Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

alex92

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
895
Reaction score
23
Srecno Pero u daljoj karijeri, iskreno stvarno ne znam kako ces odigrati jos 2 sezone da li kolena mogu izdrzati..Pa kada zavrsis karijeru da nam se vratis u nas klub:)
 

Trile Grobar

Početnik
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
183
Reaction score
1
Локација
Sombor
Malo cemo staviti Hezonju na stranu, ne oprasta se svaki dan od legende, kapitena, profesionalnog dizaca trofeja. Pero, sve najbolje, odigraj jos te dve sezone, pa opet kod nas, ali u odelu.
 

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Sve najbolje Pero, zauvek ćeš ostati u našim srcima, i naravno, čekamo te kada završiš karijeru igrača :)

I spustite loptu oko tog Hezonje... Kao da treba da nam dođe Brajant jbt... Ložite se kao ludaci a onda taj mali se prokenja na FB... Pustite stručni štab da radi svoj posao.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.993
Reaction score
26.016
Локација
ante portas
Vala nije u redu da odlazi legenda a da mi pričamo o nekom Hezonji . Petre Božiću hvala na svim radostima koje si nam donosio , hvala na svim legendarnim trojkama koje si davao kada su se utakmice lomile , hvala ti za svaki minut na terenu u kojem si ginuo za svetinju . Ne znam za vas ali ja ne mogu da zamislim Peru u dresu nekog drugog kluba . Biće teško zamisliti zamisliti klub bez njega i biće teško bez Pere na parketu . Nedostajaće mi ono njegovo prenošenje lopte gradjenjem ledjima i organizovanje napada dizanjem desne ruke . Nadam se da će se vratiti u voljeni klub jer mu je tu i mesto . Jedan je Pera kapiten !
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
BOŽIĆ PERA ! ! ! :respect :respect :respect

Kapiten, kapitenčina, ljudina, majstor, Grobarčina!

Srećno ti u daljoj karijeri i vrati nam se u stručni štab za koju godinicu!
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Pitam zbog toga, jer idem nekom logikom, da ovi mladi lavovi, budučnost EU basketa nisu jeftini, a do skora je Danilović pričao kako dugujemo igračima. O Ruskim bankama ništa neznam, a opet imam neku zebnju da si ne nagomilamo dugove, jer mi čarobni štapić s kojim " odpisujemo " 15 meleona dugova za godinu dana, sigurno nemamo.

Dugovi ce brzo biti reseni. Neko se ponudio da ih resi, jedino ako Danilovic nesto ne zajebe tu.

Lozenje na fb :banghead


Pera Bozic :respect

Kako ce cudno biti bez njega na parketu, klupi, pri dizanju trofeja....

Dopuna: Pera se odlicno fizicki oseca i moze komotno igra jos 2 sezone koliko je i zamislio, tako da ne znam sto se cudite. Sasvim ocekivan rasplet.
 
Последња измена:

lamin

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
90
Reaction score
1
Pero legendo,pa da se vratis da uzmes evroligu kao trener :D
Ja koliko sam upucen misija Hezonja se privodi kraju,pozitivno po nas, a dovodimo i Vardu,Rasica i Robertsa
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Jedan je Pera kapiten :respect:respect
Nadam se da ce se vratiti kad tad, taj covek je stvoren za Partizan u svakom pogledu... Srecno legendo :respect
 

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Перо легендо, хвала за све, за сваки трофеј који си подигао. :respect

Не знам колико је реално да одигра још две сезоне, али желим му сву срећу па да нам се кроз коју годину врати у клуб у улози у којој смо га сви видели већ на крају ове године.

Легендо. :respect
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
A ko ce bre sad da dize trofeje, auuu brate, PERO odigraj jos par sezona i da se vratis u bilo kojoj ulozi u KKP, srecno legendo
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Перо све најбоље где год да одеш! Права легенда Партизана, професионални дизач трофеја.
Биће тешко замислити тим без њега зато се надам да Кецман ипак неким чудом остане јер нам је потребан капитен таквог искуства.
 

Randy Marsh

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
66
Reaction score
3
Peri se najbolje u nastavku karijere,pa da jednog dana postane Duletov pomocnik,pa nakon toga i prvi trener.Svojim ljudskim kvalitetima to svakako zasluzuje.
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Sta reci, sem Pero Bozicu, hvala ti na svim ovim godinama koje si proveo u klubu, hvala za sve pehare koje si sa svojim saigracima osvojio...nadam se da cemo te za dve godine gledati u ulozi trenera u KK Partizan!
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Odavno mi neko nije ličio na Partizan, kao Pera.
U svakom pogledu, pa čak i fizički.
Odlazi jedna od naših najvećih, već sada, legendi.
Srecno ljudino i momcino i sto prije KUĆI da se vratiš.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Pero legendo :respect hvala za sve što si učinio za Partizan, sve najbolje u daljoj karijeri i u životu, i da nam se vratiš obavezno.
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Pero ja te volim kao najrodjenijeg i zao mi je sto karijeru ne zavrsavas u Partizanu.Bilo kako bilo ti si u nasim srcima mogu da kazem jedan od najvecih kapitena u istoriji KKP(da ne kazem najveci,jer mi je staz pracenja KKP od 2000):respect:respect:respect:respect:respect:respect:respect:respect za svaku titulu,pao bi sajt kad bi crtao smajli za svaki trenutak radosti s tobom.Nadam se da citas nas forum i sve najbolje ti zelim u daljoj karijeri i privatno i da se jednog dana vratis u svoj klub!
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Mom imenjaku Bozicu:respect da pozelim sve najbolje do kraja njegove karijere i da ga vidimo za 2-3 godine u nasem klubu, ali u odelu!
Jedna od nasih najvecih klupskih legendi!
PERO HVALA TI!!:respect:respect

Ja koliko sam upucen misija Hezonja se privodi kraju,pozitivno po nas, a dovodimo i Vardu,Rasica i Robertsa
Stojance, jesi li ziv??:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top