.

Ima tek 32 godine i ako ga zdravlje posluzi , nadam se da ce nas predvoditi kao kapiten do novih titula bar jos 3-4 sezone...

Ovo prvo je apsolutno tacno, Pera je legenda kluba i covek je maksilno posvecen Partizanu. KOd nas je vec dugi niz godina i svakako da je uz rukovodece ljude kluba zastitino lice.

Drugi bold. Nadam se da od toga nece biti nista. To sto ima "tek" 32 godine ne znaci da je spreman i da moze na istom nivou da igra i dalje. NIje mogao ni ove sezone i bas se mucio i jedva postizao. Hvala mu za sve ali ja iskreno se nadam da ce covek zavrsiti karijeru i da nece na zalasku karijere da navlaci gnev navijaca. Bitan jeste za tim ali moze da bude pomocni trener, moze da bude u strucnom stabu, moze da bude u klubu zaduzen za neki vid saradnje sa igracima...ali nemoj samo molim te da odigra jos jednu sezonu!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Dečko je velika pička,što je dokazao prošle godine u Vršcu ali i u Pioniru.Ako je Katiću trebalo dosta vremena da mu oprostimo ružnu prošlost,ovom će trebai i duplo više.Što se tiče igračkih kvaliteta tu je situacija drugačija jer dečko ima potencijal ali ima i kvalitet.Ima dobar šut a to je ono što nama a i srpskoj košarci uopšte i nedostaje.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Дечко је веома добар играч,има добар шут,али је гњида.Али с обзиром да сам исто мислио и за Катића када је долазио ,одћутаћу.
Додуше Катић ме је мало разочарао са оним што сам чуо из неких кругова,с обзиром да је мала шанса да ће остати иако га Партизан жели,с обзиром шта смо буквално направили од њега ,по мени је незахвално са његове стране да нас одјебе због иностране понуде,ал ајде.
Што се тиче Пере,нек струка процени шта и како,али не бих волео да остане људима у лошем сећању због неких слабих партија на заласку каријере,а већ и ове сезоне је био предмет пљувања.
Уколико буде остао као играч,надам се да ће имати максимум 10 минута,да консолидује одбрану и опали неку тројку,а ако не буде остао надам се да ћемо га гледати као помоћног тренера.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Додуше Катић ме је мало разочарао са оним што сам чуо из неких кругова,с обзиром да је мала шанса да ће остати иако га Партизан жели,с обзиром шта смо буквално направили од њега ,по мени је незахвално са његове стране да нас одјебе због иностране понуде,ал ајде.

Ali gledaj to i sa ove strane.Katić do sada nije zaradio nikakve ozbiljnije pare a ima 31 godinu.Šta će on da radi posle završetka karijere?Mora da se obezbedi i ako ima bolju ponudu slobodno neka ide.Ja to ne doživljavam kao odjebavanje.Lično mislim da možemo i boljeg centra da nađemo i da on ne može da ponovi ovu sezonu.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.949
Локација
NBG
To sto su se mnogi obrusili na Katica jer nisu bili objektivni, jer tu tucu je izazvao Maric.

Dok kod ovog drugog je situacija drugacija.

To sto ce ne znam kako da ih nazovem da pljuju, pljuvani su mnogi igraci neopravdano, niko iz KK-a nece obratiti paznju na to.

@komadant

Ja se nadam da je to neki direktan izvor a ne sportal komentari i slicno :wink:

Katic, centri su uvek na ceni pogotovo nasi, tako ako dobije ponudu koju Partizan ne moze da isprati, nek mu je sa srecom, vrlo dobar momak.
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.081
Reaction score
8.416
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Додуше Катић ме је мало разочарао са оним што сам чуо из неких кругова,с обзиром да је мала шанса да ће остати иако га Партизан жели,с обзиром шта смо буквално направили од њега ,по мени је незахвално са његове стране да нас одјебе због иностране понуде,ал ајде.


Уколико буде остао као играч,надам се да ће имати максимум 10 минута,да консолидује одбрану и опали неку тројку

Kako sam ja cuo Rasko ce verovatno u inostranstvo i iz privatnih razloga pri tome veoma opravdanih. Zato mu ja zelim da nadje sto pogodniji angazman.

Za Peru. I tih 10 minuta koliko si rekao je po meni mnogo. On je vec ove sezone bio mnogo sporiji nego ranije, nije vise u mogucnosti da igra odbranu onako dobro kako je mogao ranije, naravno brzo se umori i kao posledica tog umora dolaze i promasaji za 3 koje je prethodnih godina pogadjao. Mislim da je za njega ovo pravi trenutak da objavi kraj karijere.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.623
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Зато сам рекао по мени,јер мени тако изгледа.Уосталом то ме не би толико изненадило да током целе сезоне није потенцирао да је гробарчина,гробар од рођења итд,а када такве ствари треба да се примете на делима,трт...
Мислим ја да је он лепу кинту узео у немачкој.Али небитно ,разумем ја његову ситуацију потпуно,само није такав лик какав сам мислио да јесте.
Што се тиче бољег центра,сумњам да можемо,тржиште је прилично шкрто са јефтиним центрима.
Од домаћих ту је само Боби,евентуално стално помињани Голубовић(додуше не знам дал има наш пасош) а од страних,не сећам се неког квалитетног америчког центра у европи скоро(под тим мислим да је дошао право из Сад и имао добру ролу у било којој екипи).Можемо да добијемо опет неку варијанту Џаваија само.Или неки усер као са Марићем,али за то је јако мала шанса.
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Jako dobro zna u kakav klub sa kakvim navijačima je došao.
То му је плус. :D Шалу на страну, на њему је да ради, а само радом може да успе.

Tek ćemo da vidimo šta je alley oop. :)
Значи наставак терорисања обруча у халама широм Европе. :D Наравно, ако одмах буде прикључен првом тиму.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Дечко је веома добар играч,има добар шут,али је гњида.Али с обзиром да сам исто мислио и за Катића када је долазио ,одћутаћу.
Додуше Катић ме је мало разочарао са оним што сам чуо из неких кругова,с обзиром да је мала шанса да ће остати иако га Партизан жели,с обзиром шта смо буквално направили од њега ,по мени је незахвално са његове стране да нас одјебе због иностране понуде,ал ајде.
Што се тиче Пере,нек струка процени шта и како,али не бих волео да остане људима у лошем сећању због неких слабих партија на заласку каријере,а већ и ове сезоне је био предмет пљувања.
Уколико буде остао као играч,надам се да ће имати максимум 10 минута,да консолидује одбрану и опали неку тројку,а ако не буде остао надам се да ћемо га гледати као помоћног тренера.

nemoj tako Magnifico,koliko znam on ima privatnih problema,i celu je sezonu igrao sa tim teretom na ledjima sto uopste nije lako,a pritom je veoma malo zaradio s obzirom da ce igrati mozda jos 2-3 sezona i sad mu je prilika da naplati ovu dobru sezonu,jer ce bilo gde da ode imati bar za 50% jaci ugovor nego smo mi u mogucnosti da mu damo ...
 

Zagor

Guest
Колико се ја сећам, Катић није ударао са леђа, као што је дотични чинио... Нека доведу и Обреновића у пакету.

Можда је добро да сада не трубимо о томе.
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Sto se tice Andjusica kamo lepe srece da je ovo istina,koliko ja znam on je pod ugovorom,ako se ne varam,a posle par dobrih partija brzo bi postao ljubimac,A oko cetvorke,ako je to sto ja mislim stranac nije stranac,dobro bi dosao ovim klincima zbog iskustva,osim toga ima on jos kvaliteta.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Da pozelim sve najbolje Veselog u novom klubu, Washington Wizards, i nadam se da ce igrati na svojoj tradicionalnoj poziciji, trojku. Rado cu ustajati u "gluvo doba noci" ili nespavati po celim nocima kako bih gledao kako on igra u Americi!

Srecno majstore, jos jednom, i pokazi Amerikancima sta znaci brzina, volja, profesinalnost, monstruozno zakucavanje...!:D


Sto se ovog Andjusica tice, nadam se da nece doci. On je dobar igrac, ima predispozicije da napravi odlicnu karijeru, ali je gnjida od coveka. Ukoliko dodje, a nadam se da nece, prihvaticu ga kao svaki igrac Partizana, ali zaista ne bih voleo da dodje.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
ne znam sta je rekao ali sigurno nece nazad u evropu jer niko nije lud da placa obestecenje za igraca koji bi proveo mesec-dva u klubu :confused

Ako je Barsa dala za Rubija 3 miliona eura, za 2 god, pa dace i ovde neko milionce za Veselog za godinu dana, a sa nama i onako mogu da se dogovore, po starom obicaju, da dobijemo ostatak (ako ga uopste ima) kad recimo sledece sezone on predje u NBA...sve ovo pod uslovom da lock out potraje...evo danas su imali sastanak i kazu da nisu ni blizu resenju...cak se i siti isvadjase Fiser i kompanija...


Nemojte samo Andjusica 'leba vam....Mada mislim da je ovo prva u nizu patkica, jer ionako imamo previse mladjanih igraca, jos i ovu ljudsku NEvelicinu da dovedemo pa da bude belaj....
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Ako je Barsa dala za Rubija 3 miliona eura, za 2 god, pa dace i ovde neko milionce za Veselog za godinu dana

jel se salis ili ? :confused

navedi mi jednog igraca za koga je placeno obestecenje + plata za 1 godinu ugovora ? pogotovo ako se zna koliko je obestecenje za bilo koji evropski klub ...

sto se tice andjusica,izgleda da smo kasno zakukali da ne dodje :banghead
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.949
Локација
NBG
Ko da bi kukanje pomoglo.

Struka nek brine o igri. A o njemu i "kvalitetima" svlacionica, Pera i Kecman.
 
Учлањен(а)
24.08.2010
Порука
367
Reaction score
13
Локација
Zemun
Jeste ispao sisa,kad je onako mucki udario Jana u Vrscu,ali opet mali je veliki potencijal i ja sam za to da se dovede,ako vec imamo sansu.Prastali smo Stojketu,Rasku pa sto ne bi i njemu?Mlad je,tek ce se on formirati kao licnost,ne dolazi u neko leglo pacova nego gospode,imace od koga da uci i da igrama ispravi "greske iz mladosti".
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Andjusic dolazi i to je gotova stvar...Cula sam i da smo se sve dogovorili sa malim Micicem za narednu sezonu i to je jos lepsa vest.

I iskreno se nadam da je ovim dolaskom Andjusica,Pera kapiten zavrsio svoju legendarnu karijeru.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top