Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Loša vest, ali ipak nije sve tako ''crno''.

Jeste burazeru jeste i to crnja nego što mislite!

Мени је искрено јако погрешна логика да би овај клуб својом жељом и новцима требали навијачи да одржавају.....

:clap za ceo post!

Ne vidim zašto bi "uličari, Pučisti i Zabranjeni" podržavali klub koji ih ne želi!

Sensei je lepo rekao, neka prvo ukinu "plate" ciganskim gnjidama sa šipke, pa onda da se mi, koji nismo u priči, aktiviramo i pomognemo. Jebe mi se da finansijski pomognem sve dok klub plaća harač turskoj konjici!
 

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Baš tako, neka malo se oladi sa kumovskim vezama i nema više ulaska bez karte. Šta sam ja majmun da pre 2 godine na razne moguće i nemoguće načine se krpim celu prethodnu sezonu za sezonsku, platim punu cenu, svaku utakmicu jadranske lige uredno platim i udjem sa kartom, dok razne batice i agenti imaju 500 sezonskih za troduplo manje pare. Svaku božiju evroligašku utakmicu možete da posetite za džabe, samo ako dodjete na pravi ulaz, ulazite sigurno. ovo je veliki minus upravi što se mene tiče.

I uopšte se ne treba zanositi, u ozbiljnom smo kurcu sa parama, bilo bi pakleno teško i sa ovakvom rotacijom osvojiti nešto, a sada će biti gotovo nemoguće. ovo nije nikakav defetizam, samo surova realnost.

što i dalje ne znači da treba da se predamo, mi smo Partizan i treba da iskrvarimo i izginemo za svaki jebeni trofej, koliko god bili slabi ili siromašni.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.236
Sta reci steta za Gordona, ne znam ne ide mi u glavu da KKP stoji toliko slabo sa tim finansijama i ako verujem da je to istina, u ovoj ciganskoj zemlji me vise nista ne moze iznenaditi.
Nesto kao klub moramo da preduzmemo po tom pitanju sta ja znam nek se ide od vrata do vrata nek se moli, kleci, kune al ovako vise ne ide bice sve teze i teze... gde su svi ti prijatelji kluba od kojih nije moglo da se zivi kad je trebalo da se ide u Pariz kad se klub obrukao sa onim kartama za navijace, gde su sad svi ti ljudi:banghead
Jos nesto nesto najgore sto bi klub sad mogao da uradi je da DIZE CENE KARATA za sezonske karte i ove pojedinacne za evroligu ili guma ligu, alo covece pa jel ste vi svesni u kakvoj mi zemlji zivimo i kako zivimo aj sad oderi one najiskrenije one koji jedino iskreno vole taj klub TO NIKAKO NI U LUDILU.
p.s. za mene licno je ne zamislivo da ne osvojimo titulu u domacoj ligi, ne kazem da ce se to desiti ali kako vreme prolazi mislim da se ta hipoteza sve vise blizi opciji koja se zove realnost daj Boze da gresim:pfc:
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.068
Reaction score
8.369
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Istinski dobar predlog ! A i slozio bi se sa postom iznad,u srbiji ne da nema privatnog kapitala koji bi bio ulozen u sport, nego nema privatnog kapitala(inostranog) kojeg bi normalna firma ulozila u ovu zemlju da nema obilate pomoci vlade u smislu bezobraznih povlastica prema njima.. U prevodu privreda u srbiji ne postoji,to jest postoji ali samo na tveu

cekajte bre ljudi sad idete u skroz drugu krajnost. Ispada da nema nijedne firme u zemlji sem drzavnih i nekoliko tajkunskih.
Pogledajte pul sponzora, ima tu privatnih firmi itekako. Nisu to kompanije sa visemilionskim obrtima na godisnjem nivou ali svaka od njih pomaze koliko moze. Jeste mozda sitno ali vise njih i nakupi se solidna brojka koja je svakako znatno veca od one koju donose navijaci. Ima siguran sam manjih preduzeca kojima nije nista da izdvoje npr. 20000e da im se ime pojavljuje na nasem kalendaru ili na konferencijama za medije ili makar kao nalepnica bilo gde u hali!
Tu politika ne moze nista, ni vucic ni covic ni njihove veze i pritisci. Ja kao vlasnik firme iz unutrasnjosti Srbije mogu da sponzorisem sta hocu a da to niko ne primeti iz javnosti ili iz rezima!

Zasto nema jos takvih "sitnih" firmi koje bi da ulazu u nas, treba da bude pitanje za nase rukovodstvo? I na tome treba raditi da se to promeni.
 
Последња измена:

Jugo_faca

Banned
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.799
Reaction score
83
Локација
Dorćol
Ti kao privatna firma možeš da sponzorišeš šta god želiš, s tim što u ovoj zemlji će uvek da ti se javi neki debelovrati stranački smrad da ti lupi packe ukoliko daješ pare tamo gde ne treba, kao da nema milion načina na koje možeš da jebeš čak i privatnike.

Apropo cena karata, do kraja sezone cene treba da ostanu iste, od iduće sezone karta pojedinačna 200 i 400, što je i dalje sasvim korektna cifra po meni. I neka sezonska bude ista za sve, ali da bude npr. 50-60 evra, mogu da garantujem da bi se uzelo barem 5,6 soma
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ima siguran sam manjih preduzeca kojima nije nista da izdvoje npr. 20000e da im se ime pojavljuje na nasem kalendaru ili na konferencijama za medije ili makar kao nalepnica bilo gde u hali!
Tu politika ne moze nista, ni vucic ni covic ni njihove veze i pritisci. Ja kao vlasnik firme iz unutrasnjosti Srbije mogu da sponzorisem sta hocu a da to niko ne primeti iz javnosti ili iz rezima!

Zasto nema jos takvih "sitnih" firmi koje bi da ulazu u nas, treba da bude pitanje za nase rukovodstvo? I na tome treba raditi da se to promeni.

20 firmi x 50.000 = 1.000.000.
 

joca kkp pfc

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
805
Reaction score
14
Локација
Knjazevac/BG
Niko ne rece nista o ideji za neki turnir u areni...Meni je to apsolutno najbolje resenje...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ima li SMS opcija i za nas iz BiH ?
JNA ...
Ako treba pomoc, javi na koji nacin.

Mi ne mozemo ovo sa SMS
Vi iz inostranstva možete još mnogo više da pomognete nego sms-porukama!

Vi možete da platite prenos utakmica preko klupskog sajta. Tu klub najviše zarađuje, značajno više nego kad se prenos utakmice plati sms-porukom.

Kad se karticom plati prenos (cena je valjda oko 600 dinara, znači 5,5 EUR otrpilike), onda klub dobija "čistih" skoro 500 dinara (oko 4,5 EUR)!

Generalno je to sa plaćanjem prenosa preko sajta otišlo u kurac ove sezone kad "Arena" prenosi malte ne 90% naših utakmica u ABA-ligi...+ Sportklub sve u Evroligi...ali hajde i to da oživimo, to plaćanje preko sajta, pa makar ne gledali preko sajta...govorim pre svega o ljudima koji žive napolju, kojima je 5 EUR kao nama ovde 100 ili 200 dinara...

Evo, sad saznajem upravo da trenutno ta "stvar" sa prenosima ne radi, nije otvorena ponuda, ali svakako možete karticom da platite neki prenos iz arhive (stare utakmice), čak i ovog sekunda - tu klub zarađuje po uplati čistih 230 dinara (više nego na prodatoj karti za parter za ABA ligu jer ta karta košta 200 dinara, a imaš trošak organizacije utakmice pa to nije čista zarada)
...Apropo cena karata, do kraja sezone cene treba da ostanu iste, od iduće sezone karta pojedinačna 200 i 400, što je i dalje sasvim korektna cifra po meni. I neka sezonska bude ista za sve, ali da bude npr. 50-60 evra, mogu da garantujem da bi se uzelo barem 5,6 soma
Za pojedinačne ulaznice za ABA ligu apsolutno se slažem, 200 i 400 dinara je skroz korektno (a opet bi klubu mnogo značilo!), a da se ja pitam sezonska za tribinu bi mi bila 80 EUR pod tim uslovima (ista cena za sve) i opet sam siguran da bi sezonske planule.

Jedino što bih ja uveo mogućnost plaćanja sezonske u 2 rate - prva rata recimo do 31. avgusta, a druga rata do 30. septembra (lupam datum, recimo ako ABA i Evroliga startuju posle u prvoj polovini oktobra što zapravo i jeste slučaj...možda Evroliga startuje malo kasnije, ne znam sad napamet). "Plastiku" naravno dobiješ tek posle plaćene druge rate. :D

To na rate bi značilo ljudima...jebiga, kriza je, nema se odmah 10.000 dinara, a 2 x 5.000 se pre nekako može odvojiti na stranu...
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
EL: Partizanove tri nominacije za ''Rising Star''

1257.jpg


Evroliga je objavila nominacije za dve važne kategorije nagrada koje se dodeljuju svake godine, "Zvezda u usponu" i "Najbolji odbrambeni igrač". Dva individualna priznanja, koje najelitnije takmičenje dodeljuje već osmu godinu zaredom, dobiće igrači sa najviše glasova svih trenera koji su vodili timove u aktuelnoj sezoni Evrolige.

Partizan prvi put od kada je ustanovljena nagrada "Rising Star" ima čak tri nominovana igrača: Leo Vesterman, Dru Gordon i Dejan Musli.

U konkurenciji za prestižan trofej "Zvezde u usponu" su još i: Alesandro Đentile (EA7 Emporio Armani). Rašid Mahalbašić (Aseko Prokom), Nikolo Meli (EA7 Armani), Nikola Mirotić (Real Madrid), Nemanja Nedović (Lijetuvos Ritas), Kostas Papanikolau (Olimpijakos), Darko Planinić (Makabi), Mateuš Ponitka (Aseko Prokom), Klemen Prepelić (Olimpija), Sasu Salin (Olimpija).

Lista nominovanih igrača za nagradu "Najboljeg odbrambenog igrača":
Dimitris Dijamantidis (Panatinaikos), Rudi Fernandez (Real Madrid), Riki Hikmen (Makabi), Kajl Hajns (Olimpijakos), Viktor Hrjapa (CSKA), Šon Džejms (Makabi), Stefon Lazme (Panatinaikos), Džamon Lukas (Anadolu Efes), Sregej Monja (Himki), David Mos (Montepaski), Viktor Sada (Barselona) i Ante Tomić (Barselona).

U konkurenciji su samo igrači rođeni posle 1. jula 1990. godine. Nagrade za "Najboljeg odbrambenog igrača" i "Zvezdu u usponu" biće dodeljene na ovogodišnjem fajnal-foru Evrolige koji će biti održan u Londonu od 10. do 12. maja.

Svaka cast... al gde Musli zaluta ovde pre Bertansa? :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.986
Локација
ante portas
Има и код нас доста здравих приватних фирми , приватног капитала . Ништа нас не кошта да покуцамо на њихова врата и да им понудимо сарадњу . Па ако нас одбију Боже мој идемо даље . Ево нпр Теленор је чист пример здраве приватне фирме . Није срамота ићи од врата до врата и разговарати о могућем улагању у наш клуб јер од пасивности нема леба . Ове сезонске карте, смс поруке не решавају проблем на дуже време . Треба ловити крупне рибе . Ево нпр . Теленор је ген. спонзор Олимпијског савеза . Зашто се не покуша нешто преко Дивца , да се измољака нешто . Није срамота покушати јер је у питању спас клуба .
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Ne znam koliko klub dobija od toga, ali npr. DVD "Ima jedan tim" i kalendar su nesto sto bi svaki navijac Partizana morao da ima.
A sto se tice karata i ostalog, nesto mislim da je sve to sitno posto nikad vise nismo pratili ABA ligu nego ove sezone. Moramo loviti krupne ribe. Ne znam koliko daju ovi uvoznici auta kao sto Renault sponzorise FK?
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Ok, ako neko ovde misli da je prava poslovna politika da se ne pronadje neko ko bi finansirao Gordona za presmesnih 10.000 koliko smo ustedeli, nego da je bolje da ga pusti, onda ja ne treba da dolazim vise ovde.

Vec sam puno puta pomenuo ovde, mi smo u struci doktori, ali smo u svemu ostalom amateri totalni. Neko ko vodi menadzerski deo u klubu, gde treba da vodi racuna o svim segmentima funkcionisanja, mora da bude spretniji, poslovniji, i svasta nesto jos, nego sto je to deo uprave koji se bavi tim temama. Marketing necu ni da pominjem, to je posebna boljka, koja opet zavisi u konacnosti od glavnog menadzera, alias poslovni sekretar ili direktor kako god.
Nije nikada bilo ovako lose koliko je sada nasem klubu, nemojte da se zavaravate. Jako je lose, sa tendencijom da bude i gore, ako se neke stvari iz korena ne promene. Iskreno, vrlo sam zabrinut.

Tu ima i dosta nekih drugih razloga, takodje su inside, tj unutar kluba, ali niti su za net niti su za cigansku medijsku masineriju.
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Dve sezone pre F4 u Parizu smo imali situaciju koja je bila mnogo gora nego danas, a danas je skandalozna, ali je bar bilo grejanja u Pioniru...pa sad zamislite kakvo je tada bilo stanje.

Nisu uspeli da nas uniste ni tada, nece ni sada. Pisacemo istoriju ponovo vrlo brzo.
 

GrobariTopola

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2008
Порука
287
Reaction score
4
Локација
Od Topole...
Pre nego sto tako nesto napises, treba da znas mene, a ima tu starijih clanova foruma koji znaju da nikad ne pricam na pamet, niti lupam gluposti. Pre takvih kvalifikacija, prvo nesto proveris, pa odapnes tako krupne reci.

Ok ja sam zlonameran, a ti si u pravu. Kraj. Ni u jednoj poruci nikada necu uvrediti Grobara.
A to da li sam ja neznalica, zlonameran ili nesto trece, svakako nije na tebi da sudis. Istoriju kluba znam, i kazem da je jako lose, ok mozda nije najlosije, ali je jako jako lose. Cim se vuku ovakvi potezi.

Pozdrav.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top