Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

KK Partizan 2014/15

Статус
Затворена за писање одговора.

Hrundi V. Bakshi

Početnik
Учлањен(а)
04.01.2015
Порука
110
Reaction score
76
Хвала вам људи на добродошлици :ziveli

Укратко, ми смо наш камен превалили преко планине, сад већ лагано постајемо лавина, котрљамо се као парни ваљак, хватамо залет што би се рекло, и како време одмиче, бићемо све бржи, јачи и опаснији.

Ту смо где јесмо, такви смо какви смо, ценим да су и Будућност и Цедевита задовољни тренутним позицијама, да им се баш и не иде на сам врх, а верујем да и "пулени Деје Радоњића", упркос обарању силних рекорда и играма какве Европе не памти, не могу да се попну више од првог места, ма колико то, по оценама објективних новинара, заслуживали. Сад, ко ту кога избегава, појма немам...

Има једна жаба, Дуле то сигурно зна, која, да би се одбранила од предатора, има способност да задржи ваздух и да се напне и до три пута веће величине од природне. Неки се предатори уплаше, одустану од лова на жабу, неки баш и не, па жабу поједу, но у неким случајевима жаби опасност прети и од саме себе, наиме, предува се, преувелича преко сваке мере и, једноставно, пукне.

То је све што треба знати о кошарци.

Уздравље!
 

sprars

Početnik
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
175
Reaction score
191
Локација
Loznica - West Coast of the Serbia
Друже, одавно ми неко није привукао више пажње на овом форуму! Док сам читао твој први коментар мислио сам да је то само оно почетно надахнуће и да ћеш се "издувати" већ у другом коменту.. али сам се зезнуо :D Свака ти дала и само гази!

:partizan_fan:
 

Shone

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2007
Порука
1.229
Reaction score
536
Локација
Republika Srpska
Mir Boziji Hristos Se Rodi

Obecao sam jos neke fotke sa meca sa Cedevitom pa da ispunim.

10930153_10204351471921125_4025355223048867259_n.jpg


10675680_10204351472041128_524886697727643475_n.jpg


10402384_10204351471961126_4303174288006544079_n.jpg


156037_10204351472601142_3483035688121675973_n.jpg


10922647_10204351473121155_815116115520816771_n.jpg
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
Ne razumeš se u ovaj sport uopšte.

Suviše im je bilo rano i još uvek jako rizično da izgube namerno u Ljubljani. Idu još u Podgoricu, idu nama, čekaju Cedevitu. Nameran poraz u Ljubljani bi im ugrozio 1. mesto u ligi, koliko god se to ovog trenutka čini nerealnim.

Sve na svetu će da učine da nas izbegnu.
da nisi malo previse paraonican, a i cisto oko "matematike"...
da hoce nas da izbegnu, kao sto pricas, onda bi tu utakmicu protiv olimpije, izgubili po svaku cenu, tj imali bi dva razloga da je izgube..
prvi razlog je kako bi nas zajebali, da ni ne dodjemo do 4-og mesta(a realno ni teoretski nije moguce a da na zavrsimo bar cetvrti)
a drugi je, da bi posle bas zbog tih narednih duela sa cedevitom, buducnosti itd, mogli namernim porazima da se pobedgnu, na drugo mesto, kako bi izbegli nas u 1/2..
tako da nikako onda ne stoji teorija, da su i kroz pobedu nad olimpijom hteli nas da izbegnu, posto je time fakticki i potvrdjeno min nase cetvrto mesto..

tako da ono, nit mislim da mi necemo juriti trece mesto, ukoliko nam se ukaze prilika na to, nit ce ovi tankirati..
da su hteli da tankiraju, mogli su komotno da izgube od olimpije, a imali bi i "opravdanja" za to...

no to sve nije ni bitno, problematika je u sledecem, a sto je monsi vec spomenuo...
Mišljenja sam da na kraju sezone šta god bude, osvojimo ili ne ABA, mi nećemo igrati EL, kako ne ove, tako ne ni narednih nekoliko godina! Dok će FMP igrati EL taman bili i 10-i! Mislim da se nama obija o glavu i greška koju smo napravili 2001 kada smo se odlučili za FIBA Suproligu sa Makabijem i PAO-om, s tim što oni imaju pare pa samim tim to im se i ne uzima za zlo!
dakle, rezultat kao rezultat u aba ligi je postao skroz nebitan sto se tice plasmana u el...
s tim sto bi ispravio gore pomenuti post, i rekao da mi se cini da od 4 pomenuta kluba, jedino cedevita moze da ispuni sve el uslove...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.187
Reaction score
2.825
Локација
Где год ОН да игра!!!
Opet problemi. Čitam na portalima da su pod znakom pitanja tri igrača. Tepić obnovio povredu ledja, Pavlović se žali na bol u vratu, dok Mačvan nije uopšte trenirao od utakmice s Cedevitim. Baš nam se ne da da se kompletiramo. Opet se nadam da će Pavlović i Mačvan boti spremni za Olimpiju.

PS: Izgleda da je Dule opasno davio Pavlovića, čim ovaj ima problem s vratom! :D
 

Chalmers

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
591
Reaction score
69
Ona zenska na tviteru ponovo odaje tajne kluba :)...vise stete nego koristi od nje
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Je*em ti povrede više i sve, hoćemo li jednom biti kompletni... :(
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Jebu nas te sitne povrede, baš nas onako jebuckaju da ispizdimo...nije strašno ništa, nemojte paničiti, ali je svakako dovoljno da se čovek nervira...sad potpisujem da protiv Igokee (24.01.) budemo kompletni, Valjevo 17.01. sam već prežalio. :( Kako god da ovakve stvari nerviraju, moramo sve ovo dobiti jer sa ove tri pobede (Oliimpija, Valjevo, Igokea) mi smo sigurno u plej ofu. Motiv je do neba, imaćemo i 2 x 7.000 ljudi kući, u Valjevu naravno sve puno kao kutija šibica, idemooooo...
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
kakva ironija, u godini kad je najteze imamo najjaci sastav po meni, samo kad bi bili svi zdravi ovo bi bio konkurentan top 8 sastav...

samo strucni stab da obrati paznju da se povrede malo manje desavaju, i osvajamo sveee...
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.069
Reaction score
8.371
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Jbg sve ove povrede su manje vise ocekivane.
Pavlovic je dosao nespreman za jak ritam u koji je odmah upao i vec na prvim utakmicama koje je igrao je bio najvazniji deo ekipe!
Tepic dobro da je i ovoliko izgurao. Njegova povreda je direktno prouzrokovana velikim opterecenjem koje je posledica prevelike minutaze. Naravno, da smo imali rezervnog (prvog) pleja umesto cirkuskog zabavljaca Daloa :D do toga ne bi doslo. Ne treba nam plej, uopste!
Izvrtanje zglobova svakako nije povreda koja se moze pripisati pogresnim odlukama klupe!
 

Arsen_Wenger

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2010
Порука
1.866
Reaction score
60
nije izvrtanje zglobova stvar klupe, ali kazu ljudi da takve povrede imaju veze sa koncentracijom, umorom i intenzitetom kojim se ulazi u trening...

sa nekim igracima treba drugacije raditi trening, drugacijim intenzitetom, sto se verovatno i radi ali...
 

hari_merdo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2007
Порука
439
Reaction score
513
Vezano za post Je-Ne-A...

Ne znam zasto, ali mene licno je nesto strah tog Valjeva... Ne kazem da necemo dobiti, ali sam nekog misljenja da ce biti mozda i teze nego protiv Olimpije kuci...

A protiv Igokea sam vec upisao pobedu...
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Против јаких екипа (као што је Олимпија) имамо пример 2 утакмице:
- лоше (будућност), кад те јебе и судија и јак противник
- добре (Цедевита), када играш као у трансу

Што се тиче Металца, врло зајебана екипа.

Силно су мотивисани, ако их крене шут, врло зајебано, а игра се у кутији шибица.

Најбитније је да дођу Гробари (у шта не сумњам) и да се од старта држи вођство!
 

Sasha Bely

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.751
Reaction score
6.270
kakva ironija, u godini kad je najteze imamo najjaci sastav po meni, samo kad bi bili svi zdravi ovo bi bio konkurentan top 8 sastav...

samo strucni stab da obrati paznju da se povrede malo manje desavaju, i osvajamo sveee...

E da nije tih povreda mi bi prosle godine igrali Top 8 EL. Leo,Bogdan, Brat, TK, Berta,Jo i sadasnji centri plus Musli.

Mada i sada nismo mnogo slabiji ali je vise od pola top igraca nespremno za Duletov ritam. I Maki i Sasa i rekonvalescent Dragan jos nisu na 100% i zato se povredjuju.
 

duka89

Početnik
Учлањен(а)
02.01.2015
Порука
108
Reaction score
35
al je nekima drasticno opao kriterijum..
do juce se su dobrim ekipa nazavali timovi poput cska, pao itd, a sad se isti epiteti nadevaju jednoj raspaloj olimpiji, a da ne govorim tek o metalcu, koji pri tom nije ni pravio tim za abu vec kls...
u valjevu ce jedina i najveca opasnost biti kliziv parket, nista manje i nista vise.

Suviše iritantno pišeš za početnika. U prvom postu kolegi pripisuješ paranoju, sad opet pišeš sličan post. Smanji gas, kako ne bismo smanjili tvoje prisustvo na forumu!

WebCrew edit
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top