Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Pratim tekmu i posmatrao sam Miljenovica,dobra tehnika samo fizicki slab na prvu bih ga dao na posudbu ili da bude na nekom posebnom programu kako se spominjalo opet gledajuci VM koji vec igra seniorsku kosarku i to se dalo primjetiti mozda bi trebao dobiti sansu,kakvi su vasi utisci?
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
Miljenovic vec radi po posebnom (profinom) programu i nece ici nigde na pozajmicu ...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Moje misljenje o Miljenovicu je da je po talentu u rangu Teodosica, ali da su mu fizicke predispozicije blago receno katastrofa....Pogledajte njegova ramena, to je prirodno tako, ne pomazu tu nikakvi programi, ima dobar prvi korak, ali je ovako prilicno spor...Decka treba pustiti da igra na mozak, batalite te price sprecijalni programi, a da ne igra utakmice... Novica se u poslednjoj sezoni nagruvao samo tako, dobio i u kilazi i pored 70 utakmica...Culi ste prof Koprivicu kada je rekao da je maltene samoubistvo natoviti igraca kilogramima u kratkom periodu...

Znaci pustiti ga na suvi kvalitet odmah, kao bek up pleja, da stekne sigurnost u pripremnim utakmicama, a posle u sezoni 10-15 min neka igra, videcete sta ce raditi krajem sezone...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
e kad bi to islo tako ...to je tako moglo pre 20 godina ...

Miljenovic NECE IGRATI dok fizicki ne ojaca ...a naravno da to ne znaci da ce ga natoviti kao bozicnu curku :D on je i u svom uzrastu mekan,a u NLB ligi bi ga povredili odmah ...o EL necu ni da pricam ... Novica je isto bio mrsav,pa je radom u KKP dosao do nivoa da ojaca,bez suvisnih kg ... tako ce i ovaj,ali mora da prodje vreme ..pogotovo sto je dosao poprilicno zapusten u tom smislu ...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Gresis prijatelju, pogotovo kada kazes to zapusten! Poprilicno je cvrst i zilav u odnosu na svoj izgled, ne znas verovatno kakve su ga rmpalije sve cuvale u juniorskoj ligi pre dve godine, pa se sprdao sa njima! Jos sveziji primer je proslogodisnja superliga kada se lagano nosio sa igracima Hemofarma, znaci da moze!

U fmp-u se radi odlicno sto se tice teretane i fizicke pripreme igraca...Miljenovic je i prosle dve sezone radio teretanu pa nije nabacio masu, decko je jednostavno tako satkan kao sajla...

Te price povredice ga, to moze za one koji nisu igrali kosarku...Znaci mogu samo da ga ocelice, da mu naredjaju masnice po telu, a povrede nece doci zato sto te neko gurnuo ili vukao za dres i zato sto si mrsav, a mozes da imas recimo najaci kvadriceps u ligi pa da ti iskoci koleno...Ne kazem da je on spreman za seniorsku kosarku 100% ali je prilicno sposoban da odigra 10 min u nlb ligi!

Da li oces da mi kazes da je Djekic bio spreman da se recimo krlja sa Kleizom ili Focisom? Aj sto nije bio spreman ni fizicki, nego je mentalno bio jos nespremniji, a o voljnom momentu da ne pricam! I sad kad se pogleda taj isti Djekic nista ne pokazuje da je u boljem fizickom stanju nego kad je dosao! Besovic takodje, radi covek 3 godine po specijalnim programima, a snage nigde, ne moze ni jednog igraca da ugura pod kos, da izdrzi ni jedan duel...

Ne ide to bas tako lako, kao sto se ovde prica, samo ga bacite na neki program i on ce da ojaca...Tripko, Tepic, Novica, Pekovic, ni jedan nije jacao sedeci na klupi, vec krljajuci se sa jacima i iskusnijma!

Zivi bili pa videli, u decembru ( do kad ce da bude na tom spec programu) ja ti garantujem da neces primetiti nikakvu razliku u njegovoj konstituciji! Jer kilo dva, koje bude nabacio nista mu nece znaciti...

:ziveli
 
Последња измена:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ok,ti znas bolje od profesora Koprivice ... pokusao sam u 2 posta da ti objasnim da prvo mora da bude spreman i da dodje na nivo da bi mogao da se " celici " sa igracim u takmicenjima u kojim mi igramo ...ti pricas o juniorskoj ligi ....

verovatno su Koprivica i ljudi u KKP zli prema njemu pa mu ne daju da igra a inace je spreman... prava " sajla " :pop

EDIT : sad se setih slucaja Pesakovic kako se povredio bas iz razloga sto je usao nespreman za nivo takmicenja (i treninga ) koje igra KKP,sto je profesora posebno pogodilo tako da sigurno nece ponoviti gresku sa Miljenovicem ...

pa nismo mi slucajno verovatno fizcki najspremnija ekipa u celoj EL !!!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Aj nemoj sad da se tu razmeces nekim bazveznim izjavama "ti znas bolje od prof. Koprivice"... sta ce ti to, ako nemas ni jedan drugi argumenat nemoj se sluziti niskim i trulim frazama!

ja vrlo dobro shvatam o cemu ti pricas, ali videces da ce na kraju biti pustaj ga, iako nije dostigao odredjen nivo, vreme istice!


EDIT:

Pazi, te slucajeve i price sto ti navodis mozes da prodajes nekome ko nije proveo ceo svoj dosadasnji zivot u kkp-u i u kosarci!

Kakav Pesakovic i povreda zato sto je nespreman!? Povredio se zato sto je sklon povredama i zato sto je trenirao povredjen i trpeo bol, pa Fejsa koji ima petoduplo jaci kvadriceps od bilo kojeg naseg kosarkasa je doziveo tu povredu! Prepricavas iz posta u post kada god spomenes profesora njegove reci iz emisije kada je gostovao na sos-u.

Tesko prijatelju da si nekada imao prilike da vidis kako funkcionise trening kkp-a i kako se radi sa mladim igracima, uopste ceo taj sistem, da bi mogao ovde da me ubedjujes u neke stvari!
 
Последња измена:

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
nisu to nikakve fraze,nego je to profesor rekao ...ipak,mislim da on zna malo bolje od tebe,iako si ti ovde izneo odlicne argumente ...
 

Chetnik

Banned
Учлањен(а)
27.08.2007
Порука
756
Reaction score
9
Локација
Beograd
Sve ovo sto Talicni pise je profesor Koprivica rekao kod Tegija pri kraju prosle sezone. A posto je on bio(ako sam dobro pratio, profesor vise nece biti u strucnom stabu KKP) glavni za fizicku pripremu KKP njemu treba najvise i verovati. Inace, po mom misljenju, jedan od glavnih razloga svih ovih rezultata KKP-a(pogotovu u Evropi) je fantasticna fizicka pripremljenost igraca.
 

Nikola R

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
135
Reaction score
19
Mesate fizicku spremu i snagu, povrede dolaze od kombinacije zamora i manje snage.
A neki ljudi su jednostavno gliste i ni 10 godin teretane to nece da promeni.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Nisam bio pri internetu nekooliko dana, pa s malim zakasnjenjem da pozelim dobrodoslicu Law-a. Welcome Law i da radis onako kako ti coach kaze!:) :D:
Po klipovima sto sam odgledao meni se cini da je sasvim razliciti profil od klasicnih NBA igraca, dakle krasi ga borbenost, ne igra za statistiku, vec za tim, ne znam da li sam u zivotu video neki igrac ko moze da sutira sa levom i desnom rukom, bice zanimljivo gledati ga, nadam se sa uspehom u nasem klubu!
Da pohvalim upravu na odlican tajming njegovog dovodjenja!:clap

Sada jos adekvatna pojacanja na 4ci i 5tici i show moze da pocne!:napred Partizan
 

deda_zr

Početnik
Учлањен(а)
24.05.2008
Порука
40
Reaction score
0
Локација
Zrenjanin
jel Ttripko ne realan za nas???bar na jednu sezonu...
 

dane grobar

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
156
Reaction score
4
Локација
Republika Srpska
Teško da jeste pošto smo stvarno popunjeni na svim bekovskim pozicijama. Nama su sada prioritet krilni centar i centar.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Osim dobre cetvorke i petice nama fali i dobar suter. Trojkas nama treba, svaka cast Kecmanu i Peri Bozicu, mogu oni da pomognu sutevima iz daljine ali ne uvek. Partizan mora da igra na sigurne karte. Grupa nam je izuzetno teska i treba da imamo i dobru odbranu i dobar napad.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Па ваљда је Милосављевић тај од кога се очекује да буде добар шутер,још кад се додају Лоу,Чакаревић и Анђушић верујем да нам шут из даљине неће бити проблем...
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Cisto sumljam da je realno da se 3pko vrne iz prostog i jednostavnog razloga,a to je lova!
Prvo to,drugo solidno smo popunjeni na bekovskim pozicijama tako da bas tesko,mada bi ja licno volo :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top