Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.003
Reaction score
3.748
Локација
Dobro i šta sad? Ne moraš da konstatuješ očigledno. Naravno da se ne bi odrekli Gordona da imamo para.

Uostalom, ja verujem u ovaj tim od početka sezone, zovite me ludim, preteranim optimistom, nerealistom, ali mi osvajamo F4 ABA Lige, to nam je, prosto, u krvi. Za Superligu nisam optimista.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
Opasno je koristiiti tek tako krupne reči koje su veoma jake, pogotovo kada imamo neprijatelje koji stalno vrebaju. Sam si napisao da nisi siguran da je najteže stanje u istoriji, a opet si upotrebio tu veoma krupnu klasifikaciju.

Stanje je daleko, daleko od sjajnog, ali nije sigurno najgore u istoriji kluba.

Nisam hteo da te uvredim, samo da ti skrenem pažnju da olako koristiš neke izraze koji imaju veliku težinu, a nisu verodostojni.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Upravo tako..

Alo ljudi, Partizan nikad nije zavisio od pojedinca, niti ce zavisiti u skoro vreme dok su na celu PSD i Dule. Nasa igra se iskljucivo zasnivala na ceo tim, nikad jedan ili dva igraca.

Izgubili smo Gordona, bio je nasa najaca karika, bez njega necemo uci u play off, izgubicemo F4 bla, bla bla... Zasto mora uvek da se potenciraju samo lose strane ove price?!?! Ja na ovo gledam sasvim drugacije. Izgubili smo Gordona, dobili smo Zoa, verujem u njega, kao i u ceo tim i mislim da cemo na kraju opet ostvariti najvise rezultate. Setite se igre Slavkana pre i posle povrede Marica. Ko je mogo da pomisli da Slavkan moze da pokaze takvu igru u nedostatku naseg najboljeg igraca? Niko.. Narotiv znao je Dule, znao je ceo tim. Zato smo i dobili veliku Barsu te sezone :wink:.

Zato bez prevelike price, nase je da popunimo trbine i za KSL i da verujemo do kraja u ovaj tim. I za kraj jedan citat jednog velikog dr.mr-a. :D

"Tim mora da bude specijalna jedinica - da ima svoje mantre i svoje sifre." - Dule Vujosevic
 

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
458
Reaction score
1.249
Mogli smo mi ovu sezonu da pocnemo sa daleko skupljim timom, kao sto smo mogli i da zadrzimo Gordona. Rezultat toga bi bio osvajanje ABA lige i domaceg prvenstva (mada to nikada ne moze da bude unapred garantovano), ali po koju cenu? Nismo toliko bahati i nemamo podrsku drzave da upadamo u dugove praveci skup tim, niti smo toliko jadni da sutra navijamo za "KK Zitko Basket Partizan" i lazemo sebe kako je to nas Partizan.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.180
Локација
ante portas
Знаш како ,кад се доводи играч ваљда се пројектује да ли се уклапа у твој буџет . Ваљда се воде неки прорачуни да ли ћеш моћи да му обезбедиш примања у месецима који следе . Ово није озбиљно за наш клуб јер се ово нама никад није дешавало . У јеку сезоне остајеш без кључног играча носећег стуба у игри и конструкцији . Боље да смо се на почетку определили за неку јефтинију четворку него да остајемо без играча у јеку сезоне .
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Ukoliko se plasiramo u Evro ligu,za mene je to uspeh,sve mimo toga premija,tada i kritike padaju u vodu.Sacekajmo kraj pa ce se videti gde smo.Gresaka uprave je bilo i to kardinalnih i to niko ne moze osporiti,krajnji ishod je merilo i ako sve bude kako treba boli me djoka,nek Danilovic postavi i svoju babu da vodi marketing ili neki drugi sektor.
I da u vezi Gordona,bas sam se ponadao da ce se naci neko resenje da ga ostavimo i za sledecu sezonu,gde bi ovaj sasvim sigurno poludeo,ali trt nije ostao ni do kraja sezone.Sa druge strane eto vise prostora za Lovernja,uz odredjenu minutazu Lucica i Bertansa na cetvorci,a malo prostora i za Cakarevica na trojci da nas ubedi da je zasluzio da i sledece sezone imoze da nosi nas dres.
 
Последња измена:

inzenjer

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
2.518
Reaction score
656
Локација
kragujevac
STOJANCE objasnio sve, svaka mu cast.
mi kojima je plata oko 300 eura ne mozemo puno da pomognemo, a i dovoljno je sto pomazemo navijanjem.
domace i strane firme koje u srbiji pozitivno posluju moraju da budu glavni sponzori.
e sad znam da je u ovo vreme jebeno naci takve firme.
treba naci nacina za svez novac, pa makar nam pare dalo neko djubre kao sto je panterima covic.
svakako mi smo institucija i propasti necemo kao pojedini...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Još 30-ak ljudi u toku dana poslali sms...nisu još ubačeni na sajt, ali znam...biće večeras ubačeni...znači 60-ak "upisanih" poruka za poslednjih 24 časa...i to bez ikakve kampanje, samo uz pominjanje toga onako ovlaš ovde na forumu...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
mora se nesto krupno menjati u finansiranju kluba.
ako je stvarno dogorelo do nokata, treba bukvalno svaku stranu firmu preko veza koje verujem da smo za ove godine stekli cimati,objasnjavati da imamo veliki broj navijaca,pustiti im snimke kad dobijamo barsu,makabi,igramo F4 itd.
za strane firme je 50k na ovakav marketing smesno, poenta je sto vecina ljudi nije toliko upucena.
takodje bi mogli i mi navijaci da se aktiviramo sa nekom akcijom, neko je gore pomenuo da navijaci ucestvuju u plati igraca,sto je super ideja, mnogo vise ljudi bi se odazvalo nego ovako preko smsa,jer tako stvarno imaju utisak da pomazu klub,dok ovako preko smsa pola uplate ode operateru.
dobra ideja je uvodjenje clanstva u klubu navijaca,sa npr.godisnjom clanarinom od 10 evra, uzelo bi tu kartu sigurno bar 30-40k ljudi, to su plate za 2 crnca...
nacina ima mnogo,samo se treba neko malo strucniji angazovati.
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
Poslao,trebalo bi da uskoro bude vidljivo.Saljem jos koju posle 5-og.(hebiga trenutno visok datum ):D
 

milos87

Grobar
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
775
Reaction score
13
...

Na svakoj stranici ove teme treba bar jednom apelovati da ljudi pomognu preko tog SMS servisa.
Nece to biti bogzna kakva pomoc, ali neka ljudi u klubu znaju da smo uz njih kada je najteze.
Znam da narod nema para,ali jedno pivo nedeljno preskoci i posalji sms...kakva god da je situacija, ta se suma moze izdvojiti iz kucnog budzeta.
Nece se klub od toga obogatiti, ali nije lose dati im znak da se moze pokrenuti i manje skromna akcija nego sto je ova ( a ovu da bi primetio moras dobro procesljati sajt kk),gde ce prikupljena sredstva bar za promil popraviti situaciju koja je, verujem , veoma teska.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.689
Bilo bi zgodno kad bi i mi iz RS mogli da pošaljemo SMS, ali iscimaću se da potražim nekog ko ima Telekom, Telenor ili Vip karticu da šibnem poruku.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Iskucao sam ogroman post i obrisah ga slucajno sad ponovo :)

Kakva bre pomoc preko smsa? Zar nije dovoljno sto ljudi daju 1/3 plate i sto prisustvuju skoro svim utakmicama?

Klub sam treba da se snadje za pare ... Da poboljsa marketing da nadje sponzore.
Da ne deli dzabe navijacima godisnje posle cega ih ovi prodaju za 60e.
Da ne pusta dzabe navijace da ulaze u halu.
Da pojacaju obezbedjenje da ne bi godisnje placali 100 000 eura.
Ako opet odemo nekad na f4 da ne poklone karte alcatrazima a ovi posle da ih prodaju za 400 eura i ko fol nece u Pariz...

Duletu i Danilovicu svaka cast na borbi svih ovih godina .. i na rezultatima. Al ima tu njihove krivice koliko god oces ... A sta ce oni uraditi povodom svega ovoga? NISTA!
 

Pablo9

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
145
Reaction score
26
Локација
Cacak
SMS je na dobrovoljnoj osnovi.Ako hoces kuckaj ako ne kukaj,stvar opredeljenja i vaspitanja.
 

Lothar Matthäus

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.245
Reaction score
186
Локација
U drzavi ometenoj u razvoju
A ima li i mrva nase krivice?

Mozemo li navijati bez dimova i strobova?
Mozemo li navijati bez lasera i bacanja kovanica?

Ne zelim da podrgrevam neciju sujetu niti ad imenujem, pricam onako globalno.
Ovo prvo mogu da rese grupe, vrlo lako, u ovako teskoj situaciji..pogotovo.

Ovo drugo moramo da resavamo svi zajedno, da ljude edukujemo, KLUB iznad svega.
Teska su vremena pred nama.
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
Naravno da ima i nase krivice ... al stoka drugačije ne može da se kontrolise sem sa jakim obezbeđenjem.

Grupe mogu da rese al zasto bi kad im to donosi zaradu .. Pa njima je više stalo do zarade nego do Partizana.

Samo da resi dve stavke sezonske i kazne imace 200 000 eura godisnje ....
 

Outsider

Grobar
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
548
Reaction score
90
I sms i pune tribine i sve za naseg PARTIZANA!!! Koliko mi je samo srece i radosti doneo isti taj KK PARTIZAN, ne mogu da mu vratim da jos dva zivota zivim.
Bice sve dobro,isuvise smo jaki da bi nesto moglo da nas uzdrma ili naudi.
Puna podrska do kraja,pa sta mu Bog da.PARTIZAN je to,a zna se kako se PARTIZAN voli.
Grobari to znaju najbolje.a i ovi drugi neka znaju.Mogu da krece koliko god hoce, "PARTIZAN UVEK IZBIJA i VRACA SE".
______________________________
Nasa realnost.Pisi kako ti govore, a citaj kako su ti napisali.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Da u FK proteklih godina nisu žarili i palili đura i mornari i FK i KK bi od fudbalskog kluba mogli da žive kao bubreg u loju. E sad, Dule, pitaj đuru i dodika da ti šalju sms poruke , kao i profesionalce sa tribine...Pa zar to ne bi bili časovi ljubavi ?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top