Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Glasanjem trener po drugi put titulu najperspektivnijeg mladog igrača Evrolige poneo je Nikola Mirotić dok je na drugom mestu naš Milan Mačvan.Svaka čast Milane:clap

Drago mi je da smo nakon Novice Veličkovića i Jana Veselog afirmisali još jednog mladog igrača i time potvrdili da smo najbolja košarkaška akademija u Evropi.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Slušam sad KZŠ posle BKK ... VLada nam je baš nešto ispizdeo.. kaže nije lepo da se KZŠovi koriste za to da se preti Partizanu (parafraziram) i da on uvek poštuje sve svoje protivnike....

Šta mu je bilo?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Gagi Nikolić je izjavio kako se nada da će pobediti Partizan u posledjem kolu u Šumicama,a prethodno je i kod Tegija indirektno znao da potkači Vladu sve komentarišući uopštenu ali se negde stekao utisak da je mislio na njega.Čini mi se da se Nikoli malo nameće Partizanu pošto je Partizanovac.Mada ni Vladina reakcija mi nije baš najjasnija jer ako je to neki privatni sukob onda treba takav i da ostane.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.464
Reaction score
41.151
Локација
Žrnov
Nisam pažljivo slušala Nikolićevu izjavu, čula sam da nešto pominje Šumice ....

Nisam znala da je Partizanovac... mada, pravo da ti kažem ja ne očekujem, niti bih volela da Partizanovci-treneri "puštaju" Partizan, ali mi je i muka od tih vajnih Partizanovaca koji šilje onu stvar preko Partizana....
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Ne valja kada kod ljudi preovlada zavist i ljubomora, a to se dešava mnogim trenerima (pogotovo mlađim) od kako je VJ preuzeo Partizan.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Sto puta sam pregledao i preslusao materijal sa svecanosti povodom 20 godina od osvajanja titule prvaka Evrope. Sam, sa ekipom, pa opet sam, poslao sve sto sam imao dragim drugovima grobarima po facebook-u. Bilo je malo euforije, malo suza, malo vise ponosa...

Ovde je vec uveliko ispricano kako je to gospodski uradjeno, u nasem maniru, kako nije odbelezena samo ta trojka vec se fino iskoristio taj trenutak i za istoriju pre toga, a i za ono sto je bilo i bice i posle toga...

Ono sto je retko ko napisao, a ja bih zeleo da potenciram, odnosi se na prostor posvecen jos jednom aspektu, a to je sinergija igraca i navijaca, odnosno veliki znacaj navijaca. Koliko puta su pomenuti grobari, partizanovci, kako su oni bitni, kako znaju da nose ekipu, kakva su gospoda. I Danilovic i Obradovic su ih potencirali i to u veoma bitnom segmentu njihovih govora i to ne sme da prodje nezapazeno, posebno ne u ovom trenutku kada se ceo pokret nalazi u stanju u kakvom se nalazi.

U povesti ratovanja piše: da je među prestolnim gradovima ponajteže osvojiti Konstantinopolj, Carigrad,Istanbul! A T. S. Eliot u jednoj pesmi kaže da je april najsuroviji mesec. Zato je Partizan, zato su Grobari, odlučili da baš u aprilu osvoje Carigrad!

Utakmice Partizana u Evroligi su svetkovina, praznik košarke u Beogradu. Kakva su to srca u galopu u Pioniru i Areni. Kakva harmonija igrača i navijača, Grobara i Grobara!

Dragan Mićanović igrao je na ovoj sceni Hamleta! A u Hamletu Šekspir kaže: Nema veće vlastele od grobara! Jer nema, druže moj, veće gospode od Partizanovaca!

Ovo je iz Danilovicevog govora... kako me samo 'dobio' ova zadnji citat kada sam ga prvi put cuo.

Obradovic nista manje prostora nije posvetio, kako u govoru, tako i u izjavi posle ceremonije.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Samo Bog da nam i dalje čuva Sašu i Tošu i nema zime za naš KK.

Saša
+
Toša
+
svi naši ljudi koji danas rade negde drugde ali su bili i ostali naši
=
VELIKI I USPEŠNI KK PARTIZAN, NA RADOST I PONOS SVIH NAS!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Sjajan dečko. Imao bih jako puno priča da vam ispričam o njemu van terena i tek onda bi vam bilo jasno kakva je on "panja"...Ali jebiga, ne mogu javno o svemu tome, koliko god bi to bilo afirmativno za njega.

EDIT:
Oko ostanka Duleta u klubu i u narednoj sezoni (pomenuo Braca Vujičić i na početku i na kraju intervjua) - to je jasno kao dan, to se uopšte ne postavlja kao pitanje. Dule je i dalje potreban Partizanu, kao i svih prethodnih godina.
 
Последња измена:

grobar mk

Grobar
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
309
Reaction score
3
Локација
MAKEDONIJA
:napred Partizanpogledao sam ovo i rekov aj da prolistam forum ali srce nece da kvari ovu lepotu za dusu a ruka nikako da klikne na temu FK. kakva lepota kako svetski uradjeno odmereno smekerski taman koliko treba i . :respect:clap
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
EDIT:
Oko ostanka Duleta u klubu i u narednoj sezoni (pomenuo Braca Vujičić i na početku i na kraju intervjua) - to je jasno kao dan, to se uopšte ne postavlja kao pitanje.

Idi u tuki Je-Ne-A.:buhaha
Verujem da je neko sa 92 član foruma, čoveku će pomerati guzu. Prekrstio si ga, zove se Vladimir Đrođević. Inače ovaj pseudonim ima smisla. Braca Đorđević je novinar u Amerci, a postoji i Igor Vujčin, onaj što drvi tenis i basket na istoj televiziji.
Nasmejao si me od srca.:)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Idi u tuki Je-Ne-A.:buhaha
Verujem da je neko sa 92 član foruma, čoveku će pomerati guzu. Prekrstio si ga, zove se Vladimir Đrođević. Inače ovaj pseudonim ima smisla. Braca Đorđević je novinar u Amerci, a postoji i Igor Vujčin, onaj što drvi tenis i basket na istoj televiziji.
Nasmejao si me od srca.:)
Prolupao sam jebote...:buhaha
Tačno sam "ukrstio" baš tu dvojicu koje si pomenuo...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Kako je Kecman inteligentan i elokventan covek,a istovremeno odmeren i skroman.Ljudska gromada , nemam reci :respect. Milina ga je slusati !
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Da neko slučajno nije to snimio za nas koji nemamo sos?
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
e ljudi moji, pored tih manira koje poseduje mene vise zapanjuje kolko je covek inteligentan i na terenu kao kosharkash i van njega, ali nazalost takvih je malo i skoro ih nece biti,sad je sve u atleskim sposobnostima,ali imati pametnog igracha je neshto posebno,ipak takvi dobijaju utakmice tj. takvi ljudi su pravi shampioni...
 

GARGAMEL

Banned
Учлањен(а)
04.01.2012
Порука
1.340
Reaction score
96
Локација
Duboko, u mraènoj šumi...
Iako mi je na prvom mestu kvalitet pa tek onda ljudske osobine, ovo drugo je jedan od zastitnih simbola KKP. Postoje mnoge gnjide od ljudi koji poseduju vrhunsko kosarkasko znanje, a cije se te (ne)ljudske osobine ne osecaju na terenu.
Ipak, ne mogu da se setim nekog naseg kosarkasa koji me je iritirao svojom pojavom, ponasanjem, kao sto mogu suprotno reci kad su u pitanju fudbaleri.
Naravno, klub i sistem su najzasluzniji za to sto su nasi vrhunski igraci, a i oni manje kvalitetni, uglavnom bili dobri ljudi.
Milina je gledati ih, ali i slusati. Ni u trenucima slavlja nakon velikih Evroligaskih pobeda, nije bilo preterivanja. Skromni u izjavama, umereni u slavljima. Zato je uvek bila cast nositi crno-beli dres. Ne samo zbog toga sto su ga u svojoj istoriji nosili najbolji kosarkasi, vec i zbog toga sto su ga oblacili jos veci ljudi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top