Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Danas u 18:00 sa Politehnikom, bez prisustva gledalaca... Ako neko ipak ode nek napise utiske...
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
- Za sada nema ništa od dolaska Hadsona, niti bilo kog drugog igrača. Ono što je sigurno je da nam se u četvrtak pridružuje Dru Gordon. Radimo na kompletiranju ekipe, ali za sada nema novih informacija - rekao je za SPORTAL.RS tehniko crno-belih.

:D
 

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Kad se Tosa javi, svi znamo da se nesto desava :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.378
Reaction score
4.000
Локација
NBG
Pregovori su u toku. 450 000$ je velika prepreka tako da polako sa euforijom.

MVP je spominjao neku ozbiljnu peticu, ne verujem da ce maltezanin/argentinac biti prva opcija na poziciji centra?

Argentinac ako zadovolji bice u konkurenciji za cetvorku ne peticu.

Hadson nije klasicni plej. Komotno moze da igra i na dvojci. :wink:

Hadson je dvojka zarobljena u telu keca. Vise dvojka nego kec.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD

ukotta

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
379
Reaction score
51
Локација
Onamo 'namo, za brda ona...
Hadson je dvojka zarobljena u telu keca. Vise dvojka nego kec.

Sto je nama definitivno i potrebno, ako potpise i Gutijerez.

Sto se tice visine plate, jeste izuzetno visoka, ali ako je momak voljan da za narednih par sezona uzima milion i vise po sezoni, onda je Partizan pravi izbor za njega. Videcemo sta je njegov cilj, s obzirom na to da mu je 28 godina.

Ipak sa vecim zarom svi ovde iscekujemo centra, jer nam je ipak to jedina pozicija na kojoj nismo pokriveni postojecim kadrom.
 

ANDREI RUBLEV

Leni Riefenstahl
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
5.614
Reaction score
265
Последња измена:

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Ajde majstore nemoj da budes ciganin da se prodajes za sitne pare posle sezone sa partizanom uzeces 15 puta vise para!!
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Tekst iz Novosti, steta sto smo tek tako ispustili ovog decka, nadam se da se necemo kajati...

NEKOLIKO klubova, koji su Nikolu Radičevića želeli još po završetku juniorskog staža u Partizanu, posle EP su dobili dodatnu konkurenciju.
- Ispred mene je najvažniji period u karijeri, tako da ću u dogovoru sa porodicom odlučiti na koju ću stranu. Nemojte da me pitate o imenima, ali mislim da ćemo uskoro doneti odluku.
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ove sezone dosta stranaca u rosteru. Domaca liga je izgubila smisao zbog bodovanja ali i dalje nije nista manje vredan trofej isto kao i kup. Nadam se razbijacu petici plus taj bek poenter. Jos da potpisemo Meksiknca na vise od jedne sezone prelazni rok bi bio jedan od najboljih.

1: Gutjerez, Vesterman
2: Bek no.1, Milosavljevic
3: Lucic, Cakarevic
4: Gordon, Bertans
5: Centar no1., Musli

:kokice
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Cisto sumnjam da ce Bertans na cetvorku, pre ce tu uz Gordona igrati Luce i Musli, plus Bortolin ako zadovolji.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
A šta bi sa Anđušom, nama trebaju plej, i centar. Luče nek pomogne malo na 4, ali više nek igra na 3 jer tu sabija. Njegova prva zamena na 3 Čakar, pa Bertans. Dvojke Danilo i Dragan.
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
@Lester26Hudson

Not signing in partizan just a rumor
 

Nightwolf

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
2.582
Reaction score
21
Локација
Tamo negde...
Ma ja ne verujem da ce taj Bartolin proci probu. Mozda ga proslede u Mega Vizuru. Andjusic bi delio minute sa Milosavljevicem. Kako nam treba plej tako nam treba i bek. Sigurni poeni beka nam trebaju. Milosav i Andja su toplo hladno odigrali proslu sezonu.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
pre nam treba iskusan plej nego bek, dragan i andjusic su tu ok, vec imaju neko iskustvo za razliku od plejeva, francuza i miljenovica

treba nam neki divljak, poput ovog hudsona, koji igra dobro jedan na jedan, da unese zivost u ovu ekipu koja ce biti prilicno defanzivno orijentisana
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.626
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Arsene kontradiktoran si, kazes treba nam plej, pa posle treba nam Hadson.
A decko ni u ludilu nije plej, samo je to visinom.
Elem, mislim da mi za to planinarenje kesa nemamo, a i posle hadsanity ja od prosle godine bilo bi logicno da tu unovci negde u nba.
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
Статус
Затворена за писање одговора.
Top