Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...Što se tiče reakcije KSS na finale - Agroživ Super Liga nema dodirnih tačaka sa Košarkaškim savezom, tako da KSS nema ništa ni da reaguje po pitanju finala, jer bi to bilo miješanje u tuđa posla...
Veoma si "basketaški" čovek, od tebe zaista najmanje očekujem da pričom podržavaš ono što je nekad neko odvalio, a ostali kao papagaji ponavljaju iako je totalno netačno!

http://www.kss.rs
Imaš u ovoj plavoj "šlajfni" ukupno 8 rubrika, horizontalno poređanih.
Kako se zove poslednja rubrika, skroz desno?

Klikni na nju ...i stižeš ovde:
http://www.takmicenje.kss.rs
Šta piše tamo levo ispod "Seniori"? Jel piše, između ostalog, i ono "KLS"? Gde završavaš kad klikneš na to "KLS"?
(u toj koloni je samo ono "ABA" debilno tu stavljeno, valjda zbog naših timova koji igraju tu ligu, inače sve ostalo su takmičenja KSS!)

Pritom je zvanična funkcija recimo Bodiroge "potpredsednik KSS za mušku košarku", a zvanična funkcija Tomaševića je čak "potpredsednik KSS za takmičenja"!

Znači nemojmo se zajebavati.

EDIT:

Ne jedan, nego OBOJICA su čak MORALI da se pojave u seoskoj konzervi (kao recimo na kupu u Nišu), na dodeli pehara i zlatnih medalja nama!
Zašto? Pa recimo zbog ovog:
http://takmicenje.taboosport.com/do...pravkanaosnovuodlukaaba901020120614052629.pdf
Pogledaj naslov dokumenta...i onaj podnaslov ispod, pre nego što "krene" ono žuto...

Umesto njih, medalje i pehar nam je dodeljivao nekakav službenik firme "Agroživ"...budi Bog s nama...

Još jednom: NEMOJMO SE ZAJEBAVATI!
 
Последња измена:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja mislim da je Dejan Tomašević sad opasno počeo da štuca...toliko puno puta si gore pomenula "potpredsednika KSS za takmičenje".
"Ugovor sa KSS", "usaglašavanja sa KSS" (sa njegovim potpredsednikom za takmičenje), na dokumentu piše "konačne tabele seniorskih liga KSS", sve ostalo živo i neživo vezano za KSS, a onda KSS nema nikakve ingerencije...da, da, sigurno...

Mislim pazi, ovo je super da se izvuče dupe iz svake zajebane situacije, niko ni za šta nije nadležan, ali ako je to nešto što je svrha i poenta - onda svi da se zapalimo i spalimo!

EDIT:

Šta je Zorka sa sudijama (i ostalim službenim licima, recimo delegatima)?
http://takmicenje.taboosport.com/dokumenta/201205/dopissudijekamp2012881020120530122748.pdf
Zajebi mahanje nekakvim papirima, mrtvim slovima na papiru...pogledajmo malo praksi i realnosti u oči.
"Najbolje" da KSS "nema nikakve ingerencije"...aha...al' zamalo...
 
Последња измена:

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Bravo Zorice.
Ali tesko je priznat poraz.
Zar nemamo ove sto 11 godina nisu vidjeli
sampionski pehar a i dalje urlicu.
"sledeca sezona".
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Obrisano preko 20 poruka.

Strogo je zabranjeno citarati blic u bilo kom obliku ili navodjenje nekih stvari iz istog.

Takodje zabranjeno je citiranje drugih foruma i njihova nagadjanja.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Kakav bre crni "poraz", pa i sam UKKLS je član KSS (to stoji u članu 1 samog statuta UKKLS), ne pišite svašta.
KSS je krovna organizacija, ona je "boss". Nema potrebe za daljom diskusijom.
Naša drugarica Zorka hoće da kaže da dete (UKKLS) uči tatu (KSS) kako se prave deca. Smejurija.
...Ти си написао да се такмичење КЛС одржава у организацији КСС-а.
I nije lepo da mi "kačiš" formulacije koje nisam koristio.
Ali svakako ostajem pri tome da je KSS "big father" i da se pita oko svega.
UKKLS je toliko nezavisan od KSS kao što je jednomesečna beba nezavisna od majke. Otprilike toliko.
 
Последња измена:

Dr.Hofmann

Guest
Kakav bre crni "poraz", pa i sam UKKLS je član KSS (to stoji u članu 1 samog statuta UKKLS), ne pišite svašta.
KSS je krovna organizacija, ona je "boss". Nema potrebe za daljom diskusijom.
Naša drugarica Zorka hoće da kaže da dete (UKKLS) uči tatu (KSS) kako se prave deca. Smejurija.

Je-ne-a da li plaćaš onu gajbu pive što si ostao dužan?:D

Evo aktiviraću se ponovo "navijački" samo da nekako takvu scenu doživim, Je-ne-a plaća gajbu pive za izgubljenu opkladu..:D

A ako ne to , onda evo prebacujem sve na mog brata "Ala-munju" , neka on prezume glavnu nagradu:ziveli , može i Tuljo da se ogrebe malo, ako mu nešto ostane...
 

CIZETA

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
73
Reaction score
0
http://www.zurnal.rs/2012/06/21/partizan-doveo-milutinova-iz-hemofarma/index.html
sleteo milutinov

Никола Милутинов је прво појачање Партизана. И то велико, с обзиром да је у питању изузетно перспективан, 212 сантиметара високи центар Хемофарма, рођен 30. децембра 1994. године у Новом Саду.
Милутинов је са Партизаном потписао четворогодишњи уговор, што представља велику победу клуба из Хумске, с обзиром да су за услуге екстраталентованог центра били заинтересовани бројни клубови из окружења, али и Европе.
Договор је постигнут на обострано задовољство – преноси Марко Јелић, менаџер младог аса.
Заједнички смо одлучили да је Партизан идеална следећа станица у његовом даљем развоју. Договорили смо сарадњу на четири године, са врло јасним програмом и планом. Желим да се захвалим Хемофарму, Никола је провео тамо две лепе године, пре свега радећи са Жарком Вучуровићем.
Да би Милутинов и званично постао члан црно–беле породице Партизан и Хемофарм морају још само да заврше папирологију и реше прописано обештећење. С обзиром да је играо за кадетску репрезентацију Србије на Европском првенству 2010. године, црно–бели морају да плате 75.000 евра.


Žurnal
 
Последња измена од уредника:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ovaj Tegi je takva kraljina :buhaha:

Uvenula sam od smeha... javio se gledalac, neki naš i kritikuje one svinjarije u železniku, a on ga "ubeđuje" kao nisu oni drmali koš nego ga domar nije dobro učvrstio pa su ga gledaoci nameštali :rolling lough:
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
А и нису гађали наше играче флашама, него се снимала реклама али ми нисмо били обавештени.. :)
 

Jimmy Floyd

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
62
Reaction score
2
Milutinov je sjajno pojačanje, videćete! Radi Duletova škola :šal
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
E pa Dule da ti nama nastavis gde si stao.
Nek ti je sa srecom novi pocetak na starom radnom mestu,najboljem za tebe a i nas!
Jebi ciganku sve u bulju(izvinjavam se zenama),i nastavi nevidjenu dominaciju u Srbiji!
Nadam se da ce se i lova odnekud naci za pojacanja,sa sve ovom decurlijiom sada svasta je moguce i u el. za koju godinu.
Zivi bili pa videli...
Dule Vujosevic salalalala,Dule Vujosevic salalalalalalala...:šal:šal:šal
 

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
jel zna neko da li ima potencijala da kod nas ozbiljno napreduje ovaj MILUTINOV?
pitam jer ne znam kakav je, nisam imao prilike da ga gledam.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.987
Reaction score
26.001
Локација
ante portas
@ inzenjer Tegi je u SOS kosu rekao da se radi o velikom potencijalu i da smatra da je najperspektivniji mladi igrac na toj poziciji .
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Uu, sjajno pojacanje, nema sta, ogroman potencijal, zna decko ko pravi najbolje centre u Evropi, samo mislim da ce doci jos jedna petica, premlad je Milutinov... Izgleda da ce u sledecoj sezoni biti glavni zadatak formiranje ekipe za onu tamo godinu, mozda i dignemo neke kredite, potpisemo talente pa vracamo dogodine kad prodamo Luceta, Dragana itd...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
ne zanm ko je ovaj igrac, nesto sam slabo pratio ostale domace ekipe osim nas,fmp-a i radnickog ali ako kazete da je potencijal verujem da jeste...videcemo kako ce se uklopiti.Dobrodosao 'mali' (iako ima od 212cm :))
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
@ JasminaT, @ Bandit:
Pa samo je ponovio delić onoga što je pisao u svojoj poslednjoj kolumni (a ja je preneo na forum)...niste pratili na forumskom času! :D
Hajde, iako niste pazili, da vas ne kažnjavam: http://kosarka.rs/main.asp?dir=news&newsid=8657
 
Последња измена:

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Gospodine profesore :D

Pažljivo sam ispratila na času i kod kuće malo provežbala :buhaha: nego mi je bilo smešno kako je on to mrtav 'ladan izgovorio uživo u emisiji, ovaj gledalac se načisto pogubio, dok nije shvatio da se ovaj zajebava...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top