Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Priznajem samo DUDU(2) ili ŽELJKA(1) kao zamene!

Bude li došao Vujošević sledi potop. 0 trofeja, potpisujem!
 

Millosh_024

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.595
Reaction score
35
@ Nikola_G

Dude, WTF?! :eek:


Inače, u jednom danu vest da Vlada odlazi i da nismo dobili A licencu... uhhh....
 
Последња измена:

Sale SK

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
2.501
Reaction score
646
Локација
Skopje,Republique de Macedoine
Pitanje trenera je reseno odavno (15-20 dana), pogotovo zbog toga sto Vlada ima 2 jake ponude sa istoka. 15 godina je u klubu i zasluzio je da zaradi i dobije dodatnu afirmaciju.

A gde je otisla ona prica -"moramo da ga istrpimo"?To podrazumeva da je trebao da ostane kod nas bar 5-6 godine.Inace,sto bi ga trpili?Da nadje angazman jer je zasluzio?Pa jos da zaradi+dodatna afirmacija!?
Meni je tek sada cela prica oko Vlade skroz nejasna.Ja sam recimo od starta bio protiv,ali kad je vec ostao 2 godine,tek sada ne vidim razlog zasto bi otisao iz Partizana.Sada treba da ostane.
Ili je Dule tek tako odlucio da se vrati(u sta ne verujem) ili su Danilovic i Todoric shvatili da sa Vladom ne idemo ni korak napred,vec samo idemo nazad(sto svako moze da vidi).
Zao mi je momka,simpatican mi je i drag kao covek,ali smo posle 2 godine ipak shvatili da on nije jos uvek dorastao Partizanu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
A je li nama u interesu sledeće godine da budemo prvaci?
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
E hvala Bogu pa je konačno dvogodišnji košmar sa pomoćnim trenerom u funkciji glavnog, konačno završen. Dve godine u Evroligi protraćismo, ove godine se izblamirasmo i protiv Cedevite, ali ne žalim, samo kada je to prošlost.
Dule, vraćaj se kući, zvanično...
Ne kažem, Željko je odličan trener, Duda isto nije loš, ali Dule čarobnjak, nadčovek, jedan jedini, on se ne može porediti sa drugima...
A svi koji gledaju Duleta kroz prizmu sukoba Dragana Đurića sa Demokratskom strankom i njenim finansijerom Mikojem, treba da odu na temu u kojoj se govori o sukobu Đurića i Demokratske stranke.
Mene lično mnogo manje zanima da li će fudbalere voditi Demokratska stranka ili Dragan Đurić, nego što me zanima KK Partizan.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Tu bi mogli i mi da pomognemo dobar deo nas ima mogucnosti da kupi recimo sampionsku majicu ili neki drugi proizvod i tako finansijski pomogne klubu ali bojim se da od toga nema nista..

A i taj izbor majca je ubi Bože. Moraju i oni i te kako da porade na "marketingu". Treba da se forsira Live prenos i butik i da se oko toga napravi cela akcija, a ne samo postavi da ima i ništa više. Narod je zaboravan i treba ga redovno cimati oko toga.

Ovo može da postane veliki problem,slažem se.Sa ovakvim sistemom su moguća velika namestanja hrvatskih timova+slovenačke ekipe...Uopšte mi se ovo ne dopada.

Kao da oni nisu do sada nameštali i na sve moguće načine pokušali da nas skinu sa trona. Ako smo mi pravi, mogu oni samo da nam dudlaju. Ako ne možemo da budemo među tri najbolje ekipe u ABA, onda i ne zaslužujemo da igramo sa divovima u Evroligi.

Priznajem samo DUDU(2) ili ŽELJKA(1) kao zamene!

Bude li došao Vujošević sledi potop. 0 trofeja, potpisujem!

Će vidimo, sve je moguće, pa i to.

Jovanović je debelo koštao Partizan! Neigranje top 16 ove sezone nam je sasvim ispraznilo račun. Drugo, već dve godine nije stvorio ni jednog igrača za prodaju. Lučić je na pragu da postane igračina, ali to će uraditi tek sledeće sezone, kad ćemo morati da ga prodamo. Od drugih niko ni na vidiku. Ne živi samo FK od prodaje igrača. Ništa bolje nije ni u KK.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Au gazda, sta ti bi? Od tebe nisam ocekivao ovako ostru kritiku sad vec bivseg nam trenera :). Meni je sad malo bedak da ga pljujem ako je stvarno vec otisao plus posle onoga sto je preziveo u zelezniku kao VOJNIK PARTIZANA. Ali da, u glavnom si gazda u pravu. Zajebali smo se za top 16 ove godine i to ce MNOGO da nas kosta. Ja sam ubedjen da nas je to kostalo A licence (mada ko zna sa stokom iz uleba)...Mada, nije tu kriv samo Vlada, treba malo prst na celo da stave i oni koji su sa njim sklapali tu ekipu koja je 100% zavisila od Pekovica...
 

Brmba

Grobarčina
Учлањен(а)
14.07.2008
Порука
2.495
Reaction score
202
Локација
Napokon u Pioniru
Vladi Jovanovicu zelim sve najbolje u nastavku karijere i da ga prati sreca gde god radio. Drago mi je sto smo se kao ljudi,kako prilici Partizanu,rastali sa covekom koji se nije stedeo na nasoj klupi.
P.S. Niko od nas koji smo ga kritikovali nije imao nista licno protiv njega.Naprotiv,ponasao se u skladu sa renomeom kluba. Nista, Dule znaci...nek nastavi gde je stao.
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Ne kažem, Željko je odličan trener, Duda isto nije loš, ali Dule čarobnjak, nadčovek, jedan jedini

Ако те неко пита, слободно му реци да је Дуда највећи живи европски кошаркашки тренер, немој да се срам(от)иш. ;)

Елем, срећно Владо, пуно успеха ти желим, ниси се штедео али дошло је време за растанак.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Nama je neko kao Dule itekako potreban za sledecu sezonu. Pa ko ce da se izbori sa onim sektasima i bolesnicima koji pljuju Vladu, gadjaju Milosavljevica, spremaju pojacanja za sledecu sezonu (opet ce drzavne pare da idu u ovu rupu bez dna)... Mi u sezoni 2012/13 moramo biti vrlo jaki. I na klupi i na terenu.

Vladimiru Jovanovicu sve najbolje u daljoj karijeri i hvala mu na svemu sto je uradio za Partizan i kao pomocnik i kao prvi trener. Meni je vrlo drag lik i kao covek i kao Grobar. Dao je momak sve od sebe, neke stvari nisu isle ali najvaznije je da su se trofeji koji su bili realni uzeli. Nismo se ove godine plasirali u Top 16 i to je naravno uticalo na finansije ali iscupacemo se iz govana jer smo institucija.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Lučić je na pragu da postane igračina, ali to će uraditi tek sledeće sezone, kad ćemo morati da ga prodamo. Od drugih niko ni na vidiku. Ne živi samo FK od prodaje igrača. Ništa bolje nije ni u KK.

Lučić ne može da postane igračina sve i da ga treniraju Dule,Duda,Pacov,Željko i Mesina zajedno.Može da bude dobar igrač i na pragu je da to postane.Kad smo već kod njega mislim da će tu doći do neke revizije ugovora jer njegove partije nisu u skladu sa primanjima koja su skromna i za naše uslove.Tako da se ne bih iznenadio ukoliko bismo ga prodali za neko lepo obeštećenje.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
- prošle sezone u TOP16 1-5 sa 3 poraza u Areni, što je kasnije se ispostavilo bio samo uvod u neprolazak u T16 ove godine, što je neuspeh kao kuća.
- ABA ligu nismo mogli osvojiti u Tel Avivu, realno, ali smo možda mogli imati u ligaškom delu bolji učinak
- nije izbačen nijedan igrač, to možda i nije 100% njegova krivica, možda stvarno objektivno nismo imali takav kalibar. Neki nisu dovoljno talentovani za to, a neki su previše mladi. Ja sam to tako video.
- ali GLAVNA moja zamerka je što smo igrali odvratnu košarku i dosadnu košarku. Toliko dosadnu da sam često menjao kanal.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ja mislim da ova emisija nije sada snimana, mislim da je to u onom periodu bilo kad je dobijao lovu još od Rusa pa je zato takva izjava...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.446
Reaction score
2.214
Na portalu b 92 sport ide vest da je Vlada Jovanovic sporazumno raskinuo ugovor sa KK Partizan. Dali je ovo istina da Dule dolazi?
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Au gazda, sta ti bi? Od tebe nisam ocekivao ovako ostru kritiku sad vec bivseg nam trenera :). Meni je sad malo bedak da ga pljujem ako je stvarno vec otisao plus posle onoga sto je preziveo u zelezniku kao VOJNIK PARTIZANA. Ali da, u glavnom si gazda u pravu. Zajebali smo se za top 16 ove godine i to ce MNOGO da nas kosta. Ja sam ubedjen da nas je to kostalo A licence (mada ko zna sa stokom iz uleba)...Mada, nije tu kriv samo Vlada, treba malo prst na celo da stave i oni koji su sa njim sklapali tu ekipu koja je 100% zavisila od Pekovica...

Uopšte to ne vidim kao kritiku niti sam mislio da ga kritikujem, jer nije on jedini krivac za to, ali da je to činjenica jeste. Mnogo nas je finansijski koštao zbog Top 16 i manjka igrača za prodaju. Ima tu i naša draga uprava udela u tome.

Naravno, želim mu sve najbolje gde god da ode. Veliki Partizanovac i ljudina. Hvala mu na svemu što je uradio za Partizan.

Ko će biti novi trener, uopšte nije teško pogoditi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top