Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
^ Jak kao zemlja, a usput prilicno pokreljtiv.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Ma ruku bi u vatru smio staviti da je ovaj braun diverzija i da cemo dovesti nekog desetog igraca.Zivi bili pa vidjeli :)
da ne bude off
Danas mladi u 20:45 igraju protiv ukrajine,ukrajinci imaju zanimljivog centra vidjecemo besovica sada kad bude imao sebi ravnog :)
 

Strap-on

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
618
Reaction score
58
Malopre McCalebb u Uscu , pozdravio vas je sve!
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.182
Локација
ante portas
Тај Шон Џејмс из Макабија има сјајан одраз , одличан је у одбрани , а оно што сам гледао је да уме да лепи рампе као луд . Има шаку ко лопату плус велики распон руку .
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
Dule resio da pravi ekipu za TOP16 ove godine!!:D
Evropo cuvaj se nastupaju nesalomivi!!!
 

kvisko

Grobarčina
Учлањен(а)
31.03.2010
Порука
2.021
Reaction score
172
Само без ложења, ако није проблем...
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Vesterman danas 17 poena (5/10 za 3), 4sk i 6as...bez izgubljene lopte.
 

Djenka

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
1.363
Reaction score
1.939
Локација
Gde god ti da igras...
Ajmo insajderi sta znaci ovo u vezi Gagica :) Pretpostavljam da je on doveden posto nas je ispalio Omic i otisao u Olimpiju... Jel to znaci da bi Varda i Gagic bili centri a neka teska cetvorka tipa Braun ili Dzejms bi pomagali na petici???
 

Stefan91

Početnik
Учлањен(а)
03.06.2011
Порука
188
Reaction score
79
Iznenadjenje ! Ovo moze samo da znaci da od Varde i Muslija nema nista jer ukoliko bi nam jedan ovo ove dvojice cinio centarsku poziciju mozemo odmah da otipisemo top 16.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Gagić je odavno bio opcija ali je priča o njemu prestala nakon pominjanja Varde i Omića.Videćemo koji su dalji koraci,da li ovo znači da se odustaje od Varde ili da će uz Vardu biti doveden samo igrač na poziciji 4 ili će doi još 2 visoka igrača...
Lično smatram da od Gagića može postati odličan igrač!
Uz Diougua i Neša biće ovo fin tim:D
 
Последња измена:

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
S neba pa u rebra? Otkud sad ovaj? Pokusavam da se setim, ali nesto mi nije u secanju da je blistao u Hemofarmu. Ako stvarno planiraju kombinaciju Varda-Besovic-Gagic, cetvorka ce morati da jede malu dacu i da skace preko konstrukcije, tako da mozda i ima istine u tome da smo trazili Sona Dzejmsa za silne novce. Prosle sezone je bio kurac. Red bi bio da zablista ako ga uzmemo :D
 

paokara

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
655
Reaction score
60
Meni se ovaj potez svidja. Mislim da ima materijala koji ce Dule da oblikuje. Dobrodoslica Gagicu!
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Ovo je bespotrebno gomilanje, koji kurac Gagic treba da uzima Besovicu minute, decko kida na u-20 prvenstvu... Nama treba jedan jak prvi centar...
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
ma kakvo crno gomilanje,ovakav "materijal" se jednostavno ne propusta.

Besovic ce u ovom slucaju na pozajmicu.taman bi one tamo sezone imali 2 razigrana centra.

ne bi uopste zacudilo da Gagic bukvalno eksplodira i da naredne sezone bude prvi centar.
ovo verovatno iskljucuje Vardu iz daljih kombinacija ...
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.037
Reaction score
26.182
Локација
ante portas
Добродошлица Гагићу . Многи овде заборављају чињеницу о Партизановом буџетском ограничењу . Гагић је добро и економично решење . Добро је што се Партизан на време комплетира . Клуб вероватно усмерава финансије на нешто звучно - неки добар плеј и звер на четворци .
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.786
Reaction score
55.621
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Добра ствар, има материјала ту за Дулета да направи сасвим солидног центра, један од ретких центара који није метиљав а није баш ни дудук технички.
Прижељкивао сам да дође, али нисам хтео да пишем жеље и честитке :D
Надам се да овим Мусли отпада.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top