Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

Veliki Strumf

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
325
Reaction score
16
Локација
Strumfograd
A sto znaci da fakticki Coki moze da ga dudla... :D
Dobrodoslica pridoslici..., sto se tice prilagodjavanja tu mu je Leo domacin...znaci ne bi trebalo da bude problema..., a i Leu ce prijati da prozbori koju na maternjem "lengvidzu"...
:napred Partizan
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.158
Reaction score
3.675
vidjecete kad cakar bude igrao beka.. bar ce biti dobar za onu akciju kad se ostavi da bek igra 1-1 pod kosem. zbog visine bice u prednosti.
ovo sa andjusicem me bas rasteretilo. nije da mi je drago ali sada bar znamo na cemu smo.
znam da nije popularno pisati zelje, ali volio bih da dovedemo beka i da se milutinov mnogo naklopa za vrijeme praznika. ako vec moram da biram, onda ovo drugo :)
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Dobrodoslica novom igracu i da se pokaze kao pravo pojacanje za duzi period.Od Vujanica mi se ne svidja kad cujem da smo doveli igraca koji treba da odigra jos jedan mec za stari klub


Strah nam je isti.
Kako to ne volim...ja bih to izbacio, potpises ugovor a on igra jos jednu utakmicu za taj tim.

Sad samo pakleno...da pometemo konkurenciju.
 

PFC.TOMCAT

Upravnik Kinoteke
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
7.434
Reaction score
735
Локација
Niš
Ja u trenutku pomislih Gagić očijuka sa Snežom, pa se zapitah kako žena stigne svugde!?

Izvini Đorđe, loše sam video.

P.S. Fino je Dule i sa merom sve ovo rekao.
 

Цакана

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
146
Reaction score
19
Добродошлица новом играчу, сада када је и званично. Искрено, надала сам се неком искуснијем играчу, али цео овај пројекат ове сезоне са младим играчима ми је јако позитиван и надам се да ће играчи имати максималну подршку на сваком мечу.
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Први пут чујем и видим овог играча, али и на први поглед ми изгледа као да смо фино попунили позицију 4. Прошло је пола сезоне а ми смо коначно комплетирани на свим позицијама.
Игра нам се у последње време сводила на набацивање лопте на кош и буквално натеривање унутра преко скокова у нападу. Не знам који нам је враг, надам се да ће ова пауза и попуњавање ростера уродити плодом.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Dobrodoslicu Zofriju i nek' se pokaze kao pojacanje!:D:
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ajde neka neko ko je 100% siguran odgovori na pitanje:

Može li Gordić igrati Superligu Srbije kao domaći igrač?
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
kad vec nismo mogli dubljevica uspeli smo ovog...igraci valencie,da li bivsi ili sadasnji su nam veoma veoma interesantni :)
 

nesa15

Grobar
Учлањен(а)
07.01.2007
Порука
804
Reaction score
2
Ne gleda se vise "kosarkasko" drzavljanstvo. Ako Gordic uzme srpski pasos, vodio bi se kao domaci igrac.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Dobrodošlica novom igraču. Pa da vidimo kako će se snaći...
 

Ziki5

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
261
Reaction score
11
Локација
Bec
Ozenio bih je.Leo ko da je na jugu odrastao to nam treba!Tvituje,igra 39 minuta,posreduje pri dovodjenju Francuza,radi PR Duletu po Mondu i L'Ekipu alal vera!
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
ОООО ЛЕО ГРОБАРЕЕЕ... Човјек је просто заљубљен у Партизан,камо среће да је неки домаћи играч овакав.
http://www.youtube.com/watch?v=W5bQziejgMo Ево мало више од Ловерња. Куца,полаже,гађа тројке,лупа банане.
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Leo me iz dana u dan sve više iznenađuje. Koliko voli Partizan, toliko je svestan svojih grešaka i nastoji da ih ispravi. Koliko je kvalitetan igrač, toliko je pametan.

Leo dovodi igrače, na sva vrata hvali Partizan, po meni, za nekih 15 godina, može naslediti Tošu jer ovaj bi tad negde i trebao otići u penziju. :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top