Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
kolko mladih klinaca imamo za sledecu sezonu ... kolko mi je krivo sto dule ne moze da ih predvodi i da im psuje sve po spisku naredne 2 godine .. pa da onda osvojimo evropu :(

valjda ce i vlada ovaj put iz prve da ubode sa crncima .. pomozi boze.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Postoji li bilo kakav info o sledecem sastanku Zalizanog i Toše, kada ćemo saznati odgovor o sudbini Pere i Kecmana ?
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
jel se salis ili ? :confused

navedi mi jednog igraca za koga je placeno obestecenje + plata za 1 godinu ugovora ? pogotovo ako se zna koliko je obestecenje za bilo koji evropski klub ...

pa vec sam ti rekao, placeno je za Rubija i to troduplo vece...s tim sto je on ostao 2 godine, i sad ce on i NBA klub da plate obestecenje Barsi...isto tako ce da bude i sa Veselim, jer nasi ocigledno ne planiraju da ga zadrze u slucaju lock-outa, jos jednu sezonu pa da ode i on za fiksno obestecenje...A i njemu je bolje daigra negde, nego da sedi pola sezone ili celu ako se strajk oduzi...Moze Veseli da se lozi na NBA koliko oce, ako ne bude bilo utakmica, sta mu drugo preostaje, nego da potpise za nekoga u Evropi, kad stupi generalni strajk, on moze vreme da provodi samo po klubovima u Washingtonu ni treninga nema, a kamoli ugovora i para...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
pa kako to moze da bude ista situacija ?

barsa je platila obestecenje za rubija,odigrao je 2 godine i sad kad ode oni ce dobiti odredjen iznos ...

a Veseli ako dodje oni treba da plate otprilike oko 2.5 miliona evra za njegovu 1 sezonu a onda kad ode u NBA da ne uzmu ni evro ...

koja je tu slicnost ? :confused
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Prva stvar, 2,5 miliona nece uzmemo nikad...moze njemu tolika cena da bude za evropske klubove sada, ali to ce padne cim se ozvanici lock-out, jer i nama je u interesu da uzmemo lovu, a sta ce biti ako tek na zimu pocne tamo sezona kao sto svi tvrde, sta onda, on ne igra nigde pola sezone, a mi kao drzimo cenu 2,5 miliona za evroligase...ma daj, pa to bi samo lud covek uradio...

Druga stvar, ko je rekao da taj klub nece uzeti ni evra za njega kad krene put Amerike? Pa ja o tome i pricam, oni ga kupe od nas, potpisu na 2-3 god, sa opcijom odlaska u NBA posle svake sezone (kao Rubio) uz obestecnje isto od 2-3 miliona....i svi su u plusu, euroligas, jer je ostao na 0 sa njegovom prodajom, a unapredio igru te sezone, mi jer smo ga uvaljali za 1,5 milion...Veseli jer je zaradio vece pare pre odlaska u NBA pa mu otplata obestecenja tom klubu nece pasti preterano tesko...Pa zato i Rubio nije otisao odmah, jer je trebao da plati 2+ miliona eura Huventudu ako ode u NBA, a ugovor mu to ne bi pokrio verovatno, kakve price i pricice da mu keva nije dala da ide u Minesotu zbog klime....
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Da li je Jan obavezan da ide u NBA? Ako će tamo već biti sranja oko lock out-a, šta će tamo. Pa i Miloš Vujanić je bio draftovan pa nikad nije otišao u NBA...
Kad već ne možemo da ga zadržimo, nama je bitno samo da uzmemo što veći keš za Jana. Za mene lično nba je cirkus, naš Jan je za ozbiljnu košarku.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.227
Reaction score
1.542
SPORT: Partizan mt:s dovodi Anđušića


25. jun 2011. 11:23 > 11:25
Talentovani košarkaš Hemofarma Danilo Anđušić (20, 197 cm) prelazi u Partizan mt:s.
v210058p0.jpg

Posle odlazaka, slede dolasci...

Partizan mt:s i ove godine ostaće bez većine igrača. Najave su se da će Humsku napustiti 70 odsto tima koji je prošle sezone odbranio "triplu krunu". Veseli je otišao u NBA, Gist u Fenerbahče, Džavai u Uniks, a i Džerels će verovatno pronaći drugu sredinu...

Kada je Partizan u pitanju - ništa novo!

Višestruki šampion Srbije i regiona ujedno polako počinje da pravi ekipu za sledeću sezonu. Jedno od prvih pojačanja je Danilo Anđušić, piše "Sport".

Bivši plejmejker Hemofarma zbog neizmirenih obaveza vršačkog kluba prema njemu podneo je zahtev za raskid ugovora, a crno-beli ne žele da propuste tu priliku.

"Sport" piše da su svi detalji saradnje između Anđušića i Partizana mt:s već dogovoreni i da će mladi 20-godišnji košarkaš biti veliko pojačanje kluba iz Humske.

Anđušić je bio član zlatne kadetske i juniorske reprezenatcije Srbije, a trenutno je deo mlade selekcije. Sa kadetima Hemofarma 2007. osvojio je treće mesto na prvenstvu Srbije. Pored Hemofarma, kao profesionalac branio je boje Mega Vizure, u koju je stigao na pozajmicu iz Vršca.

(MONDO)


Dobra opcija kao zamena za prvog pleja. Ja sam zadovoljan a sto se tice tuce, jbg desava se to u utakmicama sa velikim ulogom kada su nervi napeti kao strune.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ovaj se razvio u dobrog igrača i koristiće nam ako dođe, tu nema sumnje.

Što se tiče one tuče u Vršcu...on je tu bio mnogo gori i podliji od Raška (koji je praktično reagovao na napad Marića i kokao se lice u lice...) jer je sa leđa udario na Veselog, onako najkvarnije...ali ne treba sad robovati tim događajem, tadašnji klinja se baš bio naložio, na tu balavost mu se i može dosta toga oprostiti, tad je imao samo 18 godina...vreme uostalom uvek učini svoje...i po pitanju zaborava, i po pitanju nečijeg sazrevanja...

Ako Saša, Toša i Vlada kažu da je za nas, ako dođe i obuče naš dres, pa još ako od starta bude "krvario" za njega - tuče u Vršcu kao da nije ni bilo. Barem za mene.
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.171
Reaction score
731
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
А овај Мицић јел то провјерено да је наш? Баки је био написао да је њега Тањевић одавно пикирао за рому....било би добро да дође, само би онда имали Богдана,Миљеновића,Јарамаза,Пешаковића и Мицића.....много "зелениша", ал би онда за 2 године трпали тројке ко луди.... :)
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.948
Локација
NBG
Sve osim za Andjusica je prica rekla kazala.

Treba popuniti mesto u strucnom stabu posle odlaska Lazica.
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Sa Micicem je sve dogovoreno i on ce biti nas od sezone (2012/13)...

Andjusuc je odlican suter i to je nesto za sta mi vapimo jos od odlaska Tripkovica.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Taj taj gazda...nekad nam je bilo prevashodno vazno da igrac ima ljudski kvalitet..al dobro ako Tosa & co kazu da nam treba,dovoljno...kad smo presli preko Katica valjda cemo i preko ovog..
 

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Јесте... Пола форума свршава од среће што доводимо сјајног талентованог шутера, који је безмудо створење које удара на кварњака...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.948
Локација
NBG
Porediti Katica i ovog malog je degutantno.
 

Zaki

Grobar
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
479
Reaction score
91
Dobro MVP jasno je to...veca je kuknjava bila kad je Katic dosao,nego sad kad treba ovaj mali da dodje,kad bi gledali realno,trebalo bi suprotno biti,posto je jasno da je u onoj tuci Andjusic ispao najveca ckapi...no dobra,nek on fino natopi dres..
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Da vam kazem jednu stvar: neki mnogo jedu vnago oko ovoga. Vise od pola foruma je pricalo kako nikad ne moze smisliti Stojkovica u dresu Partizana, da ce mu zvizdati, ovo, ono, posle mesec dana pevalo se "O Stojke grobare...". Za Katica isto tako, kad se setim samo istih takvih prica kao za Stojkovica, pa na kraju svi srecni i zadovoljni, velicali smo Katica, cak su neki i pricali kako "nije Katic kriv za ono u Vrscu, vec je u stvari Maric kriv"(a da je neko to spomenuo kad je Katic dolazio, bio bi na stubu srama na forumu). Prica se ponavlja i za Andjusica, ponovo ce velika vecina da ga pljuje, a mesec dana posle pocetka sezone ce se hvaliti na sva zvona ako bude pruzao iole pristojne partije. Sto se mene tice, jednostvano, boli me qrac za proslost bilo kog igraca sto dolazi u Partizan, bitno je da on u nasem dresu pruza maksimum, a za ostalo me savrseno zabole.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ovaj se razvio u dobrog igrača i koristiće nam ako dođe, tu nema sumnje.

Što se tiče one tuče u Vršcu...on je tu bio mnogo gori i podliji od Raška (koji je praktično reagovao na napad Marića i kokao se lice u lice...) jer je sa leđa udario na Veselog, onako najkvarnije

I Veseli je sa leđa udario Mačvana pa ga niko nije kritikovao zbog toga.Realno u masovnoj tuči niko ne gleda koga i gde udara,ali to je sad manje bitno.Ja sam rekao da je dečko pička,manje iz razloga prošlogodišnje tuče,a više zbog nekih drugih stvari.Ako dođe,dobrodošao!
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
ja se nadam da dolaskom anđušića pera ide permanentno na klupu da zameni lazica i da konacno rekonstuishemo tim sa klincima ovu sezonu i udri!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top