Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Ауууу па ово ће бити екипчина. Задржали смо готово све играче, још се и појачавамо. Дало играч са невероватним, не знам како да се изразим, али могућностима. Брз шут, продор, биће од њега играчина! Само да крене да тренриа са екипом и већ у првим утакмицама има то да се примети. Што сте и сами рекли овде, почињу и лепе вести, смао полако...
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Pa nismo mi cigani, oni ljudi osvajaju Evroligu ove godine, nemamo mi ništa s tim. Mi se pre svega oslanjamo na našu filijalu INSEP :D

Kada Dule odabere igrača, pa ga još dovede na probu, ja ni malo ne sumnjam! Odličan potez. Na prvi pogleda, dobar pravilan šut i prodornost. Nadam se da ćemo ga uzeti na minimum 3 godine.
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Kad se setim da smo prosle godine u ovo doba potpisali Tomasa, ovo je premija bukvalno. Bitno je da se Dalo sto pre prikljuci ekipi i da na ovim pripremnim utakmicama stekne samopouzdanje i koliko-toliko rutinu igranja utakmica sa bitnijom ulogom. Tu mu je i Vesterman i sigurno ce se dobro uklopiti.

Nmma treba jos jedan igrac 1-2 i Todoric je rekao da ce verovatno doci. Moguce da ce to biti Pot, ali njegov slucaj sa papirima nije bas najsnajniji i pitanje sta ce biti, a moguce i da ce biti neki iskusniji igrac sto je manje verovatno.

Mi smo ostali bez 3 krilna igraca (Lucic, Cakarevic,Bertans do januara sigurno) i tu je najveca rupa, koja u zavisnosti kako se zakrpi ce i odrediti snagu ovog tima.
Bice tesko nadoknaditi Lucicev odlazak pre svega, ne mislim samo na napad, vec i na energiju koju je davao ekipi, odbranu, drskost...
 
Последња измена:

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Dobrodoslica novim igracima i puna podrska Duletu u selekciji novih.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.761
Reaction score
55.354
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kad se setim da smo prosle godine u ovo doba potpisali Tomasa, ovo je premija bukvalno. Bitno je da se Dalo sto pre prikljuci ekipi i da na ovim pripremnim utakmicama stekne samopouzdanje i koliko-toliko rutinu igranja utakmica sa bitnijom ulogom. Tu mu je i Vesterman i sigurno ce se dobro uklopiti.

Nmma treba jos jedan igrac 1-2 i Todoric je rekao da ce verovatno doci. Moguce da ce to biti Pot, ali njegov slucaj sa papirima nije bas najsnajniji i pitanje sta ce biti, a moguce i da ce biti neki iskusniji igrac sto je manje verovatno.

Mi smo ostali bez 3 krilna igraca (Lucic, Cakarevic,Bertans do januara sigurno) i tu je najveca rupa, koja u zavisnosti kako se zakrpi ce i odrediti snagu ovog tima.
Bice tesko nadoknaditi Lucicev odlazak pre svega, ne mislim samo na napad, vec i na energiju koju je davao ekipi, odbranu, drskost...

Реално да је Бертанс здрав ми појачања практично не би ни тражили.
Сада ћемо једино нешто морати да пљунемо за стартну тројку и то је то.
И драже ми је овако, клинци у ватру, па мало радости, нервирања, па на крају сезоне видиш како се клинац уноси у фацу "најбољем стрелцу ЕЛ".
За Лучића се слажем поготово.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
Stojance sada kada je 99% izvesno da Boris dolazi, jel moze kratak report o njemu, zanima me tvoje misljenje..
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
S obzirom na mladost Daloa, ne mogu da garantujem da možda nećemo angažovati još nekoga na toj poziciji, ali mislim da bismo njegovim dolaskom, ipak, rešili dosta stvari u spoljnoj liniji"- Dragan Todoric

Nije mi logicno onda da za tog jos jednog pleja dovedemo igraca istih godina kao Dallo tj Pota ....

KAd pocinje ta utakmica danas ?
NAdam se da ce neko uspeti da bude na Utakmici (i ako je zatvorernog tipa) prosle godine smo dobijali neke informacije sa tih utakmica :D
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
I ja se nadam da ce neko uspeti da bude na utakmici i da nas izvestava ali izgleda za sada nista od toga. Utakmica je valjda upravo pocela sada u 19h ...
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Како сам се ужелио утакмица кк-а, пратим резултат преко твитера јеботе:D
 

dovla

Grobarčina
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
2.409
Reaction score
142
Локација
...
Takođe se slažem sa Nikolom oko Luče Kapitena. Ne samo što je davao energiju ekipi, dečko koji gine za Partizan, a koji je uz to sjajno fizički građen, odličnog šuta. Mnogo će nam faliti i tu nam treba dobro pojačanje ne treba žuriti. Ako se Zlovarić toliko sviđa Duletu znači da bi imali dve životinje na 4-ci i uz Šalića na 5-ci bili bi pod košem kao stena. Nadam se da će Leo da se trgne nije baš briljirao ali ima sigurno budućnost i ako bude vredno radio pre svega na konstantnosti šuta biće od njega nešto.

I naravno da smanjimo konačno potpuno glupave izgubljene lopte koliko god možemo...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Vesterman 4 poena...ne znam koliko je igrao al mi se ne svidja to posto izgleda da je jos u onom kanalu koji traje od domace kige...
 

Pingvin

Grobar
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
899
Reaction score
74
Kolko sam čuo Leo je igrao vrlo malo. Ajde ne preterujte sa tim kanalom, pa igrali smo protiv OKKa u kakvom god da je kanalu da je igrao svoju minutažu nabio bi dobru statistiku. Dule je dosta mešao, ove utakmice i služe da vidi šta mogu ovi što su na probi. Kažu i da je Marelja bio dosta dobar i da je bolji od Zlovarića.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Većina igrača se dovodi na probu da bi imali dovoljan broj igrača na treningu dok se reprezentativci ne vrate...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Vesterman 4 poena...ne znam koliko je igrao al mi se ne svidja to posto izgleda da je jos u onom kanalu koji traje od domace kige...

kako neko moze da dolazi do ovakvih zakljucaka na osnovu 5,6 redova izvestaja sa utakmice?
Covek se prikljucio ekipi pre 2,3 dana, malo je i na postedi verovatno zbog obaveza koje je imao do skoro sa reprezentacijom... bice on pravi ove sezone, siguran sam! :wink:
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
A sta reci za Pota onda ? :D
Decko dao 0 (nula) poena, a neki ga prizeljkuju da bude rezervni plej ........
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top