Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
ma salim se malo, samo ti pricam iz licnog iskustva.. pre godinu dana, dve Gordic je i mene lozio da dolazi, ja slepo verovao i sepurio se malo po forumu.. na kraju mrka kapa :D

zato veruj samo MVP, Munji I TT :D
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.360
Reaction score
1.924
Локација
Gde god ti da igras...
Pa nisam ja naivan MVP je prvi postavio njegovu sliku :D Uglavnom da ne idemo u off, ako dodje bice dobro pojacanje!
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Po stilu igre najviše podsjeća na Vujketa, a i pisao sam prije par godina da je okoreli Grobar. Volio bih da dodje, jedino se plasim da ne ostanemo tanki na centarskim pozicijama
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Postoje li sanse da Musli dodje na vise od jedne sezone ili je pozajmica? Realno, mislim da bismo mogli da potpisemo igraca njegovih kvaliteta na 2-3 godine a ovako ga samo vracamo u zivot za Kahu... Musli-Varda centarski tandem, veliko pitanje, ne znam koliko je Varda spreman da menja stil igre sa 34 godine (a morace) a koliko je Musli, generalno, spreman da radi... Sto se Gordica tice, samo napred...
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
И ја бих био задовољан да Гордић дође, комплетан играч, само је проблем што је, чини ми се, склон повредама...

Очигледно да смо и ове сезоне најебали на центарским позицијама... А можда ове године промијенимо филозофију игру, па то и не буде толико лоше
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Ja ne verujem da cemo imati centarsku liniju Varda-Musli posto je to jako tanko.
Varda je kao 2. centar odlicno resenje a za koji kurac ce nam Musli stvarno ne znam.
 

grave_digger22

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
97
Reaction score
3
Prekinucu diskusiju na trenutak :D
Jel zna neko ko ce nam titi tehnicki sponzor sledece sezone? Znam da je ugovor sa kapom istekao. Nadam se da ga nece produziti..
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Samo ne Muslija, najvecu prevaru u istoriji prevara koje su potekle iz Zeleznika...

Ako Varda bude prvi centar u bilo kojoj kombinaciji, najebali smo...

Gordic ok opcija na poziciji 1...
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
i ja sam protiv dovodjenja ove zitarice ... unistice nas raznatovic
 

Garda 1974

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
360
Reaction score
27
Локација
Sabac
Nesto i nisam odusevljen mogucim dovodjenjem Gordica i Muslija, ali verovatno za bolje igrace nemamo para!? Vise bih voleo ako bi mogli Tepica da dovedemo umesto Gordica.
 

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Tihi odlazak "profesionalnog dizača trofeja"

00078541.jpg



Kada je osvanula vest da je, može se slobodno reći, legendarni kapiten košarkaša Partizana Petar Božić napustio klub posle osam godina, nema navijača crno-belih a da se nije zapitao - Ko će sada da podiže pehare? Jer, za Grobare Pera Božić je pre svega bio "profesionalni dizač trofeja", pa tek onda košarkaš, kapiten tima.

Jasna politika kluba u narednom periodu je da se podmladi ekipa, Božić je bio u planovima da postane deo stručnog štaba novog-starog trenera Duška Vujoševića, ali tu su se, posle toliko godina, ambicije kosile. Iskusni 34-godišnji plejmejker želi da igra makar još sezonu, ili dve, pa je razlaz bio neminovan. Ipak, to ne znači definitivan kraj odnosa dve strane, jer to, jednostavno, nije izvodljivo. Partizan i Petar Božić će uvek biti vezani jedno za drugo i, kao što je i sam sportski direktor crno-belih Dragan Todorić rekao, vrata Partizana će uvek biti otvorena za Božića.

Kako će Partizan izgledati u narednoj sezoni, i onima posle nje, možemo samo da pretpostavljamo i nagađamo, ali jasno je da više neće biti isto. Jer, Petar Božić je u proteklih osam godina postao simbol, zaštitni znak kluba iz Humske, najtrofejniji igrač u istoriji. Postojali su mnogo veći igrači koji su nosili dres crno-belih, imena koja su stekla i svetsku slavu, ali čini se da nijedan od njih nije ostavio takav trag u srcima navijača kao Pera Božić. Obeležio je impresivnu deceniju Partizana, nezapamćenu u istoriji košarke na eks JU prostorima.

Sada će se svi sećati finala plej-ofa 2004. godine kada je Petar Božić odredio sebi karijeru, ali i Partizanovu noviju istoriju. Tada plejmejker vršakog Hemofarma ozbiljno je namučio crno-bele bekove Vuleta Avdalovića i Frederika Hausa, koji su jedva izašli na kraj sa njim, što mu je bila praktično pozivnica za dolazak u Humsku tog leta. Ostalo je istorija o kojoj će pričati generacije pred nama.

Da u Srbiji postoji praksa kao u NBA ligi o "penzionisanju" brojeva košarkaša, nema sumnje da bi se pod svodovima "Pionira" našla i Perina "dvadesetica".


Lična karta

Datum rođenja: 6. decembar 1978.
Karijera: Beobanka (1997-2000), Radnički Jugopetrol (2000-01), Hemofarm (2001-04), Partizan (2004-12).
Trofeji: šampion Srbije 8 puta (Partizan 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012), pobednik Kupa Srbije 5 puta (Partizan 2008, 2009, 2010, 2011, 2012), šampion Jadranske lige 5 puta (Partizan 2007, 2008, 2009, 2010, 2011)

:respect :respect :respect
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Samo ne musli. Pa ja stvarno ne znam kako bi nam on pomogao u evroligi
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.356
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kapiram da smo jako slabi sa kesom, ali isto tako kapiram da struka vrlo dobro zna kakav bi nam kes doneo top16, i da bi se neko ulaganje u kvalitetnog igraca visestruko isplatilo.
Malo smo na klackalici izmedju price "mladi igraci" i top16, ali kapiram da ce Dule to izneti nekako.
Nisam bas fan Gordica, za moj ukus premalo doprinosi, a previse minuta bi uzeo, ali ako je procenjeno da bi koristio, sigurno postoji razlog.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
greška, brišite
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.978
Reaction score
25.984
Локација
ante portas
Jel zna neko ko ce nam titi tehnicki sponzor sledece sezone? Znam da je ugovor sa kapom istekao. Nadam se da ga nece produziti..

Е да и ја се надам да ћемо променити техничког спонзора . Мислим да Партизан заслужује много више пажње што се тиче дресова . Извињење на малом оф-у -На пример волео бих да видим пруге на нашим кошаркашким дресовима и неке новитете јер Партизан заслужује нешто велико .

Edit: @ BBC - Не могу да се сетим кад је Партизан последњи пут носио пруге на кошаркашким дресовима ? То знају искуснији форумаши и чланови . Мени би то било баш готивно .
 
Последња измена:

BBC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
517
Reaction score
344
Локација
Novi Sad
Ne moraju pruge al moze neki bolji sponzor svakako.
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.402
Локација
Novi Beograd
TOP 16 = 7 mečeva u "Areni". Čak i da imamo 5-6 hiljada pretplatnika (a verovatno će ih biti 4-5 soma), opet to znači jedno mininum 14.000 prodatih karata po meču, odnosno ukupno 100.000 :)eek:) prodatih pojedinačnih karata. I kad odbiješ troškove - opet ostaje jeziva para (za košarkaške prilike).
Uz svo dužno poštovanje i ti i mi svi ovde vrlo dobro znamo, da ako prve dve izgubimo u TOP 16, na narednih 5 u Areni neće biti ni ovih 5-6000 sa pretplatnim, a kamoli 15-16000.

Ne bih se ja baš zaletao sa računanjem na tu lovu, znajući koliko smo razmaženi kao publika, kao i kakvo je stanje na "tribini".

Naravno da bih najviše voleo da na svakoj bude 25000 i to svi sa kupljenim kartama.
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Neznam kako ovi nasi novinari pa skoro sve sto pisu lazu.
Konkretno za Pere Bozica godine.
Znam da se kod nas ustalilo pogresno racunanje.
Dakle Petar Bozic rodjen 6 Decembra 1978.
Znaci sad ima 33 godine a ne 34 koje ce imati
6 Decembra 2012.
Zelim sve najbolje Peri Bozicu i da nam se vrati u svoj i nas KKP.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top