Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Jbte, ispade da ovi iz urednistva sajta NBA citaju forum partizan.net :)
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.092
Reaction score
15.821
Локација
Храм фудбала
Ја не могу да отворим тај линк са Нба сајта.
Газда тужи ове за крађу информација :)
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Члан ЗЗЗЗ је направио малу шалу и написао ово "Manu heads to Europe". Ману да дође код нас је реално исто колико и ја да порастем 2 метра. Ја сам задовољан и са неким европским играчима на позицијама 1, 4 и 5. Какви НБА играчи, какви бакрачи..
 
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
524
Reaction score
18
Локација
Толошка Шума
Хахахахах феноменално, не уђе чоек пар дана на форум и ево шта га дочека, какво освјежење... :respect :respect :respect

Иначе је Поп рекао својевремено Дулету да му је највећа жеља да му буде помоћник док он трпа Пешића, али проклети пацов је морао да поквари забаву и оде...
 

ASP GROBAR

Grobarčina
Учлањен(а)
07.04.2010
Порука
4.249
Reaction score
214
Локација
grad budala!
Pacov ce da telediriguje iz Berlina..a mozda i iz Pirota...koce ga znati
jeben je to tip.
 

Crni Djordje

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
165
Reaction score
5
Колико сам чуо Фишер сутра слеће. Тренутно је на аеродрому у Франкфурту, чека Мануа, па ће заједно да дођу. :D
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Sjajna je ovo tema :) Čitam ove postove i oduševljavam se. Koliko znače normalni ljudi na pravim mestima...
 

Randy Marsh

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
66
Reaction score
3
Ali u potpisanom predugovoru Mane je bio jasan da zeli Brauna za saigraca jer ga je Dankan smorio...Izgleda ce i Maneta da nam ukradu :confused

Valjda je bar Nes covek od reci :wink:
 

Henry

Grobar
Учлањен(а)
02.10.2006
Порука
205
Reaction score
8
Samo se vi zezajte, situacija je ozbiljna. Naravno, dolazak Manua bi promenio stvari. :D
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ne Rendi,loše ti tumačiš ugovor.Mane je rekao da želi pored sebe zver ali nije mislio na Brauna već na lava iz zološkog vrta,ili pak medveda,to ti piše u njegovom predugovoru.Zato je i tražio stan blizu zoo vrta.
 

Randy Marsh

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
66
Reaction score
3
E hvala Paki na razjasnjenju...Nisam imao vremena da detaljnije analiziram predugovor pa sam stoga taj deo povrsno razumeo..

Mada sam i od Manuove surnjaje cuo da on nikada ne bi igrao u crvenim dresovima,ipak se javio u meni crv sumnje,no dobro je :D
 

Cober

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
291
Reaction score
7
Ovo vise nije smijesno, nego postaje neozbiljno.
Nemojte radit sa stranicama KK Partizan kao sa FK
Kad sam pogledao 130 clanova na Forumu pomislim
da je dosla jos neka "bomba" a ono i dalje lupetanja.
 

Crni Djordje

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
165
Reaction score
5
Одлутасте од истине...
Тачно тако Паки, Мано жели звер, али га је Даниловић замолио да не узима лава или медведа јер ће да испадне да смо опет крволочни, па су на крају одлучили да узму јазавца јер је неустрашив и кад напада вата право за јаја. Тако да нема нигде крви, а ефекат исти. :D

А малопре ми јавио брат из Америку да дефинитивно нема ништа од Данкана, али зато долази Паркер на инсистирање Леа. :wink:
 

cipriPFC

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
455
Reaction score
11
mislim da ste daleko otisli sa ovim spradnjem...zadnjih par strana foruma su totalno neozbiljni
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Slazem se jedan dan zajebancije je skroz ok i da malo podigne raspolozenje ali ovde se skoro vec tri dana pisu gluposti...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top