Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

CHBRmagma

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2014
Порука
111
Reaction score
36
Локација
chubura
navijanja odavno nije bilo bolje i to se mora konstatovati… brat dragan se ubrzano vraca u "beast mode", raduje fizicko stanje milutinovica … jel sam istripovao ili se gagatar fino stesao, deluje mi brze? bravo momci, idemo dalje!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Uh što volim kad se ovako zajebem u osećaju, a onda i u prognozi, pod uticajem tog osećaja...:D
Bravo šampioni, najbolji onda kad je najteže! :clap :respect
Publika? Kvantitet, kvalitet... :clap:respect:clap:respect Dojajno, baš dojajno!
Dule na presu, na pitanje da li je ovo najbolja partija ekipe u ovoj sezoni? "Da, do sada." :šal
Sad obavezno da drknemo Olimpiju (subota 10.01, od 21h), tu kiksa ne sme da bude.
 

globus

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
760
Reaction score
31
Odlicna utakmica prava ratnicka, takodje na tribinama ludnica, sto bi se reklo palimo masinu polako ali sigurno :D
Najvise me nervira sto nikako da se kompletiramo da mozemo da se uigramo ko ljudi.
 

StefanM

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2014
Порука
484
Reaction score
28
vazna pobeda i lepa uvertira pred olimpiju koja nam je mec sezone po meni
andric jednodimenzionalan igrac ali bar to sto zna radi dobro, pavlovic i gagi pokazali zasto smo ih dugo cekali , centri smesni protiv bilana , faul gagicu ja ne znam kako neko moze to da svira :pop , dalo 8 POENA :respect
puna hala i ok atmosfera - dovoljno da im se vrati za onu prokletu trojku smita
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Profesor, doktor, magistar ove igre, gospodin Dusko Vujosevic!!!! :respect:respect

Svaka cast celom timu i primenjivanju svega onoga sto je mag DV pripremio, odigrali smo celu tekmu na visokom nivou!!

Miha sve vise i vise kupuje kredite kod mene :clap:clap samo tako nastavi
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ono kad Je-Ne-A ima osjecaj uoci nekog meca . :D

:ziveli

I ovo je nasa godina. :šal
 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Bravo za šampione :clap:clap:clap

Najbolji meč ove sezone i najveća pobjeda, naravno do sada :D

Očajno suđenje, Bilan zaštićen kao bijeli medvjed, ono što je suđeno Gagiću kriminalno :banghead
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Šta bi s Murićevim oporavkom nešto se oduži? Zna li se da li će Tepara biti spreman za Olimpiju?
Tepara 100% spreman za Olimpiju (10.01.).
Murić 95% spreman za Valjevo (17.01.), a 100% za Igokeu (24.01.)
Plej ili igra protiv Igokee (24.01.), ili ga neće biti ove sezone uopšte.

Što se ovog poslednjeg tiče (pleja), bojim se da ga dve pobede (10.01. i 17.01.) skroz ne eliminišu.
 

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Ubedljivo najbolji naš meč ove sezone .
Svi su bili na visini zadatka . Čak je Dalo odigrao odlično .
Ko je bio u hali ,mogao je da vidi kakva smo mi jebena familja bre !
Dule gospodari, Toša jebe mater zapisničkom stolu ,Gašić i Boža non stop učestvuju u igri , a šta tek reći za Saleta ?!!! Čovek je uz kapitena duša ovog tima . Toliko unosi emocija u ovaj tim , da ostali igrači moraju da izginu pored njega.

Bravo ,bravo majstori. Sve polako dolazi na svoje mesto .Kakav je Dule genije ?!!!!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.361
Локација
Krcunija
Bravo bravo bravo Partizane, bravo Grobari! :clap
Što volem ovo vreme kada se pali mašina. U vazduhu se oseća nervoza gnojavih pantera, koji nikada jači se plaše nas, nikada slabijih i pokazuju sav svoj kompleks u ovim trenucima u Ljubljani.
 

Jug Bogdan

Grobar
Учлањен(а)
31.12.2014
Порука
627
Reaction score
54
Без дилеме наша најбоља и најзрелија партија од почетка сезоне. Не могу да кажем да смо по питању мотивације били на лошем нивоу раније али вечерас је то било на максимуму. Огромна енергија и жеља, и на трибинама и на терену, чека само да експлодира... а онда, држ' гаће ко стигне.
Надам се да ће се моје жеље о серији која креће данас остварити. Као што рекох, само да вежемо пар победа. А онда ће пасти тешко гажење.
Велике похвале за бројност и атмосферу. :clap

:pfc:
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
ЦеДеКита

Утисак вечери, Цедекита нам краде лопту, и даје кош из контре, мислим Гордић. Дуле зове тајм аут и мало пре реклама чујеш како екипи спомиње пса, мајку и кретене. Шта мислите коју реч је употребио да реченица с псом, мајком и кретеном добије смисао?:buhaha
Што се тиче цигана, опрости им боже, не знају шта чине. Ако им ти не опростиш неће имати ко да им прашта, ми нећемо сигурно.
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Uh što volim kad se ovako zajebem u osećaju, a onda i u prognozi, pod uticajem tog osećaja...:D
Bravo šampioni, najbolji onda kad je najteže! :clap :respect
Publika? Kvantitet, kvalitet... :clap:respect:clap:respect Dojajno, baš dojajno!
Dule na presu, na pitanje da li je ovo najbolja partija ekipe u ovoj sezoni? "Da, do sada." :šal
Sad obavezno da drknemo Olimpiju (subota 10.01, od 21h), tu kiksa ne sme da bude.
A ja slusam tebe i vec sam nas bio prezalio danas. :D Cestiteke, idemo dalje.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.928
Reaction score
26.752
Bravo momci! Lagana pobeda, bez tri igraca, uz lakrdiju od pete Gagicu, ali jos jednom SVAKA CAST! Nema zaustavljanja, sledeci su zmajceki, korak po korak do cilja. Da ako se konacno kompletiramo. Kad se Macvan povredio doslo mi da razbijem tv, pa da li je moguce!? Srecom, sve je ok.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Fantasticna igra i lepa pobeda za odlican pocetak ove kalendarske godine!:clap

Sada sami krojimo svoju sudbinu kad je u pitanju plasman u play-of, a moramo da pobedimo Olimpiju u sledecem kolu.
Sjajna atmosfera u hali, svaka cast svima koji ste danas bili u Pioniru!:clap

Sto se igre tice, najbolji su bili Pavlovic i Macvan, fantastican je bio i Andric i to bas za njegov rodjendan (Mihajlo, srecan ti rodjendan!:ziveli)! Solidni Milutinovic, Dalo, Milutinov, Gagic, Marinkovic, Gagi se vraca u staru formu... bukvalno svako ko je usao u igru je imao svoj udeo u ovu pobedu! Prava timska pobeda, bravo!:clap
Da je Tepic igrao, skoro i da sam siguran da bi pobedili sa vise od 20 razlike, ali i ovako nije lose!:)

Sto se sudija tice, Boltauzer i Pukl su bili dobri, dok je onaj Petek na momente gubio kompas (recimo on je dosudio faul+tehnicka Gagicu i Dalou faul kad je bila cista banana). U globali, imali smo dobro sudjenje danas.
 
Последња измена:

Intruder

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
328
Reaction score
10
"Cedevita je veoma kvalitetna ekipa. Protiv njih je teško igrati. U tom smislu je ovaj naš uspeh veliki. Da ne filozofiram previše, hvala igračima i hvala publici koja nas prati svih ovih godina. Vidi se da nisu turistička publika", rekao je Vujošević.

molim lepo :respect:respect:šal

dobro smo izgledali danas,bice jos bolje verujem.Cekamo trenutak kad ce ova ekipa izaci u full sastavu sto mislim da se nijednom nije desilo ove sezone + plej i mi smo spremni f4 i prvo mesto
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Црно бели браво, браво!!!

Честитке Дулету, момцима и публици на победи! :clap:clap:clap

Од почетне апатије пред меч, до жала што победа није била преко 20 разлике.
Типично гробарски. :D


Још једном - честитке на победи, идемо даље, па докле стигнемо! :šal
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top