Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Nema prenos, samo play by play.

http://live.fibaeurope.com/www/Game.aspx?acc=1&gameID=14364

Pogledao sam par utakmica Asvela na youtube i vidi se da je Leo ekstra talentovan samo treba jos da uci i napreduje a imace Vujketa da ga nauci razne stvari. Ipak za azdaje iz Evrolige, treba prvi plej.

Mi ove godine moramo doci u top 16 da udje koja parica u klub i da bi isparirali novom drzavnom projektu.

Lucic je prava stvar za kapitena, mislim da ima zicu i pobednicki mentalitet.
 
Последња измена:

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Luče će eksplodirati kao Novica one sezone. Mislim da će mu traka puno značiti. Ja ne znam je li Parker ozdravio, jer je valjda od toga zavisilo Leovo ucesce u A reprezentaciji. Nijesam do kraja ispratio, a bilo je različitih informacija
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Ако се погледа садашњи костур тима и оно што се жели довести постоји доста нејасноћа . На пример центарска позиција . Имамо Бешовића и Милутинова а планирамо још 2 играча на тој позицији . Варда или Омић плус стартни центар јер се Варда или Омић планирају као замене стартној петици . Нејасноћа/ко од њих двојице/ је та што ће неко морати да извиси Бешовић или Милутинов један од њих двојице . Исто тако и на позицији организатора игре ако се доведе стартни плејмејкер онда поново Миљеновић неће имати потребну минутажу . Исто је нејасно у вези позиције крилног центра . Многи овде заборављају Ђекића који врло рако може да се реактивира уз Дулетов рад јер је био много бољи у време Дулетовог мандата . Ако додамо Лучића четворка нам је попуњена плус Маринковић плус варијанта Мусли .
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Milutinov bar dve godine nece biti u prilici da igra za prvi tim iole ozbiljnije, Besovic samo uz ogroman rad kroz 2, 3 godine moze da dogura da bude solidna rezerva EL ekipe mada je moja procena bila da od njega nikad igrac za nas, ali napredovao je od te procene pa ostavljam mogucnost greskice ali njegova konstitucija, odbrana su frapantno lose...nisam siguran koliko je to ispravljivo
Djekica ne interesuje da iole ozbiljno radi, tako da je on bivsi igrac...sto je steta kakav sut poseduje

inace, uvek bih voleo da u ekipi imam tog sa tvog avatara :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
Ма Бешовићу струка треба да да програм за повећање мишићне масе и да ради на томе као што је својевремено радио Перовић у Памеси . Фали њему мало грувања како би се рвао са евролигашким громадама у рекету . Много је мишићно танак . Ни Пековић није био нешто много нагруван док је играо у Атласу али је после код Дулета постао громада .
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Vesterman 3/14 iz igre, 6 izgubljenih. Bogdanovic 4/13, 6 izgubljenih. Nisu bas blistali, a Leo resio tekmu u nasu korist. Besovic dominira :).
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
Uopšte nam se ne da da igramo pripreme utakmice na ovim jačim turnirima i prošle godine bio turnir otkazan činimi se a ove aba liga, a mnogo bi nam značilo da na počeku vidimo gde smo otprilike.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.387
Локација
Novi Beograd
Ne znam da li je neko odgledao celu utakmicu?

Ja sam nekih 15-ak minuta i primetio sam da je ovaj mali Cvetković iz fmp-a, navozao Vestermana par puta za sve pare. Jako slabo se kretao u odbrani, ostajao zakucan u bloku.

Mislim da je možda malo pao jer nije otišao na OI, pa možda neće da se cima sa "klincima". Ta boljka će mu sigurno biti ekspresno izlečena kada dođe kod nas na pripreme.

Beške kralj, istrčao sam poslednji napad sa polovine i zakucao. Izgledalo je kao malo brži "slow motion" neke akcije.
 
Последња измена:

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.920
Локација
NBG
Ako se drasticno ne desi u sledecih 10 dana imacemo centarski tandem Varda - Musli (posto ja ne verujem u tu cetvorka pricu niti sam cuo). Nasi zele bolje resenje od navedenog ali je pitanje da li ce uspeti u tome (citaj kes/trziste/kvalitet).

Бек црња са шутем и улазом
drool3.gif

Мада ја никог споља не бих доводио, али очигледно се мисли да су два клинца плеја претанка за ел што је вероватно и тачно.

igrac na pleju/beku pretpostavljam da nece biti crnja u smislu kakve smo do sad trazili da nam nose igru vec na fazon Rasica, neki kombo koji ce da bude rezerva, da se menja i kombinuje sa Vestermanom (sumnjam da je on dosao da igra manje od 20 min)

Nije crn. :D

%7BBF438682-0CD7-46C6-B34D-6B12D79BECF4%7Dhs_big.jpg
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Gordić? Nije loše, ali nije ni on iskusan baš...

EDIT: Još je godinu pod ugovorom sa Virtusom + povređen je. Ne znam šta da kažem.
 
Последња измена:

Nemanja-NUSKNVP

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2009
Порука
2.351
Reaction score
77
Локација
Leskovac
Vesterman (Gordic, Miljenovic)
Milosavljevic (Andjusic, Bogdanovic)
Bertans (Cakarevic)
Lucic (Marinkovic ?)
Varda (Musli, Omic ili Besovic)

Cini mi se da smo na petici mogli bolje da prodjemo, ali dobro, pozdravljam odluku rukovodstva.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Varda- Musli...joooooooooooooj:banghead
Gordić je odigrao 2 solidne sezone u Romi a koliko čujem oni su u raspadu pa bismo možda mogli još nekoga da im pokupimo.Jel im i dalje igra Traore?:D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.974
Reaction score
25.969
Локација
ante portas
@Sacayak

Па није баш да није искусан . Има стаж у репрезентацији Босне . Није био лош у Будућности . Видех неке свеже клипове из Лотоматике . Игра агресивну одбрану , брз је ,има солидан одраз ,брза трансформација одбрана-напад. Помињао се још 2009 као могуће појачање за наш клуб .

Edit: Занимљиво је то што ћемо у тиму имати 2 босанска репрезентативца .Варда -Гордић
 
Последња измена:

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
opaa imamo jos jednog FB insajdera :D

cuvaj se stojanceta hhhhh
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Ma kakvi, nemam ja pretenzije nikog da ugrozim :wink: Nego naleteh na coveka pa rekoh da ga pitam... I da podelim sa vama naravno, znam po meni da jedva cekam nesto novo da cujem u vezi naseg KK.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top