Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Божић Пера може из партера.
Мајсторе ниси био најбољи, ниси био ни најлепши али си био ТИ!
Надам се да ћемо поново имати пре свега тако лојалног момка као што је он. 33 године, ја лично сам мислио и надао се да неће још отићи.
Срећно у наставку каријере, видимо се поново.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
E pa onda se izvinjavam na svojoj lakomislenosti,ne zamerite mi nisam mnogo stariji od Hezonje.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ekipa Partizana večeras nastupa u sledećem sastavu:Broj 20 kapiten, Petar Božić!
:respect
Pera Božić nije igrač koji je na sebe skretao pažnju.O njemu se malo govorilo tokom letnjih meseci i nikada nije bio bojazni da će otići. Prosto je bilo normalno da je on tu. To je moralo da se desi i mislim da je ovo najbolje i za klub i za njega.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Hvala Peri Bozicu za sve sto je uradio u dresu Partizana. Bio je znacajan igrac i na terenu i van njega. Pravi kapiten. Hvala Petre jos jednom, sve najbolje u zivotu ti zelim.
 

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Pozdrav legendi, KAPITENU. Sve najbolje majstore, pa da se vratis svojoj kuci uskoro.
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.256
Reaction score
3.275
Локација
Beograd
Lider kakvog nema...Vratices nam se kapitencino.
 

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.004
Reaction score
3.754
Локација
Nikad neću zaboraviti onu trojku u poslednjoj sekundi u Vršcu, protiv Hemofarma. Otišao mi je glas na mesec dana koliko sam se drao tada. :D

Legendo, hvala ti na svemu, i da nam se vratiš obavezno kada završiš karijeru!
Jedan je Petar Božić! :respect
 

Alexandar_81

Početnik
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
35
Reaction score
54
Локација
Ajwar City
ajde nemojte se nervirati vise! Dete jeste to izjavilo! Ali mislite li da treba da se izvuce iz Hrvatske! Lepo je neko pre napisao nigde on nije napisao da nece u Partizan samo da se baca u senku medalja! Hezonja ce biti igrac KK Partizana! :napred Partizan :partizan_fan: Bozicu KAPITENU sve naj naj i da nam se vrati sledece sezone da bude uz NJEGOV KLUB!!!
 

dule

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
111
Reaction score
1
Dobri duh, stariji brat, cement ekipe, skromnost, bez sujete, borbenost i požrtvovanje bez rezerve, hrabrost da se ošine trojka kad se lomi. Najviše utakmica u istoriji kluba. Nije baš uvek briljirao u indeksnim poenima, ali njegov doprinos statistika nikad nije mogla da pokaže. Saigrači su zbog njega bili bolji igrači i ljudi.

Tiha legenda, što bi rekli ovi iz BS - diskretni heroj. Duša me boli.

Pera Božić :respect
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Pero majstore, želim ti svu sreću u daljoj karijeri i nadam se ćeš brzo da se vratiš! :respect:respect:respect

Samo se nadam da nikada neću morati da navijam protiv tebe.

Svako dobro KAPITENU! :respect
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Kao sto sam protekle dve godine osecao prazninu u timu bez Vujosevica na klupi, tako cu i naredne dve osecati da nam nesto nedostaje. Pera, sinonim za visegodisnju dominaciju Partizana, rastao je zajedno sa njim. Moj omiljeni igrac jos od kada je njegov ucinak bio minoran u odnosu na druge, veciti faktor x.
Kapitenu, vrati nam se brzo, ovaj put u odelu i radi ono sto najbolje umes, prosto budi Pera Bozic.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.281
Reaction score
34.187
Локација
vaginamandibularia
Ko cigane na plač tera
I skokove s solitera?
Božić Pera!
Ko to može iz partera
U koš loptu da utera?
Božić Pera!
Ko to taba kao kera
Navara u oba smera?
Božić Pera!
Crno-belo mu je vera
A titula prava mera?
Božić Pera!
Trofeja više od cigonjera
A prstenja od amera?
Božić Pera!
Grize više od Kerbera
Kapitenski Divi stera?
Božić Pera!
Kada prođe karijera
Spremaće se za trenera?
Božić Pera!
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Prenosi li ko utakmice grupe A U20 Evrobasketa?

Da gledamo malo 5 igrača Partizana. :)
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Sada mi nesto pada na pamet. Ukoliko bi se zaista obistinilo da ovaj mali Hezonja dodje kod nas, nakon odredjenog perioda uigravanja (i sazrevanja, naravno) mi bismo na pozicijama 1 i 2 imali igraca koji savrseno balansira ritam utakmice, deli asistencije i kontrolise igru (Westermann) i drugog koji ce moci da probije svaku odbranu, svojom igrom da je rasiri i da da 20+ poena po utakmici (Hezonja).
Podseca li vas ovo na jedan nas bekovski tandem?
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Paki, usra si motku, Lafajet je bio cist kosgeter :D
Zorane, to sam i ja mislio, naravno, s tim sto je i Djordjevic isto trpao kao blesav.
Vojine, i meni je isto palo na pamet kad sam opet procitao svoj post :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top